Vienpadsmitajā martā teju pilnais Mēness ieiet Jaunavas zīmē. Jaunava ir klusa zīme, taču ļoti strādīga, mīl pievērst uzmanību detaļām un nākotnes plāniem. Šajā dienā ieteicams atrast laiku, kuru varētu veltīt pārdomām par to, kā tava pašreizējā rīcība atsauksies turpmākajās dienās, nedēļās un mēnešos. Domā, pirms dari.

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušie bieži vien iekuļas nepatikšanās dēļ tā, ka pievērš pārāk lielu uzmanību tam, ko dara tieši konkrētajā brīdī. Lielākoties tam pamatā ir tev raksturīgais entuziasms. Šodien nāksies saprast, ka labākus rezultātus sasniegsi savu kaislību ieguldot ilgtermiņa plānos, nevis spontānās mirkļa iegribās.

 

 

versisVērsis

Vērši būs tendēti sakraut sev milzu pienākumu un darbu nastu uz pleciem un tikai tad domāt, kur un kā tā nesama un noliekama. Pirms uzņemties papildus atbildību, uzmanīgi izvērtē, vai tiešām to visu spēsi pagūt laikā izdarīt un cik laika tam būs nepieciešams.
dviniDvīņi

Vienā vai otrā veidā Dvīņu pateiktais nereti kļūst par visu apspriestāko tēmu. Rīkojies gudri un izmanto to šodien, lai varētu ietekmēt apkārt notiekošo un palīdzēt citiem būt atvērtākiem, uzsākt diskusijas par nozīmīgām tēmām un nākotnes plāniem.

 

 

                                  Vēzis

vezis

Vēžiem labvēlīga diena, lai plānotu uz priekšu nākamā gada budžetu, ceļojumu, atvaļinājumu utml. Tu mēdz dzīvot šodienai, nedomājot par rītdienu, kas savā ziņā, iespējams, nav slikti, tomēr ņem vērā, ka konkrētu mērķu īstenošanai bez tālāko soļu plānošanas neiztikt.
 

lauva

 

Lauva

Lauvām šo dienu ieteicams izmantot, lai izvērtētu, kādi ir tiem apkārt esošie tuvākie cilvēki un kādēļ tieši šīs personas, nevis citas. Tu mīli uzmanību un tev ir svarīgi justies novērtētam, kā rezultātā prioritāri sev līdzās izvēlies cilvēkus, kuri apbērs tevi ar uzslavām, taču tas var izveidot visai toksisku vidi, ja tas ir vienīgais draudzības pamats.

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas varētu nedaudz pamest savu komforta zonu šodien, lai palīdzētu citiem pielāgoties šobrīd valdošajam zvaigžņu stāvoklim. Daudzu prātus šodien nodarbinās nākotnes plānošana un dažādu, ikdienā garām palaistu lietu izpēte, taču neviens cits to neprot labāk darīt kā tu. Apkārtējie būs īpaši atsaucīgi taviem padomiem un ieteikumiem.

 

 

 

svariSvari

Svariem šī diena paies uz visai mierīgais nots. Tu vēlēsies raudzīties nākotnē, nevis pievērst uzmanību šobrīd apkārt notiekošajam. Ja tomēr sajūtu pārāk lielu vajadzību sniegt palīdzību kādā jautājumā citiem, centies par sabiedroto paņemt kādu pacietīgu Jaunavas zīmē dzimušo, lai varētu nolīdzināt domstarpības to starpā, kuriem mēness Jaunavas zīmē būs atnesis zināmu paniku.

 

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpioniem īpaši sarežģījumi šodien nav gaidāmi. Apkārtējie būs vairāk ieinteresēti kritiski raudzīties uz savu nākotni, līdz ar to tevis kritizēšanai tiem laika nepietiks. Šajā dienā ieteicams pārdomāt to, kādu iespaidu uz nākotni var atstāt tavs bieži vien asais un skarbais temperaments.
 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki lielāko dienas daļu vēlēsies pavadīt vienatnē. Liela daļa Strēlnieka zīmē dzimušo jau paši par sevi ir introspektīvi un tālredzīgi domājoši cilvēki, taču šodien, kad apkārtējie būs pievērsti vairāk sev, tev nebūs nekādu traucēkļu, lai spētu vairāk kā jebkad izvirzīt konkrētus nākotnes mērķus un plānos, kā tos sasniegt.

 

 

 

mezazisMežāzis

Mežāzis ir zīme, kuriem mēness Jaunavas zīmē varētu sagādāt vislielākās grūtības. Tu esi pārņemts ar vēlmi gūt panākumus un tevi uztrauc viss, kas notiek tavā dzīvē. Savienojot tavas īpašības ar Jaunavai raksturīgajām rūpēm par nākotni, jutīsies manāmi noraizējies. Centies atrast kādu Jaunavas zīmē dzimušo, lai gūtu apliecinājumu tam, ka sajūta, ka tev sāk drupt pamats zem kājām, ir tikai iedoma.

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīri šodien, kad mēness ir Jaunavas zīmē, varētu kļūt sevišķi motivēti un pat agresīvi, ņemot vērā faktu, ka abas šīs zīmes ir pārņemtas ar domām par nākotni. Uzklausi ieteikumus, kurus šodien saņemsi no Dvīņu zīmē dzimušajiem. Saruna ar Jaunavām varētu būt gan noderīga, gan zemē nomests laiks.

 

 

 

zivisZivis

Zivīm vajadzēs pievērsties apkārtējo nomierināšanai. Tev piemīt lieliska spēja izprast citu cilvēku rūpes un raizes un tas spēs tev palīdzēt saprast visos esošo satraukumu par savu potenciālo nākotni. Saglabā vēsu prātu un esi plecs, uz kura atbalstīties tiem, kuri šodien stresa pārņemti.

 

 

Veiksmīgu sestdienu!

 

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Alex de Haas/CC

Izplatīts nopietns brīdinājums par laiku naktī un no rīta

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu, kas ir spēkā līdz trešdienas...

Latviešu politiķis: “zaļā sertifikāta” ideja sevi izsmēlusi, jo rada viltus drošības sajūtu

  “Šobrīd arvien vairāk ir skaidrs, ka ar Covid-19 slimo gan vakcinēti, gan nevakcinēti cilvēki. Tāpēc...

Pēdējā laika sliktākā Covid-19 statistika; miruši vēl 7 cilvēki

  Otrdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāts 2241 jauns Covid-19 inficēšanās gadījums, bet miruši vēl...

“Es sapratu, ka mirstu…” Latvijā populārs mūziķis kovidu izslimojis ļoti smagi

  Izdevuma "Kas jauns" 11.-17. janvāra numurā ar savu pieredzi dalās mūziķis un producents Kaspars Ansons,...

Nopietnu negadījumu nofilmē Ventspilī – VIDEO

  Vietnē "Sadursme" publiskots video, kurā redzama nopietna avārija, kas sestdien notika Ventspilī, Talsu ielā. Diennakts tumšajā...
Foto:Flickr.com/Jürgen Mangelsdorf/CC

Diemžēl liela nelaime šonakt notikusi Rīgā

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 10. janvāra plkst. 06.30 līdz 11.janvārim plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. janvāris

  Auns Auna zīmē dzimušie ir tendēti ļoti strauji uzsākt dažādus projektus un aizrautīgi arī turpināt pie...
Foto:Flickr.com/Sean/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. janvāris

  Šodien iespējams pašapziņas trūkums un nav izslēgts, ka radīsies dažādi iekšējie konflikti. Varētu būt grūti...
Foto:Nature.desktopnexus.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. janvāris

  Šī diena kopumā būs dažādu emociju piepildīta - gan interesanta, gan garlaicīga, satraukumu un vienaldzības...
Foto:Flickr.com/photogramma1/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 10.-16. janvāris

  Vēl viena nedēļa aiz muguras un jauna klāt, tās mainās strauji, gadam atkal ritot uz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. janvāris

  Šī diena var radīt emocionālu diskomfortu, jo priekšā gada pirmā pilnā darba nedēļa. Lai arī...
Foto: Tambako The Jaguar/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. janvāris

  Diena nepaies bez melanholiskām atmiņām. Atrodi laiku šodien pabūt klusumā, darīt lietas, ko mīli. Sāc...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Alex de Haas/CC

Izplatīts nopietns brīdinājums par laiku naktī un no rīta

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu, kas ir spēkā līdz trešdienas...

Kad beigsies bargais sals un kas notiks tālāk? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis

  Brīvdienās Kurzemi piemeklēja stipra snigšana - dažviet Ziemeļkurzemē vakar sniega kārta bija ap 40 centimetriem....

Tuvākajās dienās laiks pilnībā mainīsies – zināma prognoze visai nedēļai!

  Tuvākajās dienās Latvijā ieplūdīs aukstāka gaisa masa - vietām naktīs termometra stabiņš noslīdēs pat līdz...