Kopējā šīsdienas atmosfēra būs rāma un miermīlīga. Zvaigznes nesola ne dzīves vētras, ne būtiskus satricinājumus. Izmantojiet šo laiku, lai koncentrētos uz lietām, kas prasa intensīvu intelektuālo piepūli. Jūsu darbs būs produktīvs.

 

auns-mil-horAuns

Aunu optimismu šodien var aizēnot kāds strīds ar ģimenes locekli vai kāds konflikts, par ko, visticamāk, šajā zvaigznājā dzimušais bija pārliecināts, ka tas jau sen ir atrisināts. Zvaigznes norāda, lai nerīkojies nenovīdības un negatīvu emociju iespaidā, pretējā gadījumā tu kompromitēsi savas eksistences pamatu.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien ir būtiski, lai šajā zvaigznājā dzimušie izvairītos no agresīviem cilvēkiem. Centieties neļauties provokācijām un konfliktsituācijām, jo īpaši tad, ja nekas no tā visa neskar tevi personīgi. Ja tevi galu galā ierauj cīņā, neļauj negatīvajiem, nepatīkamajiem mirkļiem iespaidot sevi, bet mēģini ātri novirzīt no sevis šo negatīvo emocionālo stresu.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Zvaigznes norāda, ka biznesa risinājumi šodien būs iespējami bez netīrām spēlēm un riska, taču aizvien nav ieteicams ļaunprātīgi izmantot dažādus izaicinājumus un tieksmi pēc piedzīvojumiem, kas var būt tavā šīsdienas ceļā. Visiem Dvīņiem, īpaši tiem, kuriem ir pašiem savs uzņēmums, šodien ir īpaši rūpīgi jāplāno savas finansiālās darbības un prasmīgi jāapvieno drosme ar piesardzību.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Dzīves apstākļu un ģimenes attiecību mikroklimata pasliktināšanās solās kļūt par tavu šīs dienas būtiskāko draudu. Zvaigznes norāda, ka domstarpību risks ar tuviem, mīļiem un tev nozīmīgiem cilvēkiem, ir visai augsts. Tomēr pilnīgi iespējams, ka to iemesls būsi tiešu tu, Vēzi!

 

 

lauva-mil-horLauva

Zvaigznes norāda, ja šodien kļūsi par savu uztraukumu un raižu vergu, tāpēc vari izniekot vai nenovērtēt labas iespējas. Neapslāpē, nekrāj sevī nepatīkamas sajūtas un aizvainojumus, atrodi veidu kā ļaut tām izlauzties maksimāli miermīlīgākā un drošākā veidā. Sports, auto vadīšana, uzkopšanas darbi un daudzas citas patīkamas nodarbes mājās, darbā un ārpus tā, var būt labs līdzeklis kā novadīt savas emocijas, neļaujot tām pārvērsties postošā spēkā.

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Zvaigznes iezīmē, ka šodien Jaunava saskaries ar lielu varbūtību, ka nāksies šķirties, pārtraukt attiecības ar kādu draugu vai radinieku. Pastāv liela iespējamība, ka būs pienākusi tā īstā diena, lai beidzot teiktu ardievas biznesa partnerim, kurš jau ilgstoši nav pildījis kādas būtiskas saistības, piemēram, finansiāla rakstura norunas. Neatkarīgi no tā, kas šodien notiks, saglabā ticību laipnībai un turpini stiprināt savas attiecības ar līdzcilvēkiem.

 

 

svari-mil-horSvari
Svaru šīs dienas, 11. marta vājie punkti būs – aizkaitināmība, agresivitāte un nevēlēšanās meklēt kopīgus kompromisus. Tev var būt cits skatījums uz notiekošo, kas krasi atšķirsies no apkārtējo domām. Nevēlēsies meklēt jaunas pieejas problēmu risināšanai, tā vietā uzlūkosi pagātnes neieņemtās, nesekmīgās virsotnes, cerot tās no jauna iekarot. Ja tomēr nejūties labā formā, lai to realizētu, labāk jau pašos pamatos saki šādai kļūdainai iecerei – Nē!

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Zvaigznes iezīmē, ka šodien tev var rasties kādas domstarpības un nesaskaņas ar ārvalstu partneriem. Kāds var censties savā labā izmantot tavas vājās puses. Tomēr nekrīti izmisumā, domā par šīm raizēm kā par iespēju uzlabot savu dzīvi – tieši šis ir viskonstruktīvākais veids kā to panākt. Šodien Skorpioniem, visticamāk, nāksies cīnās ar saviem sliktajiem ieradumi, kā arī vēlreiz apjaust pagātnes kļūdu sekas.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien zvaigznes Strēlniekiem teju garantē kā sajūsmas, tā briesmu pilnus mirkļus. Ja tu izbaudi un alksti pastaigas uz bezdibeņa malas, tev vajadzētu censties mobilizēt savu enerģiju, lai pārvarētu savas bailes. Tev var nākties risināt problēmas, kas saistītas ar pārvaldību, drošību un dažādām pārbaudēm.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien šajā zvaigznājā dzimušajiem nevajadzētu uzņemties jebkādus papildus pienākumus un, ja vien ir iespējams – nevajadzētu veikt jebkādus darījumus. Tev var būt nepieciešams pārskatīt savas pagātnes problēmas un pabeigt nenokārtotus uzdevumus. Zvaigznes norāda, lai nemēģini atdzīvināt aliansi, kas patiesībā jau sen ir mirusi. Tiem Mežāžiem, kuri sevi uzskata par ideālistiem un cer, ka spēj salīmēt pat īsti nederīgus gabalus kopā, būs nepieciešama milzīga pacietību un diplomātija.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šī diena tev solās būt visai aizņemta. Pastāv dažādu kļūdu un pārskatīšanās risks pat šķietami ierastākajās, rutīniskajās darbībās. Tomēr piesargies – pārlieks entuziasms šodien tev nenāks par labu, īpaši, ja tev nebūs pietiekamu nepieciešamo prasmju. Galvenais nosacījums, lai šodien gūtu panākumus, ir spēja kontrolēt savas emocijas!

 

 

zivis-mil-horZivis

Dažas prieka minūtes nemazinās tavas raizes un bažas, kas nenomierinās pat visvairāk norūpējušās Zivis. Veiksmi pēc kā tā dzenies, aizēnos problēmas biznesā vai darbā, kā arī kādas iespējamas juridiskas problēmas, ko vislabāk nepieciešams atrisināt bez kavēšanās. Tavu iecerēto mīlestības paradīzi var izjaukt daži tuvības jautājumiem un domstarpības par pareizāko rīcību un dzīves uzskatiem.

 

Lai jums izdevusies diena!

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Kate Ter Haar/CC

Izplatīts nopietns brīdinājums par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu, kas ir spēkā līdz ceturtdienas...

Vai tiešām mūsu šī gada pārstāvis Eirovīzijas konkursā jau ir zināms?

  Šā gada 5. februārī norisināsies Latvijas televīzijas dziesmu atlases konkurss “Supernova 2022”, kurā 17 pusfinālisti...

Jaunu gadījumu skaits tuvojas 2500; vēl 22 mirušie, tostarp divi četrdesmitgadnieki

  Trešdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāts 2439 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši vēl...

Latviešu politiķis: “zaļā sertifikāta” ideja sevi izsmēlusi, jo rada viltus drošības sajūtu

  “Šobrīd arvien vairāk ir skaidrs, ka ar Covid-19 slimo gan vakcinēti, gan nevakcinēti cilvēki. Tāpēc...

“Es sapratu, ka mirstu…” Latvijā populārs mūziķis kovidu izslimojis ļoti smagi

  Izdevuma "Kas jauns" 11.-17. janvāra numurā ar savu pieredzi dalās mūziķis un producents Kaspars Ansons,...

Nopietnu negadījumu nofilmē Ventspilī – VIDEO

  Vietnē "Sadursme" publiskots video, kurā redzama nopietna avārija, kas sestdien notika Ventspilī, Talsu ielā. Diennakts tumšajā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. janvāris

  Šī diena nebūs piemērota lielu lēmumu pieņemšanai un milzīgam enerģijas patēriņam. Pat normāla fiziskā piepūle...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. janvāris

  Auns Auna zīmē dzimušie ir tendēti ļoti strauji uzsākt dažādus projektus un aizrautīgi arī turpināt pie...
Foto:Flickr.com/Sean/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. janvāris

  Šodien iespējams pašapziņas trūkums un nav izslēgts, ka radīsies dažādi iekšējie konflikti. Varētu būt grūti...
Foto:Nature.desktopnexus.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. janvāris

  Šī diena kopumā būs dažādu emociju piepildīta - gan interesanta, gan garlaicīga, satraukumu un vienaldzības...
Foto:Flickr.com/photogramma1/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 10.-16. janvāris

  Vēl viena nedēļa aiz muguras un jauna klāt, tās mainās strauji, gadam atkal ritot uz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. janvāris

  Šī diena var radīt emocionālu diskomfortu, jo priekšā gada pirmā pilnā darba nedēļa. Lai arī...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Kate Ter Haar/CC

Izplatīts nopietns brīdinājums par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu, kas ir spēkā līdz ceturtdienas...

Kad beigsies bargais sals un kas notiks tālāk? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis

  Brīvdienās Kurzemi piemeklēja stipra snigšana - dažviet Ziemeļkurzemē vakar sniega kārta bija ap 40 centimetriem....

Tuvākajās dienās laiks pilnībā mainīsies – zināma prognoze visai nedēļai!

  Tuvākajās dienās Latvijā ieplūdīs aukstāka gaisa masa - vietām naktīs termometra stabiņš noslīdēs pat līdz...