Esam sagaidījuši astronomisko pavasari un šķiet, ka arī – šī mīlestības gadalaika ietekmē zvaigznes mudina mūs ļauties jūtām!

auns_auns_aunsAuns

Marss šonedēļ atradīsies uguns zīmē Strēlniekā, kas mudinās tevi alkt pēc lielākas brīvības, pamatīgākas jūtu izpaušanas brīvības. Ļaujot pārtraukt ierobežojumus un izpētot dažādus jaunus radošo izpausmju veidus jūtu dzīvē, šajā nedēļā var ienest tavā dzīvē daudz pozitīvu emociju un kaisles. Tu, visticamāk, turpināsi izvairīties no kāda, kurš varētu atvērt tavu sirdi jaunā veidā. Vai baidies iemīlēties?

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 59, 32, 87, 85, 34.

 

versis_versis_versisVērsis
Pār tevi valdošā Venēra, kas atbild arī par mīlestības sfēru turpinās virzīties Auna zīmē. Šī iemesla dēļ – tu vari atklāt, ka dziļāk ieskaties sevī, vēlies izjust spēcīgāku saikni ar mīļoto cilvēku, būt kopā par visiem 100% procentiem nevis ļauties daudz kaislīgākām attiecībām. Tu šajā nedēļā vari apzināties, ka citi nav tik spējīgi uztvert savu juteklisko pusi kā tu, tomēr Venēras spēkos ir brīnumainā veidā mainīt daudzas lietas un nianses.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 81, 46, 74, 91, 2.
 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Zvaigznes iezīmē, ka starp tevi un mīļoto cilvēku šonedēļ var būt kādas nesaskaņas, būtiskas sarunas, to nodrošinās pār tevi valdošais Merkurs, kas būs ciešā saiknē ar Marsu. Vēlme atrast kopīgu pamatu, var novest pie saiknes atjaunošanas un apņemšanās kļūt tuvākiem, kopā strādājot pie jūsu attiecībām. Nebaidieties runāt par savām domām, taču esi gatavs mainīt tās, jo tev būs jāapsver daudz jaunas informācija, nāk šajā nedēļā nāks gaismā.
Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 54, 65, 42, 29, 62.

 

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Mēness bērnu, Vēžu ceļš pretī romantikai šajās dienās var izrādīties mazliet akmeņains. Nebūs gan tā, ka nebūsi mīlošā noskaņojumā, vienkārši tavu uzmanību, visticamāk, pievērsīs tik daudz citu jautājumu, kas tas atvirzīs tevi no pārējās dzīves, kavējot no panākumiem mīlas jomā. Konflikts, sadursme starp mājas dzīvi un karjeru visnotaļ paredzēs zināmu spriedzi, tāpēc centies atrast veselīgu balansu starp šīm abām nozīmīgajām savas dzīves sfērām. Pagatavo īpašu maltīti, lai dalītos ar savu mīļoto un sāc kaut nedaudz pietuvoties savu romantisko sapņu realizēšanai…

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 8, 66, 27, 89, 44.

 

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Varas pieplūdums no Marsa un Venēras tavā saules zīme var piešķirt tavai mīlas dzīvei dažus lieliskus priekus šonedēļ. Tev piemitīs īpašs enerģisks maisījums, ka citi ar bažām sekos līdzi tavai rīcībai, taču tavos spēkos ir sniegt viņiem tavu motivācijas līmeni, piepildīt apkārtējos ar entuziasmu. Padalies ar saviem vistuvākajiem savās cerībās un sapņos par daudzpusīgāku nākotni. Ir pienācis laiks, lai daži Lauvas veiktu kādu īpašu apņemšanos, kas būs pārsteigums daudziem.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 63, 9, 52, 14, 26.

 

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Mācības par mīlestības dziednieciskājām kvalitātēm būs tava dāvana no zvaigznēm šonedēļ. Vari apjaust, ka tava saikne ar mīļoto atradīsies jaunā posmā, kas sākotnēji var radīt zināmu saspringumu. Tomēr jūsu abu vēlme kļūt ciešākiem un piezemētākiem jūsu komunikācijā var izraisīt pozitīvu efektu uz jums abiem. Mīlestības prieks atklāsies vēlmē dalīties ar šo pieredzi un emocijām.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 31, 10, 40, 53, 3.

 

svari_svari_svariSvari
Vēlme mīlēt un būt mīlētam būs viena no šīs nedēļa tavās būtiskākajām alkām, bet zvaigznes norāda, ka tev ir jābūt uzmanīgam, lai tavas acis nenoklīst no tavas otras pusītes, aizklaiņot kur citur…Ir nepieciešams atjaunot kaislību jūsu attiecībās, kam var palīdzēja teju maģiskā Venēras atrašanās Auna zvaigznājā, kas ir tava pretēja zīme. Šī enerģija mudinās atrast veidus, lai saredzētu, pēc kā tavs mīļotais cilvēks alkst attiecībās, nevis, lai plānotu, ko tu vēlies iegūt no viņa. Dod, lai saņemtu!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 59, 53, 95, 29, 90.

 

 

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Pār tevi valdošais Plutons un viņa palīgs šajā nodomā – Marss, atradīsies uguns zīmes Strēlnieka zvaigznājā. Šī intensīvā liesmojošā enerģija var pamatīgi uzkarsēt tavu zīmi, padarot visai karstas turpmākās dienas – iespējams, pat radot zināmu kaislību ugunskuru, kad runa ir par mīlestību un romantiku. Vari atskārst, ka tu koncentrēsies, fokusēsies uz citu uzmanību uz tevi, ko šādā apmērā, iespējams, nemaz nebūsi gaidījis. Centies tomēr nedaudz saglabāt vēsu prātu, šo emociju gammā neļauties pārsteidzīgiem soļiem! Skorpion, sadali šīs nedēļas aktīvo, kūsājošu enerģiju saprātīgi!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 81, 60, 3, 15, 22.

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks
Šajā nedēļā tevi sagaida mīlestības enerģija ar Marsa un Plutona ietekmi tavā zīmē, kas savienosies ar Venēru un Sauli Auna zvaigznājā. Tu spēsi iekarot, pārlēkt visaugstākos kalnus, lai īstenotu savas mīlas dzīves vēlmes un peldētu visplašākajā jūtu okeānā. Zvaigznes iezīmē, ka šajās dienās jums abiem vajadzētu pavadīt laiku svaigā gaisā vai kopīgi apmeklēt kādu pasākumu, dodieties ārpus mājas! Pēkšņs ceļojums var sagādāt patīkamu pārsteigumu.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 50, 78, 13, 42, 79.

 

 

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Šajā nedēļā tu vari daudz aizdomāties par savām attiecībām, jūsu saikni un jūtu stiprumu, iespējams, to par to dzīvotspēju. To mudinās pār tevi valdošais Saturns, kas dedzīgi pietuvosies tavam zvaigznājam, pamazām pametot Vērsi. Nebūs tā, ka tu pilnībā nevēlēsies saistības, bet gan paredzēs, ka tu vēlēsies skaidri definēt – kā un cik tu sniedz mīlestību otrai pusītei un cik – saņem pretī! Meklējot līdzsvaru, tu vari apjaut, ka vēlies aizmukt no visa, lai divvientulībā paslēptos kādā īpašā klusā vietā, visticamāk, tuvāk dabai. Tas palīdzēs apsvērt nākamo pareizo soli jūsu attiecībās.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 56, 96, 88, 29, 38.

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs

Kupidona bultu šonedēļ tavā virzienā raidīs Marsa atrašanās Strēlnieka zvaigznājā, kas šajās dienās dejos apņēmīgu tango ar pār tevi valdošo Urānu. Tas var nodrošināt jaunu un atvērtu komunikāciju ar tavu mīļoto. Vari apjaust, ka attiecības no attāluma nodrošina aizraujošas iespējas un daudz pilnvērtīgāk novērtēsi savas jūtas un jūsu savienību. Zvaigznes norāda, ka šī ir lieliska nedēļa, lai uzrakstītu mīlestības dzejoli, kad tu, Ūdensvīr, to pēdējo reizi esi darījis?
Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 48, 70, 29, 82, 11.

 

 

zivis_zivis_zivisZivis

Zvaigznes norāda, ka tev šajās dienās ir jāapver – vai nesniedz citiem vairāk, nekā saņem pretī? Vai savu jūtu un emociju izrādīšanā neesi vienpusējs devējs? Tava romantiskā daba un garīgā būtība apburs un pavedinās daudzus, nodrošinot tev un otrai pusītei lieliskus kopīgus mirkļus. Sniedz un neliedz citiem savas īpašās fiziskās un intuitīvās dāvanas. Neapslāpē sevi un ļaujies impulsīvai rīcībai. Neļauj bailēm apslāpēt sevi, nogalinot motivāciju. Zvaigznes mierina, ja arī šobrīd mīlestības jautājumos viss nenorit tik spīdoši kā tu to vēlies, viss mainīsies tuvāko nedēļu laikā, tāpēc sāc gatavoties tam!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 79, 95, 57, 9, 19.

 

 

Lai jums veiksmīga  nedēļa!

 

Sabiedrība

coolwallpapers.org

Turpmākajā nedēļā sagaidīsim nelielu salu un sniegu, tomēr ir arī nepatīkama ziņa

  Brīvdienās Latvijas teritorijā pastiprināsies anticiklona ziemeļu daļas ietekme, līdz ar to laiks būs nedaudz vēsāks...

Līvānus pāršalc ziņa par smagu noziegumu; aizdomas krīt uz nesen izlaistu cietumnieku

  21.janvārī Valsts policija saņēma informāciju, ka Līvānos kādā dzīvokli tika atrasts vīrieša līķis ar vardarbīgas...
Publicitātes foto

Vairākiem latviešiem slēpošanas ceļojums izvēršas murgā

  Kamēr šajā sezonā sniega Latvijā tikpat kā nav bijis un pašmāju slēpošanas kalni atrodas piespiedu...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Alvin Smith/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. janvāris

  Šodien ļoti svarīgi būs spēt rast harmoniju ar sevi. Tava spēja radīt iekšējo līdzsvaru un...
Foto:Flickr.com/Bousure/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. janvāris

  Planētas ir izvietojušās tā, ka kopumā veido diezgan pozitīvu tendenci. Šodien veiksmīga būs dažāda veida...
Foto:Wallpapermania.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. janvāris

  Šajā dienā vēlams būt miermīlīgiem. Tas tikai nāks par labu dažādu argumentu atspēkošanai un, galu...

Mājai un Dārzam

coolwallpapers.org

Turpmākajā nedēļā sagaidīsim nelielu salu un sniegu, tomēr ir arī nepatīkama ziņa

  Brīvdienās Latvijas teritorijā pastiprināsies anticiklona ziemeļu daļas ietekme, līdz ar to laiks būs nedaudz vēsāks...

Kāds laiks mūs sagaida februārī? Vai beidzot klāt ziema? Stāsta Toms Bricis

  Sinoptiķis Toms Bricis LTV raidījumā "Rīta Panorāma" stāsta par februārī gaidāmo laiku. Kā jau šoziem ierasts,...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par laiku trešdien. 22.01.2020. dienas vidū...