Auns

Šodien visu uzmanību vajadzētu veltīt finanšu sektoram. Ja tev ir kāda saistība ar naudu, vērtspapīriem, dārglietām vai citām vērtīgām lietām , tā teikt – 10 reizes nomēri un tikai tad griez. Ja nepieciešams, lūdz palīdzību pie zinošākiem cilvēkiem. Vakaru vēlams veltīt atpūtai un sevis palutināšanai, piemēram, ar labu grāmatu.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 5, 7, 12, 28, 39, 42

Labākā šīs dienas saderība ar: Ūdensvīrs

 

Vērsis

Šodien tavā dzīvē varētu būt kāds pagrieziens, kas mainīs kaut ko nozīmīgu. Planētas beidzot ir sakustējušās arī tavā virzienā un  turpmākajās dienās temps solās būt visai straujš. Marss solās pavērt jaunas durvis, taču, pirms rīkojies, vairākkārt pārliecinies, ka esi sapratis notiekošā konceptu.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 2, 8, 13, 17, 31, 45

Labākā šīs dienas saderība ar: Zivis

 

Dvīņi         

Šodien tev vajadzētu vairāk domāt par to, ko vari izmainīt, vadoties pēc pagātnē piedzīvotā, kā arī domājot par to, ko vari ietekmēt šobrīd un nākotnē. Ar saviem profesionālajiem instinktiem un iztēles brīvību, tu spēsi lasīt starp rindiņām un gūt ievērojamus panākumus. Izmanto to, kamēr vari.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 1, 15, 22, 26, 31, 37

Labākā šīs dienas saderība ar: Lauva

 

Vēzis

Liela nozīme un ietekme šodien būs piedzīvojumiem, taču tas nedrīkst traucēt darīt darbu un virzīties uz priekšu pa karjeras kāpnēm. Ja darbā rodas sarežģījumi, centies tiem pieiet ar vēsu prātu, neko emocijās nesasteigt. Lēmumus pieņem drosmīgi, bet atbildīgi, vadoties pēc nopietni pārdomātām lietām.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 16, 19, 20, 26, 44, 47

Labākā šīs dienas saderība ar: Jaunava

 

Lauva

Vislielākā uzmanība jāpievērš darbam, jo tikai tādā veidā spēsi kaut ko mainīt. Jo īpaši tas ir jāņem vērā, ja strādā pie kāda liela projekta vai arī esi lielu pārmaiņu priekšā. Šodien būs ļoti piemērots laiks dažādām pārmaiņām, iespējams, varēsi mainīt ko tādu, kas nemainīgs bijis pat kopš 2008. gada.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 3, 5, 17, 24, 47, 48

Labākā šīs dienas saderība ar: Dvīņi

 

Jaunava

Šī solās būt nozīmīga diena gan finanšu, gan attiecību jautājumos. Ja pievērsīsi šīm jomām uzmanību, tas nāks par labu tām abām. Vairāk uzmanības vajadzētu pievērst arī komunikācijai ar dažādiem cilvēkiem. Ja šodien spēsi sakārtot lietas finanšu sektorā, pēc desmit dienām varēsi atgūt savu finansiālo spēku.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 3, 11, 12, 13, 22, 45

Labākā šīs dienas saderība ar: Vēzis

 

Svari

Šo dienu vajadzētu sākt ar enerģiju un koncentrēšanos uz saviem ienākumiem, darbu un karjeru kopumā. Visticamāk, tieši ienākumi būs tas, par ko visvairāk nāksies domāt, lai stabilizētu savu pašreizējo situāciju. Iespējams, atbildes uz jautājumiem radīsies visnegaidītākajos momentos.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 2, 5, 9, 18, 24, 38

Labākā šīs dienas saderība ar: Ūdensvīrs

 

Skorpions

Šodien tev vajadzētu padomāt par savu neizmantoto potenciālu – vai un kā to varētu izmantot savā labā? Ticams, ka šodien sapratīsi un apzināsies, kas ir vissvarīgākais. Zini – viss ir iespējams, jo īpaši tad, ja apzinies, ka ej uz to, ko patiesi vēlies. Padomā arī par to, ko vari mainīt vai darīt lietas labā, lai kļūtu laimīgāks.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 2, 14, 29, 31, 40, 43

Labākā šīs dienas saderība ar: Jaunava

 

Strēlnieks

Šodien sapratīsi, ka romantiskajā sfērā kāds posms ir beidzies. Jo īpaši tas attiecināms uz tiem, kuri bija iesaistījušies neskaidri definētās attiecībās – tās būs zaudējušas savu aktualitāti un paliks pagātnē. Kad ir runa par sirds lietām un romantiku kopumā – raugies nākotnē un sajūsminies par to, nevis bēdājies par pagātni.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 21, 26, 32, 38, 43, 46

Labākā šīs dienas saderība ar: Svari

 

Mežāzis

Šodien varēsi koncentrēties uz tām lietām, ko apzināsies, ka  ir nepieciešams mainīt. Varēsi izvirzīt plānus un plānot, kā sasniegt savus mērķus. Tu ar savu gribasspēku spēsi pārvarēt arī lielākus kalnus, ja tādi parādīsies tavā ceļā. Tu nevarēsi izmainīt tikai to, ko nevarēsi redzēt, tāpēc pacenties rīkoties gudri un apzināti.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 10, 12, 27, 28, 34, 45

Labākā šīs dienas saderība ar: Zivis

 

Ūdensvīrs

Šodien vairāk jāpievēršas savai karjerai. Padomā par saviem ienākumiem, iespējams, ir pienācis laiks kaut ko darīt lietas labā. Ticams, ka šodien atradīsies īstajā laikā un īstajā vietā, lai saņemtu kādu ļoti būtisku informāciju. Šodien lieliski spēsi noteikt un virzīt savu profesionālās sfēras kustību.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 2, 7, 23, 27, 29, 41

Labākā šīs dienas saderība ar: Svari

 

Zivis

Visticamāk, šī diena uzņems aizvien lielākus apgriezienus un sniegs rezultātus jomās, kur esi ieguldījis darbu. Iespējams, visa tā rezultātā radīsies sajūta, ka neko īsti nevari paspēt. Tomēr šodien mazāks uzsvars tiks likts uz tavu piedzīvojumu garu, bet vairāk akcentētas tavas doms un iespējas saistībā ar nākotnes plāniem.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 15, 30, 32, 40, 41, 42

Labākā šīs dienas saderība ar: Skorpions

 

Jauku dienu!

Sabiedrība

“Viņa nekustējās!” Avārijā Rīgā starp diviem auto iespiež jaunieti

  Par nopietnu avāriju Rīgā otrdien vēsta LNT "Degpunktā". Biķernieku ielas malā stāvējusi 17 gadus jauna meitene,...

Rīga vai Venēcija? Galvaspilsēta atkal pludo – VIDEO

  Šovasar esam jau vairākas reizes pieredzējuši, ka pēc spēcīga lietus applūst Latvijas pilsētas, tostarp galvaspilsēta...

Jarāns atklāti par vienu no apkaunojošākajiem mirkļiem dzīvē – VIDEO

  Pazīstamais komiķis un aktieris Jānis Jarāns, viesojoties STV raidījumā "Starp mums runājot", dalījies ar vienu...

Horoskopi un Testi

Foto:Pixabay.com/Daria-Yakovleva/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. jūlijs

  Šī ir piemērota diena, lai kaut ko pabeigtu. Neatkarīgi no apkārt notiekošā, diena būs pozitīvisma...
Foto:Unsplash.com/Craig Lovelidge/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. jūlijs

  Šodien viss notiks pilnasinīgi! Dažkārt pat vismazākais solis pareizajā virzienā, var kļūt par visnozīmīgāko tavā...
Foto:Wallpaperhd.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. jūlijs

  Šodien esi laipns pret citiem un atceries, ka neesi viens. Dažreiz vienkāršs sveiciens ir viss,...

Mājai un Dārzam

Nopietni brīdina par laika apstākļiem šodien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku otrdien dienā. 16.07.2019. dienā teritorijas lielākajā...
Foto:Pexels.com/CC

Beidzot sagaidītas arī labas ziņas par laiku šonedēļ

  Aizvadītajās naktīs vairākās meteoroloģisko novērojumu stacijās tika uzstādīti jauni minimālās gaisa temperatūras rekordi, kā arī...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās stundās. Dienas vidū un pēcpusdienā...