Šajā dienā jūtas un ģimene kļūs par ikvienas horoskopa zīmes prioritāti. Apsver iespēju pavadīt laiku kopā ar ģimenes locekļiem, kā arī izmanto to,  lai daudz labāk iepazītu cilvēkus ap tevi.

 

auns-mil-horAuns

Tev šī diena jāizmanto, lai izšķirtu strīdus, jo īpaši ģimenes lokā, jo tava kaislīgā un neatlaidīgā daba vienmēr meklē efektīvākos veidus problēmu risināšanai. Raksturs palīdzēs sadarboties ar citiem, kā arī saredzēt no viņu skatu punkta to, ka ir pieļaujami kompromisi. Tāpat atceries, ka esi pārliecinātas zīmes pārstāvis un tev nevajadzētu samierināties ar kaut ko mazāk, nekā domā, ka esi pelnījis.

 

versis-mil-horVērsis

Zvaigznes brīdina, ka tev jābūt uzmanīgam šajā dienā kontaktējoties, nonākot saskarsmē ar dažādiem cilvēkiem, jo īpaši tavas ģimenes locekļiem. Šī iemesla dēļ spītīgais Vērsis var atklāt, ka šajā dienā ir grūti saprasties ar kādu. Ja tu apzinies, ka tavs iekšējais līdzsvars ir izjaukts un, ka diskusija varētu pārvērsties strīdā, pārliecinies, ka tavi argumenti ir pietiekami spēcīgi, lai tie nestu uzvaru.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Tev šajā dienā ir jāapsver iespēja satikties ar draugiem un paziņām, kā arī ir ieteicams ļauties kopīgam burziņam. Tu, visticamāk, esi visai komunikabls un uz saskarsmi vērsts cilvēks, kurš ļoti rūpējas par ikvienu ap sevi. Tieši šī iemesla dēļ, iespējams, ka šodien uzņemsies pastiprinātas rūpes par savu  ģimeni. Vari nolemt uzcept kūku, pagatavot gardu kafiju un sanākt kopā ar saviem mīļajiem, lai nedaudz patenkotu.  

 

vezis-mil-horVēzis
Zvaigznes norāda, ka tev šajā dienā ir  jāapzinās iespēja pārsniegt jutīguma robežu. Nebaidies sarunāties ar citiem cilvēkiem un noteikti patiesi uzklausi viņus. Tomēr arī apzinies, ka citi, iespējams, var kādas tavas dzīves norises izmantot savā labā, paši to nemaz neapzinoties.

 

 

lauva-mil-horLauva

Ļoti iespējams, ka tu vari nebūt gatavs jutīgumam, ko izjutīsi šodien. Neļauj tam traucēt tavai komunikablajai, draudzīgajai dabai, taču apzinies, ka nepārvērtē dažus uztvertos ignorējošos skatienus. Tev vajadzētu mēģināt saprasties ar tiem, kurus grasies aizskart. Tāpat to, kurš tev izteicis piezīmi. Dari to pirms ņem visu pārāk personīgi. Ja tas neizdodas, centies visu nogludināt ar žēlastību un savu personības šarmu.

 

jaunava-mil-horJaunava

Tu šajā dienā vari būt ieinteresēts pavadīt laiku mājās, jo esi visai noslēpumains cilvēks, kas var būt visai piesaistīts savām mājām. Kaut arī nereti alksti vientulības, šodien tev ir nepieciešama  ģimene, lai patiesi izbaudītu mājas dzīvi.

 

svari-mil-horSvari 

Zvaigznes norāda, ka tavā priekšā var būt visai aizņemta diena, jo cilvēki ap tevi var būt īpaši viegli ievainojami. Tu, visticamāk, meklēsi kāda padomu vai palīdzību, lai panāktu sava veida taisnīgumu. Centies atgādināt cilvēkiem, ka sāpes un problēmas ir daļa no ikdienas, un ne visas no šīm sajūtām ir iespējams novērst, pat perfektā pasaulē. Tas ir jāpatur prātā arī tev pašam.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Zvaigznes norāda, ka tev šajā dienā vajadzētu ļoti uzmanīgi izvēlēties kompāniju. Tu bieži esi viegli ievainojams un ātri uzliec agresijas masku, un šīs īpašības, iespējams, būs sevišķi spēcīgas šodien. Nenoliedzami – tu esi kaislīgs cilvēks, tāpēc apsver iespēju pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai cilvēkiem, kuri nav tavi asinsradinieki, bet ir neizsakāmi tuvi un īpaši.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Planētu stāvoklis uzsver, ka tev šodien ir jāapsver iespēja uzturēt kādas attiecības no attāluma. Vari izjust patiesu saikni un pozitīvas emocijas komunikācijā ar ģimeni. Iespējams, ka šobrīd apsver kādu ceļojumu un šī ideja var iet roku un rokā ar dažādām domām un plānošanas darbiem. Ļaujies nelielam ceļojumam kopā ar tev nozīmīgu cilvēku un nebaidies no apvedceļiem.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Savos veiksmes meklējumos daudzi šī zvaigznājā pārstāvji, iespējams, ir atsvešinājušies no iepriekšējām attiecībām. Zvaigznes norāda, ka šī ir laba diena, lai mēģinātu uzlabot kādas no savām saistībām, daļēji tāpēc, ka tu šī procesa laikā varētu ieņemt labu pozīciju, lai komunikācija notiktu tev veiksmīgā gultnē. Tāpat daļēji arī tāpēc, ka citi var uztvert tavus labos nodomus.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 

Zvaigznes šodien norāda, ka tev jābūt uzmanīgam izsakot argumentus. Nerunā pārāk dedzīgi! Tavu viedokli, visticamāk, ne vienmēr citi saprot pareizi, ne tā saturu pēc, bet tieši tā iemesla dēļ, kā tu to pasniedz. Šodien tevī noteikti ieklausīsies daudz labāk, ja runāsi klusāk.

 

zivis-mil-horZivis 

Tu, visticamāk, esi cilvēks, kurš bieži piedod citiem un šodien ir vislabākā diena, kad salīgt, nokārtot attiecības ar kādu, kurš ir pelnījis tavu piedošanu. Mēģini paskatīties uz lietām no cita skatu leņķa un centies saredzēt, kur radušās kādas nesaskaņas. Zvaigznes norāda, ka tu šajā dienā nedrīksti ļauties skaudībai.

 

Lielisku dienu!

Sabiedrība

Krāslavas pusē šorīt sabraukta 13 gadus veca meitene

  22. novembrī ap pulksten 07:20 Krāslavas novadā, Kalniešu pagastā uz autoceļa A6 1961.gadā dzimis, vīrietis...
Lauris Vīksne

Pirms “Supernova 2020” fināla izskan pilnīgi negaidīta informācija

  Dziesmu konkursā “Supernova”, kurā tradicionāli atlasa Latvijas pārstāvi Eirovīzijas dziesmu konkursam, “Betsafe” bukmeikeri šogad izteiktus...

Beidzot zināms, kas pirms “Supernovas” fināla noticis ar Samantas Tīnas seju

  Nedēļas sākumā dziedātājas Samantas Tīnas fani bija satraukušies - viņa savos "Instagram" īsajos stāstiņos jeb...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Bousure/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. janvāris

  Planētas ir izvietojušās tā, ka kopumā veido diezgan pozitīvu tendenci. Šodien veiksmīga būs dažāda veida...
Foto:Wallpapermania.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. janvāris

  Šajā dienā vēlams būt miermīlīgiem. Tas tikai nāks par labu dažādu argumentu atspēkošanai un, galu...
Foto:Fireskystudios.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. janvāris

  Pirmā dienas puse izrādīsies visai saspringta, var gadīties, ka būs nosliece uz pārlieku lielu emocionalitāti....

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par laiku trešdien. 22.01.2020. dienas vidū...
Foto:Wallpapersis.com

Zināma laika prognoze turpmākajām dienām; ir arī slikta ziņa

  Tuvākajā nedēļā laika apstākļi būs mainīgi - mākoņi mīsies ar sauli, pa laikam gaidāmi nokrišņi...
Foto: Vilis Bukšs

Izskan jaunas prognozes par laiku nedēļas vidū

  Arī janvāra pēdējā pilnajā nedēļā pie mums valdīs siltums un nokrišņu nebūs daudz, kā arī...