Šī kopumā solās būt ļoti enerģiska diena. Izmanto laiku, lai padarītu svarīgāko.

 

 

auns-mil-horAuns

Dienas otrajā pusē komunikācija kļūs aizvien spēcīgāka. Iespējams, nāksies kārtot kādus svarīgus, neatliekamus jautājumus. Varētu gadīties, ka šodien vieglāk atradīsi cilvēkus, kuri tev labprāt palīdzēs. Ļoti piemērots laiks dažādām diskusijām.

 

 

versis-mil-horVērsis

Rīts būs patīkami mierīgs un viss noritēs pēc iepriekšējā plāna, taču līdz vakarpusei mierīgais dienas ritms tiks izjaukts. Iespējams, tev radīsies jauni pienākumi, neplānoti darbi un negaidītas intereses.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Dienas otrā puse solās būt visproduktīvākais laiks. Iespējami gan dažādi pārsteigumi, gan izaicinājumi savām radošajām vai prāta spējām. Ieklausies savā intuīcijā un tici saviem spēkiem.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Tu visas lietas spēsi kontrolēt tikai dienas pirmajā pusē. Vēlāk notikumi raisīsies paši no sevis, daudz kas vairs nebūs atkarīgs no tevis. Iespējams, būs grūti pievērsties kam citam, jo uzmanību vajadzēs veltīt ģimenei. Pievērsies mājas dzīvei un saviem tuviniekiem!

 

 

lauva-mil-horLauva

Dienas gaitā tavas domas par kaut ko var mainīties. Ievēro piesardzību un, iespējams, tev radīsies pēkšņs entuziasms. Materiālas dabas jautājumi zaudēs savu nozīmību. Vari doties kādā ceļojumā vai izmantot laiku savā labā, darot to, ko tiešām vēlies.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Sāc šo dienu ar savu vēlmju un vajadzību apmierināšanu. Ja esi noguris, tev vajadzētu veltīt laiku miegam un atpūtai. Otrajā dienas pusē tev būs vairāk enerģijas, izmanto to kādā aktīvā komunikācijā. Tavas domas plūdīs jaunā virzienā, taču savas darbības pielāgo vadoties pēc konkrētajiem apstākļiem.

 

 

svari-mil-horSvari

No rīta tavas sajūtas nebūs visai labas, taču dienas gaitā vairosies optimisms. Tu nebūsi apmierināts ar dažādām lietām un iespējamiem sasniegumiem, tu vēlēsies iegūt arvien vairāk. Vakarpusē mēģini baudīt patīkamu kompāniju un iesaistīties dažādās sarunās.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Vēro katru savu soli – šī nesolās būt tava vislabākā diena. Līdz vakaram būsi samērā apmierināts ar padarīto, kas saistīts ar kādiem ārējiem apstākļiem vai citiem cilvēkiem. Iespējams tev steidzami nāksies rast atbildi uz kādu nopietnu jautājumi vai izmantot pat kādā darbā netradicionālāku pieeju.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Otrajā dienas pusē vari sasniegt to, ko cerēji. Ja tev būs taisnība, ja darīsi to, kas ir vajadzīgs un pareizs, kas sniedz tev gandarījumi – tava enerģija augs augumā. Tev būs grūti pateikt “Nē!”, lai dotu vietu jaunām emocijām pat tad, ja kaut kas notiks pretrunā ar taviem plāniem.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Rīts solās būt bezrūpīgs un mierīgs, taču vakars – aizraujošs. Iespējamas dažādas izmaiņas tavos plānos un ierastajā ikdienas ritmā. Tu vari pēkšņi nākt klajā ar kādu unikālu izeju no šķietamās iestrēgšanas strupceļā.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Neko iepriekš neplāno. Vakarā, iespējams, būsi liecinieks kādam negaidītam notikumu pavērsienam, kas beigu beigās izrādīsies ļoti labvēlīgs. Ceļojums vai izkustēšanās no ierastās vides palīdzēs rast jaunas idejas. Jauns paziņu loks varētu mainīt tavu ikdienas ritmu.

 

 

zivis-mil-horZivis

Tev nepieciešama jauna pieredze un emocijas. Velti laiku tam, lai baudītu laiku kopā ar savu partneri vai tuvu draugu. Mēģini rast laiku atpūtai, tev tas noderēs ne vien šodien, bet arī nākotnē. Nenodzen sevi!

 

 

Lai tev izdevusies un jauka šī diena!

Sabiedrība

Izvēle pēc negadījuma: glābt savu kāju vai gaidāmo mazuli

Pēc motocikla avārijas sieviete nokļūst smaga lēmuma priekšā – viņai jāizlemj vai glābt savu kāju...

Kas īsti notika ar Lieni? Kivičs atklāj trakas lietas

  Neminot ne vārda par darba nedēļas beigās it kā notikušo konfliktu, Andris Kivičs naktī uz...

Pēc smagas slimības sestdien mūžībā devies filantrops Boriss Teterevs

  Pēc smagas slimības sestdien mūžībā devies filantrops, Borisa un Ināras Teterevu fonda dibinātājs Boriss Teterevs...

Horoskopi un Testi

Foto:Myfreeonlinegame.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

Dienas pirmajā pusē iespējami negaidīti un visai pēkšņi notikumi. Vari nonākt pretrunā ar saviem vārdiem...
Foto:Hdwallpapers.cat

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

Dienas pirmā puse var izrādīties īpaši veiksmīgs periods komunikācijai. Būs nedaudz vieglāk izteikt savas jūtas...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23. – 29. septembris

  Klāt jauna nedēļa! Klāt jauni notikumu pavērsieni! Ir laiks uzzināt, ko tev nesīs turpmākās  septembra...

Mājai un Dārzam

Foto:Weheartit.com

Jau zināms, kad sagaidīsim “mīnusus”: Prognoze 7 dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par brīvdienās un nākamajā nedēļā gaidāmo laiku. Brīvdienās...

Brīdina par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 17.09.2019. dienā...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku pirmdien. 16.09.2019. priekšpusdienā daudzviet Latvijā rietumu...