Pirmā dienas puse izrādīsies labvēlīga saskarsmei ar cilvēkiem tev apkārt. Šodien enerģija ļaus padarīt vēlamo un var gadīties, ka saņemsi svarīgu paziņojumu. Diena solās būt pilna ar pārsteigumiem, taču tavs garastāvoklis svārstīgs.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien tev būs grūti koncentrēties un noturēt savu uzmanību. Atpūties vai arī dari ierastos darbus, kas ļauj darboties teju automātiski un baudīt lidināšanos mākoņos tajā pašā laikā. Piemērots mirklis, lai beidzot pabeigtu kaut ko, kas jau labu laiku vilkts garumā.

 

 

versis-mil-horVērsis

Ja šodien mēģināsi uzņemties ko jaunu, visticamāk, ātri nonāksi strupceļā. Visas dienas garumā emocionalitāte un neuzmanība var tevi novirzīt no darāmajiem darbiem. Iespējams, tā vietā, lai darītu svarīgas lietas, tu vairāk vēlēsies nodoties citu cilvēku problēmām un nespēsi pretoties jaunāko ziņu/tenku uzzināšanai.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Visas dienas garumā tev būs salīdzinoši neskaidra un nenoteikta sajūta. Ja esi dzimis jūnija vidū, tev ir lielākas izredzes šodien iesaistīties situācijās, kas izraisīs tevī niķīgumu, nervozitāti, nepatiku vai pat kļūs par konfliktu provokatoru. Tevi varētu nokaitināt pat lēnāk strādājošs dators un drauga negaidīts pieprasījums, lūgums vai piedāvājums, kas liks negaidīti mainīt plānus.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Tev vajadzētu mēģināt pabeigt visus pašreiz notiekošos projektus un procesus līdz vakaram, jo tad nāksies risināt dažādas citas lietas. Esi pacietīgs un mierīgs, , pretējā gadījumā daudz kas var nenotikt ne tuvu tam, kā biji to plānojis, iecerējis.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien visas dienas garumā tu būsi ļoti lēnīgs un diezgan slinks. Ja nevēlies galīgi sabojāt šo dienu, pārliecinies, ka pavadi laiku un komunicē ar citiem cilvēkiem. Ja nevarēsi izvairīties no saviem darbiem un pienākumiem, centies vismaz darboties atvieglinātā režīmā un rīkoties dabiski.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Nav piemērota diena sarunu risināšanai un darījumu veikšanai. Nav arī piemērots laiks, lai strādātu ar ļoti svarīgu informāciju un/vai datiem. Liela iespēja šādos dokumentos ieviest kādu kļūdu, ko vēlāk būs ļoti grūti atrast un vēl grūtāk izlabot.

 

 

svari-mil-horSvari

Galvenie notikumi solās risināties vakarpusē. Dienas laikā tev vajadzētu koncentrēties uz ikdienas uzdevumu veikšanu, ierastajiem darbiem un aktivitātēm. Noteikti velti laiku arī atpūtai un enerģijas ietaupīšanai uz vakara laiku.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien tev vajadzētu veltīt laiku tam, lai tu beidzot paustu savas patiesās jūtas un rīkotos tām atbilstoši. Ja esi guvis daudzus jaunus un spilgtus iespaidus, saņēmis negaidītas ziņas vai ieguvis jaunus draugus, tev būs laiks, lai pierastu pie izmaiņām un atpūstos pēc, iespējams, daudziem gūtajiem uztraukumiem.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Nerīkojies steigā. Jo īpaši nesasteidz lietas un uzdevumus, kas prasa lielu koncentrēšanos, uzmanību un noteikti vadlīniju ievērošanu. Ja ir nepieciešama liela koncentrēšanās kādam darbam, vislabāk to šodien darīt ar pilnu nopietnību un vienatnē, paralēli nepievēršoties nekam citam.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šī diena īpaši piemērota neformālai komunikācijai. Iespējams, šodien tev vairāk interesēs kādu citu cilvēku lietas vai problēmas. Visas dienas garumā saglabāsies varbūtība pēkšņām tavu spriedumu un atzinumu izmaiņām. Kādas jaunas informācijas saņemšana varētu anulēt iepriekšējo un likt tev pārdomāt kādus savus secinājumus, izteikumus vai pat darbības nesenā pagātnē.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien, visticamāk, tu vadīsies pēc emocijām un sliktās omas kaprīzēm. Nav ieteicams šodien veikt svarīgus pirkumus, apspriest nopietnus jautājumus vai uzsākt jaunu uzņēmējdarbību. Šos soļus var nākties ļoti ātri nožēlot, jo īpaši, ja runa ir par to finansiālajām sekām.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien, iespējams, tu izvēlēsies sekot noskaņojumam, ķermeņa signāliem, emocijām vai pašreizējām mājsaimniecības vajadzībām. Neierobežo sevi ar biznesa grafiku, bet dari to, kas tev šobrīd šķiet patiesi svarīgs. Rīkojies, mēģinot apvienot vēlmes, vajadzības un pienākumus.

 

 

Lai brīnumjauka tev šī diena!

Sabiedrība

Līvānus pāršalc ziņa par smagu noziegumu; aizdomas krīt uz nesen izlaistu cietumnieku

  21.janvārī Valsts policija saņēma informāciju, ka Līvānos kādā dzīvokli tika atrasts vīrieša līķis ar vardarbīgas...
Publicitātes foto

Vairākiem latviešiem slēpošanas ceļojums izvēršas murgā

  Kamēr šajā sezonā sniega Latvijā tikpat kā nav bijis un pašmāju slēpošanas kalni atrodas piespiedu...

Valmieras pusē notikusi šausminoša BMW avārija ar letālu iznākumu

  Jau vēstīts, ka Latvijā aizvadīta ārkārtīgi traģiska diennakts, jo bojā gājuši astoņi cilvēki. Seši no...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Alvin Smith/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. janvāris

  Šodien ļoti svarīgi būs spēt rast harmoniju ar sevi. Tava spēja radīt iekšējo līdzsvaru un...
Foto:Flickr.com/Bousure/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. janvāris

  Planētas ir izvietojušās tā, ka kopumā veido diezgan pozitīvu tendenci. Šodien veiksmīga būs dažāda veida...
Foto:Wallpapermania.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. janvāris

  Šajā dienā vēlams būt miermīlīgiem. Tas tikai nāks par labu dažādu argumentu atspēkošanai un, galu...

Mājai un Dārzam

Kāds laiks mūs sagaida februārī? Vai beidzot klāt ziema? Stāsta Toms Bricis

  Sinoptiķis Toms Bricis LTV raidījumā "Rīta Panorāma" stāsta par februārī gaidāmo laiku. Kā jau šoziem ierasts,...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par laiku trešdien. 22.01.2020. dienas vidū...
Foto:Wallpapersis.com

Zināma laika prognoze turpmākajām dienām; ir arī slikta ziņa

  Tuvākajā nedēļā laika apstākļi būs mainīgi - mākoņi mīsies ar sauli, pa laikam gaidāmi nokrišņi...