Dienas pirmajā pusē būs grūti ievērot kārtību. Visticamāk, nevēlēsies īstenot noteiktu grafiku. Garastāvoklis var būt visai nestabils, ko īpaši pastiprinās notikumu neparedzamība un dažādu ārēju apstākļu svārstības. Otrā dienas daļa ir nelabvēlīga darbību plānošanai. Tev var trūkt entuziasma un disciplīnas.

 

auns-mil-horAuns

Vakars izrādīsies vislabvēlīgākais laiks tavām personiskajām iniciatīvām. Šaubas, bailes, bažas, neuzticēšanās un negaidīti notikumu pavērsieni ir diezgan ticami dienas pirmajā pusē. Zvaigznes mudina, lai uzlūko to visu kā īslaicīgu šķērsli. Ja tu attīsti kādu savu ideju vai radošu projektu, var nākties strādāt līdz pat vēlai naktij.

 

 

versis-mil-horVērsis
Saistībā ar kādu notikumu dienas pirmajā pusē, tavs entuziasms var nedaudz noplakt. Neparedzētā situācija var piespiest tevi atlikt kādu aizraujošu eksperimentu pašā pēdējā brīdī. Ļoti ieteicams ļauties nesteidzīgiem notikumiem dienas otrajā daļā, ļaujot visam dabiski ritēt savu gaitu.  

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Tava veiksme un pagaidu pārsvars pār daudziem ap tevi var sniegt gan pozitīvas emocijas, gan dažus visai negatīvus momentus. Šī diena var nest pilnīgi negaidītus, neparedzētus rezultātus, ar kuriem tu vienkārši nevarēji rēķināties iepriekš.

 

 

vezis-mil-horVēzis

No rīta tevi var spēcīgi ietekmēt kāda nesena veiksme. Tomēr nekas neilgst mūžīgi, tāpēc jau pusdienlaikā vari sajust, ka Fortūna pamazām novēršas no tevis.  

 

 

lauva-mil-horLauva
Zvaigznes mudina, lai neīsteno jebkādus jaunus projektus agri no rīta un pēcpusdienā. Tu vari daļēji vilties dažos nesenos notikumos,  vismaz tavs eiforijas stāvoklis noteikti mazināsies. Visticamāk, apjautīsi, ka dažas izklaides var izmaksāt pārāk daudz. Tāpat apzināsies, ka kāds upuris bijis nepamatots.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Pirmajā dienas pusē vari vilties savā partnerībā vai nožēlot pats savu atvērtību. Esi uzmanīgs un izvairies sākt kaut ko jaunu un svarīgu šodien, jo īpaši, ja esi dzimis septembra vidū.

 

 

svari-mil-horSvari
Šī ir laba diena, lai pabeigtu kādu ārstniecības kursu vai ar izglītību saistītu pasākumu. Tā ir arī piemērota, lai teiktu ardievas pārmērīgām ilūzijām. Tev vajadzētu pievērst lielāku uzmanību savai veselībai, ja esi to atstājis novārtā. Ir pilnīgi iespējams, ka ne visas tavas senās problēmas ir pilnībā atrisinātas; dažas hroniskas slimības var uzliesmot no jauna.

 


skorpions-mil-horSkorpions

Tu šodien vari atklāt karoti darvas savā medus mucā. Kādas senākas personiskā rakstura problēmas var no jauna parādīties tavā dzīvē. Kad runa ir par atpūtu, mārketinga kampaņu un radošumu, vari piedzīvot nelielus trūkumus un kļūdas, kas var kompromitēt tavus panākumus.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien tu diez vai būsi savā labākajā formā, jo īpaši, ja esi dzimis decembra vidū. Vari būt spiests satikt cilvēku no pagātnes. Zvaigznes norāda, ka tevi šajā dienā kāds nemitīgi kontrolēs. Ja atgriešanas pagātnē ir izrādījusies negaidīta, vari zaudēt kontroli pār savām emocijām un rīkoties dīvaini un pat muļķīgi.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Zvaigznes norāda, ka šodien nav ieteicams kaut kur doties. Tāpat planētu stāvoklis mudina atteikties no svarīgiem darbiem ar papīriem vai korespondenču izsūtīšanu. Kaut kas neparedzēts var notikt tavā tuvākajā apkārtnē. Pakāpeniskais progress un virzība pa karjeras kāpnēm var tikt apturēta.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Racionāls kādu notikumu aprēķins, visticamāk, šodien nebūs efektīvs. Planētas norāda, ka daudz lielāka jēga būs, ja vienkārši ļausies notikumu dabiskai plūsmai un attīstībai. Dienas pirmajā pusē vari pēkšņi atklāt, ka tev vēl daudz jāstrādā ar pie kāda iesāktā darījuma, kā arī materiālo plānu virzības.

 

 

zivis-mil-horZivis
Pēcpusdienā dažas tavas gaidas var izgaist, kā arī sapņu realizēšana var tikt atlika uz nenoteiktu laiku. Planētas norāda, ka šajā dienā būs nepieciešamas īpašas prasmes un pieredze, lai turpinātu kontrolēt dažādas lietas un norises.

 

Sabiedrība

NMPD

Otrdien 10 jauni Covid-19 slimnieki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) trešdienas rītā vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti 10 jauni...
photocase.com

Smags negadījums Daugavpilī: uz gājēju pārejas notriec divas jaunietes

  11. augustā pulksten 22:10 Daugavpilī, 18.Novembra ielā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā 1985.gadā dzimis transportlīdzekļa...
VUGD

Teju 50 glābēji cīnījušies ar liesmām paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkā Rīgā; viens cietis

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 11. augusta plkst. 06.30 līdz 12. augusta plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Horoskopi un Testi

Pexels/CC0 License

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. augusts

  Piemērota diena jebkāda veida aktivitātēm, kur nepieciešams likt lietā savu enerģiju un komunikācijas spējas. Šajā...
Foto:Tharunaya.co.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. augusts

  Šodien nāksies izjust un cīnīties ar nogurumu. Mēģini pārlieku daudz neieslīgt relaksācijā, citādi tas var...
Foto:Pixabay.com/metadog/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

  Šodien, 10. augustā, kļūsi nedaudz sapņaināks un romantiskāks kā ierasts. Zvaigznesieviesīs zināmas izmaiņas sirdslietās, ļaujot...

Mājai un Dārzam

Foto:Newhope.org.uk

Zināms, kad atkal atgriezīsies karstums

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā pastāstījis, kāds laiks gaidāms turpmākajās dienās. "Rīt un parīt gaidāms...

Brīdina par laiku pirmdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laika apstākļiem pirmdien. 10.08.2020. dienas laikā daudzviet...
spiritualjourneyguide.com

Zināms, kad beigsies karstuma vilnis – prognoze 7 dienām!

  Arī turpmākajās dienās gaidāms silts un lielākoties saulains laiks. Nedēļas vidū lēns līdz mērens ziemeļu...