Šodien vairāk būs jūtama tieksme pēc baudas un ērtībām. Dienas otrajā pusē planētu ietekmē solās būt vēlme pēc romantikas – izmanto to!

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien ir piemērota diena, lai tu stiprinātu savu personisko materiālo situāciju, kā arī veiktu dažādus pasākumus, lai varētu garantēt sev tuvākajiem cilvēkiem labumu no sava darba. Strādā cītīgi un domā par nākotni – ieguldi tajā.

 

 

versis-mil-horVērsis

Iespējams, šodien nedaudz novirzīsies no sava mērķa, nepamanot, cik ļoti tu tam tuvojies, vai tieši pretēji – attālinies no tā. Tomēr ir iespējams arī pilnīgi skaidri saredzēt savu stabilitāti, kas sniegs tev labsajūtu un aizraušanos ar apziņu, ka tu pats spēj visu kontrolēt, ieskaitot pat šķietami sarežģītākos aspektus.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien daudz cilvēki, kuri tev ir apkārt, pat tuvākie, var rīkoties tev aiz muguras. Mēģini saprast, kāpēc tas tā notiek un saskatīt visā pozitīvo. Tev vajadzētu spēt atbildēt pašam uz sevis uzdotiem jautājumiem, lai noskaidrotu, kādēļ šāda situācija ir izveidojusies. Mēģini neko nesasteigt!

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien solās, ka darbi tev ies no rokas. Galvenais – apzinies robežas un saglabā skaidru priekšstatu par to, ko un kāpēc tu dari. Mēģini palūkoties nākotnē, domājot par to, ko tagad vari darīt tās vārdā. Rūpīgi apdomā savu materiālo situāciju – iespējams, esi saplānojis pārlieku daudz tādu lietu, kas patiesībā tev nav vajadzīgas.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien tev jākoncentrējas uz to, lai tu spētu profesionālajā jomā sasniegt tieši to, ko vēlies – tāpēc pats sev nosaki vislabāko mērķi. Neļaujies citu provokācijām, bet saredzi to, ko patiesi vēlies sasniegt. Koncentrējies uz materiālo stabilitāti un finansiālo labklājību. Domā par nākotni, par to, ko vēlies sasniegt, kā vēlies dzīvot.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien ir lieliski piemērota diena, lai tu padarītu to, kas tev ir saplānots. Atceries – tev ir ļoti svarīgi darboties, virzoties uz konkrētu mērķi, nevis vienkārši darīt kaut ko kā pagadās. Ja tu mēģināsi iesākt vairākas lietas reizē un haotiski mēģināt padarīt visu, no tā nekas neizdosies, tāpēc iemācies plānot savu laiku, tādējādi sakārtosi gan darāmos darbus, gan savu prātu.

 

 

svari-mil-horSvari

Jebkuras attiecības, kas saistītas ar naudu, var izrādīties diezgan intensīvas šodien. Pat tad, ja viss šķiet labi, var gadīties emocionālas eksplozijas, pretenzijas un mēģinājumi rīkoties ne visai godīgi. Uzmanies, lai neiekultos nevajadzīgās intrigās, nevienu neaprunā – tas vēlāk var tev krietni vien atspēlēties.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Iespējams, šodien nāksies pacīnīties ar savu partneri, ja tev tāds ir. No vienas puses tevi fascinēs tas, ko un kā viņš dara, cik var padarīt un kā prot kārot lietas, taču no otras – tas viss kopumā šķitīs ļoti kaitinoši un apgrūtinoši. Mēģini šo situāciju nolīdzināt sarunu ceļā, nevis ieraujoties savā čaulā.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tavs materiālā stāvokļa algoritms ir pavisam vienkāršs: jo vairāk tu strādāsi, jo vairāk nopelnīsi. Ja esi vadošā amatā, tev vajadzētu darīt divas lietas: pirmkārt, izskaidrot šo principu saviem padotajiem un, otrkārt, pārliecināties, ka to pasakot, tu neizvairies no savu pienākumu izpildīšanas.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tu varētu kļūt diezgan apsēsts ar savu darbu, jo nāksies krietni piepūlēties, lai sasniegtu savus mērķus. Jo īpaši, ja esi brīvmākslinieks un materiāli nodrošini ne vien sevi, bet arī savu ģimeni. Iespējams arī gadījumā, ja vienkārši mīli to, ko dari un esi gatavs to turpināt visu savu dzīvi. Taču atceries – ir jāuzmanās no jebkura veida pārmērībām.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Saimniecības lietas, ģimenes pasākumi un lēmumi solās kļūt nozīmīgāki tieši tev. Labs mirklis jebkādām sagatavošanās darbībām, kas vajadzīgas ar nekustamo īpašumu saistītiem projektiem, padomā, ko vari darīt, lai uzlabotu, pārkārtotu, atjaunotu vai mainītu vidi sev apkārt.

 

 

zivis-mil-horZivis

Ļoti labs mirklis ilgtermiņa komerciāliem darījumiem un darījumiem, kas veicami izbraucienos. Varēsi veiksmīgi parādīt savu māksliniecisko vai ekonomikas rakstura talantu. Veiksmīgas solās būt tās lietas un situācijas, kas saistītas ar mākslu, skaistumu, pārtiku un sadzīves komfortu.

 

 

Lai tev lieliska un izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Otrdiena pienākusi ar traģiskām vēstīm

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 20.jūnija plkst. 6.30 līdz 21.jūnijam plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Magone atzīstas – kas notiek pa īstam, bet kas ir šovs?

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" lielākā zvaigzne Magone dodas uz tirgu iepirkties un satiek savus...
Foto:Flickr.com/Freaktography/CC

Iedzīvotājiem tik sarežģītajā laikā uzradušies zemiski krāpnieki

  Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirknī saņemti iesniegumi no personām, kuras, vēloties iegādāties kokskaidu...
VID

VID pirms svētkiem izplata būtisku informāciju

  Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes muitas kontroles punkti, kas darbojas nepārtrauktā diennakts režīmā, strādās...

Liels notikums mūsu Eirovīzijas pārstāvju “Citu zēnu” dzīvē – VIDEO

  Liekas naudas nekad nav par daudz. Jo katram taču ir kāds mazais sapnītis, vai vēlme,...

Sinoptiķis Bricis: Līdz ar Jāņiem situācija pie mums mainīsies

  Aizvadītajās brīvdienās Rietumeiropā piedzīvots milzīgs karstuma vilnis, daudzviet uzstādot nebijušus karstuma rekordus, bet Lietuvu svētdien...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūnijs

  Šodien negatīvisms nav pieņemams pat vismazākajās tā izteiksmēs. Dari visu tā, lai smaids un optimisms...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. jūnijs

  Šodien kopumā vajadzētu mēģināt aizmirst par materiālismu. Šodien lielākie panākumi gaidāmi tiem, kuri rūpējas nevis...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam JŪLIJAM

Tūlīt klāt vasaras otrais mēnesis – JŪLIJS! Kādi notikumu un dzīves pavērsieni tajā sagaida tieši...
Foto:Flickr.com/Svetlana Yarbus/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 20. – 26. jūnijs

  Kārtējā nedēļa galā un ar jauniem notikumiem steidz jauna pie mums. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās...
Foto:Flickr.com/Cristian C/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. jūnijs

  Mainīsies veids, kā tu uztver apkārt notiekošo. Iespējams, apkārt manīsi cilvēku egoistiskās rīcības, iedzīvošanos uz...
Foto:Flickr.com/gordonramsaysubmissions/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. jūnijs

  Šī diena kopumā solās būt diezgan mierīgs laiks, kurā vajadzētu vairāk uzmanības veltīt savai izaugsmei....

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis: Līdz ar Jāņiem situācija pie mums mainīsies

  Aizvadītajās brīvdienās Rietumeiropā piedzīvots milzīgs karstuma vilnis, daudzviet uzstādot nebijušus karstuma rekordus, bet Lietuvu svētdien...
Foto:Pexels.com/Freddie Ramm/CC

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ un Līgo svētkos

Tuvākajās dienās palaikam vēl sagaidāmi nokrišņi, bet jau no trešdienas laiks sāks uzlaboties un svētku...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par svētdien gaidāmajiem nokrišņiem un ūdens līmeņa...