Centieties saglabāt mieru – tā izkļūsiet no jebkuras situācijas. Lieks stress šodien nav vajadzīgs nevienam. Neizšķiediet naudu sīkumos – tā jums vēl lieti noderēs!

 

 

Auns

Jums nepieciešami svaigi iespaidi – jaunu cilvēku satikšana un vietu apskate būtu tieši laikā. Noņemiet savu “nepieejamā” masku – komunikācija ar citiem dos daudz jauku emociju. Saasināsies intuīcija, spēja paredzēt notiekošo.

 

 

 

Vērsis

Pārskatīsiet savas dzīves vērtības, salīdzināsiet praktisko ar garīgo. Koncentrējieties uz sevi. Naktī iespējams kāds zīmīgs sapnis.

 

 

Dvīņi

Jūsu garastāvoklis un uzvedība būs neprognozējami. Uzmanīgi ar emocijām, īpaši darba sfērā. Esiet savaldīgi un stāviet pāri skaudībai un ļaunprātībai.

 

 

Vēzis

Iespējamas nelielas izmaiņas attiecībās ar darbu un ģimeni. Būs ļoti grūti citiem piedot kļūdas, kur nu vēl nodevību. Neizgāziet dusmas pār nevainīgu cilvēku, tas iedragās jūsu reputāciju un situāciju nemaz neuzlabos.

 

 

Lauva

Teicama diena atpūtai, relaksācijai, masāžām un dažādām procedūrām. Jāuzmanās no savainojumu gūšanas, apdegumiem. Dzeriet svaigi spiestu sulu!

 

 

Jaunava

Uz laiku uzlabosies jūsu finansiālais stāvoklis. Parūpējieties par lielisku nedēļas nogali, lai ir ko atcerēties. Ja dosieties ceļojumā, piesargieties no traumu un apdegumu gūšanas.

 

 

Svari

Diena, kad vēlēsieties aizbēgt no pasaules kņadas un burzmas. Veiksmīga diena individuālai jaunradei. Ja sanāk strīds ar kolēģi vai tuvu cilvēku, esiet mierīgs. Izrunājieties!

 

 

Skorpions

Ja pareizi izplānosiet šo dienu, vakarā jutīsiet mieru un gandarījumu. Ja pavadīsiet laiku ārpus mājas, atklāsies jaunas perspektīvas.

 

 

 

Strēlnieks

Noslēgsies zināms posms jūsu dzīvē. Esošajām problēmām centieties rasts draudzīgus risinājumus. Šīs dienas notikumi nostiprinās jūsu viedokli un pārliecību. Esiet uzmanīgi ar vārdiem!

 

 

 

Mežāzis

Esiet uzmanīgi ar saviem tēriņiem, atliciniet ko nebaltai dienai. Sarunās ar kolēģiem vai ģimeni necentieties uzspiest savu, taču neļaujiet sevi pārliecināt par ko pretēju jūsu uzskatiem. Ieplānojiet brīnišķīgu nedēļas nogali, tas nāks par labu, atpūtinās miesu un garu.

 

 

Ūdensvīrs

Labvēlīga diena ceļojumiem. Ūdensvīra zīmē dzimušas dāmas pamatoti var gaidīt kādu dāvanu no mīļotā cilvēka. Viss, kas šodien notiks, nesīs pozitīvu ietekmi uz darba lietām un veselību.

 

 

Zivis

Jutīsiet entuziasmu un enerģiju. Dāmas būs ļoti kaislīgas – zivtiņas var izraisīt arī skandālus, bet varbūt vienkārši stiprinās mīlas saites. Kontrolējiet emocijas, lai kaislība nepāraug agresijā. Laiks atpūtai un vaļaspriekiem!

 

 

Lai tev izdevusies un jauku mirkļu piepildīta  šī diena!

Sabiedrība

Photo by Postmans from Pexels

Tuvākajās dienās daudzviet gaidāms sals un bieži snigs

  Pēdējās kalendārās ziemas dienas Latvijai nesīs ziemai raksturīgākus laika apstākļus - lielākajā daļā valsts teritorijas...
Foto:Medscape.com

Infektoloģe uzsver: koronavīrusa uzliesmojumu dēļ skolēnu brīvlaikā nav ieteicams atstāt Latviju

  “Ņemot vērā to, ka koronavīrusa jeb COVID-19 infekcijas skarto teritoriju ģeogrāfija paplašinās, plānojot skolēnu brīvdienu...

Kā tagad izskatās Skulmes mājā, ko tirgo par milzu summu? VIDEO

  Privātmāja vai varbūt tomēr muzejs? Šāds jautājums radies par mūžībā aizgājušās mākslinieces Džemmas Skulmes namu...

Horoskopi un Testi

Pasargā sevi pats: Svarīgākais katras horoskopa zīmes veselībai

Katra horoskopa zīme korelē ar konkrētu ķermeņa daļu, tai ir raksturīgas noteiktas saslimšanas un atšķirīga...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. februāris

  Pirmajā dienas pusē var rasties nereālas cerības, kā arī vilšanās, kas saistīta ar tām/ personiskajās...

Kā naudu tērē katra horoskopa zīme? Palūko, vai tev atbilst!

Par naudu var iegādāties gandrīz visu un pavisam bez tās dzīvot ir praktiski neiespējami. Nepārvērtēsim...

Mājai un Dārzam

Photo by Postmans from Pexels

Tuvākajās dienās daudzviet gaidāms sals un bieži snigs

  Pēdējās kalendārās ziemas dienas Latvijai nesīs ziemai raksturīgākus laika apstākļus - lielākajā daļā valsts teritorijas...

Izsludināts oranžais brīdinājums par laiku tuvakajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis oranžo brīdinājumu par laiku ceturtdien. 27. februārī dienas pirmajā...
Foto:Unsplash.com/Jordan Whitt/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida MARTĀ

  Latvijā pazīstamākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā blogā internetā stāsta par marta mēnesī...