auns-mil-horAuns

Notikumi, kas saistīti ar Auna profesionālo jomu pamodinās spēcīgākas jūtas nekā jelkad. Ir iespējams, ka tavs priekšnieks šodien savā nostājā būs pārlieku stingrs, piemēram, nepārprotami norādot uz taviem tiešajiem profesionālajiem pienākumiem. Tu taču neesi dzimis vakar: tavs šarms un enerģija šodien pietiks pat diviem!

 

versis-mil-horVērsis

Zvaigznes sola, ka plānotie secīgie pasākumi, kuru mērķis ir viens vai vairāki galvenie mērķi – šodien būs veiksmīgi. Šīs dienas atmosfēra harmonēs ar tavu raksturu, tādējādi, vari būt teju pārliecināts, ka nebūs ne problēmu, ne nenoliedzamu neveiksmju, ko risināt.

 

dvini-mil-horDvīņi

Dvīņa domas atkal vairāk pievērsīsies dzīves prātīgajai, praktiskajai pusei. Diena ļaus atkal no jauna pārskatīt tavus plānus, to, ko jau esi pārdomājis vai jau sācis realizēt. Ir pilnīgi iespējams, ka tavi personīgie sakari, piemēram, mīlas dēka, būs šķērslis kādam nopietnam solim.

 

vezis-mil-horVēzis

Vēzi šodien var kaitināt citas personas stāvoklis un šī tendence tikai pieaugs šīs dienas gaitā. Pie tā vainojams, visticamāk, būs kāds konkrēts iemesls: piemēram, atteikšanās vai nevēlēšanās sadarboties un veicināt tavus personīgos plānus, vai neobjektīva kritika par kādu tevis izvēlētu stratēģiju.

 

 

lauva-mil-horLauva
Lauvas radošais potenciāls, veiksme un šarms joprojām ir šeit un tagad, bet tas viss tikai daļēji darbosies 13. maijā! Labāk nodrošinies ar drošu aizmuguri gan profesionālajās, gan privātajās lietās. Pacietība pārvar visu un šodien ir diena, kad tev tas ir jāatceras!

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šī diena sniegs Jaunavai brīnišķīgu iespēju rīkoties ērtākā ritmā, saskaņā ar pazīstamu loģiku un tipisku grafiku. Lielākā daļa no izskaitļotajām lietām būs ar pozitīvu iznākumu. Tā ir patiesība gan tavos profesionālajos jautājumos, gan vaļaspriekos, tāpat – biznesa lietās un personīgajā dzīvē.  

 

 

svari-mil-horSvari

Šī diena, 13. maijs izrādīsies diezgan saspringta. Zvaigznes vaļsirdīgi brīdina tevi par iespējamiem konfliktiem svarīgākajās dzīves jomās. Tava biznesa partnera vai mīļotā cilvēka uzvedība var kļūt ļoti agresīva. Tevi sagaida sadursmes kādu iekšēju nesaskaņu vai domstarpību dēļ.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Visas dienas garumā pastāvēs dažādu problēmu iespējamība, tev, visticamāk, radīsies vēlme to nekavējoties novērst. Ja tu šajā dienā grasies doties projām, piemēram, īsā izbraucienā, esi gatavs pēkšņiem sarežģījumiem, piemēram, transporta darbības traucējumiem vai kādam konfliktam, ko izraisīs viegli aizkaitināma un neiecietīga persona.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Materiālās vai profesionālās problēmas var kļūt par nesaskaņu avotu, kairinājumu, kas izsitīs tevi no līdzsvara un dziļi tracinās. Nepieciešamība darboties pēc iedomātiem parametriem, ievērojot noteikumus un apspiežot tavu radošumu, šodien Strēlniekam var šķist gluži kā bullim sarkanā lupata.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Mežāža stratēģija šodien apvienos uzticamu prognozējamību, pašapziņu un eksplozīvu radošo enerģiju. Mēģini gudri izplatīt šos komponentus un veiksme būs tev garantēta! Zvaigznes iezīmē, ka šajā dienā pastāv potenciāls konfliktu risks. Māja, ģimene, dzīvesvieta, laulības un darbs ir visneaizsargātākie temati un pamudinājums nesaskaņu dzimšanai.

 

 
udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Dziļi savā dvēselē Ūdensvīrs veiks izvēli par labu askētismam un šķīstībai, noliekot šodien malā izšķērdību aktīvajā sabiedriskajā dzīvē. Tomēr tas nebūt neparedz, ka šī diena paies garlaicībā. Šodien ir iespējamas aizraujošas tikšanās ar paziņām, tu vari saņemt kādu ievērības cienīgu, iespaidīgu ziņu vai piedāvājumu, kas ļaus daļēji mainīt tavu stingro režīmu un pietuvoties kādai tev īpašai personai.

 

 

zivis-mil-horZivis

Tavi nākotnes plāni, kas nosaka dažādas nepieciešamības, visticamāk, šodien tiks aizēnoti ar kādiem citiem patīkamiem notikumiem. Tā varētu būt kādas radošas vai biznesa idejas realizēšana vai daži neprognozējami, pēkšņi tēriņi. Iespējams, šodien tu galu galā iznāksi no savas noslēpumainās vientulības un ļausies patiesai dzīves jautrībai.

 

 

Sabiedrība

“Cēsu alus” negaidīti sācis ražot dezinfekcijas līdzekli

  AS “Cēsu alus” uzsācis ražot roku un virsmu dezinfekcijas līdzekli, lai valstī noteiktās ārkārtas situācijas...

Zaļā ceturtdiena sākusies ar skumjām vēstīm

  Operatīvie dienesti Zaļās ceturtdienas rītā vēsta par diviem traģiskiem negadījumiem. Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 88 ceļu...

Covid-19 saslimušo skaits ceturtdienas rītā pietuvojies 600

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) ceturtdienas rītā ziņo, ka aizvadītajā diennaktī konstatētas vēl 12...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. aprīlis

Pirmā dienas puse būs veiksmīga emocionālai un uzticības pilnai komunikācijai. Visticamāk, apzināsies, ka ir kļuvis...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. aprīlis

Izvēlies šodien darīt to, ko efektīvi spēsi paveikt bez citu palīdzības.   Auns Auna zīmē dzimušajiem šodien ieteicams...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. aprīlis

  Pirmā dienas puse nesolās būt pārāk veiksmīga, iespējamas straujas garastāvokļa svārstības. Ja sapratīsi, ka spēcīgu...

Mājai un Dārzam

Lieldienās snigs! Sinoptiķis aicina nesasteigt dārza darbus un riepu maiņu

  Brīvdienās laiks, kā jau tika prognozēts, beidzot kļuva siltāks un tāds vēl kādu laiku saglabāsies....
Vilis Bukšs

Nedēļas otrajā pusē laiks pilnībā mainīsies

  Nākamās nedēļas pirmajā pusē gaidāmi stabili laika apstākļi - dienas būs siltas, sausas un lielākoties...

Strauji kļūs siltāks, bet ir arī sliktā ziņa pavasara gaidītājiem

  Jau iepriekš vēstīts, ka nākamās nedēļas sākums būs ļoti silts, īpaši otrdiena, kad gaiss varētu...