Pirmajā dienas pusē vajadzētu pievērsties garīgām lietām. Brīnišķīgs laiks, lai dotos uz baznīcu, lūgtos, meditētu. Pilnīgi iespējams, ka rītausmas laikā būs kāds gaišs sapnis, kam, visticamāk, būs kāda nozīme, pēc kā varēsi noteikt, kas tas ir un uz ko virza.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien kļūsi diezgan lēnīgs, taču tas neattieksies uz zinātkāri un komunikablitāti. Komunicē ar cilvēkiem, jo īpaši ar saviem draugiem un informācijas avoti var sniegt tev daudz loģiskās un praktiskās nepieciešamības. Mēģini saprast un pieņemt tieši to, kas tev ir vajadzīgs, nedomājot par kādiem slēptiem motīviem.

 

 

versis-mil-horVērsis

Joprojām svarīgas ir izglītības iespējas, savu perspektīvu paplašināšana un garīgā, intelektuālā attīstība. Iespējams, šodien daudz kas iegūs citādāku jēgu un formu. Mēģini vairāk sadarboties ar saviem domubiedriem un mentoriem – tas palīdzēs tev nostiprināt viedokli un stabilizēt dzīves ritmu.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien iespējamas jaunas un labas izredzes, kas saistītas ar mīlestību un karjeru. Ja liksi lietā savu veselo saprātu, izdomu un intuīciju, spēsi nodrošināt fantastiskas perspektīvas nākotnē ne vien garīgajā un intelektuālajā ziņā, bet arī materiālajā labklājībā.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Tevi var apsveikt ar to, ka tavā dzīvē sācies veiksmīgs un laimīgs posms. Mēģini atklāt un/vai sajust to caur visām savām izredzēm un plāniem. Nenododies tumšām domām un depresijai, nedari lietas, kas ir sliktas tev vai tavam partnerim. Mēģini rast laiku, lai padarītu to, kas tev patiesi patīk.

 

 

lauva-mil-horLauva

Draugs vai partneris no tālienes var sākt spēlēt lielu lomu tavā dzīvē, jo īpaši, ja jūsu tuvākie šobrīd šķiet ne visai draudzīgi, skarbi un pārāk pašpārliecināti. Iespējams, tieši šodien tevī mājos milzu kārdinājums piedalīties kādā finanšu darījumā vai spēlē, kam ir saistība ar naudu.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Tavs dzīvesbiedrs vai biznesa partneris kļūs par vienu no svarīgākajām figūrām tavā dzīvē šodien. Tu varēsi gūt labumu no kāda cilvēka, kam lūgsi padomu vai konsultāciju, jo īpaši, ja runa būs par juridiska un fiziska rakstura lietām. Ja runa ir par tavām partnerattiecībām, pienācis laiks, kad vajadzētu tām būvēt nopietnāku, stabilāku pamatu.

 

 

svari-mil-horSvari

Tavu pienākumu apjoms pakāpeniski palielināsies. Ja tas jau sācis notikt, mēģini, cik vien iespējams, uzzināt par saviem jaunajiem pienākumiem un veidot jaunas un noderīgas pazīšanās, attiecības un informācijas avotus. Tev būs nepieciešams apgūt dažādas jaunas praktiskās iemaņas.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Brīnišķīgi apstākļi, lai tu radoši izpaustos, uzsāktu tirdzniecības vai izglītības projektu vai jebkuru citu projektu mākslas, mūzikas vai psiholoģijas jomā. Lai ko tu darītu, pacenties pievērsties tam ļoti nopietni un ieguldīt tur visas savas spējas, gluži kā tu rūpētos par bērnu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Lieliski piemērota diena, lai tu uzsāktu savas dzīves apstākļu uzlabošanu. Labs mirklis, lai mainītu savu pastāvīgo dzīves vietu uz citu pilsētu, valsti vai sāktu apdomāt, gatavoties šādam solim. Ja esi pārliecināts par savu pašreizējo dzīvesvietu un nevēlies to mainīt – velti laiku tās sakopšanai, pārveidošanai, labiekārtošanai.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Ir pienācis laiks domāt par nepilnību aizpildīšanu tavos zināšanu apcirkņos un mainīt savu paziņu loku. Tikšanās ar ietekmīgiem cilvēkiem var paplašināt tavu redzesloku vai ievērojami uzlabot garastāvokli, vairojot tavu ticību nākotnei un optimismu.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien, iespējams, nāksies iziet iekšējās pielāgošanās procesu jaunam dzīves stilam vai eksistences ritmam. Tas tev sniegs daudz laba – jo īpaši var uzlaboties tava finansiālā labklājība. Tev būs labs ienākumu avots, iespējams, pat vairāki.

 

 

zivis-mil-horZivis

Tavu mērķu, pat visneticamāko un šķietami nereālāko, piepildīšana tagad vislielākajā mērā ir atkarīga no tevis. Par taviem kompanjoniem un darbību sabiedrotajiem ir jākļūst tādām lietām kā augstsirdība, komunikablitāte, cēli centieni, interešu daudzveidība, slāpes pēc zināšanām un pat jauna izglītība.

 

 

Lai tev veicas!

Sabiedrība

Līvānus pāršalc ziņa par smagu noziegumu; aizdomas krīt uz nesen izlaistu cietumnieku

  21.janvārī Valsts policija saņēma informāciju, ka Līvānos kādā dzīvokli tika atrasts vīrieša līķis ar vardarbīgas...
Publicitātes foto

Vairākiem latviešiem slēpošanas ceļojums izvēršas murgā

  Kamēr šajā sezonā sniega Latvijā tikpat kā nav bijis un pašmāju slēpošanas kalni atrodas piespiedu...

Valmieras pusē notikusi šausminoša BMW avārija ar letālu iznākumu

  Jau vēstīts, ka Latvijā aizvadīta ārkārtīgi traģiska diennakts, jo bojā gājuši astoņi cilvēki. Seši no...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Alvin Smith/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. janvāris

  Šodien ļoti svarīgi būs spēt rast harmoniju ar sevi. Tava spēja radīt iekšējo līdzsvaru un...
Foto:Flickr.com/Bousure/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. janvāris

  Planētas ir izvietojušās tā, ka kopumā veido diezgan pozitīvu tendenci. Šodien veiksmīga būs dažāda veida...
Foto:Wallpapermania.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. janvāris

  Šajā dienā vēlams būt miermīlīgiem. Tas tikai nāks par labu dažādu argumentu atspēkošanai un, galu...

Mājai un Dārzam

Kāds laiks mūs sagaida februārī? Vai beidzot klāt ziema? Stāsta Toms Bricis

  Sinoptiķis Toms Bricis LTV raidījumā "Rīta Panorāma" stāsta par februārī gaidāmo laiku. Kā jau šoziem ierasts,...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par laiku trešdien. 22.01.2020. dienas vidū...
Foto:Wallpapersis.com

Zināma laika prognoze turpmākajām dienām; ir arī slikta ziņa

  Tuvākajā nedēļā laika apstākļi būs mainīgi - mākoņi mīsies ar sauli, pa laikam gaidāmi nokrišņi...