Šodien īpaša nozīme un spēks varētu būt vārdiem. Tas ir pietiekami spēcīgs iemesls, kāpēc šodien pilnīgi noteikti vispirms vajadzētu domāt un tikai tad runāt. Mēģini izkliedēt sliktās domas, jo šodien tās var materializēties, centies domāt pozitīvi. Komunikācija ar cilvēkiem būs svarīga, tāpēc izvairies no rupjības un vulgaritātes.

 

auns-mil-horAuns

Šodien diezgan lielā mērā varētu mainīties dzīve tiem Auniem, kuri ir dzimuši martā. Lai nu kā, tomēr ieteicams izvairīties no jaunu projektu uzsākšanas vai darba dietas maiņas. Viss, ko šodien darīsi, lielā mērā varētu ietekmēt tavu likteni.

 

versis-mil-horVērsis

Diena solās būt diezgan neskaidra. Ilūzijas varētu ietekmēt pat tavu veselo saprātu. Tu vari mēģināt pretoties izmaiņām – izliekoties, ka tās vienkārši nepastāv. Kad runa ir par darbu, labāk izvēlēties strādāt atvieglinātā režīmā – tas ļaus tev pieņemt nelielas novirzes no pieņemtajiem noteikumiem.

 

dvini-mil-horDvīņi

Izmaiņām tavā privātajā dzīvē būs pozitīva nozīme un ietekme. Būs viegli pielāgoties jaunajiem apstākļiem. Arī par nākotni spēsi padomāt vieglāk. Tas nozīmē – lai arī varētu rasties dažādi šķēršļi un neskaidrības, kopējā aina tev rādīsies gaišās un optimistiskās krāsās.

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien nevajadzētu uzsākt nekāda veida jaunus darbus vai projektus. Iespējams, daudz ko nāksies risināt pēdējā brīdī. Ir svarīgi, lai tu saprastu un apzinātos savus mērķus, kā arī spētu noteikt jaunus. Nedzīvo ilūzijās, jo pieļautās kļūdas to dēļ var izrādīties ļoti sāpīgas.

 

lauva-mil-horLauva

Šodien būs diezgan sarežģīti domāt par nākotnes plāniem, kā arī izvirzīt konkrētus mērķus. Zvaigznes to neaizliedz darīt, nē, taču iesaka pagaidām nedaudz atiet no šāda veida lietām. Šodien vairāk vajadzētu pievērsties tam, lai pabeigtu iesākto te un šobrīd.

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien tev vajadzētu pievērsties tam, lai tu sajustu un saprastu sava partnera vai tuvāko apkārtējo cilvēku domas. Palūkojies uz jutekliskajiem un emocionālajiem aspektiem. Kopīgas iniciatīvas, riski un eksperimenti – tas viss palīdzēs virzīties uz priekšu. Ja rīkosies viens un nespēsi darboties kopā ar citiem – solīts, ka veiksme nespēs tevi atrast.

 

svari-mil-horSvari

Var izrādīties, ka šī diena mainīs daudz ko tavā vai tava partnera dzīvē. Ja esi dzimis septembrī, tev vajadzētu stingri stāvēt uz zemes un censties atrast pareizo pieeju pie dažādām lietām. Iespējams, tev nāksies pieņemt svarīgu lēmumu, kad runa būs par profesionālo statusu vai personisko lomu partnerattiecībās.

 

skorpions-mil-horSkorpions

No šī brīža, lai sasniegtu savu mērķi, tev vispirms un galvenokārt ir jāstrādā, jāstrādā un vēlreiz jāstrādā. Visticamāk, tev būs jāsadarbojas ar kādu vai arī būs nepieciešams nolīgt sev palīgu. Noteikti vajadzētu apspriest un noskaidrot visus galvenos jautājumus, kas šobrīd tevi nodarbina. Jums būs nepieciešams sadalīt lomas un noteikt konkrētas iniciatīvu un darbību robežas.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien tev ir dota iespēja atvērt jaunu lappusi savā biogrāfijā. Tavās profesionālajās un personīgajās lietās tiks veiktas ievērojamas izmaiņas. Taču, lai pakāptos vēl vienu pakāpienu augstāk, pavirzītos uz priekšu, tev, līdzīgi kā datorspēlē, būs nepieciešams pārvarēt dažus šķēršļus.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Smaguma centrs pakāpeniski virzīsies uz tavām ģimenes lietām. Viss, kas ir saistīts ar taviem vecākiem, dzimteni, dzīvesvietu, dzīves apstākļiem un darba vai biznesa pamatiem, automātiski kļūs par galveno punktu, uz ko koncentrēties. Nezaudē koncentrēšanās spēju!

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Tavas partnerattiecības kļūs aizvien labākas un labākas, uzlabojumi būs acīm redzami. Cilvēki būs atvērti komunikācijai un aktīvai sadarbībai. Mēģini būt taisnīgs un sadalīt uzmanību uz dažādām lietām, nevis tikai ieciklēties uz ko vienu un konkrētu.

 

zivis-mil-horZivis

Ja šodien ļausi sevi vadīt garastāvoklim un fantāzijām, nekontrolējot sevi un savas emocijas, tava realitātes uztvere varētu kļūt apšaubāma. Tu būsi ieguvējs gadījumā, ja rīkosies pēc nepieciešamības, uzraudzīsi savus izdevumus un nedaudz ierobežosi izpriecas.

 

Lai tev izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Latgalē dzērumā jauna sieviete pagalmā sabojā sešas automašīnas – FOTO

  Pagājušās nedēļas beigās Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki aizturēja sievieti, kura...

Privātmājā Jūrmalā atrod nodurtu sievieti; policija rīkojas uz karstām pēdām

  Šo pirmdien, 3. augustā, pēc telefona zvana saņemšanas par Jūrmalā izdarītu slepkavību, policisti kādā privātmājā...

Sinoptiķis Bricis dalās ar kapu pārzines filmētu iespaidīgu video no Krāslavas

  "Vasaras sākumā es saņēmu iespaidīgu video no Krāslavas. Tur kapu pārzini Viju Poļevaju darba laikā...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpaperhi.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. augusts

Šodien būsi motivēts tiekties pēc saviem ideāliem, kā arī pacelt pats savu latiņu augstāk, lai...
Foto:Babymagz.com

Horoskopa zīmes, kurām AUGUSTS būs īpaši veiksmīgs

Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Flickr.com/Fun Mag/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. augusts

Nozīmīga diena karjeras jomā. Nāksies tikt galā ar vairākiem izaicinājumiem. Var gadīties, ka būsi visai...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis dalās ar kapu pārzines filmētu iespaidīgu video no Krāslavas

  "Vasaras sākumā es saņēmu iespaidīgu video no Krāslavas. Tur kapu pārzini Viju Poļevaju darba laikā...

Kāds laiks mūs sagaida atlikušajā vasarā? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Lielu karstuma viļņu nebūs, bet vasara nav beigusies! No trešdienas sāksies silta un saulaina laika...
Foto:Pexels.com/Adam Kontor/CC

Nedēļas vidū laiks būtiski mainīsies: Prognoze 7 dienām!

  Šonedēļ pāri Latvijai uz ziemeļiem virzīsies ciklons, kas nedēļas pirmajā pusē nesīs intensīvu lietu un...