Centies izmantot šo dienu efektīvi un, ja nepieciešams, ik pa laikam dodies atpūtas pauzē, lai ar jaunu sparu varētu turpināt iesākto.  

aunsAuns

Auna zīmē dzimušie ir drosmīgi un entuziastiski cilvēki, kuri mīl uzsākt jaunus projektus un izmēģināt dažādas jaunas lietas savā dzīvē. Lai arī šis darbīgais gars palīdz tev būt produktīvam, šodien tas vairāk izrādīsies tev kā mīnuss, nevis pluss. Izvairies uzņemties darīt vairāk, kā reāli spēj paveikt un netērē laiku, izmantojot jaunas, sarežģītas metodes vai tehnoloģijas, ja zini, ka raitāk viss ritēs uz priekšu pieturoties pie pārbaudītām vērtībām.

 

versisVērsis

Vērši ir strādīgi cilvēki, kuriem nedraud dažādi traucēkļi un lēnīgums, ko citiem sagādās šī diena. Pavadi dienu produktīvi, rādot piemēru apkārtējiem. Ja nepieciešams, uzmundrini un motivē savus kolēģus, kuriem būs salīdzinoši grūti nezaudēt fokusu no darba.

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušie ir to starpā, kuri šajā dienā pamatīgi pacīnīsies par to, lai spētu koncentrēties uz darāmo. Centies uzturēties tikai un vienīgi savā darba vietā, lai izvairītos no iespējamajiem traucēkļiem. Ja jūti, ka galva pilnībā atsakās strādāt, dodies nelielā kafijas pauzē, lai varētu sevi uzmundrināt.
 

 

vezisVēzis

Vēžiem rokas būs darba pilnas. Tu mēdz darīt vairāku cilvēku darbu, līdz ar to par garlaicību sūdzēties nevari. Bieži vien tieši tas palīdz nezaudēt motivāciju un iedvesmu strādāt. Šajā dienā ieteicams izvairīties no rutīnas un dažādot darāmo darbu sarakstu.

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušie nereti  vienā mierā sev spēj sniegt atpūtas pauzes, tikmēr citus iedrošinot darbam. Kad darbs kļūs neizturams, nostādi sevi autoritatīvā pozīcijā, sniedzot citiem vien gudrus padomus. Izklausās nekrietni, tomēr šādā veidā vismaz neviens šodien necietīs.

 

jaunavaJaunava

Jaunavas, kuri ierasti ir darbīgi un uz detaļām vērsti cilvēki, ļoti iespējams, šodien jutīsies stipri apjukuši un nespēs līdz galam sakoncentrēties. Ieteicams ivēlēties mazāko ļaunumu – iespēju robežās nedaudz atlikt svarīgus projektus, lai pēcāk nenāktos nožēlot pieņemtos lēmumus.

 

 
svariSvari

Maz ticams, ka svaru zīmes pārstāvjus šodien piemeklēs kādas likstas vai sarežģījumi, tomēr lielu dienas daļu pavadīsi tās meklējot. Spēsi sevi pārliecināt, ka, palīdzot citiem, kolektīvs kopumā kļūs produktīvāks. Tas, protams, šad un tad arī ir tiesa, taču neizmanto to par ieganstu, lai kavētu pats savu darāmo!

 

skorpionsSkorpions

Skorpionam jācenšas sasaistīt darbus ar kādu no savām kaislībām vai hobijiem. Šodien skorpions varētu justies visādā ziņā mazliet apjucis, taču, ja spēsi reālajā darbā raudzīties caur kādu no savām sapņainajām interesēm, spēsi veiksmīgi apvienot lietderīgo ar patīkamo.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem piemīt apskaužama spēja tikt galā ar saviem pienākumiem krietni ātrāk kā citiem, turklāt nezaudējot padarītā darba kvalitāti. Šajā dienā šī prasme būs sevišķi noderīga. Centies neskriet ātrāk, kā kājas tevi nes un neliedz ik pa brīdim sev mirkli pelnītas atpūtas.

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem jābūt uzmanīgiem, jo šodien pastāv liels risks pārstrādāties. Tu esi gatavs darīt visu iespējamo un neiespējamo, lai saglabātu savu spožo reputāciju un bieži vien tādēļ neļauj sev atslābt ne uz brīdi. Mirklis atelpas, kurā atjaunot savus spēkus, nav zemē izmests laiks – tā ir investīcija tavā veselībā, labsajūtā un spējā produktīvi darbu turpināt.
 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem vajadzētu pieturēties pie savu darbu pienākumu pildīšanas savā darba vietā un laikā. Tu ļoti aizrautīgi aizstāvi un izklāsti citiem savas idejas un viedokli par dažādām tēmām, taču nedrīksti pieļaut, ka tas kaut kādā veidā traucē tavam algotajam darbam.

 

zivisZivis

Zivju zīmē dzimušie šodien vēlēsies vienkārši paņemt brīvdienu. Tev bieži ir visai problemātiski saglabāt koncentrēšanos uz savu darbu un šodien, diemžēl, situācija tikai ievērojami pasliktināsies. Ja tomēr strādāšana ir neizbēgama, centies ik pa laikam pamainīt veicamos uzdevumus, patērzēt ar citiem vai doties ieelpot svaigu gaisu.
 

Sabiedrība

Ar nepatīkamām ziņām klajā nācis “Latvijas Pasts”

  Uzmanies – Latvijas Pasta vārdā krāpnieki turpina izsūtīt īsziņas, šoreiz - no ārvalstu tālruņa numuriem, aicinot apmaksāt...

Mazās Justīnes gadījums un daudzi citi – vai patiešām bērni pazūd daudz biežāk?

  Sociālo tīklu un ziņu lentes pēdējā laikā šķietami aizvien vairāk piepildās ar paziņojumiem par bezvēsts...

Diemžēl svētku brīvdienas rītā Latviju pāršalc ziņa par traģēdiju Rīgā

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 26. maija plkst. 6.30 līdz 29. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības...

Pirmdiena pasludināta par svētku brīvdienu; mācības nenotiks

  Par godu mūsu izcilās hokeja izlases uzvarai un izcīnītajai bronzas medaļai Saeima 29.05. izsludina par...

Vai pēc hokejistu uzvaras pirmdien izsludinātajā brīvdienā nenotiks eksāmeni? Skaidrību ievieš rīkotāji!

  Pirmdiena, 29. maijs, Latvijā varētu pasludināta par oficiālu brīvdienu pēc tam, kad Latvijas hokejisti izcīnījuši bronzas...

Pienācis brīdis, kad Magone satiek krāpnieku – ar iedoto avansu neesot gana

  Pienācis brīdis, kad STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone ar filmēšanas grupu ir ieradušies...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. maijs

  Labvēlīgi apstākļi šodien ļaus palielināt tavu pašapziņu. Būs viegli paust savas emocijas, tāpēc izmanto tās,...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 29. maijs – 4. jūnijs

  Un atkal klāt jauna nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas – ko tās...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. maijs

  Pirmā dienas puse būs labvēlīga dažāda veida komunikācijai, taču labāk izvairīties no skarbiem vārdiem, pārlieku...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. maijs

Planētu izvietojums dienas pirmo pusi nodrošinās visai produktīvu: jutīsiet entuziasmu, vēlmi eksperimentēt un meklēt dažādus...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

Šodien cilvēkos mitīs liels entuziasms un daudzi būs gatavi jauniem sasniegumiem. Būs ļoti svarīgi virzīt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Galvenais šodien ir mierīgs režīms un spēja relaksēties. Mēģini rīkoties atbildīgi un pēc labākās sirdsapziņas.     Auns Pirmā...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim diemžēl pavisam čābīgas prognozes par turpmāko – VIDEO

  Brīvdienās Latvijā atkal bijušas salnas, turpinās arī liels sausums. Kādi laikapstākļi gaidāmi šonedēļ, uzzināsim no...

Sinoptiķiem ir jaunas ziņas par laiku šonedēļ – prognoze 7 dienām!

Aizvadītajā nedēļā, ka arī maija mēnesī kopumā, Latvijā nokrišņu bija maz. Lai arī jaunnedēļ debesis...

Sinoptiķiem nav īpaši patīkamu ziņu par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas izskaņā, kā arī nākamajā nedēļā Latvijā turpināsies sausums. Lai arī debesis palaikam aizklās...