Pirmajā dienas pusē tu vari būt tendēts uz ilūzijām un sevis mānīšanu. Vari uzstāt uz aizspriedumiem. Iespējams, ka drīz vien kļūs mazliet garlaicīgi. Šis nav īstais laiks svarīgu lēmumu pieņemšanai, taču piemērots, lai uzmanītos no krāpšanas un viltus. Planētu stāvoklis padarīs dienas otro pusi emocionālāku un ievērojami labvēlīgāku.

 

auns-mil-horAuns

Diena nav piemērota jebkādām personiska rakstura iniciatīvām. Tas ir tikpat nepiemērots laiks jaunu, aktīvu starppersonu sadarbību veidošanai. Rīts tev var būt diezgan enerģisks, taču, visticamāk, nesaredzēsi noteiktus mērķus, kam virzīt savus spēkus. Pēcpusdienā var būt nepieciešams kļūt precīzākam, centīgākam un vairāk koncentrēties.

 

 

 

versis-mil-horVērsis

Visas dienas garumā tu vari būt aizņemts ar dažādiem aspektiem savos radošajos projektos, kā arī veltīt spēkus kādam īpašam, tevis radītam produktam. Pirmajā dienas pusē planētas norāda, ka radošais elements būs ļoti svarīgs, tas palīdzēs tev attīstīt un pabeigt dažas no nesen dzimušajām idejām.

 

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Rīta stundās zvaigznes ļaus tev baudīt klusumu, mīlas priekus vai dzīves nianses kādā citā – tev tīkamā veidā. Mijiedarbība ar cilvēkiem no tava ikdienas paziņu lokā būs patīkama un relaksējoša. Šī ir laba diena pastaigām, nelieliem braucieniem  bez konkrēta mērķa un radošai domāšanai.

 

 

 

vezis-mil-horVēzis
Planētas norāda, ka tev šodien vislabāk vajadzētu atlikt savus darbus, biznesa ceļojumus un tikšanās līdz par vēlai pēcpusdienai. No rīta tu vari izmantot savu laiku, lai lēnām gatavotos dienai un, lai pabeigtu dažus nelielus mājsaimniecības darbus. Otrajā dienas pusē tu vari sākt meklēt noderīgus datus un apstrādāt informāciju.

 

 

 

lauva-mil-horLauva

Planētas norāda, ka no agra rīta tev var rasties sajūta, ka nedari neko citu, kā vien sapņo. Tev var būt arī doma,  ka esi sasniedzis strupceļu un savā ziņā esi kļuvis par sociāli izstumto. Tāpat šajā dienā vari sākt piedzīvot dažas diezgan bezjēdzīgas šaubas un bažas.

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Otrā dienas puse ir labākais brīdis aktīvai rīcībai un praktisku uzdevumu risināšanai. Tavs dabiskais, kritiskais saprāts izteikti pamodīsies dienas vidū, kas ļaus tev  risināt un ieplānoto darbus vienmērīgā tempā.

 

 

svari-mil-horSvari

Ja tevi pašlaik piesaista kāds neparasts, romantisks kontakts, zvaigznes norāda, ka vajadzētu pasteigties, lai risinātu šo jautājumu pirmajā dienas pusē. Rīts var izrādīties ļoti radošs periods! Tu, visticamāk, šodien spēsi pilnvērtīgi izmantot radošo domāšanu un iztēli, nevis savu fizisko potenciālu.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Dienas iesākumā tevi var vajāt vilinošas vēlmes un nereāli sapņi par lietām, kas pašlaik, visticamāk, nav sasniedzamas. Ja esi dzimis novembra vidū, ļoti ticams, ka vari kļūt izklaidīgs un vājš līdz pat vēlai pēcpusdienai.

 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Zvaigznes norāda, ka rīts ļaus tev baudīt dzīvi. Ja tu esi dzimis decembra vidū, jutīsies īpaši harmoniski, neskatoties uz to, ka vari palaist garām kādu lielisku iespēju vai nepieņemt kādu drosmīgu soli. Šodien tu vari arī novērtēt faktu, ka spēj veiksmīgi izvairīties no briesmām.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis
No rīta tu spēsi  brīvi izteikt savas domas. Ļauj, lai tava radošā fantāzija brīvi klīst, tad spēsi baudīt sapņus par nākotni. Tomēr zvaigznes uzsver, ka nevarēsi veikt mērķtiecīgus pasākumus, lai realizētu savus plānus. Tādējādi, tu varēsi droši darīt visu savās domās, kas ļaus apdomāt iespējamās  kļūdas.
 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes uzsver, ka šodien var būt grūti atšifrēt smalkumus partnerattiecībās, jo tu būsi tendētas uz to, lai  sajauktu vēlamo ar realitāti. Tāds pats rezultāts gaida tevi, ja mēģināsi uzminēt, ko cilvēki domā par tevi, kāda veida iespaidu tu  atstāj  uz apkārtējiem. Tevi, visticamāk, ļoti interesēs, kāda ir tava reputācija!

 

 

zivis-mil-horZivis

Pirmajā dienas pusē jebkāda veida darbus, visticamāk, nepavadīs iedvesma, līdzīgi var būt arī ar taviem kolēģiem, darba ņēmējiem vai sabiedrotajiem. Tikai pieķeršanās un laba komunikācija varēs palīdzēt iegūt to, ko vēlies no cilvēkiem, tostarp arī saviem bērniem.

 

 

Sabiedrība

Photo by Polina Tankilevitch from Pexels

Liepājniece, kura staipa līķus Itālijas slimnīcas morgā: Veikali ir lielākais vīrusu perēklis

  Portāls liepajniekiem.lv ceturtdien piedāvā sarunu ar bijušo liepājnieci Lauru Gudēnu, kura jau 17 gadus dzīvo...

“Maxima” nāk klajā ar nopietnu brīdinājumu

  "Maxima Latvija" ceturtdien savos sociālajos tīklos brīdina Latvijas iedzīvotājus. "Pēdējā laikā esam fiksējuši vairākus gadījumus, kuros...
Foto:Flickr.com/Jesús Pérez Pacheco/CC

Ļoti svarīga ziņa Studiju un studējošā kredītu maksātājiem

  Tā kā daudziem studiju un studējošā kredīta ņēmējiem saistībā ar Covid-19 izplatību un valstī noteikto...

Horoskopi un Testi

stylearena.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. aprīlis

  2. aprīlī ikvienam nāksies likt lietā savas komunikācijas prasmes un prāta spējas, lai gan pārsvarā...
Foto:Hdwallpapers.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. aprīlis

  Dienas pirmajā pusē neieplāno neko svarīgu, tā vietā pavadi laiku ar saviem tuvajiem cilvēkiem, draugiem,...

Horoskopa zīmes, kurām APRĪLIS būs īpaši labvēlīgs

Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku šodien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptķi izplatījuši brīdinājumu par laiku ceturtdien, 2. aprīlī. 02.-03.04.2020. nakts...

Zināms, kāds laiks mūs sagaida APRĪLĪ

  Latvijas atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta...

Kādēļ šodien, 1. aprīlī, jāvēro laiks?

  Latvijas populārākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā "Twitter" kontā ne vien dalījies ar...