Šodien var gadīties, ka tiks uzsvērti tavi trūkumi un, iespējams, veiksi kādus pilnīgi nevajadzīgus pirkumus. Iespējams, jutīsies tā, ka neko nevari paspēt. Dienas beigās sajūtas uzlabosies.

 

 

auns-mil-horAuns

Piemērota diena, lai mijiedarbotos ar saviem domubiedriem, dotos uz vietām, kas nav tavā ikdienas maršrutā un iesaistītos darbos ar dažādām sociālajām grupām. Atceries, ka ne visi cilvēki domā vienādi, tāpēc ne vienmēr ir iespējama situācija, kad tu visiem patīc, un viss notiek pēc tava plāna.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien tu pat fiziski, iespējams, sajutīsi nepieciešamību pēc jaunām un svaigām idejām. Šis ir patiesi piemērots brīdis, lai apdomātu, ko vēlies sasniegt nākotnē, ko vēlies darīt, lai varētu gūt labumu. Mēģini uzkrāt jaunus iespaidus un emocijas.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Lieliska diena, lai studētu, pielāgotos jauniem apstākļiem, videi, komunicētu ar attālākiem draugiem, kā arī produktīvs laiks zinātniskajai pētniecībai – varētu rasties daži intuitīvi labi atklājumi un atklāsmes jomās, kas tev ir svarīgas.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien nepatikšanas materiālajā situācijā un emocionālajā sfērā tevi, tā teikt, liks mierā, salīdzinoši kā tas bijis pēdējā laikā. Tavs skatījums uz dažādām grūtībām un dzīvi kopumā kļūs optimistiskāks. Iespējams, satiksi kādu cilvēku, kurš kļūs par tavu iedvesmas avotu.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien vari atklāt savus talantus apkārtējiem cilvēkiem. Parādi, kāds ir tavs domāšanas veids, un kāds iecienītākais darbības veids. Kad esi starp vairākiem cilvēkiem parādi un uzsver savu draudzīgumu, unikalitāti un personisko šarmu. Parādi savu bagātīgo radošo potenciālu un intelektuālo bagātību, rodi iespējas to visu likt lietā.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Dari visu, ko vari izdarīt, pievēršot lielu uzmanību darāmajam. Smagais darbs, ko pašlaik dari, atmaksāsies nākotnē, tu gūsi panākumus. Komandas intereses šobrīd ir daudz svarīgākas nekā individuālās vajadzības, jo tev jāpārstāv vairāku cilvēku kopums. Ja vēlies gūt panākumus, neizvirzi savas vajadzības kā prioritāras.

 

 

svari-mil-horSvari

Ļoti piemērots laiks atpūtai un neformālai informācijas apmaiņai. Šodien būs iespējams baudīt dzīvi, cik vien tas iespējams izmanto to. Apciemo savus draugus, pavadi laiku patīkamā kompānijā, iesaisties jautrībā – neizvairies no jaunu cilvēku satikšanas un iepazīšanas.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tev vajadzētu aizmirst par nesaskaņām, ja tādas šobrīd ir tavā dzīvē. Īpaši, ja runa ir par romantisko partneri vai tuvu draugu. Cik vien vari, mēģini uzlabot kopējo atmosfēru savā ģimenē. Piemērots mirklis, lai to pavadītu kopā ar ģimeni, jo tuvākajā laikā var izrādīties, ka tam nepietiks visai daudz kvalitatīva laika.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Piemērots laiks dažāda veida informācijas apmaiņai un komunikācijai. Ir labs moments, lai pievērstos attiecībām ar romantisko partneri, lai tās uzlabotu un harmonizētu. Ja vien iespējams, piedalies sociālajās aktivitātēs un politiska rakstura darbībās. Mēģini visu, ko dari, darīt ar smaidu un pozitīvām emocijām.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tavs ikdienas darbs sniegs materiālu, intelektuālu un morālu gandarījumi. Dari to, kas tev patīk, mēģini izmantot savu enerģiju lietām, kas tev ir svarīgas un patīkamas. Jūties laimīgs par to, ko tu dari. Tavas finanses šobrīd ir atkarīgas lielākoties no tā, cik daudz tu iesaistīsies darāmajos darbos.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes iesaka tev aizmirst par savām rūpēm un mēģināt saskatīt tikai visu labo, kas ir tev apkārt. Situācijas un lietas, kas saistītas ar tavu ģimeni, mīlas dzīvi un attiecībām kopumā, var kļūt daudz optimistiskākas un pilnākas ar cerībām nekā līdz šim.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šo dienu vari izvēlēties veltīt vientulībai, savām iecienītākajām intelektuāla rakstura darbībām vai intensīvai mijiedarbībai ar saviem tuvākajiem draugiem. Šodien vari padomāt par dzīvi kopumā un iespējām, kur gūsti un vari nākotnē gūt savu pieredzi.

 

 

Lai tev lieliska un izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Sešas policijas mašīnas pie nama Dobelē, kur risinājušies šausmīgi notikumi

  Sešas policijas mašīnas pagājušajā nedēļā pulcējās Dobelē pie Bērzes ielas 16.nama, vēsta LNT "Degpunktā". Kaimiņi...

Andris Bulis atklāti par Lienes Skulmes periodu un Kiviču, seriāliem un naudu

  "YouTube" vlogeris Trakais latvietis jeb Edgars Skulte piedāvā 67 minūtes garu interviju ar Dailes teātra...

Brīdina par laiku šodien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši oranžo brīdinājumu par laiku ceturtdien. 27.06.2019. no rīta...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Jason Hollinger/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. jūnijs

  Izmanto šo dienu pašizpausmei un pašmācībai. Komunikācija ar apkārtējiem palīdzēs labāk izprast sevi un realizēt...
Foto:Flickr.com/Loren Kerns/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūnijs

  Planētu pozīcija dienas pirmajā pusē nodrošinās diezgan intensīvus notikumu apstākļus. Tava uzvedība var kļūt noteiktāka,...
Pexels.com/Tobi Dami/CC0 License

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. jūnijs

  Šo dienu varētu raksturot kā diezgan aktīvu un veiksmīgu. Ļoti svarīgi šodien izmantot savu enerģiju...

Mājai un Dārzam

Brīdina par laiku šodien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši oranžo brīdinājumu par laiku ceturtdien. 27.06.2019. no rīta...
Foto:Pexels.com/Adam Kontor/CC

Nākamnedēļ mūs sagaida krietni citādāks laiks, vēsta sinoptiķi

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā pastāstījis par tuvākajās dienās gaidāmo laiku, ieskicējot arī to,...

Tuvojas ļoti stipra karstuma vilnis; brīdina tos, kuri dodas uz Rietumeiropu

  Sinoptiķi vēsta par ļoti stipru karstumu tuvākajās dienās Rietumeiropā, īpaši jau Francijā, kur vietām gaisa...