Šodien var gadīties, ka tiks uzsvērti tavi trūkumi un, iespējams, veiksi kādus pilnīgi nevajadzīgus pirkumus. Iespējams, jutīsies tā, ka neko nevari paspēt. Dienas beigās sajūtas uzlabosies.

 

 

auns-mil-horAuns

Piemērota diena, lai mijiedarbotos ar saviem domubiedriem, dotos uz vietām, kas nav tavā ikdienas maršrutā un iesaistītos darbos ar dažādām sociālajām grupām. Atceries, ka ne visi cilvēki domā vienādi, tāpēc ne vienmēr ir iespējama situācija, kad tu visiem patīc, un viss notiek pēc tava plāna.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien tu pat fiziski, iespējams, sajutīsi nepieciešamību pēc jaunām un svaigām idejām. Šis ir patiesi piemērots brīdis, lai apdomātu, ko vēlies sasniegt nākotnē, ko vēlies darīt, lai varētu gūt labumu. Mēģini uzkrāt jaunus iespaidus un emocijas.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Lieliska diena, lai studētu, pielāgotos jauniem apstākļiem, videi, komunicētu ar attālākiem draugiem, kā arī produktīvs laiks zinātniskajai pētniecībai – varētu rasties daži intuitīvi labi atklājumi un atklāsmes jomās, kas tev ir svarīgas.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien nepatikšanas materiālajā situācijā un emocionālajā sfērā tevi, tā teikt, liks mierā, salīdzinoši kā tas bijis pēdējā laikā. Tavs skatījums uz dažādām grūtībām un dzīvi kopumā kļūs optimistiskāks. Iespējams, satiksi kādu cilvēku, kurš kļūs par tavu iedvesmas avotu.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien vari atklāt savus talantus apkārtējiem cilvēkiem. Parādi, kāds ir tavs domāšanas veids, un kāds iecienītākais darbības veids. Kad esi starp vairākiem cilvēkiem parādi un uzsver savu draudzīgumu, unikalitāti un personisko šarmu. Parādi savu bagātīgo radošo potenciālu un intelektuālo bagātību, rodi iespējas to visu likt lietā.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Dari visu, ko vari izdarīt, pievēršot lielu uzmanību darāmajam. Smagais darbs, ko pašlaik dari, atmaksāsies nākotnē, tu gūsi panākumus. Komandas intereses šobrīd ir daudz svarīgākas nekā individuālās vajadzības, jo tev jāpārstāv vairāku cilvēku kopums. Ja vēlies gūt panākumus, neizvirzi savas vajadzības kā prioritāras.

 

 

svari-mil-horSvari

Ļoti piemērots laiks atpūtai un neformālai informācijas apmaiņai. Šodien būs iespējams baudīt dzīvi, cik vien tas iespējams izmanto to. Apciemo savus draugus, pavadi laiku patīkamā kompānijā, iesaisties jautrībā – neizvairies no jaunu cilvēku satikšanas un iepazīšanas.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tev vajadzētu aizmirst par nesaskaņām, ja tādas šobrīd ir tavā dzīvē. Īpaši, ja runa ir par romantisko partneri vai tuvu draugu. Cik vien vari, mēģini uzlabot kopējo atmosfēru savā ģimenē. Piemērots mirklis, lai to pavadītu kopā ar ģimeni, jo tuvākajā laikā var izrādīties, ka tam nepietiks visai daudz kvalitatīva laika.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Piemērots laiks dažāda veida informācijas apmaiņai un komunikācijai. Ir labs moments, lai pievērstos attiecībām ar romantisko partneri, lai tās uzlabotu un harmonizētu. Ja vien iespējams, piedalies sociālajās aktivitātēs un politiska rakstura darbībās. Mēģini visu, ko dari, darīt ar smaidu un pozitīvām emocijām.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tavs ikdienas darbs sniegs materiālu, intelektuālu un morālu gandarījumi. Dari to, kas tev patīk, mēģini izmantot savu enerģiju lietām, kas tev ir svarīgas un patīkamas. Jūties laimīgs par to, ko tu dari. Tavas finanses šobrīd ir atkarīgas lielākoties no tā, cik daudz tu iesaistīsies darāmajos darbos.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes iesaka tev aizmirst par savām rūpēm un mēģināt saskatīt tikai visu labo, kas ir tev apkārt. Situācijas un lietas, kas saistītas ar tavu ģimeni, mīlas dzīvi un attiecībām kopumā, var kļūt daudz optimistiskākas un pilnākas ar cerībām nekā līdz šim.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šo dienu vari izvēlēties veltīt vientulībai, savām iecienītākajām intelektuāla rakstura darbībām vai intensīvai mijiedarbībai ar saviem tuvākajiem draugiem. Šodien vari padomāt par dzīvi kopumā un iespējām, kur gūsti un vari nākotnē gūt savu pieredzi.

 

 

Lai tev lieliska un izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Izskan nopietns brīdinājums par laiku svētdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši oranžo brīdinājumu par karstumu svētdien. 25.06.2022. vakarā vēl...
Foto:Flickr.com/ Roger Ahlbrand/CC

Jāņu dienā noticis traģisks negadījums

  Kā vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Jāņu dienā, 24. jūnijā, no kāda dīķa Trapenes...

Aija un Līga divatā gatavo Jāņu gardumus daudzu Anglijas latviešu galdiem – VIDEO

  Lielbritānijā dzīvojošajiem latviešiem celt Jāņu galdā īstu latviešu ēdienu ir goda lieta. Taču ne vienmēr...

“Iziešu pie vīra un te palikšu!” – ukrainiete Juļa cer, ka viņas Jāņu nakts vēlēšanās piepildīsies – VIDEO

  Daudzās Latvijas sētās šogad Jāņus svin arī no kara atbēgušie ukraiņi. LTV filmēšanas grupa devās...

Liela nelaime notikusi Gaujā pie Cēsīm; nu peldēties tur liegts

  Jau vairākas dienas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki turpina meklēt trešdien Gaujā pazudušo vīrieti....

Nopietns brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par sestdien, 25. jūnijā, gaidāmo laiku. Brīdinājums...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūnijs

  Planētu pozīcija dienas pirmajā pusē nodrošinās diezgan intensīvus notikumu apstākļus. Tava uzvedība var kļūt noteiktāka,...
Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. jūnijs

  Šo dienu varētu raksturot kā diezgan aktīvu un veiksmīgu. Ļoti svarīgi šodien izmantot savu enerģiju...
Foto:Elīna Lūse-Mūrniece/BrīvBrīdis.lv

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūnijs

  Izmanto savu personīgo šarmu - tad solās būt panākumi un komunikācija ar cilvēkiem patīkamāka. Otrajā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūnijs

  Šī diena izrādīsies produktīva dažādām iepriekš pārdomātām un izskaitļotām darbībām. Godīgas un apdomīgas rīcības novedīs...
Foto:Flickr.com/Feggy Art/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūnijs

  Šī diena būs piemērota uzdevumiem, kas saistīti ar mājas dzīvi. Šodien objektīvi varēsi novērtēt savu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūnijs

  Šodien negatīvisms nav pieņemams pat vismazākajās tā izteiksmēs. Dari visu tā, lai smaids un optimisms...

Mājai un Dārzam

Izskan nopietns brīdinājums par laiku svētdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši oranžo brīdinājumu par karstumu svētdien. 25.06.2022. vakarā vēl...

Nopietns brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par sestdien, 25. jūnijā, gaidāmo laiku. Brīdinājums...

Sinoptiķi pirms Jāņiem atklāj, kad gaidāms pirmais karstuma vilnis

  Tuvākās dienas anticiklona ietekmē būs saulainas un sausas, bet gaisa temperatūra pakāpeniski paaugstināsies. Jaunnedēļ gaidāms...