Šajā dienā jūtas un ģimene kļūs par ikvienas horoskopa zīmes prioritāti. Apsver iespēju pavadīt laiku kopā ar ģimenes locekļiem, kā arī izmanto to,  lai daudz labāk iepazītu cilvēkus ap tevi.

 

auns-mil-horAuns

Tev šī diena jāizmanto, lai izšķirtu strīdus, jo īpaši ģimenes lokā, jo tava kaislīgā un neatlaidīgā daba vienmēr meklē efektīvākos veidus problēmu risināšanai. Raksturs palīdzēs sadarboties ar citiem, kā arī saredzēt no viņu skatu punkta to, ka ir pieļaujami kompromisi. Tāpat atceries, ka esi pārliecinātas zīmes pārstāvis un tev nevajadzētu samierināties ar kaut ko mazāk, nekā domā, ka esi pelnījis.

 

versis-mil-horVērsis

Zvaigznes brīdina, ka tev jābūt uzmanīgam šajā dienā kontaktējoties, nonākot saskarsmē ar dažādiem cilvēkiem, jo īpaši tavas ģimenes locekļiem. Šī iemesla dēļ spītīgais Vērsis var atklāt, ka šajā dienā ir grūti saprasties ar kādu. Ja tu apzinies, ka tavs iekšējais līdzsvars ir izjaukts un, ka diskusija varētu pārvērsties strīdā, pārliecinies, ka tavi argumenti ir pietiekami spēcīgi, lai tie nestu uzvaru.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Tev šajā dienā ir jāapsver iespēja satikties ar draugiem un paziņām, kā arī ir ieteicams ļauties kopīgam burziņam. Tu, visticamāk, esi visai komunikabls un uz saskarsmi vērsts cilvēks, kurš ļoti rūpējas par ikvienu ap sevi. Tieši šī iemesla dēļ, iespējams, ka šodien uzņemsies pastiprinātas rūpes par savu  ģimeni. Vari nolemt uzcept kūku, pagatavot gardu kafiju un sanākt kopā ar saviem mīļajiem, lai nedaudz patenkotu.  

 

vezis-mil-horVēzis
Zvaigznes norāda, ka tev šajā dienā ir  jāapzinās iespēja pārsniegt jutīguma robežu. Nebaidies sarunāties ar citiem cilvēkiem un noteikti patiesi uzklausi viņus. Tomēr arī apzinies, ka citi, iespējams, var kādas tavas dzīves norises izmantot savā labā, paši to nemaz neapzinoties.

 

 

lauva-mil-horLauva

Ļoti iespējams, ka tu vari nebūt gatavs jutīgumam, ko izjutīsi šodien. Neļauj tam traucēt tavai komunikablajai, draudzīgajai dabai, taču apzinies, ka nepārvērtē dažus uztvertos ignorējošos skatienus. Tev vajadzētu mēģināt saprasties ar tiem, kurus grasies aizskart. Tāpat to, kurš tev izteicis piezīmi. Dari to pirms ņem visu pārāk personīgi. Ja tas neizdodas, centies visu nogludināt ar žēlastību un savu personības šarmu.

 

jaunava-mil-horJaunava

Tu šajā dienā vari būt ieinteresēts pavadīt laiku mājās, jo esi visai noslēpumains cilvēks, kas var būt visai piesaistīts savām mājām. Kaut arī nereti alksti vientulības, šodien tev ir nepieciešama  ģimene, lai patiesi izbaudītu mājas dzīvi.

 

svari-mil-horSvari 

Zvaigznes norāda, ka tavā priekšā var būt visai aizņemta diena, jo cilvēki ap tevi var būt īpaši viegli ievainojami. Tu, visticamāk, meklēsi kāda padomu vai palīdzību, lai panāktu sava veida taisnīgumu. Centies atgādināt cilvēkiem, ka sāpes un problēmas ir daļa no ikdienas, un ne visas no šīm sajūtām ir iespējams novērst, pat perfektā pasaulē. Tas ir jāpatur prātā arī tev pašam.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Zvaigznes norāda, ka tev šajā dienā vajadzētu ļoti uzmanīgi izvēlēties kompāniju. Tu bieži esi viegli ievainojams un ātri uzliec agresijas masku, un šīs īpašības, iespējams, būs sevišķi spēcīgas šodien. Nenoliedzami – tu esi kaislīgs cilvēks, tāpēc apsver iespēju pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai cilvēkiem, kuri nav tavi asinsradinieki, bet ir neizsakāmi tuvi un īpaši.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Planētu stāvoklis uzsver, ka tev šodien ir jāapsver iespēja uzturēt kādas attiecības no attāluma. Vari izjust patiesu saikni un pozitīvas emocijas komunikācijā ar ģimeni. Iespējams, ka šobrīd apsver kādu ceļojumu un šī ideja var iet roku un rokā ar dažādām domām un plānošanas darbiem. Ļaujies nelielam ceļojumam kopā ar tev nozīmīgu cilvēku un nebaidies no apvedceļiem.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Savos veiksmes meklējumos daudzi šī zvaigznājā pārstāvji, iespējams, ir atsvešinājušies no iepriekšējām attiecībām. Zvaigznes norāda, ka šī ir laba diena, lai mēģinātu uzlabot kādas no savām saistībām, daļēji tāpēc, ka tu šī procesa laikā varētu ieņemt labu pozīciju, lai komunikācija notiktu tev veiksmīgā gultnē. Tāpat daļēji arī tāpēc, ka citi var uztvert tavus labos nodomus.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 

Zvaigznes šodien norāda, ka tev jābūt uzmanīgam izsakot argumentus. Nerunā pārāk dedzīgi! Tavu viedokli, visticamāk, ne vienmēr citi saprot pareizi, ne tā saturu pēc, bet tieši tā iemesla dēļ, kā tu to pasniedz. Šodien tevī noteikti ieklausīsies daudz labāk, ja runāsi klusāk.

 

zivis-mil-horZivis 

Tu, visticamāk, esi cilvēks, kurš bieži piedod citiem un šodien ir vislabākā diena, kad salīgt, nokārtot attiecības ar kādu, kurš ir pelnījis tavu piedošanu. Mēģini paskatīties uz lietām no cita skatu leņķa un centies saredzēt, kur radušās kādas nesaskaņas. Zvaigznes norāda, ka tu šajā dienā nedrīksti ļauties skaudībai.

 

Lielisku dienu!

Sabiedrība

Ko par pavērsienu svarcēlājas Kohas dzīvē domā tēvs, bijušais puisis un treneri?

  Abi vadošie bulvārpreses izdevumi "Kas jauns" un "Privātā dzīve" savos 4. augusta numuros uz vāka...

Meganas Mārklas labākā draudzene atklāj neglaimojošus faktus

  Meganas Mārklas bijusī labākā draudzene Ninaki Pridija atklājusi faktus par tagadējās Saseksas hercogienes šķiršanos ar...

Brīdina par laiku naktī uz trešdienu

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku naktī uz trešdienu. 04.-05.08.2020. naktī austrumu...

Horoskopi un Testi

Foto:Hdwallpapers.cat

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

Ikvienam piemītošā iekšējā intuīcija šodien sasniegs virsotnes. Vienlīdzīgās lomās būs gan reālā, gan garīgā dzīve....
imgarcade.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. augusts

Vakardienas valdošā enerģija vēl šodien vedīs tevi savā fantāziju pasaulē. Garīgā un dievišķā enerģija ies...
Foto:Wallpaperhi.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. augusts

Šodien būsi motivēts tiekties pēc saviem ideāliem, kā arī pacelt pats savu latiņu augstāk, lai...

Mājai un Dārzam

Brīdina par laiku naktī uz trešdienu

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku naktī uz trešdienu. 04.-05.08.2020. naktī austrumu...

Sinoptiķis Bricis dalās ar kapu pārzines filmētu iespaidīgu video no Krāslavas

  "Vasaras sākumā es saņēmu iespaidīgu video no Krāslavas. Tur kapu pārzini Viju Poļevaju darba laikā...

Kāds laiks mūs sagaida atlikušajā vasarā? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Lielu karstuma viļņu nebūs, bet vasara nav beigusies! No trešdienas sāksies silta un saulaina laika...