Šī diena nebūs piemērota svarīgām sarunām. Pastāv risks, ka tu un tavs sarunu partneris vienkārši teju runāsiet dažādās valodās – nesapratīsiet, neuztversiet viens otru. Šodien labāk pievērsties savām iesāktajām lietām, novedot tās līdz galam.

 

Auns

Šodien lielu iespaidu uz tevi atstās jaunumi par gaidāmajām reformām darbā. Baidīsies, ka, līdz ar šo reformu ieviešanu, tavs pašlaik ieņemtais krēsls sāks šķobīties. Lai arī bailes būs pamatotas, maz ticams, ka zaudēsi savu darba vietu, atšķirībā no saviem kolēģiem. Centies izvairīties no klajas priekšniecības doto norādījumu ignorēšanas un tā vietā dari visu, lai parādītu sevi kā uzticamu un strādīgu darbinieku.

 

 

Vērsis

Šodien tēmēsi uz lielām uzvarām profesionālajā jomā. Tas, kas pavērsies tavā acu priekšā šķitīs gana vērtīgs, lai aizmirstu par otršķirīgām lietām un fokusētos uz sistemātisku, neatlaidīgu darbu. Lai nu kā, neviens nav teicis, ka iecerēto sasniegsi vienas dienas laikā. Šodien un tuvākajā nākotnē nāksies pamatīgi iespringt, tādēļ neaizmirsti pēc darba dienas beigām pienācīgi atpūsties un izgulēties.

 

 

Dvīņi

Šodien parādīsi savas cilvēciskās dabas labākās īpašības. Kāds, kurš pagātnē vairākkārt tev darījis pāri, šodien no tevis saņems gan materiālu atbalstu, gan uzmundrinājuma pilnus vārdus. Viņu līdz asarām aizkustinās tavas rūpes, kam sekos atvainošanās par viņa agrāko uzvedību un lūgums piedot. Ticēt viņa izteiktajai nožēlai un piedot vai nē – tas ir tikai un vienīgi tavā ziņā.

 

 

Vēzis

Šī diena tev paies bez ievērojamiem sarežģījumiem. Pavadīsi to mierīgā, relaksētā noskaņojumā, pat nepievērsīsi īpašu vērību kāda oponenta izteiktajām dzēlīgajām piezīmēm. Šis kolēģis manāmi samulsīs, kad uz viņa kritiku atbildēsi ar platu smaidu. Ieteicams izmantot šo taktiku arī personīgajā dzīvē. Tava mīļotā cilvēka vecāki nespēs tevi kritizēt, ja satiekoties smaidīsi un apbērsi viņus ar komplimentiem.

 

 

Lauva

Šī diena aizritēs uz pozitīva viļņa. Izbaudīsi visu, kas notiek tev apkārt. Darbā tevi iepriecinās kāda jauka dāvana no kolēģa, kuram nesen palīdzēji darbā pie nozīmīga projekta. Mājās tavi tuvinieki tevi sagaidīs ar smaidu uz lūpām, nepacietībā gaidot, kad varēs padalīties ar tevi sensacionālos jaunumos – tie atstās iespaidu uz tavu nedēļas nogali (ieradīsies kāds mīļš, ļoti gaidīts un/vai svarīgs viesis).

 

 

Jaunava

Šo dienu pavadīsi pārdomās. Risināsi dažādus personīgās dzīves jautājumus. Lai gan lielas problēmas tevi nav piemeklējušas, pilnīgu laimi aizvien nav izdevies sasniegt. Domāsi par to, kā padarīt harmonisku savu laulību. Vakarā uzaicināsi savu partneri uz romantisku randiņu kino vai kafejnīcā, un viņš ar lielāko prieku piekritīs. Abi sapratīsiet, ka tas, kas jūsu laulībā pietrūkst, ir kopīgi, skaisti, ārpus mājas pavadīti brīži.

 

 

Svari

Šodien nāksies tikt galā ar kādu ārkārtas situāciju, kuras pamatā būs nekompetentu kolēģu pieļautās kļūdas. Patiesībā, tev būs iespēja doties mājās, atstājot savus izmisumā slīkstošos kolēģus vienus ar viņu problēmām, taču tā vietā tu rīkosies kā īsts profesionālis un ziedosi savus personīgos plānus komandas sasniegumu vārdā. Tavi darba biedri augstu novērtēs šo pretīmnākšanu un no visas sirds pateiksies.

 

 

Skorpions

Šī diena atnesīs gan priekpilnas emocijas, gan nelielu nogurumu. Beidzot pabeigsi kādu laikietilpīgu projektu, pateicoties kuram saņemsi pelnīto atlīdzību. Priekšniecība tevi paslavēs visu kolēģu klātbūtnē un solīs tikšanos ar augstākstāvošām personām. Tas, protams, neiepriecinās kādu tavu sāncensi. Tu ieraudzīsi viņa skaudīgo skatienu un viss taps skaidrs – šis cilvēks centīsies likt šķēršļus tavā ceļā augšup pa karjeras kāpnēm.

 

 

Strēlnieks

Šodien jutīsies pateicīgs par savu vecāku izrādītajām rūpēm. Viņi pasniegs tev kādu vērtīgu dāvanu, piemēram, nekustamo īpašumu vai automašīnu un paskaidros, ka vairākus gadus ir krājuši naudu šim lielajam pirkumam. Šajā brīdī vēlēsies kliegt no laimes un cieši apskaut cilvēkus, kuri mīl un rūpējās par tevi tagad tik pat ļoti, kā pirms daudziem gadiem, bērnībā.

 

 

Mežāzis

Šodien jutīsies iegrimis rutīnā. Projekts, kurš jau sākotnēji tevi biedēja ar savu monotonumu, liksies daudz kaitinošāks, nekā biji gaidījis. Lai nu kā, nu vairs nav kur sprukt, tādēļ nāksies vien izdomāt veidu, kā mainīt savu attieksmi pret to. Centies atrast kaut vienu pozitīvu aspektu šajā rutīnā vai paaicini talkā kādu kolēģi, kuram pats iepriekš esi vairākkārt palīdzējis viņa projektos. Strādājot kopā, darbs uz priekšu ritēs daudz ātrāk.  

 

 

Ūdensvīrs

Šodien būsi apjucis no kāda cilvēka pastiprinātās intereses par tevi. Viņš sekos tev ik uz soļa un izliksies nezinām faktu, ka tev jau ir pastāvīgs partneris. Vienīgais veids, kā atbrīvoties no šīs uzmācīgās personas, ir asa un tieša sava viedokļa izteikšana. Veido savu monologu striktu, taču centies nepārkāpt vispārējās pieklājības normas.

 

 

Zivis

Šodien saskarsies ar nelielām, ikdienišķām problēmām. Tās sāksies ar jau no paša rīta, kā rezultātā kavēsi darbu. Dienas laikā piedzīvosi gan normāli funkcionējoša interneta savienojuma trūkumu, tuvāko kolēģu darba kavējumus un nāksies risināt arī jautājumus saistībā ar pēkšņi saplīsušām elektroniskajām iekārtām. Par laimi, vakarā tavs noskaņojums krietni uzlabosies, pateicoties lieliskai dāvanai vai sensacionāliem jaunumiem. 

 

 

Lai tev skaista šī diena!

Sabiedrība

Kašers un Jānis pirms kāzām “saceļ kājās” Kopenhāgenu; parādās negaidītas grūtības

  "STV Pirmā" šovs "Slavenības. Bez filtra" turpina vēstīt par Latvijas slavenāko geju Kašera un Jāņa...

“Tad nu par visu!” Žanis no Magones saņem pamatīgu sutu

  Gatavojoties karstajai vasarai, Žanis ir nodzinis gan ūsas, gan matus un kā smej pati Magone...

“Paldies Dievam, ka vispār esmu dzīvs!” Kā šobrīd klājas tautā iemīļotajam profesoram Danilānam?

  Jau vairākkārt vēstīts, ka tautā iemīļotais gastroenterologs, ārsts un profesors Anatolijs Danilāns decembrī nopietni saslima...

Atraitne pastāsta par skumjo nakti, kad no mums atvadījās leģendārais mūziķis Meijers

  Izdevuma "Privātā dzīve" 22.jūnija - 5. jūlija numurā 17. jūnijā mirušā mūziķa Gunāra Meijera atraitne...

Īpaši brīdina par laiku Līgo dienā un vakarā; izskan prognoze par laiku pēc svētkiem

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par laiku līgo dienā, 23....

Jāņus vairs nesagaidīs… Atpūta pie ūdens kompānijai beidzas traģiski – VIDEO

  Jēkabpilī vairāku apstākļu kopums novedis pie traģēdijas – vienā no pilsētas ūdenstilpēm noslīka cilvēks. Latvijā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūnijs

  Dienas pirmajā pusē nav ieteicam īsi izbraucieni – tie var izvērsties pārāk emocionāli negatīvā aspektā....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūnijs

  Iespējams, šodien nāksies krietni vien pasvīst dažādos darbos, kas radīs aizkaitināmību, līdz ar to būs...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūnijs

Esi piesardzīgs, jo ir skaidrs, ka šajā dienā apkārt valdīs sarkasms, kurš atsevišķos gadījumos var...
Foto:Wall321.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūnijs

  Zvaigznes ikvienu šajā dienā padarīs nedaudz stūrgalvīgāku un spītīgāku kā ierasts gan privātajā, gan sociālajā...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. jūnijs

  Šajā dienā ieteicams tomēr ļauties komunikācijai ar apkārtējiem, jo sevišķi svaigā gaisā. Esiet uzmanīgi karstumā!     Auns Auna...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 21. – 27. jūnijs

  Vasaras saulgrieži, Līgo vakars un Jāņu diena šonedēļ priecēs daudzus jo daudzus. Ko mums visiem...

Mājai un Dārzam

Īpaši brīdina par laiku Līgo dienā un vakarā; izskan prognoze par laiku pēc svētkiem

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par laiku līgo dienā, 23....

Sinoptiķi atjaunojuši sarkano brīdinājumu – tas ir spēkā līdz Līgo vakaram

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi atjaunoši iepriekš izplatīto sarkano brīdinājumu par ekstremālu karstumu....

Parādās jauna informācija par laiku Līgo svētkos; precizē, kad beigsies karstums

  Sinoptiķi Toms Bricis un Jānis Trallis pavēstījuši jaunākās ziņas par tuvākajās dienās gaidāmo laiku. Kad...