Dienas pirmajā pusē tava iztēle var iziet ārpus kontroles. Šajā laikā tava spēja izteikt objektīvu viedokli un pieņemt patstāvīgu lēmumu tiks apdraudēta. Ir svarīgi izvairīties no pēkšņām darbībām. Otrajā dienas pusē gluži pretēji – visi tavi plāni kļūs iespējami.

 

 

auns-mil-horAuns

Pirmā dienas puse ir labvēlīgs laiks ikdienas darbam, dažādu uzdevumu realizēšanai, dokumentu parakstīšanai, saskarsmei ar kolēģiem un apkalpojošo personālu, kā arī nelielām labvēlībām no tavas puses. Dienas otrajā daļā  iespējamas ievērojamas problēmas personiskajā sfērā –   ģimenes, laulības vai partnerības jautājumos.

 

 

 

versis-mil-horVērsis

No rīta veiksme ir teju garantēta biznesa sarunās, ar darbu saistītajās vai personiskajās tikšanās un īsos izbraucienos. Šis ir labs brīdis, lai vērstos pie speciālista pēc padomu, jo īpaši, ja tevi interesē tādās jomas kā darbs, ģimenes aktīvā pārvaldība, kā arī bērnu veselība un izglītība.
 

 

 

dvini-mil-horDvīņi
Dienas sākums radīs labvēlīgus apstākļus mijiedarbībai ar taviem ģimenes locekļiem un nelielu mājas problēmu risināšanai. Centies izvairīties no oficiālu dokumentu parakstīšanas, pretējā gadījumā tu riskē pieļaut kādu neveiksmīgu kļūdu.

 

 

 

vezis-mil-horVēzis

Planētu stāvoklis norāda, ka dienas apstākļi pamazām tev kļūs labvēlīgi un tādi paliks visas dienas garumā. Tie šī horoskopa zīmju pārstāvji, kuri ir dzimuši jūlija vidū, varēs patiesi novērtēt visas priekšrocības. Diena ļaus veiksmīgi attīstīt sarunas, izbaudīt īsus izbraucienus un analizēt informāciju.

 

 

lauva-mil-horLauva

Risinot pašreizējās, nelielās problēmas, tev vajadzētu mēģināt vispirms nodarbināt savu intelektu, praktisko pieredzi, kā arī spēkus novērošanā. Liec lietā savas plašās zināšanas. Pārāk intensīva rīcība diez vai palīdzēs virzīties uz priekšu. Koncentrējies uz savām finansu lietām, jo šis ir laiks, kad analizēt personīgā bankas konta stāvokli.  

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Dienas sākums būs visbagātīgākais ar labām iespējām, īpaši tiem šī horoskopa pārstāvjiem, kuri  dzimuši septembra vidū. Tu šodien, visticamāk, būsi komunikabls, enerģisks, attapīgs un izlēmīgs, jo īpaši, ja runa būs par nelieliem, aktuāliem notikumiem. Šī ir piemērota diena, kad risināt biznesa problēmas un strādāt ar ziņojumiem vientulībā.

 

 

 

svari-mil-horSvari

Tava nākotne izskatīsies skaidra un saprotama,  šī diena var nest  iespēju saredzēt to konkrēto, tev nepieciešamo informāciju, nevis neskaidrus minējumus. Šīs ziņas var izrādīties būtiskas un kļūs par tavu domu uzmanības centru. Zvaigznes norāda, ka šajā dienā ir ieteicams vērsties pie cilvēkiem, lai saņemtu padomu, nevis ierobežoties vien ar paša secinājumiem.

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Zvaigznes norāda, ka šajā dienā vari veikt ievērojamu progresu savu lietu attīstībā, pateicoties savai  elastīgajai spējai pielietot informāciju, kā arī prasmei realizēt kādu slepenu plānu. Šodien tu varat ļoti labi pildīt tulka vai starpnieka pienākumus kādā visai neskaidrā darījumā vai sarežģītā, mulsinošā procesā.

 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Šajā dienā tu vari izveidot noderīgus sakarus, īpaši, ja atrodies ārzemēs. Vari iegūt jaunus draugus un satikt cilvēkus, kuri domā līdzīgi tev. Neesi pārsteigts, ja no agra rīta kāds cilvēks, transporta vai sakaru līdzeklis sāks darboties pret tevi, ķeries vērsim pie ragiem un atrisini šīs likstas.  

 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis                                                          

Kāda uzjautrinoša vai gluži pretēji – nomācoša sakritības no rīta, solās atrisināties pusdienlaikā. Pēcpusdienā tev būs iespēja strādāt ar finansu dokumentiem. Konsultējies ar savu priekšnieku, partneri vai nodokļu konsultantu, kā arī ievies nelielas izmaiņas svarīgākajos darījumu papīros.

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Planētu stāvoklis norāda, ka šajā dienā tev vajadzētu ļaut savam partnerim izteikt viedokli un brīvi to arī realizēt. Pat, ja šī situācija mainīs, koriģēs tavus rīta plānu, dienas laikā jums abiem būs iespēja pieņemt abpusēji izdevīgu lēmumu.

 

 

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigžņu stāvoklis norāda, ka šī būs pārsteigumiem pilna diena. Lai gan rīta stundas var būt visai aizņemtas, prasot no tevis maksimālu koncentrēšanos, vakars nesīs ilgi gaidīto atpūtas devu. Ir piemērota diena komunikācijai ar partneri, īpaši – kādu nozīmīgu detaļu apspriešanai.

 

 

Jauku dienu!

 

Sabiedrība

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku svētdien

  Par svētdien, 4. decembrī, gaidāmo laiku stāsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi. 04.12. gaidāms...

Kuram tiks 15 000 eiro no šova “Dejo ar zvaigzni”?

  Šo svētdien, 4. decembrī, gaidāms TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” fināls. Par uzvaru un galveno...

Jaunas ziņas par populāro režisoru Intaru Rešetinu

  Latvijas Leļļu teātris izsludinājis februāra repertuāru un uzsācis biļešu pārdošanu teātra kasē Rīgas Latviešu biedrības...

Tirgotājs “Maxima” pirms svētkiem nāk klajā ar jauku ziņu

  Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, “Maxima Latvija” izveidojusi grandiozu rotaļu lāci, kas sagaidīs ģimenes un bērnus...

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallapapermani.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. decembris

  Lieliska diena, lai savā personīgajā un profesionālajā dzīvē izmēģinātu kaut ko jaunu, taču nevajag pārcensties....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Zvaigznes šodien brīdina – neieslīgsti rutīnā, īpaši, ja ikdienā esi enerģiska un dinamiska personība. Elpo...
Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...

Mājai un Dārzam

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku svētdien

  Par svētdien, 4. decembrī, gaidāmo laiku stāsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi. 04.12. gaidāms...

Izskan jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognozes 7 dienām!

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...