Iespējams, daļa cilvēku šodien vairāk vēlēsies palīdzēt citiem viņu problēmu risināšanā, savukārt otra daļa – vairāk pievērsīsies paši sev. Ko vēl zvaigznes sola 14. martam, sestdienai?

 

 

aunsAuns

Auni ir ļoti pašpārliecināti. Lai gan tas nozīmē, ka tu lielākoties neesi sevišķi ieinteresēts citu problēmās, tu varētu gribēt apstāties, lai paskatītos spogulī pats uz sevi. Iespējams, kamēr citu acīs redzēji skabargas, savā baļķi esi palaidis garām.

 

 

 

versisVērsis

Vērši bieži vien cenšas maksimāli izvairīties no komunikācijas ar apkārtējiem, taču, neskatoties uz to, pateicoties savam smagajam darbam, tiek patiesi respektēti. Esi pacietīgs un cieņpilns pret ik vienu, kurš šodien vērsīsies pie tevis pēc padoma un uztver to kā pagodinājumu.

 

dviniDvīņi

Dvīņi ir komunikabli cilvēki un allaž lietas kursā par apkārt notiekošo, līdz ar to šodien tev pavērsies daudzas iespējas palīdzēt citiem tikt galā ar savām problēmām. Lai gan apkārtējie nesaskata tevi kā īpaši inteleģentu personu, nav noslēpums, ka esi laipns un labsirdīgs cilvēks, kuram netrūkst ne asprātības, ne apķērības.

 

 

 

vezisVēzis

Vēži biežāk saskaras ar sarežģījumiem mājās vai draugu lokā, nevis darba vidē. Izmanto zvaigznes, lai atrisinātu ieilgušās problēmas. Zvaigžņu stāvoklis šodien īpaši pateicīgs, lai pieliktu punktu dažādiem konfliktiem.

 

 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem ieteicams sniegt padomu tikai tiem, kuri paši pēc tā vēršas pie tevis. Daudzi var visai skeptiski uzklausīt tavus ieteikumus, jo tava iepriekšējā rīcība liek domāt, ka vienmēr esi ieinteresēts tikai gūt kādu labumu pats sev. Labāk velti laiku pats savu problēmu apzināšanai un risināšanai.

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavām, kā jau ne pārāk sociālām būtnēm, bieži vien grūtības sagādā pašu problēmu risināšana. Ieteicams veltīt laiku, lai objektīvi paskatītos uz sevi un izvērtētu, kādas pārmaiņas tevī nepieciešamas, lai tu pats būtu vairāk ar sevi apmierināts un laimīgāks cilvēks. Ja nepieciešams, pārrunā šo jautājumu ar kādu Dvīņu, Zivju vai Strēlnieka zīmē dzimušo.

 

 

 

svariSvari

Svariem šodien svarīgi respektēt apkārtējos. Iespējams, vēlēsies mesties virsū kādam Vērša vai Jaunavas zīmē dzimušajam, taču prātīgāk būtu, ja sniegsi palīdzīgu roku kādam, kuram tas nepieciešams. Kā arī, ja ļausi mazāk sociāliem un stūrgalvīgiem citu zīmju pārstāvjiem tikt ar sevi galā pašiem.

 

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpionus šodien varētu aizkaitināt kāds nevēlams ieteikums no Svaru vai Lauvas zīmes pārstāvja. Uzklausi jebkuru padomu, lai kāds tas arī būtu un, neatkarīgi no tā, vai esi to lūdzis vai nē.  Izmanto katru tev sniegto palīdzību savā labā.

 

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki, lai arī vairāk būs interesēti risināt paši savus personīgos jautājumus, varētu saņemt vairākus apkārtējo lūgumus pēc padoma. Tavs viedoklis allaž tiek respektēts un būs tikai pieklājīgi, ja uz izrādīto cieņu atbildēsi ar to pašu.

 

 

 

mezazisMežāzis

Mežāži nemetīsies dāļāt savus padomus pa labi pa kreisi un, visticamāk, vēlēsies palikt paši savā komforta zonā, nepārkāpjot nekādas robežas. Labi vien ir, jo tev ir gana liela bagāža ar neatrisinātām problēmām, kuras tā vien gaida, kad tiks šķetinātas. Ja nepieciešams, aicini talkā kādu Lauvas zīmē dzimušo.

 

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem vajadzētu izvairīties no debatēm par un ap pašu vai apkārtējo trūkumiem. Neļauj vaļu stūrgalvībai un vēlmei kritizēt. Ja rīkosies apdomīgi, šodien spēsi uzzināt daudz ko jaunu gan par apkārtējiem, gan sevi.

 

 

 

zivisZivis

 

Lai arī Zivju zīmē dzimušie bieži vien iegrimst savu problēmu risināšanā, tu nekad nezaudē spēju izprast arī apkārtējo likstas. Iespējams, šodien sajutīsi vajadzību pēc pārmaiņām savā dzīvē un personībā. Ja nepieciešams, neliedz savu padomu tiem, kuri pēc tā jautā.

 

 

 

Lielisku dienu!

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Midori H/CC

Diemžēl sestdiena sākusies ar skumju ziņu

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 157 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 25 cilvēki un viens gājis bojā. 23/07/2021 plkst.08:51...

Pazīstamais laika zīmju vērotājs Bukšs saņem skarbu kritiku par viedokli vakcinēšanās jautājumā

  Jūlija vidū pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā "Twitter" kontā publicējis saiti uz...

Pēkšņi parādās jaunas ziņas par leģendāro grupu EOLIKA

  Par godu leģendārās grupas "Eolika" 40. gadu jubilejas tūrei, ne mazāk leģendārais komponists Boriss Rezņiks...

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Diemžēl liela nelaime piektdien notikusi Latgalē

  Par traģiskiem notikumiem piektdienas rītā vēsta Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde. 2021. gada 23. jūlijā ap...

Slavenības, kuru bērni izskatās kā pilnīgas vecāku kopijas

Par bērniem nereti saka, ka viņi ir kā vecāku kopijas, taču interesanti ielūkoties slavenību aprindās...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. jūlijs

Šī būs konfliktu diena, taču tu tos atrisināsi dienas beigās, ja neizvairīsies no piepūles, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūlijs

  Atceries, ka bez piepūles neko nevar paveikt! Mums katram ir savs Everests, ko iekarot –...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūlijs

  Ko zvaigznes tev sola 23. jūlijā?     Auns Šī diena būs emocijām bagāta diena. Vēlēsies skaļi izpaust savus...

Tavs horoskops veiksmīgam AUGUSTAM

Klāt vasaras pēdējais mēnesis - augusts. Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tas sola tieši...
desktopnexus.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūlijs

  Šī būs veiksmīga diena ambīciju realizēšanai. Ļauj sev sapņot lielas lietas, tikai tad spēsi sasniegt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūlijs

  Šī būs negaidītu ziņu diena. Tā ietvers pretrunas – laimīgus un ne tik pozitīvus brīžus....

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar vēl vienu karstuma vilni, kurš aizsāksies svētdien, šī gada jūlijs, iespējams, kļūs par...

Būs vēl vismaz viens karstuma vilnis; pastāsta, kad tas sāksies

  Pēc ilgā karstuma viļņa, pirmdien Latvijā laiks bija krietni vēsāks. Taču prognozes liecina, ka nedēļas...