Šī diena, it īpaši dienas pirmā puse solās vedināt tevi uz dažādiem kompromisiem ar apkārtējiem cilvēkiem. Līdz ar to būs diezgan grūti parādīt savas prasmes un to, cik spēj padarīt tieši tu.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien teju kā magnēts pievilksi dažādas nepatikšanas. Taču tas, ka lielākoties tev izdosies tikt cauri vien ar minimāliem zaudējumiem, nozīmē, ka tev jāpasakās savai veiksmei, nevis jālielās ar paša aktivitātēm. Netici svētībai? Velti! Tā darbojas!

 

 

versis-mil-horVērsis

Tavu partneru izsalkums pēc dažādām lietām šodien varētu tevi pārsteigt. Viņu aktīvā, nereti pat agresīvā pozīcija būs pretrunā ar normālu, līdzsvarotu viedokli par lietām. Tajā pašā laikā šīs vēlmes un sapņi arī tev nebūs sveši. Uzmanies no tā, ko domā un, ko no tā pasaki skaļi.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien rutīna tev varētu sniegt krasi pretējus rezultātus ierastajam. Tā var sagādāt daudz interesantu un aizraujošu iespaidu, jaunu pieredzi. Iespējams, tev nāksies pielāgoties dažādām izmaiņām un paplašināt redzesloku sev ierastajā darba laukā. Dienas beigās sajutīsi nogurumu, jutīsies izsmelts, jo būsi jaunu iespaidu pārpilnībā.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien vajadzētu izvairīties no jebkādiem finanšu riskiem, ja vien neesi 100% pārliecināts par izdošanos un nepieciešamību. Ir svarīgi apzināties robežu ne tikai saviem spēkiem darbos, bet arī izklaidēs. Ja viegli padosies kādam kārdinājumam, vēlāk noteikti nāksies par to maksāt.

 

 

lauva-mil-horLauva

Laimīgi notikumi šodien spēs tavas emocijas veidot pozitīvā gultnē. Paredzami labi notikumi ģimenē, taču, ja pārspīlēsi ar savu uzstājību, viss labais ātri var izgaist. Var rasties kāda spēcīga saikne ar kaut ko vai kādu no dzimtās vietas vai ģimenes.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien tu atradīsies kaislību, intrigu un dažādu runu ielenkumā. Mēģini pieturēties pie sava viedokļa un paļauties uz savu vērtību sistēmu, pretējā gadījumā viegli kļūsi par kāda cilvēka pārspīlējumu, viltus, uzbudinājuma vai negodīgas rīcības upuri. Esi godīgs un taisnīgs!

 

 

svari-mil-horSvari

Tava interese par dažādiem finansiāla rakstura eksperimentiem un atbalsts no kāda cilvēka var kļūt spēcīgāki. Iespējams, vērtīgu ieguvumu saņemsi no kāda sava sponsora, drauga, bērna vai kāda cita sev tuva, nozīmīga cilvēka. Iespējams, pieņemsi lēmumu ieguldīt naudu kādā projektā vai mārketinga kampaņā.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Lai gan viss, ko šodien darīsi, solās izdoties lieliski, taču ne vienmēr tavas darbības attaisnos cerības. Iespējams, kļūsi ļoti dāsns pret kādu savu radinieku vai tuvu ģimenes locekli, taču tajā pašā laikā teju viltīgi manipulēsi, vēloties saņemt no viņiem pretī daudz vairāk. Padomā vai tas ir tā vērts.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Iespējams radīsies kādi noslēpumi, lietas, ko nevēlēsies atklāt pat pašiem tuvākajiem. Iespējams, tas darīs tevi mazrunīgāku nekā parasti visas šīs dienas garumā. Uzmanies arī ar savu ideju popularizēšanu, tu nejauši vari atklāt kādu vērtīgu detaļu tiem, kuriem tas nebūt nebūtu jāzina. Nepārvērt savu labumu par savu slepeno ienaidnieku.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Daļa no taviem personīgajiem līdzekļiem varētu tikt izmantota finanšu, sociāliem, psiholoģiskiem vai cita veida eksperimentiem. Tavu piedzīvojumu rezultāts nespēs tevi pārsteigt. Tomēr tev vajadzētu atcerēties, ka nav iespējams vienmēr un par visu izdarīt konkrētus, skaidrus secinājumus.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Visas dienas garumā, iespējams, rīkosies ne visai raksturīgi sev. Var gadīties, ka saņemsi kādu piedāvājumu, no kā būs grūti atteikties, taču iepriekš rūpīgi pārdomā vai viss tiešām ir tik skaisti, cik izskatās pirmajā acu uzmetienā. Nebaidies sniegt pozitīvas atbildes, ja vien jūti sevī pārliecību.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien tev vairāk gribēsies pievērsties romantikai un jūtām – dari to! Tava interese par reliģiska, sociāla vai juridiska rakstura jautājumiem varētu pieaugt. Tava emocionalitāte it īpaši pēdējā laikā ir teju kā tavs neatņemamais esības elements, taču šodien tu spēsi justies labi neatkarīgi no apstākļiem.

 

 

Lai tev brīnišķīga šī diena!

Sabiedrība

Pasta darbiniece no Madonas tiek pie pilnīgi jauna auto

  SuperBingo Vasaras spēles ietvaros laimētā automašīna Volkswagen T-Cross ir nodota tās saimniecei Ainai Īspēterei no Madonas. Laimētāja,...

Atcerieties izgāztā koka pacelto “golfiņu” Bolderājā? Stāstam ir turpinājums!

  Tieši pirms nedēļas, pagājušajā ceturtdienā, Rīgā un tās apkārtnē daudzus kokus izgāza stiprās vēja brāzmas....
Siguldas novada dome

Lieli jaunumi šoruden gaida Siguldas viesus – autobraucējus

  Sākoties rudens tūrisma sezonai un palielinoties tūristu plūsmai, Siguldas novada pašvaldība pilsētas centrā pie vairākām...

Horoskopi un Testi

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam OKTOBRIM

Koku lapas jau pamazām iekrāsojas zeltītajos toņos un arvien vairāk gaisā jaušams – jā, ir...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

Šī diena būs par un ap zinātkāri un sava redzesloka paplašināšanu. Vēlēsies atrast skaidrību it...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

Perfekta diena jaunu sakaru nodibināšanai! Labvēlīgs laiks jaunu attiecību veidošanai un esošo nostiprināšanai. Ik vienā...

Mājai un Dārzam

Diemžēl jau ir zināms, kad beigsies fantastiskā atvasara

  Lai gan katru dienu mūs šonedēļ priecē silts un saulains laiks, tas ilgs tikai līdz...

Ko varam sagaidīt no šīs nedēļas? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Pagājušajā nedēļa piedzīvojām gan vasarīgu karstumu, gan vētru, brīvdienas bija saulainas, bet daudzviet svētdienas rītā...
Foto: LVĢMC

Izskan jaunas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku: Prognoze 7 dienām!

  Tuvākajās dienās Latvijā saglabāsies silts un sauss laiks, nedēļas vidū, termometra stabiņam sasniedzot +24...+25° atzīmi,...