Ik viena lieta šodien būs nopietna, radīs daudz uzmanības. Piemērota diena, lai pārrunātu dažādus praktiskus jautājumus. Ikvienai lietai, ko dari, pievērsies nopietni, ar atbildību un nodrošinies ar izturību.

 

 

auns-mil-horAuns

Tava komunikablitāte un interese par apkārtējo pasauli kļūs aizvien spēcīgāka. Laba diena īsiem braucieniem. Piemērots laiks, lai kaut ko pētītu un apkopotu informāciju, jo īpaši, ja esi nolēmis apgūt dažas praktiskas lietas un noderīgas iemaņas.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien varētu sākt uzlaboties tava finansiālā situācija. Lielāka kļūs iespējamība doties kādā darījumu braucienā. Tava finansiālā veiksme lielā mērā būs atkarīga no tā, kā spēsi uzņemt un apstrādāt informāciju. Taču galvenais resurss šodien var izrādīties cilvēki un tava komunikācija ar viņiem.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien savā dabiskajā sabiedriskumā spēsi vairot optimismu, kas mājo tevī un paplašināt skatījumu uz dzīvi. Tu būsi ne vien draudzīgs un komunikabls, bet arī atvērts jebkurai radošai pieejai lietām, tostarp arī lietām, kurās paredzēts komandas darbs.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien labi veiksies attiecībās ar cilvēkiem – būs daudz vieglāk saprasties, radīt un izjust cieņu. Nepārkāpjot saprāta robežas, šodien varēsi uzticēties cilvēkiem, lai gūtu panākumus nākotnē. Vienīgi atceries, ka nedrīksti uz lietām raudzīties nevīžīgi.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien varēsi vairāk izrādīt savus personīgos talantus un veidot pazīšanās, lai izdevīgi piedāvātu par tiem uzzināt plašākai auditorijai. Šī solās būt veiksmīga diena taviem centieniem mārketinga jomā, mācībās, sociālajā darbā, politikā un kādas organizācijas pārstāvniecībā.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien ir visas iespējas, lai tavas finansiālās lietas kļūtu labākas, taču tava materiālā situācija būs lielā mērā atkarīga no sadarbības ar kādu personu. Ja tu strādā pēc pasūtījumiem, šodien ir lielas izredzes iegūt labu un uzticamu klientu. Izmanto savu veiksmi godprātīgi.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien diezgan viegli tev būs izvirzīties uzmanības centrā. Taču tev nevajadzētu aizmirst, ka tavā vietā neviens visus darbus nepadarīs. Ir nepieciešams strādāt un pievērst uzmanību svarīgām lietām, nevis paļauties uz to, ka šobrīd gozējies citu cilvēku uzmanības centrā.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Lieliska diena, lai dažādas sarežģītas problēmas atrisinātu salīdzinoši vieglā veidā. Taču, lai to izdarītu, tev jākļūst komunikablākam, jāiesaistās vairāk piedzīvojumos un jābūt vienkāršākam, draudzīgākam. Piemērota diena, lai tiktos ar savu juristu vai notāru, ja ir nepieciešams izrunāt kaut ko saistībā ar kādu ģimenes projektu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien būsi ieinteresēts ne tikai savās, bet arī partnera pozīcijās. Ļauj saviem konkurentiem runāt, neņemot vērā viņu solītās sekas un pārmetumus, ja vien nav tā, ka apzinies, ka tas viss ir vietā. Reizēm šāda konkurentu “uzmanība” līdzinās komplimentam un var pat liecināt par cieņu pret tavām zināšanām un uzmanību pret tavu personību.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Ja tu ko meklē, centies pieturēties pie nopietniem informācijas avotiem. Centies par vajadzīgo savākt pēc iespējas vairāk informācijas. Komunicē un dalies viedokļos ar interesantiem cilvēkiem. Mēģini kritiski izvērtēt visa veida informāciju, izmantojot faktiskos materiālus un savu pacietību.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Labvēlīga diena, lai paplašinātu savu redzesloku un viedokļus. Koncentrējies uz to, kas tev patiesi svarīgs un vajadzīgs. Šodien tas būs daudz izdevīgāk un nozīmīgāk, nekā pievērties kam jaunam vai tādam, kas tev ir vien salīdzinoši nelietderīga izklaide.

 

 

zivis-mil-horZivis

Pavisam vienkārši notikumi šodien var kļūt ļoti interesanti, iedvesmojot tevi un radot teju jaunu elpu kādā jomā. Ļoti iespējams, ka tava dzīvesvieta šodien kļūs par tikšanās vietu kādai sapulcei vai vienkārši viedokļu apmaiņai starp vairākiem cilvēkiem. Komunikācija ar mājsaimniecības locekļiem vai citiem tuvākiem, tālākiem radiniekiem var kļūt jēgpilnāka.

 

 

Lai tev izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Svētdienas rīts sācies ar šoku: Nogalināts pazīstamais advokāts Pāvels Rebenoks

  Kā atsaucoties uz politiķi un bijušo ekonomikas ministru Ralfu Nemiro svētdienas rītā vēsta ziņu aģentūra...

Sestdien reģistrēti vēl 10 jauni Covid-19 gadījumi

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) svētdienas rītā vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti 10 jauni...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 21. – 27. septembris

  Septembris jau pāri pusei, esam pieredzējuši pirmās rudens vētras un lietavas. Ko šajā rudenīgajā laikā...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 21. – 27. septembris

  Septembris jau pāri pusei, esam pieredzējuši pirmās rudens vētras un lietavas. Ko šajā rudenīgajā laikā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

Šo dienu labāk pavadīt vientulībā vai ar saviem vistuvākajiem cilvēkiem, kuriem patiesi uzticies. Spēsi strādāt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

Romantiskajā dzīvē dominēs praktiskums, kas atsevišķos gadījumos nāks tikai par labu. Emocionāli jutīsies droši un...

Mājai un Dārzam

Foto:Weheartit.com

Nav patīkamu ziņu par svētdienas rītā gaidāmo laiku

  Svētdienas agrā rītā daudzviet Latvijā gaidāma salna, ziņo LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis. "Jāņem vērā,...
Pexels

Brīdina par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku naktī uz piektdienu. 17-18.09.2020. nakts...
jackeeholder.com

Parādās jauna informācija par nākamnedēļ gaidāmo laiku

  Pēc vētrainās ceturtdienas nedēļas izskaņā no rietumiem pakāpeniski sāks pastiprināties anticiklona ietekme. Līdz ar to...