Šī var izrādīties diezgan saspringta un aizņemta diena, tāpēc labāk atturēties no impulsīvu lēmumu pieņemšanas, kā arī no kādu izmaiņu ieviešanas tavā dzīvē. Šis nav arī piemērots brīdis iebildumiem un strīdiem ar kādas iestādes darbiniekiem, citādāk vari piedzīvot šķēršļus, ko būs neiespējams pārvarēt.

 

auns-mil-horAuns

Šī ir lieliska diena projektiem, kas prasa lielu rūpību un vērību dažādām detaļām. Neraugoties uz to, ka ir brīvdiena, šodien mijiedarbība ar tiešo priekšnieku vai kādu no kolēģiem var būt visai produktīva. Diezgan veiksmīgs var izrādīties arī šis laiks gadījumā, ja uzsāc nopietnākas rūpes par savu pašsajūtu. 

 

versis-mil-horVērsis

Vari apjaust, ka tas, ko dari, tev sagādā patiku, īpaši, ja šī darbība ir saistīta ar komunikāciju vai īsu izbraucienu (protams, ievērojot distanci). Vari lieliski izmantot un rīkoties ar kādu noderīgu vai patīkamu informāciju. Šodien ir piemērota diena, lai plānotu dažādas lietas vai ieskicētu kādas turpmākās darbības, kas saistīti ar tavu atpūtu, izglītību vai bērna aktivitātēm, ņemot vērā šī brīža situāciju. 

 

dvini-mil-horDvīņi
Zvaigznes norāda, ka tev šodien vajadzētu pielietot savu komunikabilitāti, spēju pielāgoties dažādām situācijām, kā arī racionālu domāšanu – praktisku problēmu risināšanā. Nepadodies, ja tevi šajā dienā piemeklē kādas grūtības, planētu stāvoklis uzsver, ka būs viegli tikt galā ar tām! Centies pareizi apvienot pieredzi un intuīciju. Tev var nākties pakļaut sevi augstai fiziskai aktivitātei.

 

vezis-mil-horVēzis

Tev šodien ir jācenšas būt gatavam pievērst pietiekami daudz uzmanības dažādām detaļām. Visticamāk, ka tad pamanīsi, cik ātri spēsi uzlabot savu finansiālo situāciju. Nelieli, neparedzēti sarežģījumi joprojām ir iespējami, bet, ja tu uzlūkosi tos ar skaidru prātu un izdomātu taktiku, spēsi atrisināt it visus problēmjautājumus.

 

lauva-mil-horLauva

Šodien vari būt visai jutīgs, taču ir jācenšas nolikt malā emocijas un vairāk ļauties praktiskiem uzdevumiem. Ir ļoti ieteicams atrisināt visus pašreizējos, aktuālos jautājumus tavā profesionālajā sfērā. Būsi pārsteigts, cik maza ietekme uz tavu garastāvokli un attieksmi šajā dienā, var izrādīties reālajai notikumu gaitai.

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien ievērojami pieaugs tava vispārējā komunikabilitāte, īpaši, ja esi dzimis septembrī. Tomēr, visticamāk, gribēsi, lai tavi sociālie kontakti ir balstīti uz uzņēmējdarbību vai kādiem citiem, konkrētiem tematiem, kas tev pašlaik  personīgi ir ļoti nozīmīgi.

 

svari-mil-horSvari 

Ir būtiski šajā dienā atgādināt sev par dažādiem noteikumiem un morāles normām, kas tevī ir ieliktas jau kopš bērnības. Šī ir diena, kad  vajadzētu stingri ievērot principu, ka ir jārunā par kādām lietām vien tad, kad esi pilnībā pārliecināts, ka, visticamāk, vairs nemainīsi savus uzskatus. Tas palīdzēs izvairīties no daudzām nepatīkamām situācijām.

 

 skorpions-mil-horSkorpions
Šī ir lieliska diena konstruktīvai komunikācijai. Centies nedomāt un nerunāt par vienu un to pašu,  tomēr tajā pašā laikā, tev vajadzētu pārliecināties par katru svarīgāko detaļu ikvienā notikumā, īpaši niansēs, par kurām tev var nākties atskaitīties. Šodien ir apsveicama unikalitāte, bet tikai saprātīgos daudzumos! Tāpēc brīžos, kad risināsi svarīgas lietas, apsver un atkārto iepriekš noteiktās robežas un noteikumus.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šī ir lieliska diena, lai veiktu savus profesionālos pienākumus. Diskusijas ar  priekšnieku par iespējamiem jauninājumiem un pārstrukturēšanu darba procesā, var dot labus rezultātus. Veiksme ir iespējama tikai tādā gadījumā, ja rīkosies bez striktiem nosacījumiem, respektējot absolūtās profesionālās disciplīnas, īpaši, ja tev ir radusies sajūta, ka jau ilgstoši esi tās ignorējis.

 

mezazis-mil-horMežāzis
Planētas norāda, ka tavs prāts šodien darbosies līdzīgi pulkstenim. Tava uzmanību, visticamāk, tiks vērsta uz vissvarīgākajiem un neatliekamākajiem jautājumiem. Taupi savas enerģijas un  laika rezerves: domā, analizē, diskutē, meklēt informāciju un dari daudzas citas lietas, kas palīdzēs atrisināt kādu tev interesējošu jautājumu.  Planētas norāda, ka šī ir laba diena intensīvām mācībām.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Radošā unikalitāte un personības šarms šodien var palīdzēt bruģēt ceļu uz panākumiem daudzās dzīves sfērās. Bet tādās lietās, piemēram, kā bizness, risks un konfidencialitāte – tev nekad nevajadzētu paļauties vien uz savu pievilcību! Tā vietā labāk pārliecinies par notikumu precīzu un korektu izpildi.

 

zivis-mil-horZivis
Noliec malā savu ego un sāc ieklausīties citu viedoklī un konsultācijās. Tas palīdzēs saglabāt pareizo garastāvokļa līdzsvaru, kā arī noderēs, balansējot starp tavām profesionālajām un  personīgajām interesēm. Ja tev šodien rodas kāda sarežģīta problēma, nevajadzētu baidīties no netradicionāliem tās risinājumiem.  

 

Burvīgu maija pirmo dienu!

Sabiedrība

Šausmīgi notikumi sestdien risinājušies Mārupes pusē

  Mārupes novadā sadzīviska strīda laikā tiek nogalināta sieviete, vēsta Valsts policija. Šā gada 12. septembrī ap...
Foto:Ekrānšāviņš

Baiss atradums privātmājā Daugavpils pusē; policija rīkojas nekavējoties

  16. septembrī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirknis saņēma informāciju, ka Tabores pagastā, kādā...
NMPD

Pašizolācija jāievēro, arī iebraucot no Lietuvas

  Ņemot vērā saslimšanas ar Covid-19 pieaugumu, iebraucot Latvijā no Lietuvas, cilvēkiem būs jāievēro pašizolācija. Prasība...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

Šo dienu labāk pavadīt vientulībā vai ar saviem vistuvākajiem cilvēkiem, kuriem patiesi uzticies. Spēsi strādāt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

Romantiskajā dzīvē dominēs praktiskums, kas atsevišķos gadījumos nāks tikai par labu. Emocionāli jutīsies droši un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. septembris

  Tev priekšā ir pārsteigumu pilna diena! Prāts valdīs pār sirdi, kā rezultātā ik viens būs...

Mājai un Dārzam

Pexels

Brīdina par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku naktī uz piektdienu. 17-18.09.2020. nakts...
jackeeholder.com

Parādās jauna informācija par nākamnedēļ gaidāmo laiku

  Pēc vētrainās ceturtdienas nedēļas izskaņā no rietumiem pakāpeniski sāks pastiprināties anticiklona ietekme. Līdz ar to...

Vētras sākumposmā šorīt Rīgā pavēries fantastisks skats – VIDEO

  "Šodien ne tikai vējains un lietains, bet rīta pusē pāri Rīgai spīdēja spoža varavīksne." vēsta...