Piecpadsmitajā aprīlī dilstošais Mēness ieiet Strēlnieka zīmē. Šīs zīmes pārstāvji bieži vien apkārtējiem šķiet pārlieku bezrūpīgi, kas liek apšaubīt to uzticamību un gudrību. Šajā dienā ieteicams kritiski paskatīties uz savu dzīvi un uz to, kādu ietekmi atstāj uz citiem cilvēkiem.

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušajiem bieži vien ļoti nepieciešama būtu pašanalīze. Lai gan tava aizrautība un pārliecība ir apskaužama, pajautā pats sev, vai tas, kā tu šīs īpašības izmanto, ir visu kopīgo mērķu sasniegšanai vai tomēr savtīga labuma gūšanai.

 

 

 

 

 

versisVērsis

Vēršiem ieteicams pamainīt savu attieksmi pret kolēģiem un pret pārmaiņām. Tu esi strādīgs un uzticams cilvēks, taču tava pašpārliecinātība bieži vien attur tevi no ieklausīšanās citos un jaunu lietu apgūšanas, kas šad tad nāktu tikai par labu.  

 

 

 

 

 

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušie ir ļoti komunikabli cilvēki, taču, diemžēl, vēlme socializēties, var traucēt būt produktīvam. Centies atrast veidu, kā atrast balansu starp savu darbu un komunikāciju ar cilvēkiem, lai šīs lietas netraucētu viena otrai. 

 

 

 

 

vezisVēzis

Vēžiem ir ļoti spēcīga saikne ar savu ģimeni, tādēļ arī visbiežāk tie sevi saskata kā vienu lielu veselumu kopā ar saviem mīļajiem cilvēkiem. Diemžēl, ja ģimenē vari panākt vēlamo, izmantojot tikai savu pozīciju tajā, biznesā būs jāatrod citi veidi, kā sasniegt savus mērķus.

 

 

 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem ieteicams izvērtēt savas attiecības ar apkārtējiem. Tu nenoliedzami esi ieinteresēts līdzcilvēku labklājībā, taču tev problēmas sagādā komunikācija ar tiem un komunikācija kā tāda. Apdomā veidus, kā varētu uzlabot savas attiecības ar kolēģiem. 

 

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas ir precīzi un strādīgi cilvēki, taču tie allaž alkst vientulību un neatkarību. Lai gan ir jomas, kurās strādājot vari zināmā mērā tiešām justies neatkarīgs, lielākoties tomēr ir jārēķinās arī ar citiem. Centies būt elastīgs, lai savu personisko vēlmju dēļ  neizraisītu nesaskaņas.

 

 

 

 

svariSvari

Svari, kā jau cilvēkiem, kuriem nereti nākas risināt citu problēmas, vajadzētu veltīt laiku pārdomām, vai viņu ieguldījums apkārtējo konfliktu risināšanā ir nepieciešams, lai gūtu konstruktīvu atrisinājumu vai tas tomēr kavē līdzcilvēku pašu vēlmi un prasmi tikt galā ar savām problēmām.

 

 

 


skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušie mēdz asi reaģēt uz reāliem vai tik tikko apjaušamiem aizvainojumiem, kas skar viņiem tuvas lietas un cilvēkus, kā rezultātā viņi bieži vien sabojā attiecības ar apkārtējiem gan mājās, gan darbā. Ieteicams atrast citu veidu, kā izpaust savas rūpes un raizes.

 

 

 

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki spēj visai objektīvi izvērtēt savu personību, taču pastiprinātu uzmanību derētu pievērst veidam, kā tu komunicē ar apkārtējiem. Iespējams, tu labi apzinies, ka tavas spējas un prasmes nav pietiekami augstu novērtētas, taču tu arī nealksti pēc atzinības, lai izvairītos no papildus pienākumiem, tādejādi liekot pats sev ceļā šķēršļus.

 

 

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušie ir strādīgi cilvēki,  taču nereti to galvenais dzinulis ir bailes piedzīvot nosodījumu vai apkaunojumu, ko var atnest slikti padarīts vai nepadarīts darbs. Izvērtē, vai uztraukums un bailes, ko izjūti ceļā uz mērķi tiešām ir plānotā rezultāta vērtas.

 

 

 

 

 

 
udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīri ir ļoti ieinteresēti sociālās pārmaiņās un citu cilvēku labklājībā, taču biežāk citiem ir pazīstami ar savu kāri iesaistīties argumentos, ko viņi izmanto kā veidu, kā paust savu viedokli un intereses. Ja iespējams, apsver citus veidus, kā prezentēt savas idejas tā, lai citi saprastu, ka rīkojies labu mērķu vadīts. 

 

 

zivisZivis

Zivju zīmē dzimušie nav ārišķīgi un tiem piemīt lieliska spēja saprast apkārtējos, līdz ar to īpašas izmaiņas viņu ētikā nav vitāli nepieciešamas. Izmanto šo dienu, kā uzlabot koncentrēšanās spējas un palielināt sava darba produktivitāti.

 

 

 

 

 

 

Veiksmīgu sestdienu! 

Sabiedrība

Covid-19 inficētie izjūt vainas apziņu un bailes. Reāli stāsti no Latvijas – VIDEO

  Dažādi pasaulē veikti pētījumi pierāda, ka cilvēki, kuri inficējušies ar Covid-19, izjūt vainas apziņu, reizēm...

Profesors Danilāns atspēko vienu no populārākajiem mītiem par Covid-19

  Populārais gastroenterologs, profesors Anatolijs Danilāns (77) sarunā ar 20. oktobra izdevumu "Kas Jauns" atzīst -...

Briedis par miljonu un to, kādēļ atteicies pelnīt uz “nelaimes rēķina”

  Neapšaubāmi, viens no Latvijas populārākajiem sportistiem ir 35 gadus vecais bokseris Mairis Briedis. Sarunā ar...

Horoskopi un Testi

Foto:Calgaryisawesome.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. oktobris

  Šodien planētas ir tādā stāvoklī, lai iedvesmotu tavus radošos centienus. Velti laiku, lai izveidotu kaut...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai: 20. oktobris

  Planētas šodien dod papildus enerģiju visiem. Izdomā, kur noteikti tev jāliek šis spēks lietā, neiztērē...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. oktobris

Šodien būs jauna motivācija meklēt stabilitāti savā dzīvē. Atrodi to smaguma centru, kas ļaus tev...

Mājai un Dārzam

Nedēļas vidū laiks jūtami mainīsies – stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis sarunā ar raidījumu "Rīta Panorāma" stāsta par pirmo sniegu...
hdwallpapers.cat

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku pirmdien. 18.-19.10.2020. nakts vidū vietām Latvijā...
rudens

Parādās pilnīgi jauna informācija par laiku šonedēļ: Prognoze 7 dienām!

  Tuvākajā nedēļā virs Latvijas valdīs cikloni, līdz ar to gaidāms nokrišņiem bagāts laiks. Nedēļas vidū,...