Šis nav labākais laiks jaunām tikšanām un apspriedēm ar svešiniekiem. Šodien pastāv vardarbības un nežēlības risks. Tavi instinkti kļūs stiprāki, kas būs pretrunā ar veselo saprātu un dažādiem šķietami saprotamiem iemesliem.

 

auns-mil-horAuns

Dialogi ar citiem cilvēkiem var kļūt harmoniskāki un produktīvāki. Ja tev ir kādas nesaskaņas ar priekšniecību, partneri, advokātu vai klientu, šodien tās, visticamāk, normalizēsies, tomēr atstās zināmu pēcgaršu un ietekmi uz sabiedriskajiem procesiem. Saziņa ar draugiem, ideāli, intelektuālās intereses un nākotnes plānu ieceres var veicināt iespēju atrisināt kādus jautājumus mierīgāk.

 

versis-mil-horVērsis

Lai sasniegtu savus mērķus, tu vari izmantot ne tikai savas acīmredzamās priekšrocības, bet slēptās spējas, kā arī talantus, prasmes un kontaktus ar nozīmīgiem cilvēkiem. Rīts nebūs vieglākais dienas periods, it īpaši, ja es dzimis aprīlī.

 

dvini-mil-horDvīņi
Šī diena veicinās labu garastāvokli un pašsajūtu. Tā arī ļaus tev izrādīt savu dabisko temperamentu daudz brīvākā veidā. Pastiprināsies arī tavs sabiedriskums, zinātkāre un komunikabilitāte. Tas tomēr neizslēdz negatīvus konfliktus un problēmsituācijas, it īpaši rīta stundās.

 

vezis-mil-horVēzis

Šī nesolās būt viegla diena, taču tās rezultāti var izrādīties diezgan iespaidīgi. Nenobīsties no grūtībām un šķēršļiem, ja kaut kas nenotiek tā, kā tu to nevēlies. Atmet pretrunas, lai tās nepievieno eļļu diskusiju ugunij. Ja saglabāsi lēnprātību un mieru, kā arī domāsi plaši un neierasti, jau pavisam drīz apzināsies, ka ir daudzi citi veidi, kā atrisināt problēmas.

 

lauva-mil-horLauva

Dienas sākumā vari sagaidīt aktīvu dialogu vai sāncensību. Iespējami daži starppersonu konflikti. Esi uzmanīgs, jo jebkurš ass vārds var izraisīt argumentu plūdus. Vari sajust, ka beidzot kļūsti daudz brīvāks. Tas tomēr nenozīmē, ka tev vajadzētu sadedzināt visus tiltus starp sevi un draugiem.

 

jaunava-mil-horJaunava

No rīta ikdienas darbi prasīs papildus pūles. Diena nav peļama kādu iekārtu remontam, praktiskiem eksperimentiem un zinātniskiem pētījumiem. Iespējamas dažas nesaskaņas starp tevi un kolēģiem, taču tās, visticamāk, spēsiet pārvarēt.

 

svari-mil-horSvari 

Diena ir labvēlīga tavai veselībai un omai. Šodien būs iespēja realizēt savas idejas, darot to daudz progresīvākā, drosmīgākā, radošākā un netradicionālākā veidā. Kāds tavs draugs var piedāvāt savu atbalstu. Zvaigznes norāda, ka tava bērna ekscentriskā uzvedība šodien lieliski iederēsies tavos personīgajos plānos.

 

 
skorpions-mil-horSkorpions

Šodien kļūsi daudz brīvāks, kad runa būs par taviem mērķiem. Izmaiņas un jauninājumi satrauks tavu atvērto interesi. Rīts var sākties ar daudziem aktīvākajiem pasākumiem, tāpēc kļūs par intensīvāko dienas daļu. Ja esi dzimis oktobrī, tevi teju iekšēji kurinās vēlme pārveidot savu vai vistuvāko cilvēku dzīves stilu.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Draugi, kā arī likums šodien būs tavā pusē, taču tas neatrisinās visas tavas problēmas. Jebkura darbība prasīs daudz vairāk centienu un lielāku enerģijas daudzumu. Tev būs jāstrādā smagāk, lai sasniegtu pareizo efektu. Kad runa šodien būs par mīlestības jautājumiem, tev vajadzētu būt drosmīgākam un radošākam. Nebaidies šajā dienā īstenot kādu jaunu, neparastu taktiku.

 

mezazis-mil-horMežāzis
Šodien piesardzība jāievēro tavos finansu jautājumos. Tajā pašā laikā, tev nevajadzētu baidīties no katra negaidītā pavērsiena: risks vai eksperimenti var izrādīties diezgan pamatoti! Panākumu noslēpums šodien galvenokārt slēpsies gatavībā plānot notikumus.
 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Impulsivitātei šodien ir jābūt līdzsvarā ar nosvērtību un tiesību ievērošanu. Tas būs iemesls, kāpēc daudzas tavas darbības šodien var izrādīties veiksmīgas. Tomēr šis nav labākais laiks, lai uzsāktu plaša mēroga, vērienīgus projektus. Ja tu nevari sagaidīt, kad spēsi izrādīt iniciatīvu, tev vajadzētu censties neprovocēt citus uz jebkādām bīstamām lietām vai rupjām darbībām. Pretējā gadījumā – tavas darbības sāksies ar konfliktiem.

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigznes norāda, lai šodien neveic jebkādus enerģiskus, intensīvus un bīstamus uzdevumu dienas pirmajā pusē. Tomēr drosmīgo eksperimentu sekas var tikt ātri normalizētas un zaudējumi samazināti līdz minimumam. Nomierinies un mēģini kontrolēt sevi. Esi īpaši vērīgs pret bērnu rīcību un disciplinē savus padotos.

 

Lai burvīga diena!

Sabiedrība

Ceturtdienas vakarā ļoti smaga avārija piedzīvota Ozolnieku pusē – VIDEO

  Smaga avārija ceturtdienas vakarā piedzīvota Ozolnieku pusē, vēsta aculiecinieki vietnē breaking.lv. Pēc aculiecinieku vārdiem autovadītājs nesavaldīja...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Septiņi glābēji cietuši, četri slimnīcā. Rīgā dzēsts milzīgs ugunsgrēks – VIDEO

  Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkā, kas šorīt izcēlās Rīgā, Rumbulas apkaimē, cietuši septiņi ugunsdzēsēji. Četri no viņiem...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Pašizolācijā Tokijā nonākuši četri Latvijas Televīzijas darbinieki – kā tas ietekmēs spēļu atspoguļošanu?

  Četru Latvijas Televīzijas darbinieku nonākšana pašizolācijā olimpisko spēļu atspoguļošanu būtiski neietekmēs, jo visiem nodrošināta iespēja...

Ļoti smaga avārija šorīt notikusi Rīgā – VIDEO

  Kā liecina aculiecinieku video vietnē "Sadursme", ceturtdienas rītā Vienības gatvē Rīgā notikusi smaga avārija. Redzams, ka...

Horoskopi un Testi

Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...
Foto:Flickr.com/Maria Eklind/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. jūlijs

  Politiskā situācija darbā var kļūt diezgan saspringta. Mēģini būt lietas kursā par to, kas ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūlijs

  Šodien pievērs uzmanību savai veselībai. Ēd veselīgāk, pat, ja iepriekš tev trūka iniciatīvas, nu ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 26. jūlijs – 1. augusts

  Šīs nedēļas beigās jau klāt vasaras pēdējais mēnesis – augusts! Tas jāizbauda un jāļaujas, lai...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Sinoptiķi nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās stundās gaidāmajiem laika...