Šodien var pārņemt sajūta, ka visa pasaule nostājusies pret tevi – vairāk pienākumu darbā, īstie cilvēki vajadzīgajā brīdī var nebūt pieejami, ģimene neatbalsta tavus priekšlikumus, dažiem traucēs arī 13.datums. Neuztraucies ne nieka, jo šī diena reiz beigsies – un ar to arī visas problēmas!

 

 

auns-mil-horAuns

Piemērota diena radošām nodarbēm, svinīgiem pasākumiem. Varētu notikt kādas lieliskas, bet nerealizētas iejas pārvērtēšana – iespējams, to var paveikt, vai ne? Uzlabosies mīlas dzīve.

 

 

 

 

versis-mil-horVērsis

Vērsīšiem vajadzētu dzīvē biežāk meklēt interesanto un ļauties priekam. Šodien nekoncentrējies uz visiem rutīnas darbiem, piemēram pienākumiem mājās. Drīzāk realizē kādu radošu ideju! Ja piesakās negaidīti viesi, esi draudzīgs un izrādi viesmīlību!

 

 

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Zvaigznes var izspēlēt joku un aizvest atpakaļ nesenā pagātnē. Tā teikt, būs iespēja atjaunot teicamus kontaktus vai doties pārgājienā pa jau iemītu taciņu. Tas sniegs komforta sajūtu. Īstais brīdis radošai darbībai vai zināšanu papildināšanai kādā jomā.

 

 

 

 

vezis-mil-horVēzis

Vēzīši šodien tērēs iespaidīgām, unikālām dāvanām un izklaidei. Ja jūsu galvenais mērķis ir labi pelnīt, padariet šo ienākumu radīšanas procesu jautrāku un nošausiet divus zaķus uzreiz!

 

 

 

 

lauva-mil-horLauva

Lauvas šodien būs iedvesmotas, uztrauktas un laimīgas. Dzīve beidzot dod iespēju sevi parādīt visā krāšņumā! Esot pašam, nebūs grūti atstāt iespaidu uz kādu. Nekautrējieties parādīt savu spilgto individualitāti!

 

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien varētu būt nepieciešamība aizskart savas iekšējās rezerves – gan fiziskās, gan garīgās. Iedvesma un satraukums nav tās lietas, kuras šajā dienā vajadzētu izrādīt citiem. Labāk jutīsities vienatnē.

 

 

 

 

svari-mil-horSvari

Svariem zvaigznes dod klišejisku, tomēr noderīgu padomu: esiet pozitīvi! Viss negatīvais jāatstāj aiz muguras un jācenšas aizmirst pēc iespējas ātrāk. Diena kā radīta jauniem, lieliskiem kontakttiem, ideju ģenerēšanai un, iespējams, jaunām attiecībām. Kas zina…?

 

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Jums rūpīgi vēlreiz jāpārdomā savi tuvākie plāni un, ja nepieciešams, jāveic tajos korekcijas. Jācenšas nedoties pa jau iebrauktām sliedēm, bet meklēt ko jaunu. Paskatoties uz pazīstamām lietām no cita skatpunkta var pārņemt šoks, bet tas būs tikai sākumā.

 

 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šī diena ļaus atkal atrast sevī pašapziņu un ticību veiksmei. Ja nesen esat ko zaudējis, sāksiet tajā saskatīt pat ko pozitīvu, var rasties sajūta, ka tā patiesībā bija dāvana no augšas, kā zīme.

 

 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Neparasta diena, kurā var pēkšņi uzrasties negaidīti pienākumi. Diena kā radīta, lai pārbaudītu savu radošumu, idejas un humora izjūtu. Pat vispiesardzīgākie mežāži pēkšņi var atrasties aizraujoša piedzīvojuma vidū ar neparedzamu iznākumu!

 

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Neforsē notikumus. Dažai labai no tavām idejām ir nepieciešama rūpīga caurskatīšana, iespējams ko vajag darīt citādi. Neskaud citu veiksmi un panākumus!

 

 

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien ir īpaši svarīgi saglabāt teicamu noskaņojumu un pozitīvu skatu uz dzīvi. Labs joks dienas sākumā var to padarīt neaizmirstami lielisku! Iespējami jaunumi darbā – ar savu radošumu tam izdosies pielāgoties īsā laikā.

 

 

 

Lai tev lieliska šī diena!

Sabiedrība

Portāls: Kivičs pirmdienas vakarā restorānā izsitis oficiantei zobu

  Kā atsaucoties uz aculiecinieku stāstīto vēsta portāls skaties.lv, mūziķis Andris Kivičs pirmdienas vakarā kādā Rīgas...

Pirmdienas nopietnāko satiksmes negadījumu izlase – VIDEO

  Vairāki nopietni satiksmes negadījumi pirmdien notikuši Rīgā. Tā pie veikala SKY uz Jūrmalas šosejas kāds...

6 īpaši šarmantas Eiropas vietas, kur nozust romantikas kārotājiem

Viena no visu laiku vērtīgākajām dāvanām ir kopā būšanas laiks, kuru vislabāk var izjust kaut...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/ Vater_fotografo/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. februāris

  Šī būs izaicinājumiem pilna diena, kuru vairāk izbaudīs tie, kuriem vairāk par visu patīk pārbaudījumi...
Foto:Flickr.com/ Giuseppe Milo/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris

  Pirmajā dienas pusē vajadzētu būt pēc iespējas aktīvākam, iesaistoties dažādos darbos. Šodien vieglāk būs izrādīt...
Foto:Flickr.com/Bert Kaufmann/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai – 18. – 24. februāris

  Februāris tuvojas izskaņai. Sliktā ziņa – laiks lido ļoti ātri, taču labā ziņa – tu...

Mājai un Dārzam

Brīdina par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par pirmdien tuvākajās stundās gaidāmo laiku. 18.02.2019. tuvākajās...
Photo by Postmans from Pexels

Jau pēc dažām dienām ievērojami mīnusi; tad laiks atkal mainīsies

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes februāra pēdējai pilnajai nedēļai. Aizvadītajās brīvdienās, Latvijā ieplūstot...
Foto: Jaro Larnos/Flickr.com/cc

Kur sniegs saglabājies, kur tā nav nemaz? Publiskots Latvijas 16. februāra satelītattēls

  Par spīti pēdējo dienu siltajiem laika apstākļiem, lielāko daļu Latvijas teritorijas aizvien klāj sniegs, ziņo...