Šodien vairāk būs jūtama tieksme pēc baudas un ērtībām. Dienas otrajā pusē planētu ietekmē solās būt vēlme pēc romantikas – izmanto to!

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien ir piemērota diena, lai tu stiprinātu savu personisko materiālo situāciju, kā arī veiktu dažādus pasākumus, lai varētu garantēt sev tuvākajiem cilvēkiem labumu no sava darba. Strādā cītīgi un domā par nākotni – ieguldi tajā.

 

 

versis-mil-horVērsis

Iespējams, šodien nedaudz novirzīsies no sava mērķa, nepamanot, cik ļoti tu tam tuvojies, vai tieši pretēji – attālinies no tā. Tomēr ir iespējams arī pilnīgi skaidri saredzēt savu stabilitāti, kas sniegs tev labsajūtu un aizraušanos ar apziņu, ka tu pats spēj visu kontrolēt, ieskaitot pat šķietami sarežģītākos aspektus.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien daudz cilvēki, kuri tev ir apkārt, pat tuvākie, var rīkoties tev aiz muguras. Mēģini saprast, kāpēc tas tā notiek un saskatīt visā pozitīvo. Tev vajadzētu spēt atbildēt pašam uz sevis uzdotiem jautājumiem, lai noskaidrotu, kādēļ šāda situācija ir izveidojusies. Mēģini neko nesasteigt!

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien solās, ka darbi tev ies no rokas. Galvenais – apzinies robežas un saglabā skaidru priekšstatu par to, ko un kāpēc tu dari. Mēģini palūkoties nākotnē, domājot par to, ko tagad vari darīt tās vārdā. Rūpīgi apdomā savu materiālo situāciju – iespējams, esi saplānojis pārlieku daudz tādu lietu, kas patiesībā tev nav vajadzīgas.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien tev jākoncentrējas uz to, lai tu spētu profesionālajā jomā sasniegt tieši to, ko vēlies – tāpēc pats sev nosaki vislabāko mērķi. Neļaujies citu provokācijām, bet saredzi to, ko patiesi vēlies sasniegt. Koncentrējies uz materiālo stabilitāti un finansiālo labklājību. Domā par nākotni, par to, ko vēlies sasniegt, kā vēlies dzīvot.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien ir lieliski piemērota diena, lai tu padarītu to, kas tev ir saplānots. Atceries – tev ir ļoti svarīgi darboties, virzoties uz konkrētu mērķi, nevis vienkārši darīt kaut ko kā pagadās. Ja tu mēģināsi iesākt vairākas lietas reizē un haotiski mēģināt padarīt visu, no tā nekas neizdosies, tāpēc iemācies plānot savu laiku, tādējādi sakārtosi gan darāmos darbus, gan savu prātu.

 

 

svari-mil-horSvari

Jebkuras attiecības, kas saistītas ar naudu, var izrādīties diezgan intensīvas šodien. Pat tad, ja viss šķiet labi, var gadīties emocionālas eksplozijas, pretenzijas un mēģinājumi rīkoties ne visai godīgi. Uzmanies, lai neiekultos nevajadzīgās intrigās, nevienu neaprunā – tas vēlāk var tev krietni vien atspēlēties.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Iespējams, šodien nāksies pacīnīties ar savu partneri, ja tev tāds ir. No vienas puses tevi fascinēs tas, ko un kā viņš dara, cik var padarīt un kā prot kārot lietas, taču no otras – tas viss kopumā šķitīs ļoti kaitinoši un apgrūtinoši. Mēģini šo situāciju nolīdzināt sarunu ceļā, nevis ieraujoties savā čaulā.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tavs materiālā stāvokļa algoritms ir pavisam vienkāršs: jo vairāk tu strādāsi, jo vairāk nopelnīsi. Ja esi vadošā amatā, tev vajadzētu darīt divas lietas: pirmkārt, izskaidrot šo principu saviem padotajiem un, otrkārt, pārliecināties, ka to pasakot, tu neizvairies no savu pienākumu izpildīšanas.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tu varētu kļūt diezgan apsēsts ar savu darbu, jo nāksies krietni piepūlēties, lai sasniegtu savus mērķus. Jo īpaši, ja esi brīvmākslinieks un materiāli nodrošini ne vien sevi, bet arī savu ģimeni. Iespējams arī gadījumā, ja vienkārši mīli to, ko dari un esi gatavs to turpināt visu savu dzīvi. Taču atceries – ir jāuzmanās no jebkura veida pārmērībām.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Saimniecības lietas, ģimenes pasākumi un lēmumi solās kļūt nozīmīgāki tieši tev. Labs mirklis jebkādām sagatavošanās darbībām, kas vajadzīgas ar nekustamo īpašumu saistītiem projektiem, padomā, ko vari darīt, lai uzlabotu, pārkārtotu, atjaunotu vai mainītu vidi sev apkārt.

 

 

zivis-mil-horZivis

Ļoti labs mirklis ilgtermiņa komerciāliem darījumiem un darījumiem, kas veicami izbraucienos. Varēsi veiksmīgi parādīt savu māksliniecisko vai ekonomikas rakstura talantu. Veiksmīgas solās būt tās lietas un situācijas, kas saistītas ar mākslu, skaistumu, pārtiku un sadzīves komfortu.

 

 

Lai tev lieliska un izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Pasta darbiniece no Madonas tiek pie pilnīgi jauna auto

  SuperBingo Vasaras spēles ietvaros laimētā automašīna Volkswagen T-Cross ir nodota tās saimniecei Ainai Īspēterei no Madonas. Laimētāja,...

Atcerieties izgāztā koka pacelto “golfiņu” Bolderājā? Stāstam ir turpinājums!

  Tieši pirms nedēļas, pagājušajā ceturtdienā, Rīgā un tās apkārtnē daudzus kokus izgāza stiprās vēja brāzmas....
Siguldas novada dome

Lieli jaunumi šoruden gaida Siguldas viesus – autobraucējus

  Sākoties rudens tūrisma sezonai un palielinoties tūristu plūsmai, Siguldas novada pašvaldība pilsētas centrā pie vairākām...

Horoskopi un Testi

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam OKTOBRIM

Koku lapas jau pamazām iekrāsojas zeltītajos toņos un arvien vairāk gaisā jaušams – jā, ir...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

Šī diena būs par un ap zinātkāri un sava redzesloka paplašināšanu. Vēlēsies atrast skaidrību it...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

Perfekta diena jaunu sakaru nodibināšanai! Labvēlīgs laiks jaunu attiecību veidošanai un esošo nostiprināšanai. Ik vienā...

Mājai un Dārzam

Diemžēl jau ir zināms, kad beigsies fantastiskā atvasara

  Lai gan katru dienu mūs šonedēļ priecē silts un saulains laiks, tas ilgs tikai līdz...

Ko varam sagaidīt no šīs nedēļas? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Pagājušajā nedēļa piedzīvojām gan vasarīgu karstumu, gan vētru, brīvdienas bija saulainas, bet daudzviet svētdienas rītā...
Foto: LVĢMC

Izskan jaunas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku: Prognoze 7 dienām!

  Tuvākajās dienās Latvijā saglabāsies silts un sauss laiks, nedēļas vidū, termometra stabiņam sasniedzot +24...+25° atzīmi,...