Šodien var gadīties, ka tiks uzsvērti tavi trūkumi un, iespējams, veiksi kādus pilnīgi nevajadzīgus pirkumus. Iespējams, jutīsies tā, ka neko nevari paspēt. Dienas beigās sajūtas uzlabosies.

 

 

auns-mil-horAuns

Piemērota diena, lai mijiedarbotos ar saviem domubiedriem, dotos uz vietām, kas nav tavā ikdienas maršrutā un iesaistītos darbos ar dažādām sociālajām grupām. Atceries, ka ne visi cilvēki domā vienādi, tāpēc ne vienmēr ir iespējama situācija, kad tu visiem patīc, un viss notiek pēc tava plāna.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien tu pat fiziski, iespējams, sajutīsi nepieciešamību pēc jaunām un svaigām idejām. Šis ir patiesi piemērots brīdis, lai apdomātu, ko vēlies sasniegt nākotnē, ko vēlies darīt, lai varētu gūt labumu. Mēģini uzkrāt jaunus iespaidus un emocijas.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Lieliska diena, lai studētu, pielāgotos jauniem apstākļiem, videi, komunicētu ar attālākiem draugiem, kā arī produktīvs laiks zinātniskajai pētniecībai – varētu rasties daži intuitīvi labi atklājumi un atklāsmes jomās, kas tev ir svarīgas.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien nepatikšanas materiālajā situācijā un emocionālajā sfērā tevi, tā teikt, liks mierā, salīdzinoši kā tas bijis pēdējā laikā. Tavs skatījums uz dažādām grūtībām un dzīvi kopumā kļūs optimistiskāks. Iespējams, satiksi kādu cilvēku, kurš kļūs par tavu iedvesmas avotu.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien vari atklāt savus talantus apkārtējiem cilvēkiem. Parādi, kāds ir tavs domāšanas veids, un kāds iecienītākais darbības veids. Kad esi starp vairākiem cilvēkiem parādi un uzsver savu draudzīgumu, unikalitāti un personisko šarmu. Parādi savu bagātīgo radošo potenciālu un intelektuālo bagātību, rodi iespējas to visu likt lietā.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Dari visu, ko vari izdarīt, pievēršot lielu uzmanību darāmajam. Smagais darbs, ko pašlaik dari, atmaksāsies nākotnē, tu gūsi panākumus. Komandas intereses šobrīd ir daudz svarīgākas nekā individuālās vajadzības, jo tev jāpārstāv vairāku cilvēku kopums. Ja vēlies gūt panākumus, neizvirzi savas vajadzības kā prioritāras.

 

 

svari-mil-horSvari

Ļoti piemērots laiks atpūtai un neformālai informācijas apmaiņai. Šodien būs iespējams baudīt dzīvi, cik vien tas iespējams izmanto to. Apciemo savus draugus, pavadi laiku patīkamā kompānijā, iesaisties jautrībā – neizvairies no jaunu cilvēku satikšanas un iepazīšanas.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tev vajadzētu aizmirst par nesaskaņām, ja tādas šobrīd ir tavā dzīvē. Īpaši, ja runa ir par romantisko partneri vai tuvu draugu. Cik vien vari, mēģini uzlabot kopējo atmosfēru savā ģimenē. Piemērots mirklis, lai to pavadītu kopā ar ģimeni, jo tuvākajā laikā var izrādīties, ka tam nepietiks visai daudz kvalitatīva laika.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Piemērots laiks dažāda veida informācijas apmaiņai un komunikācijai. Ir labs moments, lai pievērstos attiecībām ar romantisko partneri, lai tās uzlabotu un harmonizētu. Ja vien iespējams, piedalies sociālajās aktivitātēs un politiska rakstura darbībās. Mēģini visu, ko dari, darīt ar smaidu un pozitīvām emocijām.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tavs ikdienas darbs sniegs materiālu, intelektuālu un morālu gandarījumi. Dari to, kas tev patīk, mēģini izmantot savu enerģiju lietām, kas tev ir svarīgas un patīkamas. Jūties laimīgs par to, ko tu dari. Tavas finanses šobrīd ir atkarīgas lielākoties no tā, cik daudz tu iesaistīsies darāmajos darbos.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes iesaka tev aizmirst par savām rūpēm un mēģināt saskatīt tikai visu labo, kas ir tev apkārt. Situācijas un lietas, kas saistītas ar tavu ģimeni, mīlas dzīvi un attiecībām kopumā, var kļūt daudz optimistiskākas un pilnākas ar cerībām nekā līdz šim.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šo dienu vari izvēlēties veltīt vientulībai, savām iecienītākajām intelektuāla rakstura darbībām vai intensīvai mijiedarbībai ar saviem tuvākajiem draugiem. Šodien vari padomāt par dzīvi kopumā un iespējām, kur gūsti un vari nākotnē gūt savu pieredzi.

 

 

Lai tev lieliska un izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Izvēle pēc negadījuma: glābt savu kāju vai gaidāmo mazuli

Pēc motocikla avārijas sieviete nokļūst smaga lēmuma priekšā – viņai jāizlemj vai glābt savu kāju...

Kas īsti notika ar Lieni? Kivičs atklāj trakas lietas

  Neminot ne vārda par darba nedēļas beigās it kā notikušo konfliktu, Andris Kivičs naktī uz...

Pēc smagas slimības sestdien mūžībā devies filantrops Boriss Teterevs

  Pēc smagas slimības sestdien mūžībā devies filantrops, Borisa un Ināras Teterevu fonda dibinātājs Boriss Teterevs...

Horoskopi un Testi

Foto:Myfreeonlinegame.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

Dienas pirmajā pusē iespējami negaidīti un visai pēkšņi notikumi. Vari nonākt pretrunā ar saviem vārdiem...
Foto:Hdwallpapers.cat

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

Dienas pirmā puse var izrādīties īpaši veiksmīgs periods komunikācijai. Būs nedaudz vieglāk izteikt savas jūtas...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23. – 29. septembris

  Klāt jauna nedēļa! Klāt jauni notikumu pavērsieni! Ir laiks uzzināt, ko tev nesīs turpmākās  septembra...

Mājai un Dārzam

Foto:Weheartit.com

Jau zināms, kad sagaidīsim “mīnusus”: Prognoze 7 dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par brīvdienās un nākamajā nedēļā gaidāmo laiku. Brīvdienās...

Brīdina par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 17.09.2019. dienā...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku pirmdien. 16.09.2019. priekšpusdienā daudzviet Latvijā rietumu...