Zvaigznes šodien neiesaka pieņemt jebkādus nozīmīgus finanšu piedāvājumus, pretējā gadījumā tev draud ievērojamu zaudējumu risks. Palielināsies seksuālā pievilcība starp partneriem, iezīmējot to līdz instinktīvam līmenim.

 

auns-mil-horAuns

Planētu stāvoklis norāda, ka šī diena rada labvēlīgus apstākļus centīgam, sistemātiskam darbam pie detaļām kādā projektā vai procesā. Kā arī –  šī diena ļaus tev palikt mierīgam un nodrošinās labvēlīgus apstākļus svarīgiem notikumiem.

 

 

versis-mil-horVērsis
Sadarbība ar cilvēkiem, īpaši strādājot pārī vai komandā, kļūs tev daudz jēgpilnāka un svarīgāka. Darbā var būt vēl kāds iemesls pozitīvām pārmaiņām. Taču zvaigznes norāda, ka šodien tu diez vai varēsi pilnībā izmantot iespējas, kas ir tavā rīcībā.

 

 

dvini-mil-horDvīņi
Šodien nelielas nianses tavā mājas dzīvē var izrādīties teju neprognozējamas. Nemēģini paredzēt to, kam ir jānotiek ar tevi vai tavām mājām, īpaši dienas gaišajās stundās. Tā vietā mēģini koncentrēties uz laikus pamanītām notikumu izmaiņām.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes norāda, ka tev šajā dienā būs pilnībā jāatsakās no sava agresīvā rīcības stila. Tas var izrādīties īpaši grūts uzdevums, ja esi dzimis jūnijā! Šajā gadījumā tev ir lielāka iespēja piedzīvot izmaiņas personīgajā dzīvē, piemēram, strespilnus notikumus ģimenes un laulības dzīvē.

 

 

lauva-mil-horLauva

Neraugoties uz brīnišķīgām iespējām komunikācijas jomā, mediācijā, mīlestībā un sociālajā saiknē, maz ticams, ka šodien varēsi pilnībā koncentrēties uz patīkams aspektiem savā eksistencē. Planētu stāvoklis iezīmē, ka tavs finansiālais stāvoklis šajā dienā, visticamāk, ir tālu no stabilitātes…

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Visas dienas garumā tev var būt diezgan grūti pastāvēt par saviem vārdiem un darbiem.  Kādi apstākļi var piespiest tevi vairākkārt mainīt savus plānus un izvērtēt tavu atbildību par citiem. Zvaigznes norāda, ka daudz ko var mainīt tas,  no kuras puses pūtīs vējš.
 

 

 

svari-mil-horSvari

Kādai šķietami maznozīmīgai drāmai tavā dzīvē var būt lielāka nozīme, nekā tu to esi vēlējies. Planētu stāvoklis iezīmē, ka šajā dienā iespējamas negaidītas veselības problēmas, neprognozējamas pārmaiņas darba grafikā, tehniskas kļūmes vai iekārtas darbības traucējumi darbā.

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Planētu stāvoklis uzsver, lai pievērs pastiprinātu uzmanību notikumiem šajā piektdienā! Ir pienācis laiks, lai tu saprastu, ka tavs pašreizējais rīcības stils ir balstīts uz emocijām, pieradumiem, instinktiem un iekšējiem impulsiem, kas vairs nav pieņemami, jo tavi mērķi pieprasa citu pieeju. Tāpat acīmredzamas pārmaiņas iespējamas tavās partnerattiecībās.
 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Šī tev solās būt visai saspringta diena. Neplāno nekādas darbības un labāk pārāk neuzticies tiem, kuri ir ar tevi. Tomēr, jebkurā brīdī pēkšņi viss var mainīties! Tajā pašā laikā zvaigznes norāda, lai nenobīsities no kāda priekšnieka pieprasījuma, uzdevuma, nebaidies no rūpīgas, savas pienākumu izpildes.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis
Planētu stāvoklis norāda, ka šodienas situācijas var būt bagātas ar nelielām, neprognozējamām izmaiņām. Iespējams, tevi varēs  apsveikt, jo tavi konkurenti un sāncenši uz brīdi atstās tavu redzes loku. Jebkurā gadījumā, tu vari kļūt brīvs no viņu viltībām, kas galvenokārt, protams, visupirms saniknoja tevi!

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes norāda, ka šī diena tev var nebūt visai viegla, lai tu pilnībā izmantotu savas iespējas, kas saistītas ar ārvalstu kontaktiem, izglītību un zinātniskās pētniecības jomu. Ir pilnīgi iespējams, ka tev nebūs laika, lai realizētu kādas patīkamas lietas.

 

 

zivis-mil-horZivis

Ja tu domā, ka tava sadarbība ar citiem cilvēkiem beidzot iestūrē pareizajā virzienā, šodien tu vari vilties un pat uz brīdi piedzīvot paniku. Tevi var pilnībā pārsteigt kāda vēsa attieksme no tev tuva cilvēka, atsvešināšanās, konservatīvisms un pat sava veida ziedošanās, kā arī ticība vecajām dogmām un tradīcijām.

 

Sabiedrība

Izskan skarbas detaļas par šausmīgo ugunsgrēku Rēzeknes pusē – VIDEO

  Ugunsgrēkos bojāgājušo skaits šonedēļ veido drūmu statistiku. Rēzeknes novada Rikavā uguns laupījusi trīs cilvēku dzīvību....
Foto:Syndicate74.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. janvāris – 2. februāris

  Šajā nedēļā mēs aizvadīsim janvāra pēdējās dienas un sagaidīsim februāri! Uzzināsim, ko zvaigznes mums sarūpējušas...
Foto:E.standard.net

Nepatīkamas ziņas par nākamnedēļ gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā nedaudz ielūkojies nākamās nedēļas laika prognozēs. "Turpmāk gandrīz katru dienu...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Mike/CC

Tavs horoskops veiksmīgam FEBRUĀRIM

  Pirmais šī gada mēnesis jau galā, nu ir kārta nākamajam. Kā zvaigznes izkārtojušās un, ko...
Foto:Syndicate74.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. janvāris – 2. februāris

  Šajā nedēļā mēs aizvadīsim janvāra pēdējās dienas un sagaidīsim februāri! Uzzināsim, ko zvaigznes mums sarūpējušas...
Foto:Flickr.com/Beat Meier/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. janvāris

  Rīts un agra pēcpusdiena būs notikumiem bagāta, tomēr prasīs aktīvu rīcību. Zvaigznes sola, ka būsim...

Mājai un Dārzam

Foto:E.standard.net

Nepatīkamas ziņas par nākamnedēļ gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā nedaudz ielūkojies nākamās nedēļas laika prognozēs. "Turpmāk gandrīz katru dienu...
coolwallpapers.org

Turpmākajā nedēļā sagaidīsim nelielu salu un sniegu, tomēr ir arī nepatīkama ziņa

  Brīvdienās Latvijas teritorijā pastiprināsies anticiklona ziemeļu daļas ietekme, līdz ar to laiks būs nedaudz vēsāks...

Kāds laiks mūs sagaida februārī? Vai beidzot klāt ziema? Stāsta Toms Bricis

  Sinoptiķis Toms Bricis LTV raidījumā "Rīta Panorāma" stāsta par februārī gaidāmo laiku. Kā jau šoziem ierasts,...