2. aprīlī ikvienam nāksies likt lietā savas komunikācijas prasmes un prāta spējas, lai gan pārsvarā tas notiks attālināti.

 

aunsAuns

Auni zināmi ar savu aizrautību, ar kādu tie strādā pie saviem projektiem, turklāt bieži vien bez apkārtējo palīdzības vai atbalsta. Lai gan tas tevi padara savās un citu acīs spēcīgu, šādi tu patērē vairāk laika un resursu, nereti nesot postu citiem un viņu darbam. Atrodi iespēju nostiprināt komunikāciju ar apkārtējiem, lai uzlabotu savu darba efektivitāti.

 

 

versisVērsis

Planētas sagādās tev vairākus traucēkļus ierastajā darba ritumā. Vēlams tos izmantot savā labā un nedaudz atpūsties. Tu esi cītīgs darbinieks un apkārtējie novērtē tavu apņēmīgo un atbildīgo personību, taču šodien ieteicams vairāk pievērsties socializācijai ar citiem.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem jādara viss, kas nepieciešams, lai nezaudētu fokusu uz saviem darbiem, taču jābūt gataviem arī uz iespējamiem konfliktiem. Gan Ūdensvīri, gan Lauvas var censties izsist tevi no sliedēm. Tavs asais prāts šodien būs tavs spēcīgākais ierocis.

 

 

vezisVēzis

Vēžiem ieteicams šo dienu pavadīt kopā ar otro pusīti. Tu esi ģimenes cilvēks, taču ģimene nenozīmē tikai tavus pirmās pakāpes radiniekus – daļa ģimenes ir arī tavs mīļotais cilvēks. Izmanto labvēlīgo zvaigžņu stāvokli un pavadi neaizmirstamu, interesantu dienu kopā ar mīļoto.

 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem vajadzētu saglabāt vēsu prātu un neiespringt uz apkārt notiekošo. Tu neesi sevišķi komunikabls cilvēks, taču tev piemīt tendence būt burta kalpam, kā rezultātā uzspied citiem pildīt visas prasības un noteikumus pat tad, kad tas neietilpst tavos pienākumos. Lieki piebilst, ka šāda uzstājība rezultēsies ar nepatikšanām tev pašam.

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas ir visai spēcīgas un pretrunīgas zīmes pārstāvji, līdz ar to planētas sevišķu ietekmi neatstās. Iespējams, daži jutīs vēlmi vairāk komunicēt ar apkārtējiem. Ņemot vērā tavu aizņemto ikdienu, socializācija ar citiem nāks tikai par labu.

 

 

 

 

svariSvari

Svariem ieteicams šodien pievērsties darbam, lai kā to arī negribētos. Šodien vājāko zīmju pārstāvji būs smēlušies spēku no Dvīņiem un būs ar krietni spēcīgāku mugurkaulu kā ierasts, līdz ar to spēs paši sevi aizstāvēt no jebkādām negācijām. Šī diena ir tava iespēja atpūsties no saviem astroloģiskajiem pienākumiem un veltīt vairāk laika reālajam ikdienas darbam.

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpioniem šodien vajadzētu būt piesardzīgiem pirms kādam iedzelt. Tie, kurus ierasti vari pielikt pie vietas bez īpašas piepūles, šodien izrādīsies visai sīksti pretinieki. Ja iespējams, par savu sabiedroto šodien izvēlies Ūdensvīra zīmes pārstāvi.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem šodien problēmas varētu sagādāt koncentrēšanās, taču spēsi padarīt vairākus darbus īsā laika periodā. Apsver iespēju saplānot laiku tā, lai visu padari jau dienas pirmajā pusē, savukārt otro dienas pusi velti komunikācijai ar citiem.

 

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušie šodien būs komunikablāki kā ierasts. Izmanto lietderīgi planētu stāvokli, brīvo laiku un ļaujies komunikācijai ar apkārtējiem, piemēram, pārrunā ar kolēģiem plānotos projektus, kā arī uzsākto projektu progresu.

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem šodien ieteicams izvēlēties spēcīgus pretiniekus. Tāpat kā ierasts, būsi noskaņots argumentiem un debatēm. Tās izdosies īpaši veiksmīgas un rezultatīvas, ja tajās iesaistīsi līdzvērtīga kalibra cilvēkus.

 

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem vajadzētu vairāk pievērsties darbam un samazināt laiku, ko parasti pavada sarunās ar citiem. Tev patīk nozīmīgas, dziļas sarunas, taču šodien pastāv risks, ka tās būs velta laika tērēšana, tādēļ labāk izmanto laiku produktīvi strādājot.

 

 

Veiksmīgu ceturtdienu! 

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Micke Jakobsson/CC

Izskan jaunas ziņas par laiku jūnija pirmajā nedēļā

  Jūnija pirmajā nedēļā lielākoties saglabāsies vasarīgi silts laiks ap +15…+20°, tomēr vietām piekrastē gaiss uzsils...
Foto:Pexels.com/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida JŪNIJĀ

  Latvijas atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā stāsta par jūnijā gaidāmo...

Brīvlaika pašā sākumā smagā avārijā Liepājā bojā gājusi pusaudze; vairāki ievainotie

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 73 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 22 cilvēki un viens gājis...

Horoskopi un Testi

Foto:Hdwallpapers.cat

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. jūnijs

  Pirmā dienas puse izrādīsies ļoti labvēlīgs periods dažāda veida komunikācijai. Tā solās būt patīkama un...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1. – 7. jūnijs

Ar pilnu sparu vasarā - aidā! Jūnijs - pirmais īstais vasaras mēnesis - ir sācies....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. maijs

Šī var izrādīties klusa un diezgan ikdienišķa diena. Tā ļaus pilnībā koncentrēties uz taviem tiešajiem...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Micke Jakobsson/CC

Izskan jaunas ziņas par laiku jūnija pirmajā nedēļā

  Jūnija pirmajā nedēļā lielākoties saglabāsies vasarīgi silts laiks ap +15…+20°, tomēr vietām piekrastē gaiss uzsils...
Foto:Pexels.com/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida JŪNIJĀ

  Latvijas atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā stāsta par jūnijā gaidāmo...

Sinoptiķi brīdina par tuvākajām dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par ugunsdrošību mežā tuvākajās dienās. Latvijas centrālajos...