Šo nedēļu iesāksim ar novembra pēdējo dienu un sveicināsim – decembri! Ielūkosimies zvaigznēs, kādus notikumu pavērsienus tās mums paredzējušas turpmākajām dienām.  

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Zvaigznes norāda, ka šī ir lieliska nedēļa komunikācijai, kas saistīta ar ārvalstīm, tāpat ar mācībām un/vai kultūras projektiem.  Šīs būs sociāli atvērtas dienas, īpaši, kad tu vēlēsies izveidot spēcīgāku saikni ar kādu tev interesējošu cilvēku vai otru pusīti. Tomēr tevi sagaida daži ļoti svarīgi intelektuāli izaicinājumi. Ļoti ticams, ka tevī modīsies domas par eksistenciālajām problēmām, kādām lietām, kurās apkārtējie vēlas, lai tu iesaistītos. Vari atskārst, ka skolotāji un padomdevēji atkāpjas, jo sajutīs tevī  pārmērīgu pašapmierinātību vai pārlieku ideālismu. Zvaigznes mudina saglabāt veselīgu skepsi, kad cilvēki mēģina tevi pārliecināt par kaut ko.

 

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Zvaigznes iezīmē, ka lielākajā nedēļas daļā tu vari sagaidīt labus sava darba rezultātus, kas vēlreiz apliecinās, ka esi lieliskā profesionālajā formā. Tavu partneri vai kādu kolēģi var piemeklēt līdzīga situācija, kādā tu biji vēl nesen, taču šī persona to  nespēs atrisināt tik prasmīgi kā tu, neliedz padomu, ja tas ir nepieciešams. Nedēļas nogalē tevi sagaida būtiskas izmaiņas, jo pār tevi valdošā Venēra pārcelsies uz tev pretējo – Skorpiona zīmi, kas nozīmē, ka turpmākajā periodā dominēs emocionālie jautājumi attiecībās. Tu vari nokļūt kādā pretrunīgā situācijā. Zvaigznes iesaka, ka labāk dalīties ar citiem savās jūtās, nevis turēt tās slepenībā.

 

 

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šī nedēļa sāksies ļoti aizraujošā gaisotnē, un šķiet, ka tu alksi iesaistīties dažādās dinamiskās norisēs, piemēram, ceļojumā uz kādu eksotisku vietu vai varbūt vēlēsies ieskaut ap sevi iedvesmojošus cilvēkus, padarot savu apkārtējo vidi patīkamāku. Tomēr zvaigznes norāda, ka šis nav ļoti pamatīgs, balansēts periods, taču neļauj savam entuziasmam noplakt. Tava veiksme šajās dienās var būt līdzatkarīga partnera vai ģimenes locekļa veiksmīgam darījumam, šis cilvēks būs vairāk vērsts uz fokusēšanos, nekā tu pašlaik. Ir laba ideja – būt pastāvīgā dialogā ar šo personu. Vadies vairāk pēc faktiem un pašreizējo – reālo situāciju savā mājās,  nevis neapdomīgām cerībām par nākotni.

 

 

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Stabilas partnerattiecības ir tas, kas vadīs tavas vēlmes un prātu nedēļas iesākumā, tāpēc ir īstais laiks pilnībā pievērsties dažāda veida saistībām, un īpaši apzināties faktorus, kas var apdraudēt kādus veiksmīgus piedāvājumus un darījumus, lietām, kas var izkliedēt tavu enerģiju un motivāciju. Neskatoties uz dažiem apstākļiem, kas var apgrūtināt koleģiālās attiecības, ir pamats būt optimistiskam. Planētas ir labvēlīgas intensīviem ceļojumiem un komunikācijai. Visticamāk, ievērosi, ka cilvēki, ar kuriem sadarbojies, kļuvuši pozitīvāk noskaņoti, lai gan viņi var būt arī mulsinoši: solot pārāk daudz –  pārāk ātri! Šīs būs dienas, kad tevī uzbangos enerģija un vēlme virzīties uz priekšu. Nedēļas nogale ieviesīs dažas izmaiņas tavās mājās.

 

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Iesākoties šai nedēļai,  tu vari sajusties pesimistiskāks nekā iepriekš vai izjutīsi neskaidrības, šaubas par savām spējām, taču galu galā atklāsi patiešām pozitīvu skatu nākotnē, kas ir ļoti daudzsološs tavam personīgajam radošumam un pašizpausmēm. Zvaigznes iezīmē, ka šis ir lielisks laiks ceļojumam vai starptautisku sakaru dibināšanai vai turpināšanai. Planētu stāvoklis palīdzēs koncentrēties uz tavu unikālo talantu un tā izmantošanu. Ļoti ticams, ka kāds no taviem kolēģiem cīnās ar ilgtermiņa problēmjautājumu, nespējot pašlaik atrisināt to, bet tu vari palīdzēt ar savu optimismu un pozitīvismu. Nedēļas nogalē vari sagaidīt jaunu nianšu attīstību mājās – tevi var apciemot kāds viesis, iespējams, saistīts ar tavu darba vidi vai tā būs kāda tev ļoti īpaša persona.

 

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Zvaigznes iezīmē, ka tieši šobrīd tev būs raksturīgs milzīgs uzsvars uz mājas dzīvi, var nākties risināt arī kādu ilgtermiņa problēmu, kas apdraud ģimenes drošību, iespējams, jau mēnešiem ilgi. Tomēr tas neliedz tev super-optimistisku skatījumu un domas par nākotni. Nedēļa pamazām iesāksies ar uzmundrinošu sajūtu un nepieciešamību pēc personīgas iedvesmas un aizrautības. Planētu stāvoklis norāda, ka šobrīd starp tevi un partneri pastāv īpaši cieša saikne un, visticamāk, vairāk nekā jebkad, būsiet savstarpēji atkarīgi viens no otra. Kolēģi var palīdzēt iepazīstināt tevi ar faktiem, kas palīdzēs turpināt stingri  stāvēt ar kājām uz zemes, saskatot daudzu lietu kopsakarības.

 

 

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šajā nedēļā tu būsi lieliskā formā – pārliecināts par savām spējām! Novērtē draugus, kuri aicina satikties kādā jaukā vietā. Tomēr nedēļas nogale tuvosies ar zināmām pārmaiņām. Partneris, kurš negribīgi var būt atkarīgs no tevis, var piedzīvot zināmu krīzi šajā laikā, iespējams, izmisīgi mēģinot panākt kaut ko, kas var savā ziņā radīt vētru ģimenes dzīvē. Tā kā pār tevi vadošā Venēra pārcelsies uz Skorpiona zīmi, tevī var rasties slepenas bažas par materiālajiem līdzekļiem, spēku vai drošību. Ir svarīgi saprast, ka ģimenē esat savstarpēji atkarīgi viens no otra un tas ir jāizmanto savā labā.

 

 


skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Zvaigznes norāda, ka šajā nedēļā tev, visticamāk, nebūs iespēju veikt gudrus, pārdomātus soļus. Marsa atrašanās Svaru zīmē stimulēs, ka šis ir laiks, kad tu, iespējams, jutīsies izolēts un bezspēcīgs, un tāpēc tas nav piemērots brīdis, kad īstenot kādas nozīmīgas lietas. Nedēļas nogalē mīlestības planēta Venēra ienāk tavā zvaigznājā, kas varētu parādīt nepieciešamās izmaiņas tavā romantiskajā sfērā. Planētu stāvoklis uzsver, ka šajās dienās diez vai būsi gatavs uz kompromisiem un vari sarunāt lietas, ko vēlāk vari rūgti nožēlot. Tev ir jācenšas izprast attiecību savstarpējās atkarības principus.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šī nedēļa ir lielisks laiks, lai sāktu jaunas, ilgtermiņa saistības tavā personīgajā vai profesionālajā dzīvē, piemēram, attīstītu nianses mācību jautājumos, tava intelektuālā redzesloka paplašināšanu vienā vai otrā veidā. Šī solās būt ļoti aktīva nedēļa partnerattiecībās, tavs mīļotais cilvēks būs iedvesmas  un lielisku ideju spārnots vai vismaz domās, ka ir lielisks. Tā kā pašlaik esi posmā, kad koncentrējies uz praktiskām detaļām un to īstenošanu, riskē, ka vari uzliet aukstu ūdeni uz kādas no tava partnera dedzīgajām, bet ne pārdomātajām idejām. Nedēļas nogale var radīt krīzes attīstību saiknē ar kādu konkrētu draugu vai bērnu, kas rīkojies neprātīgi.

 

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Nedēļas sākumā Saule sadarbosies ar pār tevi valdošo Saturnu, kas varētu liecināt par būtiskām apņemšanām  vai sākumu kādām ilgtermiņa attiecībām. Tomēr lietas sarežģīs fakts, ka Saturns un Neptūns ieņems pozīciju, kas norāda, ka šis būs ļoti izteikts spēku tēriņu periods, gan garīgi, gan materiāli … laiks, kad daudzas lietas nestrādās tā kā vēlies, laiks, kad plāni īsti nerealizēsies. Tas, visticamāk, būs jautājums, kas šajās dienās būs tavā uzmanības centrā. Zvaigznes iezīmē, ka ir īstais brīdis, lai koncentrētos uz to, kas vislielākajā mērā piešķir tavai dzīvei nozīmi, atmet ambīcijas, kas nav realizējušās un dodies tālāk.

 

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Zvaigznes norāda, ka nedēļas sākumā tu izjutīsi spēcīgu uzsvaru uz izaicinājumiem draudzības vai partnerības jautājumos. Lai gan, visticamāk, būs daudz iemeslu optimismam, dažas lietas tomēr nomāks tavu garastāvokli, kam par iemeslu var būt kāda nianse materiālajā vai sabiedriskajā dzīvē. Mīļotais cilvēks un bērni centīsies atbalstīt tevi, taviem vistuvākajiem var būt nākotnes vīzija, kas patiesi iedvesmos tevi. Šis ir lielisks laiks garīgajām niansēm, ceļošanai un jaunu apvāršņu izzināšanai, ir laiks būt atvērtam jaunām idejām! Planētu stāvoklis iezīmē, ka aizraujoši brīži sagaidāmi arī decembrī, kas mīsies ar nervozitāti un nepacietību.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Planētu stāvoklis iezīmē, ka pašlaik tu, visticamāk, esi ļoti koncentrējies  uz savu karjeru, jo daudzu mazāk nozīmīgu nianšu vietā šobrīd nepieciešama pievēršanās ilgtermiņa plānu īstenošanai,  kas tādējādi prasa lielākas saistības. Parasti tu esi gatavs īstenot lietas, kas dzimušas citu cilvēku prātā, taču šobrīd skaidrāk apzināsies, ka lielas idejas nozīmē arī daudz smagāku darbu un daudz šajā lietā būs jāuzņemas tieši tev, iespējams, šaubīsies par saviem spēkiem. Tavs mīļotais cilvēks var būt īpaši optimistisks un ideālistisks, un, iespējams, kāda no šīm idejām nesīs arī papildus materiālos līdzekļus. Zvaigznes iezīmē, ka tas ir diezgan neraksturīgi tev, bet ļoti ticams, ka mēģināsi pārliecināt cilvēkus būt reālākiem, un izmantosi dzelžainus faktus un skaitļus, lai atbalstītu savus argumentus.

 

 

 

 

BrīvBrīdis.lv novēl tev lieliskas turpmākās dienas!

Bildes_runa_1

Sabiedrība

Ārkārtīgi smaga avārija brīvdienās notikusi pie Siguldas – FOTO

  Pirmdienas rītā vietnē "Sadursme" publiskoti aculiecinieka attēli no smagas avārijas, kas sestdien notika pie pašas...

Nedēļa sākusies ar traģisku ziņu

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 19.septembra plkst. 06.30 līdz 21.septembra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

“LIDL Latvija” nāk klajā ar svarīgu vēsti strādāt gribētājiem

  Mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl Latvija” šodien izsludina vairāk nekā 1000 vakances visā Latvijā - Rīgā, Liepājā,...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

  Šī diena būs siltas un draudzīgas enerģijas piepildīta. Zvaigznes mīlas dzīvē ieaicinās stabilitāti, aizrautību un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 21. – 27. septembris

  Septembris jau pāri pusei, esam pieredzējuši pirmās rudens vētras un lietavas. Ko šajā rudenīgajā laikā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

Šo dienu labāk pavadīt vientulībā vai ar saviem vistuvākajiem cilvēkiem, kuriem patiesi uzticies. Spēsi strādāt...

Mājai un Dārzam

Foto: LVĢMC

Izskan jaunas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku: Prognoze 7 dienām!

  Tuvākajās dienās Latvijā saglabāsies silts un sauss laiks, nedēļas vidū, termometra stabiņam sasniedzot +24...+25° atzīmi,...
Foto:Weheartit.com

Nav patīkamu ziņu par svētdienas rītā gaidāmo laiku

  Svētdienas agrā rītā daudzviet Latvijā gaidāma salna, ziņo LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis. "Jāņem vērā,...
Pexels

Brīdina par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku naktī uz piektdienu. 17-18.09.2020. nakts...