Asprātības, viegla dzīves uztvere un daudzpusība izgaismos tavu dienu. Šis solās būt labvēlīgs laiks tam, lai izskatītu jaunas iespējas un apsvērtu nebijušas perspektīvas.

 

auns-mil-horAuns

Tu bieži vēlies sasteigt dažādas lietas, kas ir arī Dvīņu iezīme, tāpēc šajā dienā varētu būt grūti tikt galā ar kādu no uzdevumiem, jo īpaši, ja vēlēsies kaut ko strauji attīstīt. Lai gan varētu šķist labi uzņemties kaut ko, kas būs tavā ceļā, atceries, ka, ja tu mēģināsi paveikt pārāk daudz,  nespēsi īsti pabeigt jebkuru no šīm niansēm.

 

versis-mil-horVērsis
Šodien tev var būt grūti izpildīt visus savus dažādos pienākumus. Šī zvaigznāja pārstāvji ir cilvēki, kuriem ir ļoti būtisks uzticamības jautājums, taču šajā dienā tu vari sajust, ka nevari vairs īsti paļauties uz kādu no sev nozīmīgiem cilvēkiem, kādu, kurš patiesībā vēlas, lai tu pilnībā pievērs uzmanību tikai viņa interesēm. Centies par savu prioritāti izvirzīt paša vēlmes un izvairies no pārliekas daudzpusības.

 

dvini-mil-horDvīņi

Ja tas ir iespējams, padari šo dienu par atpūtas brīdi, kas būs gudra un relaksējoša izvēle. Tev šodien var būt dubulta vēlme pēc sarunām un tieksme daudzas lietas darīt vienā reizē. Ja tu spēj pienācīgi savienot šīs lietas,  paveic būtiskākās nianses, pielietojot savas prasmes.

 

vezis-mil-horVēzis

Tev šodien planētu stāvoklis paredzējis nepieciešamību pēc spēcīgas nostājas, lai neļautu apkārtējiem izsist sevi no ierastā ritma. Ieteicams veltīt laiku un enerģiju saviem tuviniekiem. Tā kā šī solās būt visai aizņemta diena, tev vajadzētu rast iespēju, lai ienestu ikdienā jautrību. Ļaujies priekpilnām nodarbēm mājās, patiesi izbaudot kopā būšanu ar saviem ģimenes locekļiem. Ja ļausi sev justies nomāktam, daudz kas šodien nenotiks tā kā vēlējies.  

 

 

lauva-mil-horLauva

Tavs iedzimtais raksturs paredzēs, ka tev visai stingri jāstājas pretī dažām problēmām. Tas var novest pie sajūtas, ka tev patiesi jānovērtē savu vietu šajā pasaulē. Ja tu šodien apzinies, ka esi pārlieku noslogots, domā nevis par jēgpilnām attiecībām, kas tev ir ar citiem, taču par sevi un to, kā tu vari šajā dienā justies laimīgāks.

 

jaunava-mil-horJaunava
Zvaigznes norāda, ka tev šajā dienā vajadzētu īpaši rūpēties par savu veselību un uzturu. Lai ko tu darītu, uztver to par ļoti svarīgu pienākumu, taču atceries, ka kāda ekstrēma diēta var būt bīstama. Tāpat tu šodien šī jautājuma risināšanā vari būt visai atvērts pārmaiņām. Apsver iespēju doties uz veselīgas pārtikas veikalu vai pie dietologa, kā arī  meklē citus veidus, kā mainīt savu dzīvesveidu.

 

svari-mil-horSvari 

Tev jāapzinās, ka miers ne vienmēr nozīmē klusumu un saskaņu. Zvaigznes norāda, ka daudzas lietas šodien var attīstīties visai drudžaini, taču tavos spēkos būs panākt vēlamo stabilitāti. Lietas var šķist visai mežonīgas vai attīstīties savā nodabā, taču tas nenozīmē, ka kaut kas ir nepareizi.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien tavās interesēs var būt pavadīt laiku ar tev svarīgiem cilvēkiem. Personas, kuri dzimušas šajā zīmē bieži vien ir ļoti lojālas, kā arī visai slepenas, kas nozīmē, ka tavai produktivitātei nāks par labu tas, ja pavadīsi laiku tur, kur apkārt nebūs neliels cilvēku skaitu.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Vairāk nekā citu zīmju pārstāvju, tu tiec saistīts ar patiesu mīlestību un kāri uz zināšanām. Apsver iespēju šodien kādu laiku pavadīt, sazinoties ar cilvēkiem, kuri tev ir patiesi interesanti, atklāj viņiem sev nozīmīgās lietas un jautājumus. Zvaigznes mudina paskatīties uz savu zināšanu bagāžu no pavisam citas perspektīvas.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tu, visticamāk, esi visai piesardzīgs cilvēks, taču šodien tava lielākā problēma būsi tu pats. Esi piesardzīgs un apdomīgs izsakoties. Piedomā arī par to kā to dari. Tāpat ne vienmēr to, ko dzirdēsi, pareizi uztversi.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 
Zvaigznes norāda, ka tev šodien vajadzētu maksimāli bloķēt saziņu ar citiem cilvēkiem,  pavadot dienu pašam ar sevi. Lai gan šķietami šī ir lieliska diena, lai komunicētu ar citiem, tu no šīs saziņas vari kļūt patiesi nogurdināts. Tieši tā iemesla dēļ ir ieteicams izbaudīt vientulību.

 

zivis-mil-horZivis 

Ja esi dzimis savas zīmes ietekmes laika vidū, vari apjaust, ka ir ieteicams uzturēties zināmā attālumā no Dvīņiem un citām Zivīm. Un otrādi, tiem, kuri dzimuši šī laika beigās – šo horoskopa zīmju pārstāvju kompānija radīs patiesu komfortu un labsajūtu.

 

Lai burvīga diena!

Sabiedrība

Ko par pavērsienu svarcēlājas Kohas dzīvē domā tēvs, bijušais puisis un treneri?

  Abi vadošie bulvārpreses izdevumi "Kas jauns" un "Privātā dzīve" savos 4. augusta numuros uz vāka...

Meganas Mārklas labākā draudzene atklāj neglaimojošus faktus

  Meganas Mārklas bijusī labākā draudzene Ninaki Pridija atklājusi faktus par tagadējās Saseksas hercogienes šķiršanos ar...

Brīdina par laiku naktī uz trešdienu

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku naktī uz trešdienu. 04.-05.08.2020. naktī austrumu...

Horoskopi un Testi

Foto:Hdwallpapers.cat

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

Ikvienam piemītošā iekšējā intuīcija šodien sasniegs virsotnes. Vienlīdzīgās lomās būs gan reālā, gan garīgā dzīve....
imgarcade.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. augusts

Vakardienas valdošā enerģija vēl šodien vedīs tevi savā fantāziju pasaulē. Garīgā un dievišķā enerģija ies...
Foto:Wallpaperhi.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. augusts

Šodien būsi motivēts tiekties pēc saviem ideāliem, kā arī pacelt pats savu latiņu augstāk, lai...

Mājai un Dārzam

Brīdina par laiku naktī uz trešdienu

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku naktī uz trešdienu. 04.-05.08.2020. naktī austrumu...

Sinoptiķis Bricis dalās ar kapu pārzines filmētu iespaidīgu video no Krāslavas

  "Vasaras sākumā es saņēmu iespaidīgu video no Krāslavas. Tur kapu pārzini Viju Poļevaju darba laikā...

Kāds laiks mūs sagaida atlikušajā vasarā? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Lielu karstuma viļņu nebūs, bet vasara nav beigusies! No trešdienas sāksies silta un saulaina laika...