Svarīga diena tavā profesionālajā jomā. Maz ticams, ka zaudēsi savas pozīcijas vai notiks kas bīstams. Visvairāk šī diena palīdzēs uzlabot tavu komunikāciju ar cilvēkiem.

 

 

Auns

Komunikācija ar cilvēkiem šodien vedīsies īpaši raiti. Nepārforsē un necel vairāk kā vari nest, labāk taupi spēkus grūtākām dienām. Pēc iespējas vairāk pavadi laiku svaigā gaisā. Privātajā dzīvē varētu gadīties kāds patīkams pārsteigums.

 

 

Vērsis

Tiem, kuri nodarbojas ar pašizglītošanos un sevis pilnveidošanu – nāks atziņu un karmiskās atmaksas laiks. Ja garīgi neesi pietiekami progresējis – iespējams, nāksies piedzīvot trauksmes sajūtu, stresu un veselības stāvokļa pasliktināšanos.

 

 

Dvīņi

Labvēlīga diena mīlestībai un kā jauna atklāšanai. Radošie cilvēki spēs sevi realizēt uzņēmējdarbībā un panākt atzinību, turklāt ar prieku un jautrību. Šodien varēsi atvilkt elpu no nepatikšanām. Mēģini veidot harmoniskas attiecības ar cilvēkiem, atceroties, ka visi nav mērīti pēc tavas mērauklas.

 

 

Vēzis

Nepārspīlē ar neatlaidību un nemeties sāncensībā ar apkārtējiem. Tev ir nepieciešams laiks, lai saprastu sevi un novērtētu savus spēkus. Iespējams, saņemsi ziņu no attāliem radiem vai draugiem.

 

 

Lauva

Tu spēsi tikt galā ar visiem darbiem ar pārsteidzošu viegluma sajūtu. Šīs dienas panākumu atslēga – godīgums un smags darbs. Taču nepārspīlē – neuzņemies pārlieku daudz un velti laiku arī atpūtai. Neliels pārtraukums sniegs labumu gan tev, gan tavai ģimenei.

 

 

Jaunava

Iespējama patīkama atkalredzēšanās ar seniem draugiem. Nāksies piestrādāt pie attiecību uzlabošanas ar saviem ģimenes locekļiem. Pēcpusdienā pievērs lielāku uzmanību savai veselībai, ja iespējams – sporto!

 

 

Svari

Panākumi būs atkarīgi tikai no tevis paša. Jebkurā gadījumā, šodien nepaļaujies uz palīdzību no apkārtējiem cilvēkiem, bet tikai uz saviem spēkiem un vēlmēm. Iepriekšējās vilšanās un aizvainojuma rezultātā tu jutīsi, ka spēki pieaug. Personīgajā dzīvē viss solās būt labi.

 

 

Skorpions

Tava ģimene vēlēsies vairāk laika pavadīt kopā ar tevi – pievērsies viņiem! Ja iespējams, izmanto laiku, lai dotos aktīvā atpūtā kopā ar ģimeni. Nežēlo savu laiku šādiem mērķiem. Turpmākajā nedēļā nāksies krietnāk pastrādāt, un tas varētu radīt daudz problēmu.

 

 

Strēlnieks

Šodien iespējami veselības sarežģījumi. Noskaņojums varētu strauji pasliktināties, līdz ar to tas ietekmēs arī attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem. Rūpējies par sevi un stiprini imūnsistēmu, jo arī karstumā ir ļoti viegli saaukstēties. Centies ierobežot negatīvās emocijas. Nepadodies provokācijām un izvairies no savu plānu atklāšanas.

 

 

Mežāzis

Var gadīties visdažādākie pārsteigumi. Mēģini “nezaudēt galvu” tajos, bet apkopot emocijas un priecāties par tām. Labvēlīgi apstākļi arī personīgajām attiecībām, tās solās priecēt ar sirsnību un jūtu siltumu.

 

 

Ūdensvīrs

Labvēlīgs periods personīgo attiecību attīstībai. Iespējams, šodien spēsi atrisināt problēmas savā personīgajā dzīvē. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas noteikti visu rūpīgi apdomā, jo vēlāk būs grūti situāciju labot. Jebkurā gadījumā – mēģini saglabāt mieru!

 

 

Zivis

Neatstāj bez ievērības piedāvājumus no darba kolēģiem, taču “neiebrauc” arī otrā grāvī un nekļūsti par viņu kalpu vai nesāc akli uzticēties. Tavs spriedums un loģiskā domāšana palīdzēs izdarīt pareizo izvēli. Iespējams, varēsi sākt īstenot lielus sapņus.

 

 

Lai tev šī diena brīnumskaista!

Sabiedrība

Latviešu uzņēmēja Anglijā saņēmusi priecīgu ziņu – VIDEO

  Gaidāms, ka no pirmdienas Lielbritānijā tiks atvērtas sākumskolas un arī daļa veikalu. Pagaidām apmeklētājiem slēgti...

30. maijs ir īpaša diena Andra Kiviča dzīvē

  Latvijā populārais mūziķis Andris Kivičs šodien, 30. maijā, svin savu 43. dzimšanas dienu - viņš...

Sinoptiķi brīdina par tuvākajām dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par ugunsdrošību mežā tuvākajās dienās. Latvijas centrālajos...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1. – 7. jūnijs

Ar pilnu sparu vasarā - aidā! Jūnijs - pirmais īstais vasaras mēnesis - ir sācies....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. maijs

Šī var izrādīties klusa un diezgan ikdienišķa diena. Tā ļaus pilnībā koncentrēties uz taviem tiešajiem...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. maijs

Apstājies un ieelpo dzīves smaržu! Neraugoties uz to, ka ir jaunas nedēļas sākums, un šī...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par tuvākajām dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par ugunsdrošību mežā tuvākajās dienās. Latvijas centrālajos...
pixshark.com

Ar kādu laiku sāksies skolēnu brīvlaiks? Jaunākā prognoze 7 dienām!

  Maija pēdējās un jūnija pirmajās dienās Latvijā valdīs galvenokārt anticiklons. Līdz ar to visā teritorijā...

Vai aukstums neatgriezīsies? Vai ziemas drēbes var nolikt pavisam? Stāsta Toms Bricis

  Aizvadītajās brīvdienās bija gan saule un siltums, gan arī nomācies un lietains laiks. Maija nogali...