Auns

Šodien izjutīsi nelielas skumjas. Atcerēsies, cik daudz laimes un prieka tev sniedza bijušais partneris, kuru tu pats izvēlējies atraidīt. Vēl nav par vēlu atgriest šo saikni, taču tikai un vienīgi tad, ja rīkosies nekavējoties. Vislabāk būs, ja ieplānosi viņu apciemot vakarā, pēc darba. Tiklīdz viņš atvērs durvis, pastāsti viņam, cik daudz viņš tev nozīmē.

 

 

Vērsis

Šodien nāksies parūpēties par kādu draugu – kolēģi. Šis bezrūpīgais darbonis atkal pieļaus būtisku kļūdu savā darbā un tavs priekšnieks  izteiks vēlmi viņu atlaist no darba. Tu darīsi visu, kas tavos spēkos, lai tavs draugs nezaudētu savu darbu. Tavi pūliņi atmaksāsies un diena noslēgsies uz pozitīvas nots. Vakarā gan priekpilnās emocijas nedaudz aizēnos nesaskaņas ar kādu no kaimiņiem, taču šis konflikts visai ātri tiks atrisināts.

 

 

Dvīņi

Šodien atteiksies no ierastā piektdienas vakara scenārija. Dienas noslēgumā nolemsi, ka tā vietā, lai dotos uz bāru vai kafejnīcu, labprātāk paliksi mājās un palasīsi kādu grāmatu. Tā būs grāmata, kuru tev ieteica kāds no pieredzējušākajiem kolēģiem. Tev patiesi patiks šis romāns, līdz ar to neizlaidīsi to no rokām līdz pusnaktij vai pat ilgāk.  

 

 

Vēzis

Šodien centīsies atrast veidu, kā sakomunicēt ar kādu kafejnīcā vai draugu ballītē sastaptu personu. Viss būtu daudz vienkāršāk, ja tu palūgtu kādam no jūsu kopīgajiem draugiem padalīties ar kontaktinformāciju, taču tā vietā tu nolemsi rīkoties pats. Galu galā, tu atradīsi konkrētā cilvēka profilu sociālajos tīklos, kur, tev par nožēlu, būs rakstīts, ka viņš ir precējies.

 

 

Lauva

Šīs dienas galvenais uzdevums būs iegādāties kādu mājsaimniecībai noderīgu lietu. Lai arī tas būs šķietams sīkums, tā iegādei veltīsi vairākas stundas. Par laimi, ieguldītais laiks atmaksāsies un būsi apmierināts ar veikto pirkumu. Nu varēsi beidzot pievērsties citām aktivitātēm, piemēram, lasīšanai, muzeja vai kino apmeklējumam.

 

 

Jaunava

Šodien saņemsi vairākus nepatīkamus jaunumus. Izrādīsies, ka cilvēks, kurš solīja tev atdot kādu senu parādu, tomēr nevarēs to izdarīt. Nākamās nepatīkamās ziņas saņemsi no kāda tuva ģimenes locekļa. Viņš informēs, ka nevarēs tevi apciemot nedēļas nogalē kāda ārkārtas gadījuma dēļ. Diemžēl vai par laimi, atceļoties šim apciemojumam tev vairs nebūs nepieciešama arī aizdotā naudas summa.

 

 

Svari

Šodien centīsies atrast iedvesmu. Nemeklē to sev apkārt, labāk dodies uz kādu mākslas izstādi vai muzeju (pastāv liela iespēja, ka tur satiksi arī kādu pievilcīgu cilvēku). Starp citu, iespējams, šodien iepazīsies ar jaunu, talantīgu mākslinieku, kurš unikālā veidā glezno kanvas. Viņa radošums kļūs par tavu ilgi meklēto iedvesmas avotu.

 

 

Skorpions

Šīs dienas galvenais notikums būs kāda attāla tuvinieka apciemojums. Viņš pasniegs tev kādu jauku dāvanu, kura gan tev šķitīs ne visai lietderīga. Ieteicams gan šo vilšanos paturēt pie sevis un izrādi pateicību par saņemto. Vēlāk pārbaudi šīs dāvanas vērtību internetā – var gadīties, ka ārēji nesimpātiskā lieta patiesībā ir ļoti vērtīga.

 

 

Strēlnieks

Šodien ieteicams nelidināties pa mākoņiem, atrodoties darbā. Tava pārlieku lielā sapņainība palielina risku palaist garām iespēju iegūt paaugstinājumu darbā. Lai to nepalaistu garām, gan profesionālā, gan emocionālā ziņā tev jābūt ierindā. Kad redzi, ka tavs priekšnieks sarāj kādu no taviem kolēģiem, nekavējoties dodies pie viņa un izrādi iniciatīvu visu vērst par labu.

 

 

Mežāzis

Tevi šodien aizraus kāds jauns, populārs sarunu temats. Tiklīdz pamanīsi to interneta dzīlēs, nolemsi ievākt iespējami daudz informācijas, lai uzzinātu vairāk. Nedaudz vēlāk, savas idejas un viedokli prezentēsi plašākai sabiedrībai. Diemžēl, ne visi būs gatavi tās uzklausīt, tomēr, lai arī draugi un tuvinieki izturēsies ne visai pozitīvi, tu iegūsi popularitāti sev svešu interneta lietotāju vidū.  

 

 

Ūdensvīrs

Šodien būsi cieņā apkārtējo vidū. Ik viens piedalīsies sacensībās par tavu uzmanību, izsakot tev dažādus komplimentus. Lai arī šis pavisam noteikti nebija un nav tavs mērķis, šo situāciju pavisam noteikti vari izmantot savā labā. Iespējams, kāds no taviem pielūdzējiem tev šķitīs gana pievilcīgs, lai ar viņu iepazītos tuvāk.

 

 

Zivis

Šodien veiksmīgi radīsi risinājumu kādai sarežģītai problēmai. Cilvēks, kuru vari saukt par savu antipātiju, to pat nenojautīs, savukārt tev šodien lieliski izdosies citus maldināt. Lai nu kā, nepieļauj, lai meli kļūst par normu tavā ikdienā. Vakarā, kad uzsāksi dialogu ar savu laulāto draugu, esi atklāts un godīgs it visā. Pretējā gadījumā var nākties mocīties sirdsapziņas pārmetumos.

 

 

Lai jauka diena!

Sabiedrība

Beidzot tas būs noticis! Jaunas un gana patīkamas laika prognozes 7 dienām

Svētdien, 18. martā, diena ar nakti būs vienāda garuma, bet 20. martā sāksies astronomiskais pavasaris,...

Diemžēl saņemtas ļoti skumjas ziņas

  Laika posmā no šī gada 15. marta plkst. 6.30 līdz 16. marta plkst. 6.30, Valsts...

“Maxima” pircēji saņēmuši jaunas vēstis

  Turpinot attīstīt “Maxima” vienoto “Mans veikals” konceptu tirdzniecības tīklā, šonedēļ durvis vēris “Maxima X” veikals...

Parādās jaunas ziņas par skatītāju mīlēto TV šovu “Balss maskā”

  Grandiozais minēšanas šovs “Balss maskā” februāra izskaņā atgriezās pie TV3 skatītājiem ar trešo sezonu, iepazīstinot...

Ar skaļu paziņojumu klajā nāk mūziķis Andris Kivičs

  Pēc ilgāka laika uz Latvijas mūzikas skatuves atgriezīsies leģendārā grupa Z-SCARS, kas šī gadsimta sākumā...

Virknei šoferīšu brauciens VEF tilta rajonā beidzies ar nepatikšanām – VIDEO

  Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki akcijas “Drošākas Rīgas mēnesis” laikā aizvadītajā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. marts

  Šī diena sniegs tev jaunas iespējas personīgajās attiecībās. Iespējams, jūtas atjaunosies un/vai kļūs stiprākas pret...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. marts

  Izbaudi dienu un drosmīgi raugies nākotnē!   Auns Neraugoties uz to, ka Auni mīl savu neatkarību, viņi šodien...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. marts

  Šī diena var radīt jaunas perspektīvas. Tavs prāts būs atvērts, tādēļ tu spēsi lietas saredzēt...

Atklāj sevi: Ko šajā attēlā pamanīji pirmo?

Šī prāta spēle daudz pastāstīs par tavām stiprajām un vājajām pusēm, un tas viss vien...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. marts

  Iespējams, daļa cilvēku šodien vairāk vēlēsies palīdzēt citiem viņu problēmu risināšanā, savukārt otra daļa -...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. marts

  Var gadīties, ka atsevišķu zīmju pārstāvjiem šodien būs nepieciešami pāris atelpas brīži, lai veiksmīgi sagaidītu...

Mājai un Dārzam

Beidzot tas būs noticis! Jaunas un gana patīkamas laika prognozes 7 dienām

Svētdien, 18. martā, diena ar nakti būs vienāda garuma, bet 20. martā sāksies astronomiskais pavasaris,...

Sinoptiķis Bricis: Līdz ar ievērojamu laika maiņu mūs gaida vēl kāds pārsteigums

  Pagājušajā nedēļā Latvijā piedzīvojām vairākus puteņus un arī šīs ziemas zemāko temperatūru, Zosēnos tai noslīdot...
ventspils.lv

Brīdina par laiku pirmdienas vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par oirmdienas vakarā un naktī uz otrdienu...