Zvaigznes šodien neiesaka pieņemt jebkādus nozīmīgus finanšu piedāvājumus, pretējā gadījumā tev draud ievērojamu zaudējumu risks. Palielināsies seksuālā pievilcība starp partneriem, iezīmējot to līdz instinktīvam līmenim.

 

auns-mil-horAuns

Planētu stāvoklis norāda, ka šī diena rada labvēlīgus apstākļus centīgam, sistemātiskam darbam pie detaļām kādā projektā vai procesā. Kā arī –  šī diena ļaus tev palikt mierīgam un nodrošinās labvēlīgus apstākļus svarīgiem notikumiem.

 

 

versis-mil-horVērsis
Sadarbība ar cilvēkiem, īpaši strādājot pārī vai komandā, kļūs tev daudz jēgpilnāka un svarīgāka. Darbā var būt vēl kāds iemesls pozitīvām pārmaiņām. Taču zvaigznes norāda, ka šodien tu diez vai varēsi pilnībā izmantot iespējas, kas ir tavā rīcībā.

 

 

dvini-mil-horDvīņi
Šodien nelielas nianses tavā mājas dzīvē var izrādīties teju neprognozējamas. Nemēģini paredzēt to, kam ir jānotiek ar tevi vai tavām mājām, īpaši dienas gaišajās stundās. Tā vietā mēģini koncentrēties uz laikus pamanītām notikumu izmaiņām.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes norāda, ka tev šajā dienā būs pilnībā jāatsakās no sava agresīvā rīcības stila. Tas var izrādīties īpaši grūts uzdevums, ja esi dzimis jūnijā! Šajā gadījumā tev ir lielāka iespēja piedzīvot izmaiņas personīgajā dzīvē, piemēram, strespilnus notikumus ģimenes un laulības dzīvē.

 

 

lauva-mil-horLauva

Neraugoties uz brīnišķīgām iespējām komunikācijas jomā, mediācijā, mīlestībā un sociālajā saiknē, maz ticams, ka šodien varēsi pilnībā koncentrēties uz patīkams aspektiem savā eksistencē. Planētu stāvoklis iezīmē, ka tavs finansiālais stāvoklis šajā dienā, visticamāk, ir tālu no stabilitātes…

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Visas dienas garumā tev var būt diezgan grūti pastāvēt par saviem vārdiem un darbiem.  Kādi apstākļi var piespiest tevi vairākkārt mainīt savus plānus un izvērtēt tavu atbildību par citiem. Zvaigznes norāda, ka daudz ko var mainīt tas,  no kuras puses pūtīs vējš.
 

 

 

svari-mil-horSvari

Kādai šķietami maznozīmīgai drāmai tavā dzīvē var būt lielāka nozīme, nekā tu to esi vēlējies. Planētu stāvoklis iezīmē, ka šajā dienā iespējamas negaidītas veselības problēmas, neprognozējamas pārmaiņas darba grafikā, tehniskas kļūmes vai iekārtas darbības traucējumi darbā.

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Planētu stāvoklis uzsver, lai pievērs pastiprinātu uzmanību notikumiem šajā piektdienā! Ir pienācis laiks, lai tu saprastu, ka tavs pašreizējais rīcības stils ir balstīts uz emocijām, pieradumiem, instinktiem un iekšējiem impulsiem, kas vairs nav pieņemami, jo tavi mērķi pieprasa citu pieeju. Tāpat acīmredzamas pārmaiņas iespējamas tavās partnerattiecībās.
 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Šī tev solās būt visai saspringta diena. Neplāno nekādas darbības un labāk pārāk neuzticies tiem, kuri ir ar tevi. Tomēr, jebkurā brīdī pēkšņi viss var mainīties! Tajā pašā laikā zvaigznes norāda, lai nenobīsities no kāda priekšnieka pieprasījuma, uzdevuma, nebaidies no rūpīgas, savas pienākumu izpildes.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis
Planētu stāvoklis norāda, ka šodienas situācijas var būt bagātas ar nelielām, neprognozējamām izmaiņām. Iespējams, tevi varēs  apsveikt, jo tavi konkurenti un sāncenši uz brīdi atstās tavu redzes loku. Jebkurā gadījumā, tu vari kļūt brīvs no viņu viltībām, kas galvenokārt, protams, visupirms saniknoja tevi!

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes norāda, ka šī diena tev var nebūt visai viegla, lai tu pilnībā izmantotu savas iespējas, kas saistītas ar ārvalstu kontaktiem, izglītību un zinātniskās pētniecības jomu. Ir pilnīgi iespējams, ka tev nebūs laika, lai realizētu kādas patīkamas lietas.

 

 

zivis-mil-horZivis

Ja tu domā, ka tava sadarbība ar citiem cilvēkiem beidzot iestūrē pareizajā virzienā, šodien tu vari vilties un pat uz brīdi piedzīvot paniku. Tevi var pilnībā pārsteigt kāda vēsa attieksme no tev tuva cilvēka, atsvešināšanās, konservatīvisms un pat sava veida ziedošanās, kā arī ticība vecajām dogmām un tradīcijām.

 

Sabiedrība

Domāja, ka viņu izjoko: Rīdziniece paklausa vīramātei un tiek pie pilnīgi jauna auto!

  Vietējā “top!” organizētajā rudens loterijā izlozēta galvenā balva – jauna automašīna Volkswagen Taigo. Uzvarētāja ir...

Pirmajā Adventē sevi mūzikā piesaka dziedātāja Karlīne Anna Ērgle un kopā ar Agnesi Rakovsku izdod singlu “Bērnība”

Svētdien, 27. novembrī, kas šogad ir Pirmā Advente, ar sirsnības un sajūtām piepildītu dziesmu “Bērnība”...

Vairāki latvieši sestdien tikuši pie lielām naudas summām

  Tradicionāli, atzīmējot valsts svētkus, norisinājās iemīļotā Simtgades loterijas 100 000 eiro papildspēle. Arī šogad TV šova SuperBingo laikā četri veiksminieki sadalīja 100...
Foto:Flickr.com/Christian Korsager /CC

Izskan brīdinājums daļai “Swedbank” klientu

  Swedbank brīdina klientus-uzņēmējus – novērojams pieaugums krāpšanā ar viltotiem rēķiniem. Krāpnieki sākuši viltot rēķinus, nomainot sadarbības...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Nedēļa sākusies ar pagalam traģiskām ziņām

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no šī gada 25.novembra plkst. 6.30 līdz 28.novembra plkst. 6.30,...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...
Foto:Australiaentertains.com.au

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

  Šajā dienā tev nevajadzētu padoties nepamatotam pesimismam. Ja tu ļausies īgnumam, vienkārši nevarēsi gūt panākumus....
Foto: Let Ideas Compete/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 28. novembris – 4. decembris

  Straujiem soļiem tuvojamies 2022. gada beigām - novembra pēdējā nedēļa ir klāt, un arī decembra...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. novembris

  Šis būs labs brīdis radošām lietām. Padomā, kā vari padarīt pasauli ap sevi gaišāku un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. novembris

  Šī diena var atgādināt braucienu pa "amerikāņu kalniņiem". Kādā brīdī, kad šķitīs, ka panākumi jau...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...
wallpapersten.com

Decembra sākumā laiks jūtami mainīsies

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par turpmāk gaidāmo. "Pagājušā gada decembra sākumā...