Šodien svarīgi būs censties pēc iespējas veiksmīgi atrisināt dažādas negatīvās tendences, kas varētu rasties no rīta. Ja visiem spēkiem centīsies atrisināt nepieciešamo – tas izdosies lieliski.

 

 

auns-mil-horAuns

Ir pienācis laiks, lai tu padomātu vairāk par savu karjeru un profesionālās dzīves plāniem. Pašlaik tu mēģini paveikt ļoti daudz šajā jomā, taču tas noteikti nav pats labākais ceļš, lai sasniegtu savus mērķus. Tev ir jāizvērtē vajadzīgākais, pareizākais. Centies organizēt savus profesionālos pienākumus, veido savus plānus par nākotnes perspektīvām un izvirzi konkrētus mērķus.

 

 

versis-mil-horVērsis

Piemērota diena, lai iesaistītos biznesa sarunās ar ārvalstu partneriem. Ticams, ka būs ļoti patīkama mijiedarbība ar tavu partneri – izbaudi to! Labi veiksies, ja ieplānots ar radiniekiem apspriest kādu konkrētu jautājumu. Centies darīt visu iespējamo, lai sasniegtu savus mērķus.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien tev vajadzētu vairāk pievērst uzmanību tam, lai tu visu darītu droši. Ja nepieciešams – pievērsies ārstniecības pasākumiem. Pārlūko iespējas iesaistīties kādos ilgtermiņa projektos, jo īpaši, ja tie saistīti ar īpašuma pārvaldību vai drošību.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien pacenties pēc iespējas sakārtot savu personīgo dzīvi – stabilizēt mīlas dzīvi un, ja esi precējies – pievērsies laulātajam. Visas problēmas ir atrisināmas, ja vien vienmēr tu nekoncentrēsies tikai uz sevi. Atceries, ka ir tāda laba lieta kā kompromiss, kas daudzās situācijās var būt teju kā glābējs.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien vēlams vadīties nevis pēc savas personīgās iniciatīvas, bet pēc pienākuma apziņas. Veicot profesionālos pienākumus vai pavadot laiku ar ģimeni – jutīsi patīkamas izjūtas, ja vien stingri ievērosi visas nepieciešamās instrukcijas, noteikumus un rēķināsies arī ar apkārtējiem cilvēkiem.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šo dienu var uzskatīt par diezgan veiksmīgu gan profesionālajā, gan privātajā ziņā. Īsi ceļojumi un komunikācija ar cilvēkiem būs veiksmīga, ja vien  tev būs konkrēts mērķis. Taču uzmanies – komunikācijā var slēpties arī spēcīgas emocijas, kaislības un citas lietas, ar ko vajadzētu būt piesardzīgam.

 

 

svari-mil-horSvari

Ģimenes lietām, kas ir tavas stabilās dzīves pamats, būs šodien īpaša nozīme. Ja vēlies uzsākt ko jaunu, piemēram, jaunu biznesu, uzticies saviem tuvākajiem cilvēkiem un nebaidies lūgt padomu. Uzticamība un kvalitāte būs noteicošie faktori, izvēloties mājokli, biznesa telpas vai citu īpašumu.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien veiksmīgi varēsi savu šarmu pielietot biznesā vairāk nekā personīgajos mērķos. Jūtu izpausmēs vislabāk turēt sevi grožos un neļauties nevajadzīgām emocijām. Tikai tādā veidā arī tu gūsi labumu no komunikācijas ar cilvēkiem.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien grūtības radīs (un nebūs arī īsti nepieciešamības) iesaistīties politiska rakstura aktivitātēs. Tavas spējas ierobežot sevi, balstoties uz reāliem apstākļiem un finansiālo stāvokli, noteikti būs labas, viss izdosies. Pievērsies lietām, kas patiesi rada tev prieku.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Daudzas no tavām labākajām īpašībām šodien tiks novērtētas, tādēļ nepakautrējies tās likt lietā. Tava atbildības sajūta, piesardzība un apņēmība noderēs ne vien tev, bet arī draugiem, paziņām, radiem un citiem mīļajiem. Pilnīgi iespējams, ka minētās īpašības palīdzēs arī gūt finansiālu labumu.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien, iespējams, grūti nāksies koncentrēties uz saviem pienākumiem profesionālajā jomā vai ikdienas saimniecībā. Varbūt tieši tas liks tev saprast, ka vajadzīgs laiks arī atpūtai, kas vēlāk daudz labāk ļaus koncentrēties saviem mērķiem. Iespējams, būs kāda svarīga saruna.

 

 

zivis-mil-horZivis

Kāds romantisks piedzīvojums šodien varētu kļūt par tiltu uz lielisku nākotni, īpaši, ja šobrīd esi attiecību meklējumos un tālu prom no mājām. Tavas jūtas pilnībā saskanēs ar vīziju par turpmāko dzīvi. Jebkurš finansiāla rakstura darījums, ko veiksi ārzemēs vai sadarbībā ar ārzemju partneriem, solās būt veiksmīgs.

 

 

Lai tev brīnišķīga šī diena!

Sabiedrība

Šorīt uz Liepājas šosejas pārbrauktuves piena vedējs ietriecies pasažieru vilcienā – VIDEO

  Sestdienas rītā uz Ilmājas dzelceļa pārbrauktuves Aizputes novadā kravas auto (piena vedējs) ietriecies vilciena Liepāja...

Ar Covid-19 saslimušo skaits Latvijā šorīt pārsniedzis 500

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sestdienas rītā ziņo, ka aizvadītajā diennaktī konstatētas vēl 16...

Vairāku pansionātu iemītniekus inficējuši darbinieki

  Vairāku sociālās aprūpes iestāžu ar Covid-19 saslimušos klientus, visticamāk, inficējuši darbinieki, kuriem pašiem slimības simptomu...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Matt Malone/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. aprīlis

  Šodien atrodi laiku, ko veltīt mājas darbiem un savai ģimenei. Sazinies ar draugiem un vecākiem,...
Foto:Pexels.com/Sergei Degtyarev/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. aprīlis

  Planētu kopējais stāvoklis dienas pirmajā pusē neļaus tev sēdēt rokas klēpī salikušam. Jo lielāka pasivitāte...
stylearena.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. aprīlis

  2. aprīlī ikvienam nāksies likt lietā savas komunikācijas prasmes un prāta spējas, lai gan pārsvarā...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptķi izplatījuši brīdinājumu par laiku piektdienas rītā. 03.04.2020. dienas laikā...

Sinoptiķis Bricis pastāsta par tuvākajās nedēļās gaidāmo laiku – VIDEO

  LTV sinoptiķis Toms Bricis savā "Facebook" kontā ceturtdien nācis klajā ar jaunāko informāciju par laiku...
drdvmd.com

Nākamnedēļ laiks krasi mainīsies

  Tuvākās nedēļas laikā gaidāmi mainīgi laikapstākļi - brīvdienās vēl naktīs gaidāms sals, bet jaunnedēļ kļūs...