Vienpadsmitajā martā teju pilnais Mēness ieiet Jaunavas zīmē. Jaunava ir klusa zīme, taču ļoti strādīga, mīl pievērst uzmanību detaļām un nākotnes plāniem. Šajā dienā ieteicams atrast laiku, kuru varētu veltīt pārdomām par to, kā tava pašreizējā rīcība atsauksies turpmākajās dienās, nedēļās un mēnešos. Domā, pirms dari.

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušie bieži vien iekuļas nepatikšanās dēļ tā, ka pievērš pārāk lielu uzmanību tam, ko dara tieši konkrētajā brīdī. Lielākoties tam pamatā ir tev raksturīgais entuziasms. Šodien nāksies saprast, ka labākus rezultātus sasniegsi savu kaislību ieguldot ilgtermiņa plānos, nevis spontānās mirkļa iegribās.

 

 

versisVērsis

Vērši būs tendēti sakraut sev milzu pienākumu un darbu nastu uz pleciem un tikai tad domāt, kur un kā tā nesama un noliekama. Pirms uzņemties papildus atbildību, uzmanīgi izvērtē, vai tiešām to visu spēsi pagūt laikā izdarīt un cik laika tam būs nepieciešams.
dviniDvīņi

Vienā vai otrā veidā Dvīņu pateiktais nereti kļūst par visu apspriestāko tēmu. Rīkojies gudri un izmanto to šodien, lai varētu ietekmēt apkārt notiekošo un palīdzēt citiem būt atvērtākiem, uzsākt diskusijas par nozīmīgām tēmām un nākotnes plāniem.

 

 

                                  Vēzis

vezis

Vēžiem labvēlīga diena, lai plānotu uz priekšu nākamā gada budžetu, ceļojumu, atvaļinājumu utml. Tu mēdz dzīvot šodienai, nedomājot par rītdienu, kas savā ziņā, iespējams, nav slikti, tomēr ņem vērā, ka konkrētu mērķu īstenošanai bez tālāko soļu plānošanas neiztikt.
 

lauva

 

Lauva

Lauvām šo dienu ieteicams izmantot, lai izvērtētu, kādi ir tiem apkārt esošie tuvākie cilvēki un kādēļ tieši šīs personas, nevis citas. Tu mīli uzmanību un tev ir svarīgi justies novērtētam, kā rezultātā prioritāri sev līdzās izvēlies cilvēkus, kuri apbērs tevi ar uzslavām, taču tas var izveidot visai toksisku vidi, ja tas ir vienīgais draudzības pamats.

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas varētu nedaudz pamest savu komforta zonu šodien, lai palīdzētu citiem pielāgoties šobrīd valdošajam zvaigžņu stāvoklim. Daudzu prātus šodien nodarbinās nākotnes plānošana un dažādu, ikdienā garām palaistu lietu izpēte, taču neviens cits to neprot labāk darīt kā tu. Apkārtējie būs īpaši atsaucīgi taviem padomiem un ieteikumiem.

 

 

 

svariSvari

Svariem šī diena paies uz visai mierīgais nots. Tu vēlēsies raudzīties nākotnē, nevis pievērst uzmanību šobrīd apkārt notiekošajam. Ja tomēr sajūtu pārāk lielu vajadzību sniegt palīdzību kādā jautājumā citiem, centies par sabiedroto paņemt kādu pacietīgu Jaunavas zīmē dzimušo, lai varētu nolīdzināt domstarpības to starpā, kuriem mēness Jaunavas zīmē būs atnesis zināmu paniku.

 

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpioniem īpaši sarežģījumi šodien nav gaidāmi. Apkārtējie būs vairāk ieinteresēti kritiski raudzīties uz savu nākotni, līdz ar to tevis kritizēšanai tiem laika nepietiks. Šajā dienā ieteicams pārdomāt to, kādu iespaidu uz nākotni var atstāt tavs bieži vien asais un skarbais temperaments.
 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki lielāko dienas daļu vēlēsies pavadīt vienatnē. Liela daļa Strēlnieka zīmē dzimušo jau paši par sevi ir introspektīvi un tālredzīgi domājoši cilvēki, taču šodien, kad apkārtējie būs pievērsti vairāk sev, tev nebūs nekādu traucēkļu, lai spētu vairāk kā jebkad izvirzīt konkrētus nākotnes mērķus un plānos, kā tos sasniegt.

 

 

 

mezazisMežāzis

Mežāzis ir zīme, kuriem mēness Jaunavas zīmē varētu sagādāt vislielākās grūtības. Tu esi pārņemts ar vēlmi gūt panākumus un tevi uztrauc viss, kas notiek tavā dzīvē. Savienojot tavas īpašības ar Jaunavai raksturīgajām rūpēm par nākotni, jutīsies manāmi noraizējies. Centies atrast kādu Jaunavas zīmē dzimušo, lai gūtu apliecinājumu tam, ka sajūta, ka tev sāk drupt pamats zem kājām, ir tikai iedoma.

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīri šodien, kad mēness ir Jaunavas zīmē, varētu kļūt sevišķi motivēti un pat agresīvi, ņemot vērā faktu, ka abas šīs zīmes ir pārņemtas ar domām par nākotni. Uzklausi ieteikumus, kurus šodien saņemsi no Dvīņu zīmē dzimušajiem. Saruna ar Jaunavām varētu būt gan noderīga, gan zemē nomests laiks.

 

 

 

zivisZivis

Zivīm vajadzēs pievērsties apkārtējo nomierināšanai. Tev piemīt lieliska spēja izprast citu cilvēku rūpes un raizes un tas spēs tev palīdzēt saprast visos esošo satraukumu par savu potenciālo nākotni. Saglabā vēsu prātu un esi plecs, uz kura atbalstīties tiem, kuri šodien stresa pārņemti.

 

 

Veiksmīgu sestdienu!

 

Sabiedrība

Izskan pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Pirmās augusta nedēļas nogalē, tuvojoties ciklonam no dienvidiem un pieaugot tā ietekmei, daudzviet sagaidāms lietus....

Kivičs pārsteidz, atklājot, kādas ir viņa prasības privātos koncertos

  Nav noslēpums, ka mūziķis Andris Kivičs ir visai pieprasīts privātās mājas ballītēs, kāzās un dažādos...

Ceturtdienas rītā saņemta skumja ziņa

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 153 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 18 cilvēki un viens gājis...
apptive.com

Uzmanību! Telefonkrāpnieki izdomājuši jaunu, īpaši viltīgu, shēmu

  Valsts policija atkārtoti brīdina iedzīvotājus par telefonkrāpnieku lielo aktivitāti. Pēdējās nedēļas laikā reģistrēti jauni krāpšanas...

Statistika apliecina – nevakcinētie Latvijā ar Covid-19 saslimst un mirst ievērojami biežāk

  Absolūtais vairākums cilvēku, kuri saslima ar Covid-19 un kuriem smagas slimības norises gaitas dēļ bija vajadzīga...

Latviešu slavenības izpeldina Magoni Vidusjūrā – VIDEO

  Jau pavisam drīz pie kanāla 360TV skatītājiem nonāks ceļojumu šova "Četri uz koferiem" jaunā sezona,...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/likeaduck/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. augusts

  Šodien pacenties izbaudīt savu brīvību. Kāds mēģinās uzspiest tev savu viedokli, atņemt tev tiesības pieņemt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. augusts

  Šodien, cik vien iespējams, atpūties un uztver visu viegli. Tas attiecas ne vien uz tavu...

Horoskopa zīmes, kurām AUGUSTS solās būt īpaši veiksmīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. augusts

  Šodien pats būsi vainojams pie visa, kas ar tevi notiks, arī pie neveiksmēm. Tavi trūkumi...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 2.-8. augusts

  Tik daudz kas piedzīvots, bet tik daudz kas vēl priekšā. Klāt augusta pirmā nedēļa, lai...
Foto:Flickr.com/Carlos Andrés Reyes/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. augusts

  Šodien tev vajadzēs izmantot savu enerģiju, lai uzturētu sevi un apkārtējos labā, optimistiskā formā. Kādam...

Mājai un Dārzam

Izskan pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Pirmās augusta nedēļas nogalē, tuvojoties ciklonam no dienvidiem un pieaugot tā ietekmei, daudzviet sagaidāms lietus....

Sinoptiķis Bricis atklāj, kāds laiks gaidāms turpmāk šonedēļ – VIDEO

  Pirmdien Latvijas austrumu daļu skāra pamatīgs lietus, bija spēkā oranžais brīdinājums, jo lietavas var bojāt...

Izskan jauna informācija par augustā gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...