Februāra pēdējā nedēļa ir klāt. Laiks noskaidrot, ko tieši tev tajā sola zvaigznes!

 

 

auns_auns_aunsAuns

Šī būs viena no tām nedēļām, kad teju visi darbi iet no rokas. Vienalga, vai tā būtu draudzība, romantiskas attiecības vai karjera, jūs būsiet virsotnē un neviens no tās jūs nenostums. Nekautrējieties šo dāvanu izmantot pilnībā. Iespējama ziņa no kāda sen neredzēta drauga un atkalredzēšanās prieks. Mirkļa vājība varētu likt aizrauties ar spēlēm un baudu, tai pat laikā jāatceras, ka šīs lietas vajadzētu kārtīgi saplānot, nevis ļauties emocijām.

Nedēļas laimīgie skaitļi: 31, 44, 61, 78, 84

 

 

 

versis_versis_versisVērsis

Nedrīkst aizmirst finansiālos aspektus, lai gan kāds plānots darījums šonedēļ varētu arī tikt nenoslēgts. Lieliska nedēļa radošām izpausmēm un garīgām interesēm. Jūsu pārdošanas un pierunāšanas prasmes būs vienkārši lieliskas. Ja ir iespēja, baudiet jaunas tikšanās vai izbraukumus jums tīkamās vietās. Beidzot jums šķitīs, ka pūlēm pienācis atalgojums. Ja jūtaties izsmelti, ir īstais laiks paņemt pauzīti. Vai divas. Labākā nedēļas diena – sestdiena.

Nedēļas laimīgie skaitļi: 36, 40, 53, 70, 83.

 

 

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Uzmanību šonedēļ derētu koncentrēt uz sirdslietu jautājumiem. Radīsies iespēja atvērties un tādējādi arī citiem parādīt savas vajadzības. Uzmeklēt vecos, labos draugus un dalīties jautrās atmiņās būs lieliska ideja! Apņēmība darīt lietas ir būtiska, un tad arī veiksme būs jūsu pusē. Jūsu iejūtība pret citiem kausēs ledu. Ja plānojat doties ceļojumā, visu kārtīgi pārbaudiet!

Nedēļas laimīgie skaitļi: 4, 10, 47, 64, 72.

 

 

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Ļoti drīz un gandrīz bez pūlēm viss jūsu dzīvē uzlabosies, jaunais nomainīs veco un tas radīs izbrīnu ne vienā vien. Atmiņas negaidīti peldēs senu draugu virzienā un pat radīsies doma viņus uzmeklēt. Koncentrējieties uz to, kas patiesi ir nepieciešams jums un apkārtējiem. Skatieties, lai visas jums dārgās lietas atrodas drošā vietā.

Nedēļas laimīgie skaitļi: 2, 34, 35, 38, 76.

 

 

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Tikai viens nopietns brīdinājums šonedēļ: rīkojieties tikai tad, kad 100% esat pārliecināti par faktiem. Pelnīti atradīsieties uzmanības centrā. Dāsnums ir jūsu otrais vārds – un jūs to zināt. Tas gan var kļūt par domstarpību iemeslu ar otru pusīti. Neļaujiet uzplaiksnīt greizsirdībai, bet rīkojieties gudri! Iespējams kāds pavisam negaidīts atalgojums. Skaistuma izcelšanai pamēģiniet izmantot dzintaru. Centieties būt taktiski, ja pamanāt trūkumus citu darbā.

Nedēļas laimīgie skaitļi: 22, 44, 61, 78, 82.

 

 

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Nedēļas ievadā varētu rasties dažas neskaidrības, bet jums nav jābaidās uzdot jautājumus. Pēc īsa atelpas brīža varēsiet darboties ar jaunu sparu. Priekšā ir vairāki pārbaudījumi, un tie visi nav slikti. Lieliska ideja būtu veikt kādas izmaiņas savā mājoklī. Veiksme šobrīd ir jūsu pusē. Ja jums ir naudas grūtības, esiet nedaudz savtīgi un neziedojiet to uz visām pusēm.

Nedēļas laimīgie skaitļi: 8, 29, 38, 85, 92.

 

 

 

svari_svari_svariSvari

Tikai tev ir iespējams pārvarēt savas bailes un šaubas, kas saistītas ar kaut ko tev ļoti nozīmīgu. Atceries, ka visam vienmēr ir jābūt līdzsvarā – nepārcenties tikai ar vienu konkrētu lietu, aizmirstot par pilnīgi visu citu. Tuvāko dienu laikā tev būs iespējams virzīties augšup, līdz ar to tu jutīsies laimīgs – un tas radīs prieku arī apkārtējos. Nekautrējies izrādīt savu optimismu un labo noskaņojumu. Izpēti jaunas iespējas, garšas, smaržas – dari kaut ko neparastu, izmēģini ko jaunu! Izmanto savu enerģiju, lai iegūtu to, ko vēlies. Ja ir iespēja – ceļo!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 2, 35, 36, 65, 95

 

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Mēģini atrast lietas un vietas, kas tevi spēj uzjautrināt un emocionāli iedvesmot. Tev ir nepieciešams miers un relaksācija – beidzot tam ir jāpievēršas. Tu dodies pretī kam jaunam, arī zvaigznes šonedēļ to apliecina. Baudi savas otras pusītes sabiedrību, ja tev tādas nav – vari būt drošs, Visums darīs visu, lai noorganizētu tev vismaz vienu “aklo randiņu”, kas varētu mainīt daudz ko tavā dzīvē. Saki “Jā!”, jā kāds ierosina pavadīt kopā jauku, jautru vakaru – tev būs ko atcerēties. Pasaule nav tik drūma, kādu tu pēdējā laikā to iztēlojies!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 59, 61, 76, 96, 98

 

 

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks

Tev noteikti ir diezgan daudz plānu, ko tu vēlētos realizēt. Radīsies iespējas. Visticamāk, biznesa/darba lietās būs mierīgāks laiks šonedēļ, tāpēc varēsi pievērsties arī romantikai un mājas solim. Tu esi vienīgais cilvēks, kurš var mazināt savas bailes, vairojot spēku un virzoties turp, kur patiešām vēlies – neviens cits to tavā vietā neizdarīs. Izvirzi prioritātes un dzīvo saskaņā ar tām. Tu jebkurā brīdī vari paņemt pārtraukumu ikvienā lietā, kas tevi pārlieku nogurdina, nomāc vai satrauc. Ja nejūties apmierināts ar to, kā citi paveic tev svarīgu darbu – pārņem stafeti un parādi, kā lietas darāmas!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 3, 38, 52, 55, 67

 

 

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Ja ko vēlēsies, spēsi to sasniegt tagad. Koncentrējies uz to, ko tu dari, domā par saviem mērķiem un virzies uz tiem. Tu redzēsi, ka tas, ko tu dari, šobrīd tev padodas visai viegli, līdz ar to celsies arī tava pašapziņa. Pievērs lielāku uzmanību darbiem, kas paredzēti nedēļas beigās, iespējams, nāksies nokārtot ko ļoti svarīgu, tādēļ dari to ar lielu atbildības sjūtu. Rīkojoties pareizi, tu spēsi paveikt teju neiespējamo. Iespējams, darboties tev traucēs emocijas, taču tev jāmēģina saprast, kad ir īstie brīži, lai tām ļautos, bet kad labāk tās apslāpēt. Klausies un skaties, ko dara apkārtējie – tādējādi iegūsi kādu ļoti svarīgu informāiju.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 10, 16, 43, 47, 48

 

 

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs

Šonedēļ solās būt diezgan daudz darba, neparasti daudz iespēju būs pievienoties dažādām vietām un lietām. Tavā dzīvē šobrīd norisinās tik daudz notikumu, ka varētu gadīties grūtības, lai spētu paturēt prātā galvenos mērķus un prioritātes. Visas šīs lietas varētu apgrūtināt tavas attiecības ar ģimeni, tāpēc padomā – vai nākotnes plāni patiešām ir ā vērti, lai to dēļ upurētu savus mīļos? Pabeidz iesākto un atpūties, pievērsies ģimenei uz kādu brīdi – tas ir nepieciešams ne vien viņiem, bet arī tev.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 17, 30, 41, 84, 94

 

 

 

zivis_zivis_zivisZivis

Lūdz palīdzību cilvēkiem saistībā ar kādu savu projektu. Atceries – tu esi tikai cilvēks (tieši tāpat kā visi pārējie), un nav nekas nepareizs, ja tev nepieciešama palīdzība, ja tu to palūgsi kādam. Turklāt šobrīd izskatās, ka citi būs pat vairāk nekā gatavi tevi atbalstīt un palīdzēs kaut vai ar padomu. Atceries arī to, ka jebkurā brīdī vari pārtraukt darīt to, kas tev nepatīk – tā ir tava dzīve un tava izvēle.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 3, 60, 76, 78, 90

 

 

 

Lai tev lieliska šī nedēļa!

Sabiedrība

VUGD

Teju 50 glābēji cīnījušies ar liesmām paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkā Rīgā; viens cietis

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 11. augusta plkst. 06.30 līdz 12. augusta plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...
Foto: Artūrs Kondrāts

Arī Latvijas “X-faktora” uzvarētāja devusies Minskas ielās; apraksta piedzīvotās šausmas

  Jau vairākas dienas Minskā un citās Baltkrievijas pilsētās protestē tūkstošiem cilvēku, kuri nav apmierināti ar...

Lieli jaunumi no kādreizējās Eirovīzijas uzvarētājas Marijas Naumovas

  "Vasara turpinās! Bet par to, kas būs pēc tam, par to es domāšu rīt!" Tā...

Horoskopi un Testi

Pexels/CC0 License

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. augusts

  Piemērota diena jebkāda veida aktivitātēm, kur nepieciešams likt lietā savu enerģiju un komunikācijas spējas. Šajā...
Foto:Tharunaya.co.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. augusts

  Šodien nāksies izjust un cīnīties ar nogurumu. Mēģini pārlieku daudz neieslīgt relaksācijā, citādi tas var...
Foto:Pixabay.com/metadog/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

  Šodien, 10. augustā, kļūsi nedaudz sapņaināks un romantiskāks kā ierasts. Zvaigznesieviesīs zināmas izmaiņas sirdslietās, ļaujot...

Mājai un Dārzam

Foto:Newhope.org.uk

Zināms, kad atkal atgriezīsies karstums

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā pastāstījis, kāds laiks gaidāms turpmākajās dienās. "Rīt un parīt gaidāms...

Brīdina par laiku pirmdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laika apstākļiem pirmdien. 10.08.2020. dienas laikā daudzviet...
spiritualjourneyguide.com

Zināms, kad beigsies karstuma vilnis – prognoze 7 dienām!

  Arī turpmākajās dienās gaidāms silts un lielākoties saulains laiks. Nedēļas vidū lēns līdz mērens ziemeļu...