Šī diena būs neprognozējama – tā var paiet labi vai piedāvāt ne tika labvēlīgus apstākļus. Viss būs atkarīgs no tā, kā spēsi izturēt dažādas krīzes. Ātra reakcija un stresa noturība šodien lieti noderēs!

 

auns-mil-horAuns

Nelabvēlīgi apstākļi vai ienaidnieku mahinācijas var padarīt šo dienu nepatīkamu, mazinot tavu autoritāti citu acīs. Iespējams, profesionālajā darbības jomā ieņemsi pieticīgāku nostāju, nerealizējot visu, uz ko esi spējīgs. Zvaigznes brīdina, ka komandējumu vai finansu darījumus šodien labāk atlikt.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien visos saskarsmes veidos labāk ievērot zelta vidusceļu, ekstrēmismam būs negatīvas sekas. Iespējama veselības pasliktināšanās. Nezaudē pacietību un pretojies skumjām, kam nav īsti cēloņa. Zvaigznes norāda, ka šai dienai būs raksturīga nelabvēlīga attieksme. Tāpat īpaši brīdina, lai šodien esi piesardzīgs, ja lieto kādus medikamentus, tiem var rasties acīmredzami, negaidīti blakusefekti.
 

 

dvini-mil-horDvīņi

Profesionālo un personisko attiecību jomā iespējama nestabilitāte. Zvaigznes brīdina, ka var īsti neveikties komerciālajās lietās. Neskatoties uz visām pūlēm, tu vari nepārvarēt radušos šķēršļus. Iespējamas asas un pēkšņas izmaiņas tavā noskaņojumā, tāpat var traucēt mokoša sapņa paliekas vai galvassāpes.

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien iegūsi iekšējo brīvību, mieru, taču vari piedzīvot arī periodisku, aktīvu cīņu un konfrontāciju kaislības. Laba diena, lai strādātu pie darījumu dokumentiem, tāpat – lai censtos panākt izrāvienu profesionālās darbības jomā, kā arī – sazinātos ar iestādēm, apspriežot biznesa priekšlikumus. Dzīves potenciāls šodien sitīs augstu vilni, kas ļaus bez pūlēm tikt galā ar jebkuru uzdevumu. Zvaigznes brīdina, ka pēcpusdienā tomēr var rasties kāda pēkšņā notiku izmaiņa, krasi mainot kādu situāciju.

 

 

lauva-mil-horLauva

Zemais dzīves potenciāls var ietekmēt tavu sniegumu, kā rezultātā vari būt visai aizkaitināms. Kritika, kas veltīta tavā virzienā, var saasināt atmosfēru līdz kritiskajai robežai, bet tava praktiskā pieeja un spēja mobilizēties, nogludinās attiecības tev pieņemamā virzienā. Zvaigznes brīdina, ka saziņa ar pretējo dzimumu šodien nesola panākumus.

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Šodien iespējami strīdi par kādu ļoti konkrētu tematu, kas var būt par iemeslu nesaskaņām ar draugiem. Tava spriedumu stingrība, kategoriskums, objektivitāte, var izraisīt kairinājumu citu acīs vai mudināt uz aktīvu protestēšanu. Zvaigznes iesaka būt taktiskākam un diplomātiskākam! Planētu stāvoklis iezīmē, ka nav ieteicams pieņemt lēmumus, ko diktē arvien pieaugošās emocijas.

 

 

svari-mil-horSvari

Šī solās būt fiziski grūta diena. Tevi var piemeklēt nepatīkami, mokoši sapņi, tāpat – veselības stāvokļa pasliktināšanās vai pat kāda slimība. Vari just nopietnu varas iestāžu, ienaidnieku mahināciju vai kādu kļūdu ietekmi, kas kavēs progresu tavā ceļā uz mērķi. Romantiskās attiecībās var piedzīvot atveseļošanos. Tomēr tajā pašā laikā – kāda negaidīta, slikta ziņa var laupīt laiku taviem sirds hobijiem.

 

 
skorpions-mil-horSkorpions
Šī diena nesīs piedzīvojumus, negaidītus pagriezienus likteņa mīklās. Zvaigznes iesaka samazināt komunikāciju, tikšanās vai radošus izziņu procesus, lai taupītu tavu enerģiju. Koncentrējies uz māju dzīvi un notikumiem tajā, nevis apjūc dažādu citu ar šo sfēru nesaistītu lietu tīmekļos, tie ir vien nieki! Iespējamas problēmas un kļūdas profesionālās darbības jomā, kas prasīs teju visu tavu laiku.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Zvaigznes iezīmē, ka šodien īpaši uzmanīgiem ir jābūt stiprā dzimuma šī zvaigznāja pārstāvjiem, jo tieši viņiem samazināsies dzīves potenciāls. Šis nav veiksmīgs laiks biznesa un komerciālajām darbībām, kas saistītas ar risku. Izmanto šo brīdi, lai censtos atrisināt problēmas starppersonu attiecībās.

 


mezazis-mil-horMežāzis

Nelabvēlīga diena teju jebkurai darbībai. Dzīves kapacitāte un vitalitāte būs visai zemā līmenī, tāpēc tev var nebūt iespējas pilnībā attīstīt savas spējas un talantus vai izmantot situāciju savām vajadzībām. Zvaigznes norāda, ka viss, ko tu šodien sasniegsi, tiks paveikt ar lielām grūtībām. Centies neņemt pie sirds šīs dienas negatīvās tendences.
 

 

udensvirs-mil-hor

Ūdensvīrs

Zvaigznes šodien iesaka tev atturību, neļaujies konfrontāciju kārdinājumiem un ierobežo kontaktus. Ir ieteicams pievērst uzmanību savai un savu mīļo veselībai un labsajūtai. Labāk izvairies no fiziskām aktivitātēm, tāpat esi piesardzīgs strādājot ar elektroinstrumentiem, jo pastāv traumu varbūtība.

 

zivis-mil-horZivis

Šī solās būt laba diena sadarbībai un kopīgai darbībai. Šodien nav ieteicams riskēt vai ļauties dārgiem pirkumiem. Izdevīgs brīdis, lai baudītu brīvdienas ģimenes lokā, tāpat – ceļotu, rotaļātos ar bērniem, kuri būs patiesi priecīgi, ka darbojies ar viņiem. Ieklausies draugu padomos, viņu spriedumi noteikti būs pareizi, savlaicīgi un precīzi.

 

 

Lielisku šo dienu!

Sabiedrība

Aivo Oskis izdod jaunu dziesmu un “TikTok” iedvesmoto videoklipu – FOTO, VIDEO

  Trešdienas, 12. augusta vakarā, pašā Vecrīgas sirdī “Doma dārzā” skanīgi un koši aizritēja dziedātāja Aivo...
Foto:Flickr.com/Jesús Pérez Pacheco/CC

Celtnieks no Mārupes vēl nezina, kā tērēt iespaidīgo laimestu

  4. augustā, spēlējot Simtgades loteriju internetā www.latloto.lv, kāds 43 gadus vecs vīrietis no Mārupes, kurš strādā celtniecībā,...
Valsts policija

Jau kopš sestdienas mīklaini pazudusi jauna rīdziniece

Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2005. gadā dzimušo Kristiānu Melāniju Poļakovu Valsts policijas Rīgas reģiona...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Feggy Art/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. augusts

  Daļai šī diena kaut kādā ziņā var izrādīties liktenīga. Tā būs piesātināta ar neiedomājamām apstākļu...
Pexels/CC0 License

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. augusts

  Piemērota diena jebkāda veida aktivitātēm, kur nepieciešams likt lietā savu enerģiju un komunikācijas spējas. Šajā...
Foto:Tharunaya.co.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. augusts

  Šodien nāksies izjust un cīnīties ar nogurumu. Mēģini pārlieku daudz neieslīgt relaksācijā, citādi tas var...

Mājai un Dārzam

Foto:Newhope.org.uk

Zināms, kad atkal atgriezīsies karstums

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā pastāstījis, kāds laiks gaidāms turpmākajās dienās. "Rīt un parīt gaidāms...

Brīdina par laiku pirmdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laika apstākļiem pirmdien. 10.08.2020. dienas laikā daudzviet...
spiritualjourneyguide.com

Zināms, kad beigsies karstuma vilnis – prognoze 7 dienām!

  Arī turpmākajās dienās gaidāms silts un lielākoties saulains laiks. Nedēļas vidū lēns līdz mērens ziemeļu...