Veids kādā planētas ir izvietojušās šodien, padara 2. jūniju par labvēlīgu dienu tava rakstura pozitīvo nianšu uzlabošanai. Šīs dienas laikā tu vari iegūt jaunus draugus vai doties uz romantisku randiņu, kas var aizsākt uzticības pilnas, skaistas attiecības.

 

auns-mil-horAuns

Šī ir brīnišķīga diena jaunradei! 2. jūnijs ir piemērots arī jebkādām intelektuālajām darbībām. Tajā pašā laikā tev vajadzētu vairīties no koncentrēšanās uz nenozīmīgiem jautājumiem, veicot sistemātisku, rūpīgu pieeju visam, ko šodien darīsi. Šis ir arī labs laiks saskarsmei ar dzīvesbiedru vai kādu tev tuvu draugu.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šī ir diena, kad Vērša personiskie centieni būs saglabāt un pavairot tās priekšrocības, kas dod labus rezultātus. Tomēr zvaigznes iezīmē, ka tev nevajadzētu aizrauties ar sasniegtajiem panākumiem, lepni nenolaid rokas, bet turpini rīkoties. Tu vari iegūt daudz, bet tikai to, ko patiešām būsi pelnījis –  pārējais var būt tikai tavas iztēles auglis.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Ja tev ir apnikušas neveiksmes vai dažādas likstas, kas nospiež tevi uz ceļiem, īpaši nespējot paveikt kādus svarīgus pienākumus, šī diena – 2. jūnijs būs burtiski balzams tavai dvēselei. Šodien tev var rasties lieliskas atpūtas iespējas, kādas radošas aktivitātes. Vari pavadīt laiku kopā ar saviem bērniem vai citiem tev nozīmīgiem cilvēkiem.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šī diena būs brīnišķīgs laiks, lai sajustu un izbaudītu harmoniju tavā ģimenes dzīvē vai mēģinātu to atjaunot. Zvaigznes iezīmē, ka tu vari saņemt atbalstu, līdzjūtību un izpratni ne tikai parastos mājsaimniecības jautājumos, bet arī tēmās, kas iezīmē kādu vēlamu atbildi tavā darbības plānā.

 

 

lauva-mil-horLauva
Šī ir lieliska diena laulāto un mīļoto cilvēku kontaktu stiprināšanai un draudzīgiem paziņojumiem par līdztiesības pamatiem. Zvaigznes iezīmē un atgādina, ka draugi tevi mīl un ir gatavi palīdzēt neatkarīgi no tavas materiālās situācijas, reputācijas vai sociālā statusa. Tomēr ļoti liels cilvēku skaits var censties izmantot arī tavu labo gribu un maigo sirdi, esi piesardzīgs!  Neļauj iedzīvoties labumos, pašiem neko nedarot.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Kādi labvēlīgi notikumi var aizēnot Jaunavas raizes par finansu problēmām. Tavs darbs vai profesionālās iemaņas var sākt sniegt kādu saredzamu, sataustāmu labumu. Zvaigznes iezīmē, ka tava alga var palielināties saistībā ar to, ka tavs priekšnieks vai klients izjūt pret tevi vienkāršu, cilvēcisku patiku, novērtējot tavu devumu kvalitatīvam darbam, informatīvajam vai citāda veida nesavtīgam atbalstam.

 

 

svari-mil-horSvari

Šis ir veiksmīgs periods tiem, kuri studē, uzsāk kādu notikumu saistībā ar zinību sfēru, pēcdiploma izglītību, publikācijām, ārvalstu kontaktu izveidošanu vai tālu ceļojumu. Bet zvaigznes vēlas tevi brīdināt: katra izcila iespēja iepriekšminētajās sfērās tiks saistīta arī ar kādu noteiktu ierobežojumu. Vienkārši rēķinies ar to, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem un kliedējot ilūzijas.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Zvaigznes iezīmē, ka Skorpionam jāpasteidzas izveidot labas attiecības ar kolēģiem un darba vidē iesaistītajām personām, realizējot to ar jebkādiem šobrīd pieejamiem līdzekļiem. Tas pats attiecas uz taviem laulības un partnerattiecību sakariem. Šodien tavu mijiedarbību ar cilvēkiem lielā mērā ietekmēs mīlestība, labestība, pieklājība, takta izjūta un laba gaume.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šajā laika periodā vari stiprināt saikni ar draugiem vai nodibināt jaunas attiecības ar kādu interesantu personu. Zvaigznes iezīmē, ka tu vari radīt ārkārtīgi pozitīvu iespaidu uz cilvēkiem ap sevi, parādot, ka tev var uzticēties, ka spēj novērtēt līdera viedokli, pat apbrīnojot viņa spējas.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien, 2. jūnijā zvaigznes tev teju sola ideālus apstākļus jebkuram darbam, kas saistīts ar tavu estētisko principu realizēšanu, kā arī informācijas apmaiņu un biznesa sarunu veikšanu. Tu vari veikt ievērojamu progresu, lai veicinātu literāro, skatuvisko vai jebkādu citu radošo projektu.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ja Ūdensvīrs vēlas palikt uzticīgs savas personīgās dzīves principiem, tev vajadzētu sava mīļotā cilvēka intereses šodien padarīt par savu prioritāti. Zvaigznes brīdina, lai šī mērķa realizēšanai nepielieto seksuālo attiecību pusi, koncentrējies vien uz savas otrās pusītes domām un vēlmēm. Fiziskais stimuls tikai pasliktinās tavas bažas un raizes, radot vēl saspringtāku atmosfēru.

 

 

zivis-mil-horZivis

Kopējā atmosfēra tavā ģimenes dzīvē šajā dienā var ievērojami uzlaboties. Pat, ja nesen esat piedzīvojuši cīņu viens ar savu otru vai kādu vecāku personu, šodien šīs domstarpības būs vien principa jautājums, jo, ja tu vēlēsies visu nogludināt un atrisināt, šodien tev zvaigznes piedāvās šādu iespēju. Lai dzīvo sirsnība!

 

Sabiedrība

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku svētdien

  Par svētdien, 4. decembrī, gaidāmo laiku stāsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi. 04.12. gaidāms...

Kuram tiks 15 000 eiro no šova “Dejo ar zvaigzni”?

  Šo svētdien, 4. decembrī, gaidāms TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” fināls. Par uzvaru un galveno...

Jaunas ziņas par populāro režisoru Intaru Rešetinu

  Latvijas Leļļu teātris izsludinājis februāra repertuāru un uzsācis biļešu pārdošanu teātra kasē Rīgas Latviešu biedrības...

Tirgotājs “Maxima” pirms svētkiem nāk klajā ar jauku ziņu

  Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, “Maxima Latvija” izveidojusi grandiozu rotaļu lāci, kas sagaidīs ģimenes un bērnus...

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallapapermani.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. decembris

  Lieliska diena, lai savā personīgajā un profesionālajā dzīvē izmēģinātu kaut ko jaunu, taču nevajag pārcensties....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Zvaigznes šodien brīdina – neieslīgsti rutīnā, īpaši, ja ikdienā esi enerģiska un dinamiska personība. Elpo...
Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...

Mājai un Dārzam

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku svētdien

  Par svētdien, 4. decembrī, gaidāmo laiku stāsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi. 04.12. gaidāms...

Izskan jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognozes 7 dienām!

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...