Piecpadsmitajā jūlijā Mēness iet cauri Auna zīmei, padarot šo dienu enerģisku un kaislību pilnu. Cerams, ka pēdējo dienu laikā esi smēlies gana daudz spēka, kā arī labi atpūties. Šī diena būs piesātināta ar dažādiem notikumiem gan romantiskajā dzīvē, gan karjerā, gan finanšu jomā. Labvēlīgs laiks ceļošanai.

 

 

aunsAuns

Šodien būsi īpaši kaislīgs mīlnieks. Arī romantiska noskaņojuma nodrošināšana tev problēmas neradīs, tādēļ, ja iespējams, noorganizē randiņu ar savu otro pusīti. Dzirksteles sprakšķēs pat teju izdzisušos mīlas ugunskuros. Klausi savai sirdij. Tava krāsa šajā dienā – sarkanā.

 

 

 

versisVērsis

Šodien centies pieņemt apkārt notiekošo ar vēsu prātu. Nāksies daudz ko iemācīties. Iespējams, uzsāksi jaunu dzīves posmu vai ieviesīsi ievērojamas pārmaiņas esošajā. Sevišķi labvēlīgs laiks rakstu darbu autoriem, kuri strādā no mājām. Vari apsvērt domu mainīt esošo darbu vai nedaudz samazināt tā apjomu. Tavas krāsas šajā dienā – melnā un jūras zaļā.

 

 

dviniDvīņi

Šī diena paies uz romantiskas nots. Vēlēsies aizbēgt prom no visām raizēm, rūpēm un pienākumiem. Klausi savai sirdsbalsij un dari to, kas tev sagādā patiesu prieku un liek justies brīvam. Tava krāsa šajā denā – dzeltenā

 

 

vezisVēzis

Turpināsi briest savā prātā un garā, gluži kā labi nostādināts vīns. Centies paanalizēt savas dusmas un to cēloņus. Varbūt kaut kas dziļi sirdī tevi nomāc, kā rezultātā esi staigājoša bumba ar laika degli? Neļauj grūtībām bremzēt tevi ceļā uz panākumiem. Tava krāsa šajā dienā – sarkanā.

 

 

lauvaLauva

Šodien turpināsies tavs ceļš pretī lielākām dzīves pārmaiņām. Iespējams, jutīsies nedrošs un nebūsi pārliecināts vai nebūsi gatavs šīm izmaiņām. Nav pamata baidīties – tavi sapņi drīzumā sāks piepildīties viens pēc otra.

 

 

 
jaunavaJaunava

Šodien turpināsi savas garīgās izaugsmes ceļojumu, kura laikā gūtās atklāsmes atstās iespaidu uz visu tavu dzīvi. Iespējams, vēlēsies dzīvot vienkāršāku dzīvi un uz apkārt notiekošo raudzīsies pavisam citādāk, nekā ierasts. Novērtē katru savas dzīves aspektu, arī šķietami mazās un nenozīmīgās lietas, notikumus.

 

 

svariSvari

Mēness šodien ar tevi būs harmonijā. Ļauj izpausties savai patiesajai personībai un nomet malā ikdienā uzlikto masku. Esi patiess, kaislīgs, enerģisks un virzies pretī saviem mērķiem. Viss, ko darīsi, ies kā no rokas – veiksme būs tavā pusē.

 

 

 

skorpionsSkorpions

Šo dienu ieteicams veltīt savām iekšējām kaislībām. Fiziski vari justies diezgan saguris. Neraugoties uz to, tevī būs iemiesojies nemiera gars un būtu vēlams atrast veidu, kā no tā atbrīvoties. Ieplāno kādu aktivitāti vai pasākumu, kurā vari izlikt visu šo enerģiju. Tava krāsa šajā dienā – oranžā.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Šodien mēness visai harmoniski mijiedarbosies ar tavu zīmi. Ļauj vaļu savām kaislībām un pavadi vairāk laika ar saviem tuvākajiem draugiem vai ģimenes locekļiem. Labvēlīga diena dažādu publisku pasākumu apmeklēšanai. Baudi dzīvi!

 

 

 

mezazisMežāzis

Šajā dienā nāksies piestrādāt pie darba un izklaižu sabalansēšanas. Var gadīties, ka būs jāstrādā ilgāk kā plānots vai arī vēlāk jāatstrādā šajā dienā nepadarītais. Jutīsies kā uz nažiem. Būsi enerģijas pilns un vislietderīgāk to varēsi izmantot, kāpjot augšup pa karjeras kāpnēm. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.
 

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Šodien galveno uzmanību veltīsi savai romantiskajai dzīvei. Mīlestības dzirksteles šķīdīs uz visām pusēm. Iespējams, vēlēsies attiecības pārcelt nākamajā līmenī. Jebkurā gadījumā – visapkārt gaisā virmos mīlestība. Tava krāsa šajā dienā – zaļā.
 

 

zivis-2Zivis

Galvā aizvien malsies simtiem domu. Šobrīd tu stāvi uz izaugsmes sliekšņa. Labvēlīgs laiks tāliem ceļojumiem uz sev tuvām, mīļām vietām. Uzlabosies situācija finanšu jomā. Aizver durvis uz pagātnes notikumiem, dodies uz priekšu un tici sev un saviem spēkiem. Tavas krāsas šajā dienā  violetā un koši rozā.
 

 

Lai tev lieliska sestdiena!

 

Sabiedrība

Pārķemmēti meži Rebenoka mājas apkārtnē; advokāts pret savu drošību izturējies pavirši – VIDEO

  Laupīšana, nevis pasūtījuma slepkavība – šādu versiju, turpinot advokāta Pāvela Rebenoka slepkavības izmeklēšanu, arvien vairāk...

Rebenoka partneris atklāj šausmas, kas slepkavības naktī risinājušās Langstiņu mājā

  Jau vēstīts par brutālo pazīstamā jurista Pāvela Rebenoka slepkavību paša mājā, kas notika svētdienas naktī....

Uz aizdomu pamata par laupīšanu Valsts policija aizturējusi četras personas

  Sestdien, 19.septembrī ap pulksten 04:20 Valsts policijā saņemta informācija no kādas sievietes, kura redzējusi, ka...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

  Šī diena būs par un ap komunikāciju. Ik viens vēlēsies pateikt visu, kas uz sirds,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

  Šī diena būs siltas un draudzīgas enerģijas piepildīta. Zvaigznes mīlas dzīvē ieaicinās stabilitāti, aizrautību un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 21. – 27. septembris

  Septembris jau pāri pusei, esam pieredzējuši pirmās rudens vētras un lietavas. Ko šajā rudenīgajā laikā...

Mājai un Dārzam

Ko varam sagaidīt no šīs nedēļas? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Pagājušajā nedēļa piedzīvojām gan vasarīgu karstumu, gan vētru, brīvdienas bija saulainas, bet daudzviet svētdienas rītā...
Foto: LVĢMC

Izskan jaunas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku: Prognoze 7 dienām!

  Tuvākajās dienās Latvijā saglabāsies silts un sauss laiks, nedēļas vidū, termometra stabiņam sasniedzot +24...+25° atzīmi,...
Foto:Weheartit.com

Nav patīkamu ziņu par svētdienas rītā gaidāmo laiku

  Svētdienas agrā rītā daudzviet Latvijā gaidāma salna, ziņo LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis. "Jāņem vērā,...