Pirmā dienas puse sniegs tev laimes un optimisma sajūtu. Veiksme pavadīs jebkurā rīcībā. Šodien tev ir labas izredzes uzlabot saikni ar draugiem un iegūt, ko sen kārotu. Otrā dienas daļa ir ideāli piemērota atpūtai. Centies nebūt pārāk izšķērdīgs.

 

auns-mil-horAuns

Šī būs pārsteidzoši lieliska diena, lai izrādītu savu mīlestību otrajai pusītei. Diena ir labvēlīga arī, lai iesaistītos kopīgās darbībās un sanāksmēs, kā arī demonstrētu savu draudzīgo attieksmi pret kādu. Turklāt kopējās ilūzijas var stiprināt un uzlabot jūsu aliansi. Tāpat zvaigznes dod zaļo gaismu abpusēji izdevīgu materiālo projektu realizēšanai.

 

versis-mil-horVērsis

Labas attiecības ar kolēģiem, tāpat kā pieklājību un galantums palīdzēs Vērsim šodien risināt jebkuru uzdevumu. Ja ieņem vadošu amatu, tev nevajadzētu sākt sanāksmi vai tikšanos ar kādu, sniedzot negatīvu, satraucošu informāciju vai pārmetumu gūzmu, esi gudrāks un vispirms uzslavē labi paveikto un izsaki pateicību tiem, kuri ir panākuši, ko labu visas komandas interesēs.

 

dvini-mil-horDvīņi

Dvīņiem šodien radīsies iespēja sabalansēt savu slodzi un pienākumus, kas ir saistīti ar mājsaimniecības un ģimenes dzīvi. Izmanto 3. jūniju, kas sniedz šādu lielisku iespēju, jo, visticamāk, pārpūle jau sen nospiež tevi uz ceļiem, padari visu vieglāk! Miers un mīlestība palīdzēs tev saglabāt brīnišķīgas attiecības ar taviem tuviniekiem.

 

vezis-mil-horVēzis

Šī diena, 3. jūnijs, ir labvēlīga ģimenes svinībām, kopīgiem mirkļiem ar tev simpātiskām personām, jubileju atzīmēšanai, kā arī, lai atcerētos dažādus pagātnes notikumus un apspriestu nākotni. Tomēr Vēži, kuri ir dzimuši jūlija vidū, var izjust nelielu psiholoģisku diskomfortu, ņemot vērā savas personīgās izvēles un to, ka kāds no taviem mērķiem ir pretrunā vispārējai atmosfērai tavā ģimenē vai starp tuviem draugiem.
 

lauva-mil-horLauva

Šī ir brīnišķīga diena, lai saskaņotu attiecības ar mīļoto un nostādītu visu tā, lai dažādas pagātnes domstarpības ieietu izlīguma fāzē. Zvaigznes iezīmē, ka 3. jūnijs ir arī diezgan labs laiks kādam nevainīgam flirtam. Ap tevi šodien var būt daudz aizraujošu kārdinājumu!

 

jaunava-mil-horJaunava

Zvaigznes iezīmē, ka šodien tavā ceļā būs reālas materiālas peļņas iespējams, piemēram, tu vari atgūt kādu parādu vai aizkavētu algas maksājumu. Tas var notikt arī pateicoties taviem kolēģiem, kuri piešķirs tev vairāk atbildības un pienākumu vai arī – ļoti ticams, ka tava priekšniecība šodien var pamanīt, ka tavs profesionālais sniegums un vīzijas turpmākajai darbībai ir uzslavējamas, tāpat kā inovatīvās iniciatīvas.

 

svari-mil-horSvari
Tava mīlestības dzīve šodien var izrādīties gluži kā ceļojums pa amerikāņu kalniņiem, ar kāpumiem un tad – straujiem kritumiem, tomēr vairāk pozicionējot pozitīvās iezīmes. Tomēr tie šī zvaigznāja pārstāvji, kuri ir dzimuši oktobra vidū, var novērot tendenci – konfliktēt ar mīļoto cilvēku. Pie vainas šoreiz tam, visticamāk, būs vien atšķirīgas vēlmes un paradumi, nekas vairāk.

 

skorpions-mil-horSkorpions
Šodien tev vajadzētu apsvērt iespēju kādu dienas daļu pavadīt laukā, svaigā gaisā, relaksējošā vidē, tāpat, ja vēlies, šodien ir labs brīdis, lai vakarā dotos kaut kur ar mīļoto cilvēku. Tāpat, ir īstais brīdis, lai vienkārši baudītu laiku vienatnē vai kompānijā ar tev tuviem cilvēkiem. Darbs pie radoša projekta, kas saistīts ar psiholoģiju, ētiku, mākslu vai labdarību izrādīsies ārkārtīgi patīkams.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Neraugoties uz brīnišķīgu iespēju nopelnīt naudu un papildus enerģiju tam, tu šodien tomēr vari izvēlēties vai nu pavadīt relaksējošu laiku ar saviem daudzajiem domubiedriem vai – aktīvi mesties ienesīgā darbībā. Lielākā daļa no šajā zvaigznājā dzimušo varēs prasmīgi manevrēt starp šīm niansēm, viss būs atkarīgs no tavas konkrētās tā brīža nepieciešamības, jo tavās spējās būs vienlīdzīgi īstenot draudzīgu mijiedarbību un realizēt personīgās vadības prasmes.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Attiecības starp tevi un partneri šodien var ievērojami uzlaboties un jūs pietuvosieties solīti tuvāk vēlamajai, harmoniskajai saskaņai. Tas var notikt pateicoties savstarpējai vēlmei uzturēt patīkamu mijiedarbības nevis atrasties tādā vidē, kas kavē vienam otra izpratni.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes iezīmē, ka šī nav diena, kad tu vari domāt tikai par saviem mājas darbiem, biznesu vai materiālajām lietām. Šis ir laiks romantikai vai tāda veida attiecībām, kas balstītas uz dziļu pārliecību, ticību, cerību, radošumu un jūsu abu vēlmi paplašināt jūsu redzesloku.

 

zivis-mil-horZivis

Šodien tāda tendence kā sapņainība, nosliece uz ilūzijām un kļūdām var kļūt daudz spēcīgāka un aptverošāka. Pat, ja tā tas tieši šodien ir, nesodi sevi pārāk bargi par to. Tevi planētu stāvoklis vienkārši mulsina ar mirāžām, kas ikvienu mēdz piemeklēt agrāk vai vēlāk.

 

Jauku un pozitīvām emocijām pārpilnu šo dienu!

Sabiedrība

Kuram tiks iespaidīgā naudas summa no šova “Dejo ar zvaigzni”?

  Šo svētdien, 4. decembrī, gaidāms TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” fināls. Par uzvaru un galveno...

Jaunas ziņas par populāro režisoru Intaru Rešetinu

  Latvijas Leļļu teātris izsludinājis februāra repertuāru un uzsācis biļešu pārdošanu teātra kasē Rīgas Latviešu biedrības...

Tirgotājs “Maxima” pirms svētkiem nāk klajā ar jauku ziņu

  Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, “Maxima Latvija” izveidojusi grandiozu rotaļu lāci, kas sagaidīs ģimenes un bērnus...

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Zvaigznes šodien brīdina – neieslīgsti rutīnā, īpaši, ja ikdienā esi enerģiska un dinamiska personība. Elpo...
Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Mājai un Dārzam

Izskan jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognozes 7 dienām!

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...