Šī diena var radīt jaunas perspektīvas. Tavs prāts būs atvērts, tādēļ tu spēsi lietas saredzēt tālāk un skaidrāk nekā ierasts. Tas radīs vēl lielākas iespējas spēt pieņemt pareizos lēmumus. Pievērsies sev!

 

 

auns-mil-horAuns

Labvēlīga diena komunikācijai ar ārzemniekiem un citu kultūru pārstāvjiem. Universitātes apmeklējums vai sazināšanās ar saviem draugiem vai kolēģiem, kuri šobrīd mācās, var kļūt par ļoti nozīmīgu brīdi tavā dienā. Tas varētu radīt patīkamu, ērtu un labsirdīgu atmosfēru.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien panākumi iespējami lielākoties tādās jomās, kas saistītas ar īpašuma apsaimniekošanu, lieliem darījumiem un valūtas manipulācijām. Labus rezultātus būs iespējams sasniegt arī lietās, kas saistītas ar sadzīves projektiem un nekustamo īpašumu. Iespējams, spēsi panākt veiksmīgu komerciālu darījumu, saņemsi vajadzīgo aizdevumu vai gluži pretēji – tiksi vaļā no kāda parāda.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien vairāk viss griezīsies ap tavu partneri (runa varētu būt gan par romantisko, gan darba). Piedod viņam šo uzmanības centrā būšanu – neskaud! Centies priecāties līdzi ar viņu un izbaudīt to kā patiesu laimi. Iespējams, šī diena un situācija palīdzēs tev saprast atšķirības starp dažādām tavām vērtībām un paradumiem.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien atmosfēra darbā varētu līdzināties māju sajūtām. Izmanto šo niansi, lai palūkoties uz savu kolēģu izcelsmi, izglītību, sociālo statusu, raksturu un temperamentu. Tas ir labākais veids, kā tu varēsi saprast, kuri cilvēki tev varētu būt labi sabiedrotie, bet no kuriem labāk turēties atstatus.

 

 

lauva-mil-horLauva

Brīnišķīgs laiks vidējas aktivitātes atpūtai. Met pie malas slinkumu un sēdēšanu vienā vietā – šobrīd tas varētu negatīvi ietekmēt tavu veselību. Tajā pašā laikā tev nevajadzētu ar aktivitātēm pārspīlēt tā, ka pārgursti un vēlāk neko citu vairs nespēj, un nevēlies darīt.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Piemērots mirklis, lai pievērstu pastiprinātu uzmanību saviem mājsaimniecības locekļiem – vecākiem, attālākiem radiniekiem ar mērķi izdarīt ko jauku viņu labā. Šodien vari pievērsties dažādiem darbiem savās mājās, lai padarītu vidi ap sevi vēl mājīgāku. Tas uzlabos gan tavas sajūtas, gan kopējo atmosfēru.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien veiksmīgi spēsi apvienot darbu un atpūtu. Ja nāksies sastapties ar ko sarežģīju, nebijuši, tu veikli spēsi tikt ar to galā, neraugoties uz grūtībām. Jebkurš īss izbrauciens, pastaiga vai ekskursija sola tev sarūpēt jaunu informāciju, komunikāciju ar patīkamiem sarunu biedriem.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Iespējams, šodien tiks pamanīts un novērtēts tavs darbs. Turklāt, ticams ir variants, ka tu ne vien saņemsi mutiskas uzslavas, atbalstu un atzinību, bet arī materiālu atlīdzību, piemēram, algas pielikumu, dāsnu prēmiju vai varēsi uzsākt kādu veiksmīgu darījumu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien tu veiksmīgi spēsi iekarot cilvēkus ar savu šarmu. Esi patiess un pieklājīgs. Neaizmirsti par savu dabisko aktivitāti un liec to lietā. Izkustēties nekad nav par ļaunu. Iespējams, šodien uzsāksi kādu ilglaicīgāku sadarbību vai arī palīdzēsi kādam citam gūt uzvaru.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Laba diena, lai iesaistītos kādā, iespējams, pat slepenā biznesa darījumā. Jo īpaši, ja partneri ir no tālienes. Var gadīties, ka saņemsi negaidītu dāvanu vai lielisku palīdzību, piemēram, svarīgu atbalstu grūtā, neskaidrā situācijā. Finanšu problēmas var tikt atrisinātas.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Lieliska diena, lai to pavadītu kopā ar draugiem un domubiedriem. Šodien dažādas lietas norisināsies tādas, kas būs izdevīgas taviem īstermiņa mērķiem tuvākajā nākotnē. Ja tev draugi piedāvājas palīdzēt – rūpīgi apsver, vai tiešām šī ir situācija, kurā vērts viņus iesaistīt.

 

 

zivis-mil-horZivis

Tu nespēsi sasniegt labus rezultātus bez pietiekamām prasmēm un zināšanām, kompromisa un diplomātiskas komunikācijas. Šodien ir liela iespēja iegūt svarīga, teiksim tā – pareizā cilvēka uzticību un simpātijas. Izvairies no pārlieku lielas vienveidības un centies kļūt aktīvāks savās izpausmēs.

 

 

Lai tev lieliska šī diena!

Sabiedrība

Spēcīgā vētra Jūrmalā ne tikai prasījusi upuri, bet arī izpostījusi daudzus īpašumus – VIDEO

  Pirmdienas vētra īpaši stipri plosījusies Jūrmalā. No iedzīvotājiem saņemti vairāk nekā simt zvani par dažādiem...
Foto:Flickr.com/Michael Simmons/CC

Pensionāre Zemgalē iespaidīgo laimestu nolēmusi izdalīt tuviniekiem

  Ceturtdien, 13. janvārī, Dobeles Stacijas laukuma SIA Narvesen Baltija kioskā iegādāta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu 83...

Traģiski notikumi risinājušies Valmierā – divi jauni vīrieši pieļauj lielāko kļūdu dzīvē

16.janvāra naktī pulksten 03:20 tika saņemta informācija, ka Valmierā notiek kautiņš. Izbraucot uz notikuma vietu,...

Vai skolēni turpmāk varēs lietot skolās iepriekš izsniegtās auduma maskas? Skaidro speciālisti!

  Turpmāk kā sejas maskas būs atļauts lietot medicīniskās sejas maskas vai ne zemākas klases kā...
Foto:Pexels.com/CC

Zināmi 2022./2023. mācību gada sākuma, beigu un brīvdienu laiki

  18. janvārī valdībā apstiprināts Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotais noteikumu projekts par 2022./2023. mācību gada...
Photo by Polina Tankilevitch from Pexels

Pēc valdības sēdes ar paziņojumu iedzīvotājiem klajā nāk Veselības ministrija

  Lai efektīvāk ierobežotu Covid-19 omikron paveida aizvien pieaugošo izplatību, turpmāk vietās, kur nepieciešams lietot sejas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris

  Šī diena kopumā solās būt harmoniska un mierīga. Šī diena dos tev daudz pozitīvu emociju...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. janvāris

  Šodien būs grūti pretoties jebkāda veida kārdinājumiem. Neaizmirsti par to, kas tev ir svarīgs un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. janvāris

  Šodien vairāk varētu nākties iesaistīties savstarpējās attiecībās, paužot savas simpātijas. Ja kāds ar tevi flirtē,...
flckr.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. janvāris

  Klāt kārtējā šī gada janvāra nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. janvāris

  Lieliski piemērota diena, lai sāktu atradināšanos no kaitīgajiem ieradumiem. Koncentrējies uz to un rīkojies neatlaidīgi....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. janvāris

  Šī diena ir visnepiemērotākais brīdis, lai veiktu būtiskas izmaiņas personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Viss, ko...

Mājai un Dārzam

Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...

Vētra beigusies: zināms, kāds laiks gaidāms nedēļas turpinājumā

  Pēc pirmdienas ciklona otrdien debesis skaidrosies un vējš pierims un iegriezīsies no dienvidrietumiem, bet ceturtdien...

Rīgā un centrālajos rajonos sarkanais brīdinājums, laika apstākļi kļūst bīstami!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi pirmdien visā piekrastē izsludinājuši oranžo brīdinājumu (tas nozīmē,...