Planētu stāvoklis iesaka neplānot publiskus pasākumus dienas pirmajā pusē, jo šajā laikā tie var sagādāt tev negatīvas emocijas un pamatīgi samazināt enerģijas līmeni. Pat, ja galu galā būs sagaidāms kāds rezultāts, tas, visticamāk, būs daudz niecīgāks, nekā sagaidīji. Otrā dienas daļa ir labvēlīga, lai iepirktos.

 

 

auns-mil-horAuns

Panākumu atslēga šodien slēpsies tavā spējā vienoties un uzticīgi pildīt noteikumus kādā panāktā vienošanās procesā. Tas būs ļoti svarīgi dialogā ar biznesa partneriem, priekšniekiem, kolēģiem un konsultantiem. Šāda pieeja arī palīdzēs uzlabot attiecības ar kādu tev tuvu cilvēku.

 

 

versis-mil-horVērsis

Disciplīna ikdienas kontaktos un profesionālajā darbībā kļūs daudz nepieciešamāka. Planētu stāvoklis norāda, ka šodien iespējamas krasas pārmaiņas kādos norādījumos, darba grafikā, biznesa kontaktos vai kādās medicīniskās indikācijās. Ja tu šodien dodies komandējumā, īpaši nodrošinies un pārbaudi, ka visi tavi dokumenti ir pilnīgā kārtībā.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Kopumā šī diena solās tev būt diezgan veiksmīga. Tomēr no rīta, visticamāk, tev var būt grūti tam noticēt. Diena var sākties ar kādu sarežģītu biznesa uzdevumu, profesionālajiem argumentiem, ķildām ar bērnu vai kādu radinieku. Arī tavas mīlas attiecības var šķist, ka drīzumā vairs neizturēs un sabruks kā kāršu namiņš. Nestreb karstu, viss nav tik slikti, kā tev sākumā var šķist!

 

 

lauva-mil-horVēzis

Atmosfēra tavās mājās šajā dienā var kļūt aukstāka, saspringtāka un daudz oficiālāka. Ir pilnīgi iespējams, ka tieši tu būsi tas, kurš ieviesīs atsvešināšanās elementus, mēģinot aizstāvēt savus noteikumus vai sākot pretojoties partnera uzstādījumiem, kas apspiež tevi. Krasas izmaiņas ģimenē var sākties ar konfliktu, taču planētu stāvoklis norāda, ka no tā var veiksmīgi izbēgt, ja virzīsiet sarunu konstruktīvā gultnē.

 

 

lauva-mil-horLauva

Palīdzi pats savai vispārējai veiksmi ar selektivitāti kontaktos, disciplīnu, izpratni par juridiskajiem jautājumiem, spēju saglabāt savus solījumus un ievērot principus, kas nosaka tavas partnerības. Sarunas un īsi izbraucieni šajā dienā var būt pilni ar dažādām nepatikšanām, jo īpaši, ja tas viss ir paredzēts agri no rīta.

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Planētu stāvoklis norāda, ka tavām finansu lietām ir nepieciešama kontrole, pārmaiņas un varbūt pat krasa, fundamentāla transformācija. Ir pienācis laiks, lai atgādinātu pats sev tādas lietas kā taisnīgumu, tiesiskumu, disciplīnu un pienākumu izpildi. Zvaigznes uzsver, ka labāk savus ienākumi nokārtot tā, lai viss būtu oficiāli.

 

 

svari-mil-horSvari

Šajā dienā nepieciešamība pēc pašdisciplīnas kļūs daudz pamanāmāka. Spēcīgāka kļūs arī profesionālo jautājumu un oficiālo līgumu nozīmība. Planētu stāvoklis norāda, ka tavam prātam šajā dienā ir jābūt skaidram un jācenšas domāt praktiski. Visticamāk, šodien būs visai noderīgi, ja tev ir papildus zināšanas jurisprudencē un vadībā.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Planētu stāvoklis norāda, ka partneri, draugi un priekšniecība var mēģināt šodien kontrolēt tevi, mēģinot ietekmēt tavas domas, lēmumus, kustības, sakarus, komunikācijas stilu, darba režīmu, kā arī pat izvēlēto ceļu kā iegūt dokumentus un izmantot informāciju.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Plānojot savu nākotni, tev vajadzētu domāt par uzticamību un to, lai viss notiek likumīgi. Ja tev šobrīd ir aktuāls kāds līgums vai vienošanās, vajadzētu novērtēt, cik patiesībā īstenojams un realizējams tas ir. Planētu stāvoklis iezīmē, ka tev vajadzētu novērtēt partnera spēju sociāli pielāgoties, kā arī atzinīgi novērtēt šo cilvēku draudzīgumu,  gaumi, izglītību un sajūtu mērenību.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šī diena var izrādīties izšķiroša tavai profesijai, mērķim un aicinājumam, izvēlētajam dzīves virzienam, biznesa partnerībai, kā arī komunikācijas stilam ar taviem kolēģiem un priekšniecību. Personīgās saistības, neatkarīgi no tā vai tu pašlaik izej caur kritisku posmu vai viss ir kārtībā, iezīmēs nepieciešamību pēc izvērtējuma, analīzes vai pat zināmas reorganizācijas.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Planētu stāvoklis norāda, ka tev šodien ir iespēja panākt vienošanos vai apspriest kopīgus plānus ar tiem, kurus tu respektē, piemēram, uzticamiem draugiem vai vienkārši ar kādu personu, kura tev patiesi patīk. Pārliecinies, lai tava uzticība nav akla un tu to sniedz cilvēkiem, kuri patiesi ir to pelnījuši.

 

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigznes uzsver, ka šodien tev var nebūt visai viegli izveidot kontaktus ar citiem cilvēkiem. Bet tev tas  noteikti būs jādara, neskatoties uz formāliem šķēršļiem vai tikai bailēm no paļāvības trūkuma. Finansu, juridiskie un profesionālie aspekti tavās attiecībās būs tikai ieguvēji no tā, ja saņemsies un rīkosies!

 

 

Lielisku dienu, lai veicas it visā!

Sabiedrība

Kivičs un Skulme beidzot godīgi atklāj, ko īsti dara Tenerifē

  Jau nepilnu mēnesī saulainajā Tenerifē dzīvo Latvijas šovbiznesa karstākais pārītis Andris Kivičs un Liene Skulme,...
Valsts policija

Vīrietis Kuldīgas parkā gūst miesas bojājumus, no kuriem vēlāk mājas nomirst

  Pagājušā gada oktobrī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Kuldīgā, kādā dzīvoklī ir atrasts...
Foto:Pexels.com/CC

“Noderēs veselības uzlabošanai!” Pensionārs no Rīgas laimējis neticamu naudas summu

  Kāds kungs no Rīgas Simtgades loterijā laimētos 5 eiro nolēma nevis paturēt, bet par tiem...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. maijs

Planētu izvietojums dienas pirmo pusi nodrošinās visai produktīvu: jutīsiet entuziasmu, vēlmi eksperimentēt un meklēt dažādus...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

Šodien cilvēkos mitīs liels entuziasms un daudzi būs gatavi jauniem sasniegumiem. Būs ļoti svarīgi virzīt...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. maijs līdz 2. jūnijs

Hokeja noskaņās aizvadīta visa nedēļa, nu pienācis laiks paraudzīties atkal uz priekšu. Nāc, aplūko, kā...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Feggy Art/CC

Izskan pirmās prognozes par laiku šovasar

  Latvijas atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas savā interneta blogā prognozē šovasar...
spiritualjourneyguide.com

Nākamnedēļ laiks atkal mainīsies

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par brīvdienās un nākamnedēļ gaidāmo laiku. Šīs nedēļas...

Nopietns brīdinājums par apstākļiem tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi aizvien patur spēkā oranžo brīdinājumu par situāciju valsts...