Dienas pirmā puse izrādīsies diezgan veiksmīga. Šis ir labs laiks jauniem projektiem un darbībām. Tavs garastāvoklis būs optimistisks un daudzi notikumi ap tevi, visticamāk, patīkami. Sajutīsi atbalstu no savas ģimenes un draugiem, kas palielinās pašapziņu. Dienas otrajā pusē iespējamas nereālas cerības un pārmērīgs optimisms.

 

auns-mil-horAuns

Šodien vari izjust kārdinājumu sākt kādu neparastu projektu vai apjaust, ka vēlies piedalīties kādā vilinošā piedzīvojumā. Neiznieko savas iniciatīvas: visas dienas garumā tavas saprātīgās domas jauksies ar nepraktiskām cerībām, ilūzijām un pārāk lielām ekspektācijām.

 

 

 

versis-mil-horVērsis

Tā nav laba ideja –  risināt jaunus, svarīgus uzdevumus šodien! Tā vietā planētu stāvoklis mudina strādāt un pilnveidot esošos projektus. Starppersonu attiecības var būt sarežģītas, tajās var izpausties viltība, nesaprašanās un ievērojamas domstarpības.

 

 

 

dvini-mil-horDvīņi
Visas dienas garumā tu vari visai aizrautīgi darīt kādu parasti garlaicīgu un vienmuļu ikdienas darbu. Tava iedvesma un vēlme padarīt pēc iespējas vairāk, var stimulēt pārliecību, ka tas, ko tu dari, ir cēlu un dāsnu mērķu vārdā.

 

 

 

vezis-mil-horVēzis

Planētas norāda, ka šodien tu diez vai varēsi būt pilnīgi brīvs no satraucošām emocijām, iespējams, tas izdosies vien tuvāk dienas beigām. Tāpat tev var būt nosliece uz dažādu ap sevi esošu lietu un norišu pārspīlēšanu un dramatizēšanu. Visticamāk, liksi pārāk lielu uzsvaru uz kādiem  nelieliem pasākumiem un maznozīmīgiem notikumiem.

 

 

 

lauva-mil-horLauva
Visas dienas garumā tavs galvenais trūkums var būt nespēja būt pietiekami paškritiskam. To pašu var teikt par cilvēkiem ap tevi. Neesi pārsteigts, ja pamani, ka tavas ambīcijas citiem šķiet nesaprotamas un tās tiek novērtētas citādāk. Ja kādu iemeslu dēļ nevari kontrolēt savas emocijas efektīvi, tev vajadzētu ierobežot saziņu ar tiem, kuru viedoklis tev ir svarīgs.
 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Daļa tavu šīs dienas darbību ietekmēs iedvesma, kārdinājums vai sapņi. Visticamāk, tieši šajā dienā medīsi jaunus, neparastus iespaidus un pieredzi. Būsi ieinteresēts satikties ar kādu sev nozīmīgu un simpātisku personu. Tev var būt interese saņemt kādu netradicionālu, slepenu informāciju.
 

 

 

svari-mil-horSvari
Ja tev ir nepieciešama prāta skaidrība, ja tev ir nodoms strādāt ar kādu svarīgu informāciju vai plāno veicināt kādu sadarbību ar autoritatīvu cilvēku, šodien vajadzētu labāk atturēties no konkrētiem pasākumiem un skarbiem secinājumiem. Planētas mudina atlikt kāda svarīga projekta uzsākšanu līdz nākamās dienas rītam.

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Koncentrēšanās, savaldība un strukturēta virzība uz noteiktu mērķi, visticamāk, nebūs tavas galvenās priekšrocības šodien. Tava iedzimtā emocionalitāte var ievērojami pastiprināt kādus apstākļi. Ļoti iespējams, ka tevi izprovocēs kādas ģimenes lieta vai kāda no tavu radinieku darbībām.

 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Planētas norāda, ka šajā dienā tev var būt grūti ignorēt savas sajūtas, sapņus un instinktus. Noslēpumainas emocijas, vēlmes un netikumi var kontrolēt tevi visas dienas garumā. Ja veltīsi šo dienu lai apmierinātu savas visizlolotākās  iegribas, labāk izvairies no pārmērībām un turies pa gabalu no viltus un krāpšanas.

 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Ja šodien darīsi kaut ko, kas tevi iedvesmo, tas var pieprasīt visus tavus finansiālos, informatīvos vai garīgos resursus. Ļoti ticams, ka tavu uzmanību šodien saistīts kāds neparasts projekts, mijiedarbība ar draugu vai mēģinājums atsvaidzināt attiecības vai dzīves apstākļus.

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Pamatīgākā un lielākā tavu panākumu puse šodien tiks balstīta uz disciplīnu, mērenību un skaidru, noteiktu rīcības plānu. Tomēr šodien tavas slāpes pēc brīvības, luksusa, radošām izpausmēm un augstsirdības, var izrādīties spēcīgākas par visiem iekšējiem uzstādījumiem vai ierobežojumiem.

 

 

 

zivis-mil-horZivis

Tavs dabīgais jutīgums visas dienas garumā būs daudz  ierobežojošāks nekā parasti. Ja nekontrolēsi savu sapņainību un turpināsi ļauties dažādiem kārdinājumiem,  vari kļūt par krāpšanas vai kādas viltības upuri. Šajā dienā pieaugs tava reliģiozitāte, muzikalitāte un garīgums. Ja tava sirds ir aizņemta, jūsu jūtas var piedzīvot zināmu kulminācijas punktu.

 

Lielisku, pozitīviem notikumiem pārpilnu dienu!

Sabiedrība

Photo by Postmans from Pexels

Tuvākajās dienās daudzviet gaidāms sals un bieži snigs

  Pēdējās kalendārās ziemas dienas Latvijai nesīs ziemai raksturīgākus laika apstākļus - lielākajā daļā valsts teritorijas...
Foto:Medscape.com

Infektoloģe uzsver: koronavīrusa uzliesmojumu dēļ skolēnu brīvlaikā nav ieteicams atstāt Latviju

  “Ņemot vērā to, ka koronavīrusa jeb COVID-19 infekcijas skarto teritoriju ģeogrāfija paplašinās, plānojot skolēnu brīvdienu...

Kā tagad izskatās Skulmes mājā, ko tirgo par milzu summu? VIDEO

  Privātmāja vai varbūt tomēr muzejs? Šāds jautājums radies par mūžībā aizgājušās mākslinieces Džemmas Skulmes namu...

Horoskopi un Testi

Pasargā sevi pats: Svarīgākais katras horoskopa zīmes veselībai

Katra horoskopa zīme korelē ar konkrētu ķermeņa daļu, tai ir raksturīgas noteiktas saslimšanas un atšķirīga...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. februāris

  Pirmajā dienas pusē var rasties nereālas cerības, kā arī vilšanās, kas saistīta ar tām/ personiskajās...

Kā naudu tērē katra horoskopa zīme? Palūko, vai tev atbilst!

Par naudu var iegādāties gandrīz visu un pavisam bez tās dzīvot ir praktiski neiespējami. Nepārvērtēsim...

Mājai un Dārzam

Photo by Postmans from Pexels

Tuvākajās dienās daudzviet gaidāms sals un bieži snigs

  Pēdējās kalendārās ziemas dienas Latvijai nesīs ziemai raksturīgākus laika apstākļus - lielākajā daļā valsts teritorijas...

Izsludināts oranžais brīdinājums par laiku tuvakajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis oranžo brīdinājumu par laiku ceturtdien. 27. februārī dienas pirmajā...
Foto:Unsplash.com/Jordan Whitt/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida MARTĀ

  Latvijā pazīstamākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā blogā internetā stāsta par marta mēnesī...