Dienas pirmā puse būs labvēlīga nelieliem, patīkamiem pirkumiem. Tev patiks tērēt savu naudu, tomēr viss, ko  iegādāsies, visticamāk, būs arī noderīgs. Intelektuālās spējas visu dienu būs augstā līmenī. Vakars solās būt mazāk veiksmīgs.

 

auns-mil-horAuns

Atbildības un pienākuma apziņa par teju katru sīkumu būs garantija taviem šīs dienas panākumus tādās jomās kā ārstniecība, ikdienas darbs,  jaunu rīku un metožu apgūšana un praktisko eksāmenu kārtošana.  Esi īpaši uzmanīgs, ja apgūsti nezināmu un potenciāli bīstamu darbu.

 

 

versis-mil-horVērsis

Zvaigznes norāda, ka tev ir lieliska iespēja atrast atslēgu uz savu partneri  vai  sarunu biedru,  atrast kopīgu valodu ar tev nozīmīgiem cilvēkiem. Tev var būt iespēja ne tikai sarunāties un strādāt, bet arī labi pavadīt laiku kopā. Izveicīgs kompliments vai savlaicīga labvēlība –  noteikti veicinās savstarpēju sapratni.

 

dvini-mil-horDvīņi

Tā iemesla dēļ, ka iespējamas negaidītas izmaiņas darbā, tava privātā dzīve var kļūt nestabila. Tavi pašreizējie plāni un nodomi var mainīties un transformēties tādā virzienā, kam nebiji gatavs, kas neatbilst tavām vēlmēm. Tomēr šī ir brīnišķīga diena, lai risinātu mājsaimniecības darbus, kā arī sadarbotos ar ģimeni.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šī ir labvēlīga diena studijām, tā sola arī veiksmi dažādos uzdevumos, sarunu risināšanā, literārā darbībā un informācijas apstrādē. Tu vari saņemt informāciju no dažādiem avotiem. Visticamāk, jaunas zināšanas tiks nodotas tev ērtā veidā.

 

 

lauva-mil-horLauva

Tu šajā dienā vari izrādīt asprātību un praktiskumu materiālajos jautājumos. Vairāk nekā parasti izjutīsi tieksmi  pieņemt pats savus lēmumus, parakstīt dokumentus, īstenot darījumus, jo īpaši, ja runa būs ne tikai par taviem personīgajiem līdzekļi, bet kādu ģimenes īpašumu.
 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Tava sīkumainība un pamatīgums šajā dienā harmoniski līdzās pastāvēs –  intelektam, izlūkošanai un perfekti noregulētai intuīcijai. Tu spēsi pierādīt  sevi kā brīnišķīgu uzņēmēju, pētnieku, žurnālistu, programmētāju vai kritiķi.

 

 

svari-mil-horSvari
Neraugoties uz tavu spēcīgo interesi materiālajā sfērā, ar tavām zināšanām, prasmēm un intuīciju vien būs par maz. Lai veiksmīgi atrisinātu problēmas, kas saistītas ar tavu pašreizējo un nākotnes materiālo stāvokli, tev būs jācenšas piekļūt pie dažādiem informācijas avotiem un ieklausīties konsultantu padomos.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Planētu stāvoklis norāda, ka šī ir lieliska diena, lai vāktu informāciju. Vari saņemt ļoti noderīgus padomus no saviem draugiem, domubiedriem un kolēģiem, kā arī radiniekiem, kuri labprāt dalīsies ar tevi praktiskajās interesēs.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Kad runa būs par tavu profesionālo darbību, šodien būs jāpaļaujas ne tikai uz faktiem, kas ir viegli pieejami, bet arī informāciju, ko vari iegūt tikai no kādiem privātajiem, slepenajiem un pie reizes pat apšaubāmiem avotiem.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tavās starptautiskajās darbībās, publikācijās, mākslinieciskajās izpausmēs, juridiskajās darbībās un tālos izbraucienos iespējami negaidīti, unikāli pagrieziena punkti. Lai sasniegtu pienācīgu novērtējumu, tev vajadzētu paļauties uz savu izpratni par nākotni un riskiem tajā, esi gatavs uzņemties vairāk, lai realizētu izcilas perspektīvas.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Kad pieņemsi dzīvi mainošus lēmumus, tev vispirms vajadzētu mēģināt analizēt visus iespējamos zemūdens akmeņus. Ja tu neesi neatkarīgs un tev pieder vien formālas balsošanas tiesības,  nevajadzētu pieņemt kādus pārsteidzīgus uzvedības modeļus, esi  tāds pats, kāds biji vakar, neļauj notikumiem mainīt tevi. Ja pārāk aizrausies ar savām idejām, riskē pieļaut kādu kļūdu.

 

 

zivis-mil-horZivis

Planētas norāda, lai šajā dienā nesūdzies par cilvēku kritiskajām piezīmēm un nenorādi uz kļūdām retorikā. Strīds ar pretiniekiem nav labākais veids kā uzlabot savas oratora prasmes. Pat tad, ja patiesība dzimst strīdos, tu tomēr būsi zaudētājs, jo parādīsi sevi ne tajā labākajā gaismā.

 

Jauku dienu!

 

Sabiedrība

Brīdina – ceļi ir sniegoti un slideni, visā valstī apgrūtināta braukšana

  Autovadītāju ievērībai: visā valsts teritorijā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi, strādā 120 tehnikas vienības. Šorīt uz plkst.06.30...

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku svētdien

  Par svētdien, 4. decembrī, gaidāmo laiku stāsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi. 04.12. gaidāms...

Kuram tiks 15 000 eiro no šova “Dejo ar zvaigzni”?

  Šo svētdien, 4. decembrī, gaidāms TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” fināls. Par uzvaru un galveno...

Jaunas ziņas par populāro režisoru Intaru Rešetinu

  Latvijas Leļļu teātris izsludinājis februāra repertuāru un uzsācis biļešu pārdošanu teātra kasē Rīgas Latviešu biedrības...

Tirgotājs “Maxima” pirms svētkiem nāk klajā ar jauku ziņu

  Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, “Maxima Latvija” izveidojusi grandiozu rotaļu lāci, kas sagaidīs ģimenes un bērnus...

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallapapermani.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. decembris

  Lieliska diena, lai savā personīgajā un profesionālajā dzīvē izmēģinātu kaut ko jaunu, taču nevajag pārcensties....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Zvaigznes šodien brīdina – neieslīgsti rutīnā, īpaši, ja ikdienā esi enerģiska un dinamiska personība. Elpo...
Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...

Mājai un Dārzam

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku svētdien

  Par svētdien, 4. decembrī, gaidāmo laiku stāsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi. 04.12. gaidāms...

Izskan jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognozes 7 dienām!

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...