Šī diena, it īpaši dienas pirmā puse solās vedināt tevi uz dažādiem kompromisiem ar apkārtējiem cilvēkiem. Līdz ar to būs diezgan grūti parādīt savas prasmes un to, cik spēj padarīt tieši tu.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien teju kā magnēts pievilksi dažādas nepatikšanas. Taču tas, ka lielākoties tev izdosies tikt cauri vien ar minimāliem zaudējumiem, nozīmē, ka tev jāpasakās savai veiksmei, nevis jālielās ar paša aktivitātēm. Netici svētībai? Velti! Tā darbojas!

 

 

versis-mil-horVērsis

Tavu partneru izsalkums pēc dažādām lietām šodien varētu tevi pārsteigt. Viņu aktīvā, nereti pat agresīvā pozīcija būs pretrunā ar normālu, līdzsvarotu viedokli par lietām. Tajā pašā laikā šīs vēlmes un sapņi arī tev nebūs sveši. Uzmanies no tā, ko domā un, ko no tā pasaki skaļi.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien rutīna tev varētu sniegt krasi pretējus rezultātus ierastajam. Tā var sagādāt daudz interesantu un aizraujošu iespaidu, jaunu pieredzi. Iespējams, tev nāksies pielāgoties dažādām izmaiņām un paplašināt redzesloku sev ierastajā darba laukā. Dienas beigās sajutīsi nogurumu, jutīsies izsmelts, jo būsi jaunu iespaidu pārpilnībā.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien vajadzētu izvairīties no jebkādiem finanšu riskiem, ja vien neesi 100% pārliecināts par izdošanos un nepieciešamību. Ir svarīgi apzināties robežu ne tikai saviem spēkiem darbos, bet arī izklaidēs. Ja viegli padosies kādam kārdinājumam, vēlāk noteikti nāksies par to maksāt.

 

 

lauva-mil-horLauva

Laimīgi notikumi šodien spēs tavas emocijas veidot pozitīvā gultnē. Paredzami labi notikumi ģimenē, taču, ja pārspīlēsi ar savu uzstājību, viss labais ātri var izgaist. Var rasties kāda spēcīga saikne ar kaut ko vai kādu no dzimtās vietas vai ģimenes.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien tu atradīsies kaislību, intrigu un dažādu runu ielenkumā. Mēģini pieturēties pie sava viedokļa un paļauties uz savu vērtību sistēmu, pretējā gadījumā viegli kļūsi par kāda cilvēka pārspīlējumu, viltus, uzbudinājuma vai negodīgas rīcības upuri. Esi godīgs un taisnīgs!

 

 

svari-mil-horSvari

Tava interese par dažādiem finansiāla rakstura eksperimentiem un atbalsts no kāda cilvēka var kļūt spēcīgāki. Iespējams, vērtīgu ieguvumu saņemsi no kāda sava sponsora, drauga, bērna vai kāda cita sev tuva, nozīmīga cilvēka. Iespējams, pieņemsi lēmumu ieguldīt naudu kādā projektā vai mārketinga kampaņā.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Lai gan viss, ko šodien darīsi, solās izdoties lieliski, taču ne vienmēr tavas darbības attaisnos cerības. Iespējams, kļūsi ļoti dāsns pret kādu savu radinieku vai tuvu ģimenes locekli, taču tajā pašā laikā teju viltīgi manipulēsi, vēloties saņemt no viņiem pretī daudz vairāk. Padomā vai tas ir tā vērts.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Iespējams radīsies kādi noslēpumi, lietas, ko nevēlēsies atklāt pat pašiem tuvākajiem. Iespējams, tas darīs tevi mazrunīgāku nekā parasti visas šīs dienas garumā. Uzmanies arī ar savu ideju popularizēšanu, tu nejauši vari atklāt kādu vērtīgu detaļu tiem, kuriem tas nebūt nebūtu jāzina. Nepārvērt savu labumu par savu slepeno ienaidnieku.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Daļa no taviem personīgajiem līdzekļiem varētu tikt izmantota finanšu, sociāliem, psiholoģiskiem vai cita veida eksperimentiem. Tavu piedzīvojumu rezultāts nespēs tevi pārsteigt. Tomēr tev vajadzētu atcerēties, ka nav iespējams vienmēr un par visu izdarīt konkrētus, skaidrus secinājumus.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Visas dienas garumā, iespējams, rīkosies ne visai raksturīgi sev. Var gadīties, ka saņemsi kādu piedāvājumu, no kā būs grūti atteikties, taču iepriekš rūpīgi pārdomā vai viss tiešām ir tik skaisti, cik izskatās pirmajā acu uzmetienā. Nebaidies sniegt pozitīvas atbildes, ja vien jūti sevī pārliecību.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien tev vairāk gribēsies pievērsties romantikai un jūtām – dari to! Tava interese par reliģiska, sociāla vai juridiska rakstura jautājumiem varētu pieaugt. Tava emocionalitāte it īpaši pēdējā laikā ir teju kā tavs neatņemamais esības elements, taču šodien tu spēsi justies labi neatkarīgi no apstākļiem.

 

 

Lai tev brīnišķīga šī diena!

Sabiedrība

Misāni izdos Latvijai: Ģimene nāk klajā ar paziņojumu

  Kristīnes Misānes ģimenes paziņojums pēc tam, kad kļuvis zināms - Dānija viņu izdos Latvijai, nevis...

Dānijas puse atzīst: K. Misāne jāizdod Latvijai

  Dānijas tiesa apstiprinājusi Dānijas ģenerālprokurora lēmumu atcelt Kristīnes Misānes izdošanu Dienvidāfrikas Republikai, vēsta Latvijas Televīzijas...

Unikāls atradums uziets Lielajos kapos Rīgā

  Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas meži” daļas “Dārzi un parki” Rīdzenes iecirkņa teritorijas apsaimniekošanas speciālisti Lielo kapu...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/marian rodriguez m./CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. februāris

  Šodien svarīgi būs censties pēc iespējas veiksmīgi atrisināt dažādas negatīvās tendences, kas varētu rasties no...
Foto:Pexels.com/Brenda Timmermans/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. februāris

  Planētu mijiedarbība šodien prognozē dažādas cīņas ar savām personīgajām attiecībām, iespējami iekšējie konflikti pašam ar...
Foto:7-themes.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris

  Ko zvaigznes mums sola otrdien, 18. februārī?     Auns Auni mēdz būt neuzmanīgi un nevērīgi pret citiem savas...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/FHKE/CC

Iestājies meteoroloģiskais pavasaris, tomēr februāra beigās laiks jūtami mainīsies

  Latvijā sācies meteoroloģiskais pavasaris, atsevišķos reģionos meteoroloģiskajai ziemai neiestājoties. Savukārt pēc aktuālajām prognozēm turpmākajās nedēļās...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina: 17.02.2020. vakarā daudzviet Latvijā saglabāsies dienvidrietumu vējš...
Foto:Pexels.com/Flavia Marques/CC

Diemžēl nav labu ziņu par gaidāmo laiku šonedēļ

  Arī šajā nedēļā laika apstākļus noteiks ciklonu darbība - gaidāmas spēcīgas vēja brāzmas un nokrišņi....