Šodien var pārņemt sajūta, ka visa pasaule nostājusies pret tevi – vairāk pienākumu darbā, īstie cilvēki vajadzīgajā brīdī var nebūt pieejami, ģimene neatbalsta tavus priekšlikumus, dažiem traucēs arī 13.datums. Neuztraucies ne nieka, jo šī diena reiz beigsies – un ar to arī visas problēmas!

 

 

auns-mil-horAuns

Piemērota diena radošām nodarbēm, svinīgiem pasākumiem. Varētu notikt kādas lieliskas, bet nerealizētas iejas pārvērtēšana – iespējams, to var paveikt, vai ne? Uzlabosies mīlas dzīve.

 

 

 

 

versis-mil-horVērsis

Vērsīšiem vajadzētu dzīvē biežāk meklēt interesanto un ļauties priekam. Šodien nekoncentrējies uz visiem rutīnas darbiem, piemēram pienākumiem mājās. Drīzāk realizē kādu radošu ideju! Ja piesakās negaidīti viesi, esi draudzīgs un izrādi viesmīlību!

 

 

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Zvaigznes var izspēlēt joku un aizvest atpakaļ nesenā pagātnē. Tā teikt, būs iespēja atjaunot teicamus kontaktus vai doties pārgājienā pa jau iemītu taciņu. Tas sniegs komforta sajūtu. Īstais brīdis radošai darbībai vai zināšanu papildināšanai kādā jomā.

 

 

 

 

vezis-mil-horVēzis

Vēzīši šodien tērēs iespaidīgām, unikālām dāvanām un izklaidei. Ja jūsu galvenais mērķis ir labi pelnīt, padariet šo ienākumu radīšanas procesu jautrāku un nošausiet divus zaķus uzreiz!

 

 

 

 

lauva-mil-horLauva

Lauvas šodien būs iedvesmotas, uztrauktas un laimīgas. Dzīve beidzot dod iespēju sevi parādīt visā krāšņumā! Esot pašam, nebūs grūti atstāt iespaidu uz kādu. Nekautrējieties parādīt savu spilgto individualitāti!

 

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien varētu būt nepieciešamība aizskart savas iekšējās rezerves – gan fiziskās, gan garīgās. Iedvesma un satraukums nav tās lietas, kuras šajā dienā vajadzētu izrādīt citiem. Labāk jutīsities vienatnē.

 

 

 

 

svari-mil-horSvari

Svariem zvaigznes dod klišejisku, tomēr noderīgu padomu: esiet pozitīvi! Viss negatīvais jāatstāj aiz muguras un jācenšas aizmirst pēc iespējas ātrāk. Diena kā radīta jauniem, lieliskiem kontakttiem, ideju ģenerēšanai un, iespējams, jaunām attiecībām. Kas zina…?

 

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Jums rūpīgi vēlreiz jāpārdomā savi tuvākie plāni un, ja nepieciešams, jāveic tajos korekcijas. Jācenšas nedoties pa jau iebrauktām sliedēm, bet meklēt ko jaunu. Paskatoties uz pazīstamām lietām no cita skatpunkta var pārņemt šoks, bet tas būs tikai sākumā.

 

 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šī diena ļaus atkal atrast sevī pašapziņu un ticību veiksmei. Ja nesen esat ko zaudējis, sāksiet tajā saskatīt pat ko pozitīvu, var rasties sajūta, ka tā patiesībā bija dāvana no augšas, kā zīme.

 

 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Neparasta diena, kurā var pēkšņi uzrasties negaidīti pienākumi. Diena kā radīta, lai pārbaudītu savu radošumu, idejas un humora izjūtu. Pat vispiesardzīgākie mežāži pēkšņi var atrasties aizraujoša piedzīvojuma vidū ar neparedzamu iznākumu!

 

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Neforsē notikumus. Dažai labai no tavām idejām ir nepieciešama rūpīga caurskatīšana, iespējams ko vajag darīt citādi. Neskaud citu veiksmi un panākumus!

 

 

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien ir īpaši svarīgi saglabāt teicamu noskaņojumu un pozitīvu skatu uz dzīvi. Labs joks dienas sākumā var to padarīt neaizmirstami lielisku! Iespējami jaunumi darbā – ar savu radošumu tam izdosies pielāgoties īsā laikā.

 

 

 

Lai tev lieliska šī diena!

Sabiedrība

“Rimi” veikalu tīkls izplatījis jaunu paziņojumu pircējiem

  Lielveikalu tīkls Rimi jau pērnā gada oktobrī Latvijā uzsāka pilotprojektu elektronisko čeku ieviešanā, piedāvājot pircējiem atteikties no čeku drukāšanas pašapkalpošanās kasēs, un gandrīz trešdaļa aktīvāko klientu jau ir izvēlējušies šo...
Foto:Flickr.com/Spiros Vathis/CC

“Elektrum” izplata ziņu klientiem, kuriem radušās grūtības samaksāt rēķinu

  Iepriekšējā mēneša maksājumi par siltumu, gāzi un elektrību būtiski palielinājuši klientu tēriņus par šiem pakalpojumiem,...

Lieli jaunumi izskan par tautā mīlēto dziedātāju Reiniku

  Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa “Supernova 2022” tiešraides šogad vadīs Ketija Šēnberga un Lauris Reiniks –...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Diemžēl trešdienas rīts sācies ar traģisku ziņu

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18. janvāra plkst. 06.30 līdz 19.janvāra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Spēcīgā vētra Jūrmalā ne tikai prasījusi upuri, bet arī izpostījusi daudzus īpašumus – VIDEO

  Pirmdienas vētra īpaši stipri plosījusies Jūrmalā. No iedzīvotājiem saņemti vairāk nekā simt zvani par dažādiem...
Foto:Flickr.com/Michael Simmons/CC

Pensionāre Zemgalē iespaidīgo laimestu nolēmusi izdalīt tuviniekiem

  Ceturtdien, 13. janvārī, Dobeles Stacijas laukuma SIA Narvesen Baltija kioskā iegādāta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu 83...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris

  Šī diena kopumā solās būt harmoniska un mierīga. Šī diena dos tev daudz pozitīvu emociju...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. janvāris

  Šodien būs grūti pretoties jebkāda veida kārdinājumiem. Neaizmirsti par to, kas tev ir svarīgs un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. janvāris

  Šodien vairāk varētu nākties iesaistīties savstarpējās attiecībās, paužot savas simpātijas. Ja kāds ar tevi flirtē,...
flckr.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. janvāris

  Klāt kārtējā šī gada janvāra nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. janvāris

  Lieliski piemērota diena, lai sāktu atradināšanos no kaitīgajiem ieradumiem. Koncentrējies uz to un rīkojies neatlaidīgi....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. janvāris

  Šī diena ir visnepiemērotākais brīdis, lai veiktu būtiskas izmaiņas personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Viss, ko...

Mājai un Dārzam

Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...

Vētra beigusies: zināms, kāds laiks gaidāms nedēļas turpinājumā

  Pēc pirmdienas ciklona otrdien debesis skaidrosies un vējš pierims un iegriezīsies no dienvidrietumiem, bet ceturtdien...

Rīgā un centrālajos rajonos sarkanais brīdinājums, laika apstākļi kļūst bīstami!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi pirmdien visā piekrastē izsludinājuši oranžo brīdinājumu (tas nozīmē,...