Planētu stāvoklis iesaka neplānot publiskus pasākumus dienas pirmajā pusē, jo šajā laikā tie var sagādāt tev negatīvas emocijas un pamatīgi samazināt enerģijas līmeni. Pat, ja galu galā būs sagaidāms kāds rezultāts, tas, visticamāk, būs daudz niecīgāks, nekā sagaidīji. Otrā dienas daļa ir labvēlīga, lai iepirktos.

 

 

auns-mil-horAuns

Panākumu atslēga šodien slēpsies tavā spējā vienoties un uzticīgi pildīt noteikumus kādā panāktā vienošanās procesā. Tas būs ļoti svarīgi dialogā ar biznesa partneriem, priekšniekiem, kolēģiem un konsultantiem. Šāda pieeja arī palīdzēs uzlabot attiecības ar kādu tev tuvu cilvēku.

 

 

versis-mil-horVērsis

Disciplīna ikdienas kontaktos un profesionālajā darbībā kļūs daudz nepieciešamāka. Planētu stāvoklis norāda, ka šodien iespējamas krasas pārmaiņas kādos norādījumos, darba grafikā, biznesa kontaktos vai kādās medicīniskās indikācijās. Ja tu šodien dodies komandējumā, īpaši nodrošinies un pārbaudi, ka visi tavi dokumenti ir pilnīgā kārtībā.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Kopumā šī diena solās tev būt diezgan veiksmīga. Tomēr no rīta, visticamāk, tev var būt grūti tam noticēt. Diena var sākties ar kādu sarežģītu biznesa uzdevumu, profesionālajiem argumentiem, ķildām ar bērnu vai kādu radinieku. Arī tavas mīlas attiecības var šķist, ka drīzumā vairs neizturēs un sabruks kā kāršu namiņš. Nestreb karstu, viss nav tik slikti, kā tev sākumā var šķist!

 

 

lauva-mil-horVēzis

Atmosfēra tavās mājās šajā dienā var kļūt aukstāka, saspringtāka un daudz oficiālāka. Ir pilnīgi iespējams, ka tieši tu būsi tas, kurš ieviesīs atsvešināšanās elementus, mēģinot aizstāvēt savus noteikumus vai sākot pretojoties partnera uzstādījumiem, kas apspiež tevi. Krasas izmaiņas ģimenē var sākties ar konfliktu, taču planētu stāvoklis norāda, ka no tā var veiksmīgi izbēgt, ja virzīsiet sarunu konstruktīvā gultnē.

 

 

lauva-mil-horLauva

Palīdzi pats savai vispārējai veiksmi ar selektivitāti kontaktos, disciplīnu, izpratni par juridiskajiem jautājumiem, spēju saglabāt savus solījumus un ievērot principus, kas nosaka tavas partnerības. Sarunas un īsi izbraucieni šajā dienā var būt pilni ar dažādām nepatikšanām, jo īpaši, ja tas viss ir paredzēts agri no rīta.

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Planētu stāvoklis norāda, ka tavām finansu lietām ir nepieciešama kontrole, pārmaiņas un varbūt pat krasa, fundamentāla transformācija. Ir pienācis laiks, lai atgādinātu pats sev tādas lietas kā taisnīgumu, tiesiskumu, disciplīnu un pienākumu izpildi. Zvaigznes uzsver, ka labāk savus ienākumi nokārtot tā, lai viss būtu oficiāli.

 

 

svari-mil-horSvari

Šajā dienā nepieciešamība pēc pašdisciplīnas kļūs daudz pamanāmāka. Spēcīgāka kļūs arī profesionālo jautājumu un oficiālo līgumu nozīmība. Planētu stāvoklis norāda, ka tavam prātam šajā dienā ir jābūt skaidram un jācenšas domāt praktiski. Visticamāk, šodien būs visai noderīgi, ja tev ir papildus zināšanas jurisprudencē un vadībā.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Planētu stāvoklis norāda, ka partneri, draugi un priekšniecība var mēģināt šodien kontrolēt tevi, mēģinot ietekmēt tavas domas, lēmumus, kustības, sakarus, komunikācijas stilu, darba režīmu, kā arī pat izvēlēto ceļu kā iegūt dokumentus un izmantot informāciju.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Plānojot savu nākotni, tev vajadzētu domāt par uzticamību un to, lai viss notiek likumīgi. Ja tev šobrīd ir aktuāls kāds līgums vai vienošanās, vajadzētu novērtēt, cik patiesībā īstenojams un realizējams tas ir. Planētu stāvoklis iezīmē, ka tev vajadzētu novērtēt partnera spēju sociāli pielāgoties, kā arī atzinīgi novērtēt šo cilvēku draudzīgumu,  gaumi, izglītību un sajūtu mērenību.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šī diena var izrādīties izšķiroša tavai profesijai, mērķim un aicinājumam, izvēlētajam dzīves virzienam, biznesa partnerībai, kā arī komunikācijas stilam ar taviem kolēģiem un priekšniecību. Personīgās saistības, neatkarīgi no tā vai tu pašlaik izej caur kritisku posmu vai viss ir kārtībā, iezīmēs nepieciešamību pēc izvērtējuma, analīzes vai pat zināmas reorganizācijas.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Planētu stāvoklis norāda, ka tev šodien ir iespēja panākt vienošanos vai apspriest kopīgus plānus ar tiem, kurus tu respektē, piemēram, uzticamiem draugiem vai vienkārši ar kādu personu, kura tev patiesi patīk. Pārliecinies, lai tava uzticība nav akla un tu to sniedz cilvēkiem, kuri patiesi ir to pelnījuši.

 

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigznes uzsver, ka šodien tev var nebūt visai viegli izveidot kontaktus ar citiem cilvēkiem. Bet tev tas  noteikti būs jādara, neskatoties uz formāliem šķēršļiem vai tikai bailēm no paļāvības trūkuma. Finansu, juridiskie un profesionālie aspekti tavās attiecībās būs tikai ieguvēji no tā, ja saņemsies un rīkosies!

 

 

Lielisku dienu, lai veicas it visā!

Sabiedrība

AP

Latvietim par nežēlīgu tautieša slepkavību Īrijā piespriests bargākais soda mērs

  Latvijas valstspiederīgais Andrejs Krauze, kurš tika notiesāts par sava tautieša Jura Bula noslepkavošanu pirms vairāk...

Rīgā pie CSDD nepatīkams negadījums, iesaistīts “Rīgas satiksmes” autobuss – VIDEO

  Piektdien Rīgā pie CSDD ēkas Bauskas ielā noticis negadījums, kurā "Rīgas satiksmes" pasažieru autobuss sadūries...

Šodien jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds tas būs turpmāk!

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs sociālajā tīklā "Twitter" publicējis kārtējos norādījumus par...

Horoskopi un Testi

Foto: Tambako The Jaguar/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. marts

  Šīs dienas galvenais mērķis – pievērst uzmanību būtiskākajam un izvairīties no nevajadzīgiem traucēkļiem. Tas var...
desktopaper.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. marts

  Šīs dienas pirmajā pusē tevi sagaida dažādi pārsteigumi, tev ir jābūt gatavam teju uz visu....
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. marts

  Šī diena solās būt daudzu izmaiņu un daudzsološu perspektīvu pilna. Iemācies atpazīt labas iespējas un...

Mājai un Dārzam

Šodien jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds tas būs turpmāk!

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs sociālajā tīklā "Twitter" publicējis kārtējos norādījumus par...
Foto:Unsplash.com/Annie Spratt/CC

Tuvākajās dienās pavasarīgais laiks mainīsies; sinoptiķi atklāj prognozes marta beigām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par laiku nedēļas nogalē un nākamnedēļ. Piektdien anticiklons...
Foto:E.standard.net

“Laika vecis” Bricis sarūgtina: Jau drīz pavasari nomainīs pavisam citi laika apstākļi

  Lai arī šīs nedēļas otrā puse ir diezgan pavasarīga, turklāt iestājies arī astronomiskais pavasaris, jau...