Šī diena iezīmēsies ar nebijušu emocionālo pacēlumu, pateicoties kam visikdienišķākās attīstības kļūs par daudz jēgpilnāku tavas dzīves pamatu. Tomēr neļaujies šodien pārmērīgai emocionalitātei, kas traucēs darbam.

 

auns-mil-horAuns

Šajā dienā tev nāksies iesaistīties kāda noteikta, sarežģīta un birokrātiska jautājuma risināšanā. Lai šo lietu atrisinātu pēc iespējas ātrāk, tev nāksies prasīt kādas personas palīdzību. Vakarā, visticamāk, pašam būs jākļūst par kādas personas aizsargu.

 

versis-mil-horVērsis
Šajā dienā tu vari atteikties sadarboties kādā jautājumā. Kamēr nodarbosies ar kādu noteiktu, sarežģītu jautājumu, tevī būs pārliecība, ka tava nostāja ir vienīgais pareizais risinājums. Tomēr apkārtējie tam nepiekritīs. Viņi turpinās rīkoties ierastajā veidā,  tomēr drīz vien kļūs skaidrs, ka patiesībā tieši tev bija pilnīga taisnība.

 

dvini-mil-horDvīņi
Šajā dienā tu spēsi demonstrēt savu augstāko profesionalitātes līmeni. Tu izrādīsies vienīgā persona, kura spēs apturēt virzību uz krīzi. Kad tas būs beidzies, dzirdēsi daudzus glaimojošus komentārus, taču diemžēl tu vari zaudēt savu varoņa statusu.
 

vezis-mil-horVēzis

Šajā dienā tev var izdoties atrast objektu, ko biji pazaudējis jau sen. Lai gan būsi ļoti apmierināts ar šo atklājumu, diemžēl nespēsi rast citu iemeslu, lai šodien būtu laimīgs. Vari sagaidīt konfliktu ar kādu no apkārtējiem. Tāpat, kad pārnāksi mājās, iespējams nepatīkams incidents arī ģimenes dzīvē.

 

lauva-mil-horLauva

Šodien tev nāksies strādāt ar jaunu sparu. Tevi var sagaidīt pārbaude, kas paredzēs, ka aktīvi un visai īsā laikā būs jārealizē visi pašreizējie uzdevumi. Intensīvais darbs ritms pamatīgi ietekmēs tavas enerģijas rezerves, kas mudinās atpūsties vakarā.

 

jaunava-mil-horJaunava
Šajā dienā tu vari nolemt apmeklēt kādu ļoti interesantu notikumu. Viens no īpaši aizraujošiem momentiem tajā būs jauna, ļoti neparasta cilvēka iepazīšana, kas tev šķitīs ļoti simpātisks. Iespējams, piedāvāsi vēlāk satikties vēlreiz, lai iepazītu viens otru labāk, taču uz savu ieceri vari iegūt vien ļoti neskaidru atbildi. Vēlāk vari uzzināt, ka šai personai jau ir attiecības.

 

svari-mil-horSvari 
Tu šo dienu vari pavadīt visai drūmā noskaņojumā. Iespējams, nebūsi priecīgs, ka kādam no tuvākajiem draugiem ir labas ziņas. Tas gluži pretēji var mudināt ļauties vēl lielākai grūtsirdībai. Tāpat arī vakarā nespēsi izvairīties no kādām ciešanām, turklāt tavs sliktais garastāvoklis var inficēt arī citus.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šajā dienā tu riskē nonākt nebeidzamos informācijas plūdos.  Ziņas nonāks pie tevis no dažādām vietām, taču, visticamāk, tev nebūs laika sakārtot tās visai uzmanīgi. Tieši šī iemesla dēļ ir pilnīgi iespējams, ka kāda no tām pilnībā pazudinās tavu emocionālo līdzsvaru. Iespējams, atklāsi, ka tava labākā drauga otra pusīte nav bijusi uzticīga.


strelnieks-mil-hor
Strēlnieks

Šodien zvaigznes tev norāda, ka nevajadzētu ieguldīt materiālos uzkrājumus kādos riskantos finansu projektos. Pat, ja tev šķiet, ka esi pārdomājis ik katru tā detaļu,  pastāv iespēja, ka zaudēsi savu ieguldījumu. Ja vēlies spert šādu soli, zvaigznes uzsver, ka vislabāk to darīt, atliekot investīcijas uz vēlāku laiku.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šajā dienā vari sastapties ar negaidītu neveiksmi darba vietā.  Būtiski elektroniko ierīču darbības traucējumi var kavēt iespēju pabeigt darbus nepieciešamajā termiņā. Tavs priekšnieks var saprast tevi, taču tas nepalīdzēs uzlabot garastāvokli.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 

Šodien vari  sākt jaunu lappusi savās romantiskajās attiecībās. Ar partneri, visticamāk, apspriedīsiet un nolemsiet, ka ir pienācis laiks noformēt savas attiecības juridiski vai arī apsvērsiet ideju par bērna ienākšanu ģimenē. Ļoti ticams, ka jebkuru no šiem lēmumiem vēlēsieties paturēt noslēpumā. Iespējams, dodot mājienu vien  ģimenes locekļiem un pašiem tuvākajiem draugiem.

 

 

zivis-mil-horZivis
Šajā dienā varēsi izbaudīt mijiedarbību ar saviem draugiem. Viņivar vienbalsīgi aicināt tevi kļūt par galveno. Šīs personas pilnībā uzticēsies tavām spējām pieņemt lēmumus, kad runa ir par sarežģītiem jautājumiem.

 

Lai izdevusies diena!

Sabiedrība

“Bija ieradies morga busiņš…” Smaga avārija vakarā notikusi uz Bauskas šosejas – VIDEO

  Aculiecinieki populārajā "Instagram" kontā @sadursme pirmdienas vakarā vēsta par smagu avāriju uz Bauskas šosejas. Autora komentārs:...

Pensionāre Krustpils pusē, pateicoties draudzenei no pansionāta, tiek pie milzīgas naudas summas

  No draudzenes noskatītais hobijs atnes vairāk nekā 19 tūkstošu eiro laimestu, vēsta Latvijas Loto. Beidzot noformēt...

Šovakar Pierīgā notikusi liela nelaime

  "Pasažieru" vilciens pirmdienas vakarā vēsta par negadījumu, kura dēļ starp Tīraini un Turību kādu laiku...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. novembris

  Šī diena, visticamāk, paies bez īpašiem sarežģījumiem. Neplāno neko svarīgu, jo ļoti ticams, ka tu...
Foto:Flickr.com/Tom Dennis Radetzki /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. novembris

  Šī diena veicinās jaunu biznesa kontaktu izveidošanu. Esi tu pats, kad sazinies ar augsta profila...
Foto:Pexels.com/Vadim B/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 11.-17. novembris

  Kārtējā nedēļa jau beigusies, sākas atkal nākamā. Kā izkārtojušās zvaigznes un, ko tas nozīmēs tieši...

Mājai un Dārzam

Deviant Art

Nedēļas vidū laiks jūtami mainīsies

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par laiku no 11. līdz 17. novembrim. Novembra...
Foto:Fanpop.com

Zināms, kad Latvijā varētu iestāties kailsals

  Kā vēsta sinoptiķis Jānis Trallis, laiks Latvijā varētu ievērojamāk mainīties pēc valsts svētkiem. "Tuvākā nākotne gaidāma...

Arī nedēļas nogalē aizvien spēkā sinoptiķu brīdinājums

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs sestdienas rītā aktualizējis spēkā esošo dzelteno brīdinājumu. Novembra sākumā intensīvie...