Dienas pirmajā pusē tava iztēle var iziet ārpus kontroles. Šajā laikā tava spēja izteikt objektīvu viedokli un pieņemt patstāvīgu lēmumu tiks apdraudēta. Ir svarīgi izvairīties no pēkšņām darbībām. Otrajā dienas pusē gluži pretēji – visi tavi plāni kļūs iespējami.

 

 

auns-mil-horAuns

Pirmā dienas puse ir labvēlīgs laiks ikdienas darbam, dažādu uzdevumu realizēšanai, dokumentu parakstīšanai, saskarsmei ar kolēģiem un apkalpojošo personālu, kā arī nelielām labvēlībām no tavas puses. Dienas otrajā daļā  iespējamas ievērojamas problēmas personiskajā sfērā –   ģimenes, laulības vai partnerības jautājumos.

 

 

 

versis-mil-horVērsis

No rīta veiksme ir teju garantēta biznesa sarunās, ar darbu saistītajās vai personiskajās tikšanās un īsos izbraucienos. Šis ir labs brīdis, lai vērstos pie speciālista pēc padomu, jo īpaši, ja tevi interesē tādās jomas kā darbs, ģimenes aktīvā pārvaldība, kā arī bērnu veselība un izglītība.
 

 

 

dvini-mil-horDvīņi
Dienas sākums radīs labvēlīgus apstākļus mijiedarbībai ar taviem ģimenes locekļiem un nelielu mājas problēmu risināšanai. Centies izvairīties no oficiālu dokumentu parakstīšanas, pretējā gadījumā tu riskē pieļaut kādu neveiksmīgu kļūdu.

 

 

 

vezis-mil-horVēzis

Planētu stāvoklis norāda, ka dienas apstākļi pamazām tev kļūs labvēlīgi un tādi paliks visas dienas garumā. Tie šī horoskopa zīmju pārstāvji, kuri ir dzimuši jūlija vidū, varēs patiesi novērtēt visas priekšrocības. Diena ļaus veiksmīgi attīstīt sarunas, izbaudīt īsus izbraucienus un analizēt informāciju.

 

 

lauva-mil-horLauva

Risinot pašreizējās, nelielās problēmas, tev vajadzētu mēģināt vispirms nodarbināt savu intelektu, praktisko pieredzi, kā arī spēkus novērošanā. Liec lietā savas plašās zināšanas. Pārāk intensīva rīcība diez vai palīdzēs virzīties uz priekšu. Koncentrējies uz savām finansu lietām, jo šis ir laiks, kad analizēt personīgā bankas konta stāvokli.  

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Dienas sākums būs visbagātīgākais ar labām iespējām, īpaši tiem šī horoskopa pārstāvjiem, kuri  dzimuši septembra vidū. Tu šodien, visticamāk, būsi komunikabls, enerģisks, attapīgs un izlēmīgs, jo īpaši, ja runa būs par nelieliem, aktuāliem notikumiem. Šī ir piemērota diena, kad risināt biznesa problēmas un strādāt ar ziņojumiem vientulībā.

 

 

 

svari-mil-horSvari

Tava nākotne izskatīsies skaidra un saprotama,  šī diena var nest  iespēju saredzēt to konkrēto, tev nepieciešamo informāciju, nevis neskaidrus minējumus. Šīs ziņas var izrādīties būtiskas un kļūs par tavu domu uzmanības centru. Zvaigznes norāda, ka šajā dienā ir ieteicams vērsties pie cilvēkiem, lai saņemtu padomu, nevis ierobežoties vien ar paša secinājumiem.

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Zvaigznes norāda, ka šajā dienā vari veikt ievērojamu progresu savu lietu attīstībā, pateicoties savai  elastīgajai spējai pielietot informāciju, kā arī prasmei realizēt kādu slepenu plānu. Šodien tu varat ļoti labi pildīt tulka vai starpnieka pienākumus kādā visai neskaidrā darījumā vai sarežģītā, mulsinošā procesā.

 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Šajā dienā tu vari izveidot noderīgus sakarus, īpaši, ja atrodies ārzemēs. Vari iegūt jaunus draugus un satikt cilvēkus, kuri domā līdzīgi tev. Neesi pārsteigts, ja no agra rīta kāds cilvēks, transporta vai sakaru līdzeklis sāks darboties pret tevi, ķeries vērsim pie ragiem un atrisini šīs likstas.  

 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis                                                          

Kāda uzjautrinoša vai gluži pretēji – nomācoša sakritības no rīta, solās atrisināties pusdienlaikā. Pēcpusdienā tev būs iespēja strādāt ar finansu dokumentiem. Konsultējies ar savu priekšnieku, partneri vai nodokļu konsultantu, kā arī ievies nelielas izmaiņas svarīgākajos darījumu papīros.

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Planētu stāvoklis norāda, ka šajā dienā tev vajadzētu ļaut savam partnerim izteikt viedokli un brīvi to arī realizēt. Pat, ja šī situācija mainīs, koriģēs tavus rīta plānu, dienas laikā jums abiem būs iespēja pieņemt abpusēji izdevīgu lēmumu.

 

 

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigžņu stāvoklis norāda, ka šī būs pārsteigumiem pilna diena. Lai gan rīta stundas var būt visai aizņemtas, prasot no tevis maksimālu koncentrēšanos, vakars nesīs ilgi gaidīto atpūtas devu. Ir piemērota diena komunikācijai ar partneri, īpaši – kādu nozīmīgu detaļu apspriešanai.

 

 

Jauku dienu!

 

Sabiedrība

Misāni izdos Latvijai: Ģimene nāk klajā ar paziņojumu

  Kristīnes Misānes ģimenes paziņojums pēc tam, kad kļuvis zināms - Dānija viņu izdos Latvijai, nevis...

Dānijas puse atzīst: K. Misāne jāizdod Latvijai

  Dānijas tiesa apstiprinājusi Dānijas ģenerālprokurora lēmumu atcelt Kristīnes Misānes izdošanu Dienvidāfrikas Republikai, vēsta Latvijas Televīzijas...

Unikāls atradums uziets Lielajos kapos Rīgā

  Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas meži” daļas “Dārzi un parki” Rīdzenes iecirkņa teritorijas apsaimniekošanas speciālisti Lielo kapu...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/marian rodriguez m./CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. februāris

  Šodien svarīgi būs censties pēc iespējas veiksmīgi atrisināt dažādas negatīvās tendences, kas varētu rasties no...
Foto:Pexels.com/Brenda Timmermans/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. februāris

  Planētu mijiedarbība šodien prognozē dažādas cīņas ar savām personīgajām attiecībām, iespējami iekšējie konflikti pašam ar...
Foto:7-themes.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris

  Ko zvaigznes mums sola otrdien, 18. februārī?     Auns Auni mēdz būt neuzmanīgi un nevērīgi pret citiem savas...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/FHKE/CC

Iestājies meteoroloģiskais pavasaris, tomēr februāra beigās laiks jūtami mainīsies

  Latvijā sācies meteoroloģiskais pavasaris, atsevišķos reģionos meteoroloģiskajai ziemai neiestājoties. Savukārt pēc aktuālajām prognozēm turpmākajās nedēļās...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina: 17.02.2020. vakarā daudzviet Latvijā saglabāsies dienvidrietumu vējš...
Foto:Pexels.com/Flavia Marques/CC

Diemžēl nav labu ziņu par gaidāmo laiku šonedēļ

  Arī šajā nedēļā laika apstākļus noteiks ciklonu darbība - gaidāmas spēcīgas vēja brāzmas un nokrišņi....