Šķiet teju neticami – tikko sagaidījām jauno gadu, nosakot sev jaunus mērķus, bet nu jau tūdaļ Lieldieniņa klāt. Aplūko, ko planētu un zvaigžņu stāvoklis prognozē tev šonedēļ!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Nedēļas sākumā vari ļauties fantāzijas lidojumam. Vari ļauties romantikai – tā tevi pacels jaunos kaislību augstumos. Mēģini lietas izjust dvēseliski. Apdomā to, vai pašlaik patiesi nodarbojies ar to, kas tev patīk, kas dara tevi laimīgu. Mēģini atrast laiku, lai izrautos no ikdienas un dotos kaut kur kājām, baudītu pavasara maigo dvašu un saprastu, ka dzīve tiešām ir skaista!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 21, 51, 52, 88, 93

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Mīlestības brīnums var atmodināt tevi tādos veidos, ko neesi pieredzējis nekad agrāk. Ļaujies fantāzijai, kas spēs tevi ievest daudz dziļākā savu vajadzību izpratnē un mīlestības valstībā. Kādēļ gan tam neļauties? Ja šobrīd mīlas frontē tev nesokas tik labi, kā gribētos, neskumsti, jo sirds čakra solās atvērties, kas nozīmē – tev būs iespēja mīlēt no jauna. Izvēlies tumši sarkanu krāsu – tā vairos tavu pievilcību!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 14, 33, 53, 91, 95

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Reizēm gadās, ka domas par kaut ko pamatīgi bremzē darbu un tevī rodas sajūta, ka vajadzētu darīt vairāk nekā tu patiesībā spēj izdarīt. Taču nepārspīlē. Viss, ko tu pašlaik uzņemies, ir jānotur – tam jābūt ilglaicīgam. Mēģini saprast, kā un ko darot šobrīd tu jūties visērtāk. Šonedēļ spēsi vairāk koncentrēties tieši uz to, ko dari, tādēļ pievērsies svarīgākajam. Dzeltenā krāsa šonedēļ palīdzēs tev veidot labāku komunikāciju ar savu mīļoto.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 11, 39, 40, 41, 88

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ atrodi laiku tam, lai izrunātos ar savu mīļoto, vai citu cilvēku, kurš tev patiesi rūp, atklāj savas vērtības, savas vēlmes un cerības. Mīlestība ir process, kurā tiek gan ņemts, gan dots – neaizmirsti to un arī tu saņemsi to, ko esi pelnījis. Reāla iespēja, ka nāksies sastapties ar kādu pagātnes mīlestību. Izmanto šo iespēju, tā ļaus tev saprast, cik labi tev ir šobrīd, ko vajadzētu uzlabot vai no kā izvairīties. Šonedēļ mēģini izvēlēties zaļganus toņus – tie tev nesīs veiksmi!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 22, 52, 61, 86, 91

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Lai tu spētu sasniegt to, ko vēlies, tev ir nepieciešama mīlestība. Ja tev ir partneris – pievērsies jūsu attiecībām, ja nav – paraugies riņķī, varbūt tev blakus ir kāds, kuru līd šim nav nācies novērtēt. Ir pienācis laiks mīlēt un būt mīlētam. ir laiks, lai tu spertu pirmo soli attiecību veidošanā un/vai uzlabošanā. Šonedēļ tev var palīdzēt pavisam interesanta lieta -dadzis. Tas kliedēs negatīvās emocijas, palīdzēs pārvarēt noslēgšanos sevī, kas tevi attur no skaistas mīlestības.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 2, 24, 28, 29, 52

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šonedēļ var atklāties kaut kas, ko tu rūpīgi slēpi līdz šim. Padomā par lietām, ko esi ignorējis attiecībā uz savu mīlas dzīvi un mīlestību kopumā. Draugi var tev palīdzēt saprast to, kas patiesībā notiek, tāpēc ļaujies komunikācijai. Nosaki savus personiskos mērķus un cīnies par to, lai tos sasniegtu. Smaržīgie pipari spēcinās tavu gribu, vairos apņēmību un neatlaidību. Vairos vitalitāti, enerģiju un komunikācijas spējas, harmoniju un sapratni. Izmanto to!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 3, 67, 69, 84, 95

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šonedēļ var rasties konflikts starp karjeru un mīlestību. Ir pienācis laiks noteikt dažas prioritātes un saprast, kas ir svarīgākais, lai saglabātu/izveidotu attiecības, reizē saglabājot sev tik svarīgo drošības sajūtu. Uzmanības centrā šonedēļ būs arī strīdi un to risināšana, komunikācijas normalizēšana. Izvēlies savās rotās dzintaru, vai vienkārši ieliec to kabatā, jo tas vairos tavu spēku un vitalitāti, kā arī palīdzēs stiprināt mīlestības jūtas.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 11, 47, 73, 90, 98

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šonedēļ tev var nākties aprūpēt savu mīļoto – nesūdzies par to. Iespējams, tevī radīsies kādas aizdomas par mīļotā uzticību, taču apstājies un padomā pirms neprātīgas rīcības. Saka, ka bailēm ir lielas acis. Aprunājies un uzzini, kas notiek, kā jūtas tavs mīļotais, visticamāk, pie vainas ir jūsu aizņemtība, kas attiecības iegrūdusi novārta aizā. Pievērsieties attiecībām, vairojiet harmoniju un stipriniet tās.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 6, 7, 49, 63, 89

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ  tevi iedvesmot varētu pastaigas pludmalē. Piemērots laiks romantiskām fantāzijām – turklāt tās var īstenoties, ja vien saglabāsi krāšņu iztēli un turēsi atvērtu sirdi. Šonedēļ ļaujies tam, lai romantikas vilnis tevi nes, tev ir nepieciešamas šīs patīkamās izjūtas, lai justos labi. Nepadarīti darbi? Svarīgi pienākumi? Arī tie kādreiz var pagaidīt! Neatstāj vienmēr novārtā tikai to, kas tev liek justies labi!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 15, 35, 57, 74, 86

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Tu varētu sajust, ka apkārtējie tevī pašlaik neieklausās. Tā vietā, lai runātu skaļākā tonī, pamēģini to darīt mazliet maigāk un ar mīlestību. Jauns sākums ir spēkā, domā par to kā attīstīt savas prasmes un mēģini vadīties pēc saviem sapņiem. Iespējams, tev nāksies konsultēties ar kādu speciālistu, kurš varētu palīdzēt tev iztukot kādu ļoti svarīgu sapni. Mēģini vairot harmoniju kā savā ikdienā, tā attiecībās ar citiem.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 4, 18, 58, 64, 69

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Nākamās trīs nedēļas vērs savu uzmanību uz attiecībām un partnerību. Iespējams, atklāsi dažas pēkšņas izmaiņas savā sociālajā pasaulē, taču tev būs nepieciešams pievērsties savām romantiskajām attiecībām. Nepamatota greizsirdība šonedēļ var tev likt rīkoties neapdomīgi un pārsteidzīgi – mēģin izvairīties no pārsteidzīgiem spriedumiem un rīcības. Baziliks veicinās miera un sapratnes veidošanu, kā arī palīdzēs izvairīties no dažādām komunikācijas kļūmēm.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 32, 60, 66, 68, 84

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šonedēļ būsi cieši saistīts ar spēcīgo Neptūna enerģiju, kas dos tev iespēju izmantot savas garīgās spējas, lai palīdzētu saviem mīļajiem atrisināt dažādas problēmas. Iespējams, spēsi palīdzēt kādam atrisināt mīlestības problēmas. Esi iejūtīgs un laipns, taču izsaki godīgi savu viedokli. Patiesība un godīgums veicinās jebkuru attiecību uzplaukumu šonedēļ. Pievērsies savai mīlas dzīvei, veido un vairo harmoniju tajā.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 39, 43, 63, 92, 97

 

 

Lai tev brīnišķīga un jauku notikumu pilna nedēļa!

Sabiedrība

Diemžēl ļoti smaga avārija ceturtdienas vakarā notikusi Latgalē

  Vakar, 22.oktobrī, Kārsavas novadā, Malnavā, notikusi smaga avārija, vēsta aculiecinieks vietnē "Sadursme". Neoficiāla informācija vēsta, ka...

Horeogrāfam Daņiļevičam rūgta “dāvana” dzimšanas dienā

  Pirmdien, 26. oktobrī, savu 57. dzimšanas dienu svinēs pazīstamais horeogrāfs, "Dzirnu" izveidotājs Agris Daņiļevičs. Izdevums...

Vecākā Rīgas viesnīca spiesta nākt klajā ar sliktām ziņām

  No šī gada 26. oktobra uz nenoteiktu laiku tiek slēgta vecākā Rīgas viesnīca – “Metropole”....

Horoskopi un Testi

Foto:Pixabay.com/Elli60/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. oktobris

  Šodien svarīga būs komunikācija. Padomā par to, kā un kur vislabāk vari pielietot savas prasmes....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. oktobris

  Meklē spēku, palielinot uzticību kādai nesen veiktai lietai. Ja jūties tā, it kā būtu izsists...
Foto:Calgaryisawesome.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. oktobris

  Šodien planētas ir tādā stāvoklī, lai iedvesmotu tavus radošos centienus. Velti laiku, lai izveidotu kaut...

Mājai un Dārzam

catmoji.com

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku piektdien, 23. oktobrī. 23.10.2020. no...
Foto:Flickr.com/Robert Couse-Baker/CC

Zināms, ar kādiem laika apstākļiem noslēgsies oktobris – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas izskaņā virs Latvijas teritorijas mazināsies ciklona ietekme, līdz ar to vējš pakāpeniski pierims un...
flicr/PROJames Jordan

Izskan pirmās ziņas par oktobra pēdējā nedēļā gaidāmo laiku

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv pastāstījis par šīs nedēļas...