Šī diena solās būt visai harmoniska, tu varēsi justies pašpārliecināts. Piemērots laiks, lai uzņemtos ko jaunu. Otrajā dienas pusē var gadīties, ka garastāvoklis kļūs diezgan nepastāvīgs.

 

 

auns-mil-horAuns

Diena solās kļūt diezgan saspringta, jo īpaši, ja tavi plāni ir saistīti ar dažādiem darījuma braucieniem, informācijas apmaiņu, ja būs jāapmeklē dažādas tikšanās un jāslēdz vienošanās. Ja nevēlies iekulties dažādās konfliktsituācijās, jau no paša rīta mēģini sazināties ar cilvēkiem, ar kuriem kopā šodien būs jāveic dažādas lietas.

 

 

versis-mil-horVērsis

Ja tev ir savs bizness, mēģini uzticēties pārbaudītiem principiem un rīkoties pēc tiem. Pirmajā dienas pusē vajadzētu nokārtot dažādas oficiālas lietas, piemēram, tikties ar vadību vai doties uz kādām valsts iestādēm. Rīta stundas solās būt visproduktīvākās, ja tavs mērķis ir uzlabot savu finansiālo situāciju. Otrajā dienas pusē tev jābūt uzmanīgam, strādājot ar skaitļiem un citām lietām, kur jāievēro liela precizitāte.  

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Rīta agrums izrādīsies visiedvesmojošākais un veiksmīgākais šīs dienas periods, jo īpaši, ja esi dzimis jūnija vidū. Izmanto šo laiku, lai vairotu enerģiju un optimismu. Vakarpusē tavs garastāvoklis var kļūt nepastāvīgs un vēlmes teju neizdibināmas. Nerīkojies emociju iespaidā!

 

 

vezis-mil-horVēzis

Rīts iedvesmos tevi jaunām cerībām un sola nākt ar labām ziņām. Taču dienas gaitā jutīsies arvien vairāk satraukts, būs dažādas situācijas, kas radīs stresa pilnus apstākļus. Iespējams, tevi pārņems kādas neskaidras aizdomas. Mēģini saprast visu pareizi un atrisināt.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien varēsi pavadīt laiku ar labiem draugiem vai saviem mīļajiem ģimenes locekļiem. Tas palīdzēs tev domāt pozitīvāk, jo īpaši, ja esi dzimis augusta vidū. Kopumā šodien var gadīties arī dažādas problēmas, kas var tevī radīt apjukumu. Uzmanies!

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Ja tev ir nepieciešams apmeklēt ārstu vai kādu oficiālu iestādi, mēģini šīs lietas nokārtot dienas pirmajā pusē. Mēģini nekādas lietas neatlikt uz vēlāku. Jo ātrāk pabeigsi svarīgākās lietas, pašreizējos uzdevumus, jo labāk. Iespējams, šodien tava ticība saviem plāniem tiks apdraudēta dažādu apstākļu dēļ. Nepadodies!

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien vari būt pārliecināts par to, ka tev ir sava laimīgā zvaigzne un savi personīgie talanti. Diemžēl to nevarēsi teikt par cilvēkiem, kuri atrodas tev apkārt vai ir saistīti ar tevi. Svarīgākās lietas vajadzētu pacensties atrisināt dienas pirmajā pusē. Ja ir kādas lielākas, sarežģītākas vai vērienīgākas lietas, ko vēlies uzsākt – to labāk atlikt par pāris dienām.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Iespējams, radīsies kādas neskaidrības ar dokumentiem, kas atspoguļo tavu personīgo darbību vai sadarbību ar kādu. Neskaidrības radīsies arī ar tavu finansiālo stāvokli. Nebrīnies, ja nāksies atkārtoti iesniegt kādu dokumentu vai par kaut ko papildus izdot naudu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien apkārtējiem nebūs diez ko viegli, tāpēc piedomā pie tā, ko saki, ko dari. Ja tev nav visai labs garastāvoklis, labāk piestrādā, lai to uzlabotu, nevis sabojā vēl kādam. Izrādi cieņu un uzmanību pret citiem, jo īpaši dienas pirmajā pusē, jo varbūt tev pašam vakarā gribēsies būt ar šiem cilvēkiem un izjust viņu uzmanību.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Ja nevēlies liekas problēmas, pārliecinies, ka jau rīta pusē padari, ja ne visus, tad vismaz lielāko daļu savu darbu. Rīta stundas solās būt labas un produktīvas sadarbībai ar kolēģiem, darbiniekiem, klientu apkalpošanas pārstāvjiem, datu uztverei un apstrādei, pirkumu apmaksai. Visas dienas garumā var rasties dažādi jautājumi, pat neskaidrības saistībā ar dokumentiem, faktiem un skaitļiem.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Kopumā šodien jutīsies visai laimīgs, būs pieprasījums pēc kāda no taviem talantiem. Iespējams, tevi kaitinās dažādi nelieli darbi. Tavās rokās, iespējams, būs kāda svarīga lēmuma pieņemšana, kas varētu diezgan lielā mērā ietekmēt tavu turpmāko ikdienu. Ja tev rodas kāda “spoža” ideja, aplūko iespējas, kā vislabāk to realizēt un mēģini apjaust, kādu labumu no tā vari sev gūt.

 

 

zivis-mil-horZivis

Tev vajadzētu atrast veidu, kas ļauj tev gūt pēc iespējas vairāk pozitīvu emociju. Pretējā gadījumā dažādas nepilnības un šķēršļi varētu tevi šodien pastāvīgi izsist no ierastā līdzsvara. Ja ignorēsi šo padomu un nepievērsīsi uzmanību sev, iespējams, tevi uztrauks pat šķietami visniecīgākās lietas. Saudzē sevi!

 

 

Lai tev izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Brīdina par laiku arī piektdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi norāda, ka arī piektdien daudzviet gaidāms spēcīgs pērkona...

Izplatīts ārkārtīgi nopietns brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši sarkano brīdinājumu par spēcīgu pērkona negaisu ceturtdienas...
Foto:Flickr.com/Ilya Schurov/CC

Aizvadīti neaptverami traģiski Jāņi: bojā iet visa ģimene, vairāki noslīkuši

  Operatīvo dienestu sniegtā informācija liecina, ka Līgo dienā traģiski bojā gājuši vismaz astoņi cilvēki, bet...

Kašers un Jānis pirms kāzām “saceļ kājās” Kopenhāgenu; parādās negaidītas grūtības

  "STV Pirmā" šovs "Slavenības. Bez filtra" turpina vēstīt par Latvijas slavenāko geju Kašera un Jāņa...

“Tad nu par visu!” Žanis no Magones saņem pamatīgu sutu

  Gatavojoties karstajai vasarai, Žanis ir nodzinis gan ūsas, gan matus un kā smej pati Magone...

“Paldies Dievam, ka vispār esmu dzīvs!” Kā šobrīd klājas tautā iemīļotajam profesoram Danilānam?

  Jau vairākkārt vēstīts, ka tautā iemīļotais gastroenterologs, ārsts un profesors Anatolijs Danilāns decembrī nopietni saslima...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/llee_wu/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. jūnijs

  Veiksmīga diena, lai demonstrētu savas mākslinieciskās prasmes. Ja vēlies kļūt labāks un pozitīvāks, būs daudz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūnijs

  Dienas pirmajā pusē nav ieteicam īsi izbraucieni – tie var izvērsties pārāk emocionāli negatīvā aspektā....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūnijs

  Iespējams, šodien nāksies krietni vien pasvīst dažādos darbos, kas radīs aizkaitināmību, līdz ar to būs...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūnijs

Esi piesardzīgs, jo ir skaidrs, ka šajā dienā apkārt valdīs sarkasms, kurš atsevišķos gadījumos var...
Foto:Wall321.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūnijs

  Zvaigznes ikvienu šajā dienā padarīs nedaudz stūrgalvīgāku un spītīgāku kā ierasts gan privātajā, gan sociālajā...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. jūnijs

  Šajā dienā ieteicams tomēr ļauties komunikācijai ar apkārtējiem, jo sevišķi svaigā gaisā. Esiet uzmanīgi karstumā!     Auns Auna...

Mājai un Dārzam

Brīdina par laiku arī piektdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi norāda, ka arī piektdien daudzviet gaidāms spēcīgs pērkona...

Izplatīts ārkārtīgi nopietns brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši sarkano brīdinājumu par spēcīgu pērkona negaisu ceturtdienas...

Īpaši brīdina par laiku Līgo dienā un vakarā; izskan prognoze par laiku pēc svētkiem

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par laiku līgo dienā, 23....