Pēcpusdienā un vakarā solās būt diezgan daudz satraucošu mirkļu tāpēc esi gatavs emocionālai spriedzei. Mēģini rīkoties produktīvi, pievēršot uzmanību prioritātēm.

 

 

auns-mil-horAuns

Pirmā dienas puse būs piemērota dažādām komandas aktivitātēm un publiskiem pasākumiem. Uz pēcpusdienu tavs entuziasms sāks strauji samazināties. Iespējams, pat zaudēsi interesi par konkurenci un uzvaru. Vakarā var gadīties apmaldīties pašam savās fantāzijās.

 

 

versis-mil-horVērsis

Dienas pirmajā pusē vajadzētu pievērsties dažādiem aktīvākiem soļiem un rūpīgam darbam. Pēc savas personīgas pieredzes islabāk spēsi saprast, cik daudz slodzes vari izturēt un, kad ir piemērotākais laiks pārstāt iesākto. Otrā dienas puse solās būt mierīgāka – ar samazinātu stresa līmeni un pārmaiņām tavā vidē un garastāvoklī.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

No rīta tu jutīsies ļoti aptimistiski, tāpēc dažādas lietas spēsi atrisināt nevainojami. Netērē laiku nevajadzīgām lietām – koncentrējies uz savu individuālo darbu. Uzmanies, lai nepārpūlētos. Iespējams, šodien vajadzētu padomāt vairāk par savu veselību, nepieciešamības gadījumā apmeklējot arī ārstu.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šī diena var iesākties ar neskaidrību vai vispārēju nervozitāti. Nenorādi cilvēkiem uz viņu kļūdām un esi laipnāks arī pret sevi, galu galā – mēs visi reizi pa reizei kļūdāmies. Otro dienas pusi mēģini veltīt citam posmam savā darbā vai jaunam projektam.

 

 

lauva-mil-horLauva

Kāds ceļojums vai pastaiga, kas ieplānota dienas pirmajā pusē, var izrādīties bezjēdzīga laika šķiešana. Tas pats attiecas arī uz pārējiem notikumiem, ja vien tie nav iepriekš rūpīgi saplānoti. Pievērs uzmanību dažādiem sadzīviskiem jautājumiem, koncentrējies uz domām par savu pašreizējo un nākotnes labklājību.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Otro dienas pusi velti dažādiem jauninājumiem savā darbā un dzīvē kopumā. Komunicē ar partneriem vai starpniekiem – tas ir īpasi nozīmīgi šobrīd. Ļoti piemērots laiks dažādām diskusijām, sapulcēm un privātātām sarunām.

 

 

svari-mil-horSvari

Iespējams, sāks mazliet apsīkt tava enerģija. Dienas laikā uzmanība tiks novirzīta uz tādām lietām kā intelekts, intuīcija un dzīves pieredze. Otrā dienas puse būs ļoti piemērota jebkuriem jautājumiem, kas saistīti ar braucieniem, iepirkumiem, savstarpējiem norēķiniem, lietišķo etiķeti un medicīnu.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Otrā dienas puse solās būt ražīgāka nekā pirmā. Šajā laikā tavas biznesa/darba prasmes var kļūt mazliet iesīkstējušas, bet tavs radošais potenciāls liks tev atmosties. Piemērots laiks kādai sirdssiltai sarunai vai romantiskai sarakstei/komunikācijai ar savu partneri.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Dienas pirmajā pusē pieļaujama atklātība un naivums, taču otrajā dienas pusē labāk par šādām lietām aizmirsti. Iespējams, uz vakarpusi vēlēsies vairāk miera un klusuma. Iespējams, ka kaut kādu apstākļu vai garastāvokļa maiņa radīs tev vēlmi pēc pabūšanas vienatnē.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien nenosaki sev nekādus jaunus mērķus, nepieej lietām pārlieku neatlaidīgi. Kad pabeidz darbus, pārslēdz arī domāšanu uz mierīgāku režīmu, atpūties. Otrajā dienas pusē būtu labi doties kādā garākā pastaigā. Piemērota diena arī kādai nopietnai, uzticībs pilnai sarunai ar draugiem, ģimenes locekļiem vai kaimiņiem.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Diena, visticamāk, iesāksies diezgan mierīgi un būs salīdzinoši brīva, bet pēcpusdienā viss var mainīties. Tev vajadzētu padomāt par savu karjeru, ienākumiem, attiecībām ar vadību kā arī par problēmām ģimenē, piemēram, mijiedarbību/saskarsmi ar vecākiem vai bērniem.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šaubas un garastāvokļa svārstības var būt tavi sabiedrotie visu rīta cēlienu. Dienas otrajā pusē tev vajadzētu atkal panākt skaidrāku izpratni par lietām un saviem nodomiem. Ja nejauši esi zaudējis pareizo ceļu – šodien tu to atradīsi no jauna!

 

 

Lai tev lieliska un izdevusies šī diena!

Sabiedrība

“Maxima” veikalu tīkls izplatījis patīkamu ziņu daudziem pircējiem

  Sekojot līdzi iedzīvotāju uztura paradumiem un garšas tendencēm, “Maxima” turpina paplašināt “Meistara Markas” gatavo maltīšu...
Foto:Pexels.com/CC

Varēs samaksāt par elektrību un apkuri… Pirkums “Maxima” veikalā pensionāram no Rīgas atnes milzīgu naudas summu

  Ceturtdien, 6. janvārī, kāds 77 gadus vecs pensionēts rīdzinieks ar SIA Maxima Latvija (Ieriķu ielā 3, Rīgā) pirktu...

Izskan nopietns brīdinājums par turpmāk gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni dzelteno un pat oranžo brīdinājumu par...
Foto:Flickr.com/ Roger Ahlbrand/CC

Diemžēl ceturtdienas rīts sācies ar ziņu par lielu nelaimi

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 12. janvāra plkst. 06.30 līdz 13.janvārim plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...
Foto:Flickr.com/Kate Ter Haar/CC

Izplatīts nopietns brīdinājums par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu, kas ir spēkā līdz ceturtdienas...

Vai tiešām mūsu šī gada pārstāvis Eirovīzijas konkursā jau ir zināms?

  Šā gada 5. februārī norisināsies Latvijas televīzijas dziesmu atlases konkurss “Supernova 2022”, kurā 17 pusfinālisti...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. janvāris

  Šī diena nebūs piemērota lielu lēmumu pieņemšanai un milzīgam enerģijas patēriņam. Pat normāla fiziskā piepūle...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. janvāris

  Auns Auna zīmē dzimušie ir tendēti ļoti strauji uzsākt dažādus projektus un aizrautīgi arī turpināt pie...
Foto:Flickr.com/Sean/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. janvāris

  Šodien iespējams pašapziņas trūkums un nav izslēgts, ka radīsies dažādi iekšējie konflikti. Varētu būt grūti...
Foto:Nature.desktopnexus.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. janvāris

  Šī diena kopumā būs dažādu emociju piepildīta - gan interesanta, gan garlaicīga, satraukumu un vienaldzības...
Foto:Flickr.com/photogramma1/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 10.-16. janvāris

  Vēl viena nedēļa aiz muguras un jauna klāt, tās mainās strauji, gadam atkal ritot uz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. janvāris

  Šī diena var radīt emocionālu diskomfortu, jo priekšā gada pirmā pilnā darba nedēļa. Lai arī...

Mājai un Dārzam

Izskan nopietns brīdinājums par turpmāk gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni dzelteno un pat oranžo brīdinājumu par...
Foto:Flickr.com/Kate Ter Haar/CC

Izplatīts nopietns brīdinājums par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu, kas ir spēkā līdz ceturtdienas...

Kad beigsies bargais sals un kas notiks tālāk? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis

  Brīvdienās Kurzemi piemeklēja stipra snigšana - dažviet Ziemeļkurzemē vakar sniega kārta bija ap 40 centimetriem....