Dienas pirmā puse būs piemērota tam, lai tiktos ar dažādiem cilvēkiem – varēsi uzzināt daudz ko jaunu un interesantu. Koncentrējies un uzņemies atbildību par to, ko dari!

 

 

auns-mil-horAuns

No šīs dienas tev nevajadzētu gaidīt neko pārlieku aizraujošu. Svarīgākie notikumi šodien risināsies tev aiz muguras vai tavā dvēselē. Šodien neieslīgsti bezgalīgu darbu jūklī, neizveido sev pārlieku dzelžainu grafiku – tas tik un tā solās būt ļoti mainīgs.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien tev vajadzētu dzīvot mierīgi, nepārforsēt nevienā jomā un ne ar ko. Pavadi laiku ar ģimeni un pievērsies saviem radošajiem plāniem. Tev vajadzētu mēģināt saprast, kas ir vislabākais tieši tev un pie tā arī, tā teikt, pieturēties.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien būs diezgan grūti izvirzīt savas prioritātes. Var gadīties, ka nebūs tik viegli noskaidrot patiesību, savukārt tas var mainīt apstākļus. Diena sniegs tev iespēju uzzināt daudz jauna, ja vien spēsi saglabāt veselīgu zinātkāri, taču kavēs tavu plānu attīstību un realizāciju.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien gaisā solās virmot romantisks noskaņojums. Tomēr viss, kas notiks ap tevi, iespējams, nebūs tieši tā, kā tu vēlies. Nelidinies pa mākoņiem, lai cik arī labi tu nejustos, saglabā stingru pamatu zem kājām un atceries – dažos gadījumos noslēpumainība ir teju vitāli nepieciešama.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien tev nāksies saņemties, jo var gadīties, ka nolaižas rokas. Nepadodies, apzinies, ka viss ir sasniedzams ar darbu. Iespējams, nāksies zaudēt naudu, kā arī var rasties diezgan saspringta situācija mājās vai biznesa attiecībās.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien, iespējams, kaut kas mainīsies tavās partnerattiecībās. Uzmanies no konkurentiem, viņiem labpatīk negaidīti mainīt taktiku, tāpēc labāk neuzķeries, pārdomā divreiz ik soli, ko liec uz priekšu, nepakļaujies provokācijām. Neielaidies pārlieku draudzīgās attiecībās ar kolēģiem vai biznesa partneriem.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien labāk atturēties no lieliem darbiem un plāniem, bet vienkārši ļauties notiekošajam. Tādējādi aiztaupīsi sev galvassāpes un saglabāsi savas emocijas pozitīvākas. Darbā, iespējams, nāksies saskarties ar nekompetenci un, visticamāk, tajā brīdī, kad tas vismazāk vajadzīgs.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tava mīlas un seksuālā dzīve šodien var būt piepildīta ar dažādiem sarežģījumiem un neparedzētiem misēkļiem, taču tas neko pārlieku būtiski neietekmēs. Ja šodien tev ieplānots daudz ko darīt, visticamāk, daudz no tā neizdosies, tāpēc labāk neko nesasteidz un atliec uz vēlāku to, kas šobrīd nav “degošs”.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tavi pienākumi un darbi šodien var tikt traucēti, jo tev nāksies vairāk pievērsties ģimenei un mājoklim. Izturies ar draudzīgumu un sapratni pret apkārtējiem, nepārdzīvojot par to, ja neizdarīsi šodien tik daudz, cik biji ieplānojis. Mēģini visu uztvert pēc iespējas mierīgāk, neko nesasteigt.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien ir liela iespējamība, ka radīsies kāds pārpratums. Ļoti noderēs prasme lasīt starp rindiņām, tādējādi spēsi izvairīties no visa liekā, iegūstot sev ļoti noderīgu informāciju vai mājienu. Mēģini par visu izteikties skaidri un saprotami, neko neslēpt un nepiepušķot.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Atturies no jauniem finansiāla rakstura darījumiem. Ja tev ir kāda lieliska ideja par to, kā vairāk ietaupīt – uz priekšu! Taču pašlaik tavi plāni ir diezgan tālu no realitātes, tāpēc labāk šobrīd nedaudz piebremzē un nebūvē gaisa pilis.

 

 

zivis-mil-horZivis

Iespējams, šodien nāksies satikties ar kādu, kurš tev ļoti nepatīk. Taču var gadīties, ka šī situācija tevi motivēs darboties un domāt nedaudz citādāk, kas vēlāk nesīs lielākus augļus. Ja vēlies just uzvaras garšu, izvairies darīt lietas, kas tev nepatīk.

 

 

Lai tev lieliska un izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Pasta darbiniece no Madonas tiek pie pilnīgi jauna auto

  SuperBingo Vasaras spēles ietvaros laimētā automašīna Volkswagen T-Cross ir nodota tās saimniecei Ainai Īspēterei no Madonas. Laimētāja,...

Atcerieties izgāztā koka pacelto “golfiņu” Bolderājā? Stāstam ir turpinājums!

  Tieši pirms nedēļas, pagājušajā ceturtdienā, Rīgā un tās apkārtnē daudzus kokus izgāza stiprās vēja brāzmas....
Siguldas novada dome

Lieli jaunumi šoruden gaida Siguldas viesus – autobraucējus

  Sākoties rudens tūrisma sezonai un palielinoties tūristu plūsmai, Siguldas novada pašvaldība pilsētas centrā pie vairākām...

Horoskopi un Testi

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam OKTOBRIM

Koku lapas jau pamazām iekrāsojas zeltītajos toņos un arvien vairāk gaisā jaušams – jā, ir...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

Šī diena būs par un ap zinātkāri un sava redzesloka paplašināšanu. Vēlēsies atrast skaidrību it...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

Perfekta diena jaunu sakaru nodibināšanai! Labvēlīgs laiks jaunu attiecību veidošanai un esošo nostiprināšanai. Ik vienā...

Mājai un Dārzam

Diemžēl jau ir zināms, kad beigsies fantastiskā atvasara

  Lai gan katru dienu mūs šonedēļ priecē silts un saulains laiks, tas ilgs tikai līdz...

Ko varam sagaidīt no šīs nedēļas? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Pagājušajā nedēļa piedzīvojām gan vasarīgu karstumu, gan vētru, brīvdienas bija saulainas, bet daudzviet svētdienas rītā...
Foto: LVĢMC

Izskan jaunas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku: Prognoze 7 dienām!

  Tuvākajās dienās Latvijā saglabāsies silts un sauss laiks, nedēļas vidū, termometra stabiņam sasniedzot +24...+25° atzīmi,...