Devītajā maijā Mēness ir gandrīz pilns un jau trešo dienu pēc kārtas tas pavada Svaru zīmē. Šīs zīmes pārstāvjus raksturo viņu aizrautīgā vēlme risināt citu cilvēku problēmas un šī tendence šodien būs novērojama teju ik vienā. Esi piesardzīgs un paturi prātā, ka bāžot savu degunu citu darīšanās, vari izraisīt problēmas pats sev. It īpaši, ja ikdienā neesi radis praktizēt šādu rīcību.

 

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušajiem ieteicams pievērsties dažādu problēmu atrisināšanai. Bieži vien tu savāri tik biezu ķīseli, ka pats to nespēj izstrēbt, bet atceries, ka vilcināšanās to tikai vēl vairāk sarežģīs. Rodot risinājumu problēmām un nesaskaņām, varēsi atviegloti uzelpot jau tuvākajā nākotnē.

 

 

versisVērsis

Vēršiem nevajadzētu skopoties ar saviem padomiem, ja kāds tos lūdz. Tu neesi sevišķi komunikabls, taču tev var uzticēties un uz tevi var paļauties, tādēļ apkārtējo vidū esi ļoti respektēts. Centies nebūt rupjšs vai noraidošs.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem šajā dienā būs vairākas iespējas ar vienu kāju iekāpt citu cilvēku dzīvē, taču nebūtu ieteicams visas no tām izmantot. Vairums apkārtējo, kuri dalās ar tevi savos pārdzīvojumos un piedzīvojumos, sagaida no tevis tikai morāli atbalstu, nevis pamācības, kā labāk rīkoties.

 

 

vezisVēzis

Vēžiem ieteicams būt uzmanīgiem, vērīgiem un nepārkāpt robežas. Tu esi ģimenisks cilvēkus, taču atceries, ka kolēģi nav tavi ģimenes locekļi, tādēļ neizturies pret viņiem kā pret saviem tuviniekiem pat tad, ja jums ir šķietami tuvas attiecības un daudz kā kopīga.  

 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem vajadzētu pieturēties pie ar darbu saistītu problēmu atrisināšanas. Bieži vien tu esi lietas kursā par nesaskaņām kolēģu vai savu padoto starpā, taču prātīgāk būs, ja to risināšanu atstāsi viņu pašu ziņā. 

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem ieteicams rūpīgi pārdomāt veidu, kā tie citiem sniedz savus padomus. Ikdienā tu labprātāk uzturies vienatnē un, ņemot vērā tavu sīkumaino personību, apkārtējiem vari šķist vien auksts aprēķinātājs, sevišķi to acīs, kuri tevi tik labi nepazīst.

 

 

svariSvari

Svariem, neskatoties uz vēlmi steigt palīgā citiem, ieteicams vairāk pavērot un paklausīties apkārt notiekošo no malas. Šādi tu vairāk iepazīsi savus līdzcilvēkus un to, kā viņi viens ar otru komunicē, saprotas vai, gluži otrādi, nesaprotas. Šī pieredze var tev nākotnē noderēt.

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem ieteicams būt reālistiskiem un sniegt citiem padomus tikai tajās jomās, kuras teicami pārvalda, kā arī saprotoši pieņemt kritiku jomās, kurās paši labi apzinās, ka vēl ir, kur augt. Apkārtējo sniegtie ieteikumi šodien patiesi nāks no sirds un tie būs ieklausīšanās vērti.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem vajadzētu sakārtot pašiem savas domas un sajūtas. Vienatnē pavadīts laiks, apcerot savu dzīvi un tajā notiekošo, būs lietderīgi izmantots laiks. Nonāksi pie vairākiem interesantiem un vērtīgiem secinājumiem.

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem vajadzētu mēģināt būt saprotošiem un pacietīgiem gan dodot padomu citiem, gan uzklausot to pašiem. Tu esi ļoti motivēts, kas dažkārt var radīt aizdomas citu zīmju pārstāvjos un kalpot par šķērsli komunikācijā ar apkārtējiem.

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem ieteicams vairāk ieklausīties apkārtējos. Tu esi ļoti pārliecināts par savām domām, idejām un viedokli, kas, protams, nav slikti, taču pasaulē viss aug un mainās, tādēļ ir svarīgi turēt roku uz pulsa un būt lietas kursā par apkārt notiekošo.

 

 

zivisZivis

Zivju zīmē dzimušajiem, sniedzot padomu citiem, vajadzētu paļauties uz pirmajām domām, kas iešāvušās prātā – tās būs vispatiesākās un pareizākās. Ja citu zīmju pārstāvjiem, piemēram, Skorpioniem, Vēršiem, Ūdensvīriem ir visai bīstami spļaut ārā pirmo, kas uz mēles, tev, pateicoties dabas dotajai intuīcijai, tieši sākotnējās domas būs visvērtīgākās.

 

Veiksmīgu otrdienu! 

Sabiedrība

Izskan svarīga informācija visiem “SuperBingo” spēlētājiem

  24.jūlija SuperBingo izlozē tika izlozēta TV izlozes ciparu kombinācija: 2945, 2228, 7937. Uz nākamo auditorijas spēli netika...

Parādās jaunas prognozes par laiku šonedēļ – tās iepriecinās daudzus

  Jūlija pēdējā nedēļā biežāk gaidāms lietus, vietām iespējams pērkona negaiss ar stiprām lietusgāzēm un brāzmainu...
Foto:Flickr.com/Jürgen Mangelsdorf/CC

Diemžēl Pierīgā pazudušais vīrietis atrasts miris

  Diemžēl bezvēsts prombūtnē bijušais 1967. gadā dzimušais Guntis Žuks šodien tika atrasts noslīcis, informē Valsts...
Live Nation

Lūdz palīdzēt glābt trīs bērnu tēvu Artūru

  Artūram ir 36 gadi, viņam ir ģimene , kurā aug trīs bērni - 9, 4...

Svētdiena diemžēl sākusies ar skumju ziņu

  Kā vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, sestdien Latvijā noslīcis vēl viens cilvēks. Glābēji sestdien Balvu...

Jauns pavērsiens latviešu tik iecienītajā Lielbritānijā – ļoti trūkst strādnieku

  Brexit un pašizolēšanās prasības radījušas Lielbritānijā pamatīgu darbaroku trūkumu. Daudzviet izskan bažas par piegāžu pārtraukšanu...

Horoskopi un Testi

pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūlijs

  Šodien pievērs uzmanību savai veselībai. Ēd veselīgāk, pat, ja iepriekš tev trūka iniciatīvas, nu ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 26. jūlijs – 1. augusts

  Šīs nedēļas beigās jau klāt vasaras pēdējais mēnesis – augusts! Tas jāizbauda un jāļaujas, lai...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. jūlijs

  Šī būs konfliktu diena, taču tu tos atrisināsi dienas beigās, ja neizvairīsies no piepūles, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūlijs

  Atceries, ka bez piepūles neko nevar paveikt! Mums katram ir savs Everests, ko iekarot –...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūlijs

  Ko zvaigznes tev sola 23. jūlijā?     Auns Šī diena būs emocijām bagāta diena. Vēlēsies skaļi izpaust savus...

Tavs horoskops veiksmīgam AUGUSTAM

  Klāt vasaras pēdējais mēnesis - augusts. Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tas sola tieši...

Mājai un Dārzam

Parādās jaunas prognozes par laiku šonedēļ – tās iepriecinās daudzus

  Jūlija pēdējā nedēļā biežāk gaidāms lietus, vietām iespējams pērkona negaiss ar stiprām lietusgāzēm un brāzmainu...

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar vēl vienu karstuma vilni, kurš aizsāksies svētdien, šī gada jūlijs, iespējams, kļūs par...