Dienas pirmā puse būs piemērota tam, lai tiktos ar dažādiem cilvēkiem – varēsi uzzināt daudz ko jaunu un interesantu. Koncentrējies un uzņemies atbildību par to, ko dari!

 

 

auns-mil-horAuns

No šīs dienas tev nevajadzētu gaidīt neko pārlieku aizraujošu. Svarīgākie notikumi šodien risināsies tev aiz muguras vai tavā dvēselē. Šodien neieslīgsti bezgalīgu darbu jūklī, neizveido sev pārlieku dzelžainu grafiku – tas tik un tā solās būt ļoti mainīgs.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien tev vajadzētu dzīvot mierīgi, nepārforsēt nevienā jomā un ne ar ko. Pavadi laiku ar ģimeni un pievērsies saviem radošajiem plāniem. Tev vajadzētu mēģināt saprast, kas ir vislabākais tieši tev un pie tā arī, tā teikt, pieturēties.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien būs diezgan grūti izvirzīt savas prioritātes. Var gadīties, ka nebūs tik viegli noskaidrot patiesību, savukārt tas var mainīt apstākļus. Diena sniegs tev iespēju uzzināt daudz jauna, ja vien spēsi saglabāt veselīgu zinātkāri, taču kavēs tavu plānu attīstību un realizāciju.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien gaisā solās virmot romantisks noskaņojums. Tomēr viss, kas notiks ap tevi, iespējams, nebūs tieši tā, kā tu vēlies. Nelidinies pa mākoņiem, lai cik arī labi tu nejustos, saglabā stingru pamatu zem kājām un atceries – dažos gadījumos noslēpumainība ir teju vitāli nepieciešama.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien tev nāksies saņemties, jo var gadīties, ka nolaižas rokas. Nepadodies, apzinies, ka viss ir sasniedzams ar darbu. Iespējams, nāksies zaudēt naudu, kā arī var rasties diezgan saspringta situācija mājās vai biznesa attiecībās.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien, iespējams, kaut kas mainīsies tavās partnerattiecībās. Uzmanies no konkurentiem, viņiem labpatīk negaidīti mainīt taktiku, tāpēc labāk neuzķeries, pārdomā divreiz ik soli, ko liec uz priekšu, nepakļaujies provokācijām. Neielaidies pārlieku draudzīgās attiecībās ar kolēģiem vai biznesa partneriem.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien labāk atturēties no lieliem darbiem un plāniem, bet vienkārši ļauties notiekošajam. Tādējādi aiztaupīsi sev galvassāpes un saglabāsi savas emocijas pozitīvākas. Darbā, iespējams, nāksies saskarties ar nekompetenci un, visticamāk, tajā brīdī, kad tas vismazāk vajadzīgs.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tava mīlas un seksuālā dzīve šodien var būt piepildīta ar dažādiem sarežģījumiem un neparedzētiem misēkļiem, taču tas neko pārlieku būtiski neietekmēs. Ja šodien tev ieplānots daudz ko darīt, visticamāk, daudz no tā neizdosies, tāpēc labāk neko nesasteidz un atliec uz vēlāku to, kas šobrīd nav “degošs”.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tavi pienākumi un darbi šodien var tikt traucēti, jo tev nāksies vairāk pievērsties ģimenei un mājoklim. Izturies ar draudzīgumu un sapratni pret apkārtējiem, nepārdzīvojot par to, ja neizdarīsi šodien tik daudz, cik biji ieplānojis. Mēģini visu uztvert pēc iespējas mierīgāk, neko nesasteigt.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien ir liela iespējamība, ka radīsies kāds pārpratums. Ļoti noderēs prasme lasīt starp rindiņām, tādējādi spēsi izvairīties no visa liekā, iegūstot sev ļoti noderīgu informāciju vai mājienu. Mēģini par visu izteikties skaidri un saprotami, neko neslēpt un nepiepušķot.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Atturies no jauniem finansiāla rakstura darījumiem. Ja tev ir kāda lieliska ideja par to, kā vairāk ietaupīt – uz priekšu! Taču pašlaik tavi plāni ir diezgan tālu no realitātes, tāpēc labāk šobrīd nedaudz piebremzē un nebūvē gaisa pilis.

 

 

zivis-mil-horZivis

Iespējams, šodien nāksies satikties ar kādu, kurš tev ļoti nepatīk. Taču var gadīties, ka šī situācija tevi motivēs darboties un domāt nedaudz citādāk, kas vēlāk nesīs lielākus augļus. Ja vēlies just uzvaras garšu, izvairies darīt lietas, kas tev nepatīk.

 

 

Lai tev lieliska un izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Daļā valsts izsludināts oranžais brīdinājums par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi svētdienas pēcpusdienā izplatījuši oranžo un dzelteno brīdinājumu par...
Foto:Flickr.com/Kate Ter Haar/CC

Diemžēl nav labu ziņu par tuvākajā nedēļā gaidāmo laiku

  Pirmssvētku nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus Latvijā noteiks ciklonu darbība. Debesis lielākoties klās mākoņi, bieži...
Foto:Flickr.com/Bousure/CC

Sestdien medībās Kurzemē notikusi milzīga nelaime

  Kā atsaucoties uz Valsts policijas un aģentūras LETA sniegtajām ziņām informē valsts vadošie mediji, sestdienas...

Horoskopi un Testi

Foto:Earthdivasblog.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. decembris

  Šajā laikā esam diezgan jūtīgi uz ārējiem karinājumiem un kritiku, bet vienlaikus tas palīdzēs labāk...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 16. – 22. decembris

  Pēdējā Ziemassvētku gaidīšanas nedēļa ir iesākusies. Mēģini lēnām padarīt nepadarīto un ar mierpilnu sirdi gaidīt...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. decembris

  Šajā dienā jūtas un ģimene kļūs par ikvienas horoskopa zīmes prioritāti. Apsver iespēju pavadīt laiku...

Mājai un Dārzam

Daļā valsts izsludināts oranžais brīdinājums par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi svētdienas pēcpusdienā izplatījuši oranžo un dzelteno brīdinājumu par...
Foto:Flickr.com/Kate Ter Haar/CC

Diemžēl nav labu ziņu par tuvākajā nedēļā gaidāmo laiku

  Pirmssvētku nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus Latvijā noteiks ciklonu darbība. Debesis lielākoties klās mākoņi, bieži...

Pašas jaunākās laika prognozes Ziemassvētkiem neiepriecina

  Kā vēsta sinoptiķis Jānis Trallis, pašreiz ticamākā prognoze ziemassvētkiem ir lietus un siltums. "Ziemassvētkos (24.-26.decembrī) GFS...