Šī diena nāks ar garastāvokļa maiņām un nepieciešamību izvirzīt prioritātes dzīvē. Rīta stundas piemērotas produktīvam darbam, tad jūs būsiet īpaši atjautīgi un koncentrēties spējīgi. Pēcpusdiena un vakars prasīties prasās pēc rāmas atpūtas.

 

auns-mil-horAuns

Pārsteigumu un jaunu ideju diena. Iespējams, pēkšņi radīsies risinājums tieši tai problēmai, kas jūsu prātu neliek mierā jau ilgāku laiku. Ja jūsu konkurenti nesteidzas, speriet pirmo soli un vērojiet reakciju. Piemērots brīdis netradicionālai pieejai ikvienā dzīves situācijā.

 

 

 

versis-mil-horVērsis

Nepaļaujieties tikai uz saviem spēkiem, apzinieties sevi kā komandas spēlētāju. Šajā laikā īpaši efektīvi būs pārbaudīti risinājumi un komunikāciju prasmes, kas palīdzēs ideāli saprasties teju ar ikvienu.

 

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Lieliska diena kādu virtuālu kontaktu atjaunošanai. Tiem dvīnīšiem, kuri strādā ar cilvēkiem, darbā iespējams ievērojams progress un sasniegumi neizpaliks. Vakars ar tējas/kafijas krūzi un saviem mīļajiem nekad nav nepareizā izvēle.

 

 

 

vezis-mil-horVēzis

Vēzīši, lieniet laukā no komforta zonas un izmēģiniet spēkus kādā jaunā lauciņā! Mērķis nav perfekts rezultāts, bet procesa izbaudīšana. Iespējams, domāšanu varētu mainīt pat samērā konservatīvie. Ja uzņematies risku, pārliecinieties, kas tas ir sapratīgs un neapdraud jūsu uzceltā pašus pamatus.

 

 

 

lauva-mil-horLauva

Nesakraujiet sev virsū visas pasaules problēmas, uztveriet visu vieglāk un ar krāsām! Ja tas nav pretrunā ar jūsu pašlepnumu, iesaistieties īstermiņa sadarbībās, kas nes ātru rezultātu. Esiet saprotoši pret tuvākajiem, iespējams, šis nav pats vieglākais laiks viņu dzīvē.

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Perfekti tiksiet galā ar ikvienu uzdevumu, kuram jāpieiet ar praktisku domāšanu, nevis izklaidējoties. Labi strādās jaunas metodes jūsu darbā, šo to būs iespējams paveikt uz iepriekš izdarītā rēķina. Dziļi ieelpojam un uz priekšu!

 

 

 

svari-mil-horSvari

Noskaņojums un pašsajūta šodien būs teicami – par prioritāti pēkšņi var kļūt kāds piemirsts vaļasprieks vai sarunas ar draugiem. Fiziski un garīgi šobrīd “esat formā”. Jebkuras domstarpības nebūs šķērslis un tiks ātri nogludinātas.

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Mazliet pievērsiet acis uz dabisko pašsaglabāšanās instinktu, iespējams, uzņemsieties riskantākas lietas nekā lielākoties ierasts. Sen piemirsts un nerealizēts projekts pēkšņi var kļūt potenciāli ienesīgs. Ja kāds šodien pasāks ko pret jums, tas neko nenodarīs, tieši otrādi, strādās jūsu labā.

 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tādās dienās kā šī Strēlnieks nevarētu sūdzēties, ka citi viņu neizprot. Atbalsts būs jūtams no visām pusēm. Atjaunojiet kontaktus, veidojiet jaunas iepazīšanās. Atsvaidziniet savus ierakstus sociālajos tīklos vai dienasgrāmatā, meklējiet nepieciešamo informāciju globālajā tīmeklī.

 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Padomājiet par iespējām gūt papildus ienākumus, jo, iespējams, neesat izmantojis visas iespējas. Laba diena, lai pielietotu savas zināšanas ikvienā jomā un iegūtu maksimāli labu rezultātu. Īpaši tas attiecas uz dažādām tehnoloģijām, elektroniku un vadību.

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Enerģija, mobilitātes un uzņēmīgums palīdzēs Ūdensvīram šodien paveikt krietni vairāk kā iecerēts. Negaidītas vai mulsinošas situācijas ātri atrisināsies jums par labu. Teicams laiks jaunu kontaktu veidošanai.

 

 

zivis-mil-horZivis

Brīnišķīga diena drosmīgiem (un gudriem) izmēģinājumiem. Mazāk iespēju būs tiem, kuri dienas lielāko daļu pavada internetā, pie datora un sociālajos tīklos. Vērojiet citus – tā allaž iespējams iemācīties ko sev noderīgu.

 

 

 

Lai tev lieliska un izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Maestro Raimonds Pauls pārsteidz vienu no Latvijas populārākajiem žurnālistiem

  TV3 žurnālists, ziņu diktors Arnis Krauze "Twitter" dalās ar nelielu stāstiņu par no maestro Raimonda...

Bolderājā pie tilta izceļ kailas vidusskolnieces līķi; atklājas briesmīga patiesība par notikušo

  Par patiesi šausminošu slepkavību Bolderājā vēsta LNT "Degpunktā". Jau vēstīts, ka no Buļļupes otrdienas rītā...

Izskan pirmās versijas par šausmīgo avāriju uz Daugavpils šosejas – VIDEO

  Otrdien jau vēstījām par traģēdiju uz Daugavpils šosejas, kur pēc divu auto sadursmes viens no...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. jūnijs

  Šodien daudzi cilvēki varētu būt tendēti un nepamatoti lielu optimismu un nereāliem sapņiem, kas galu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. jūnijs

  Šodien vairāk būs jūtama tieksme pēc baudas un ērtībām. Dienas otrajā pusē planētu ietekmē solās...
Foto:Flickr.com/daniyal ghanavati/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. jūnijs

  Šī diena solās sniegt daudz optimisma un veiksmes. Gūsi vairāk pārliecības par saviem plāniem un...

Mājai un Dārzam

Foto:Elīna Lūse-Mūrniece/BrīvBrīdis.lv

Sinoptiķu prognozes Jāņiem iepriecinās daudzus latviešus

  Latvijas pazīstamākie sinoptiķi Toms Bricis un Jānis Trallis stāsta par Jāņu brīvdienās gaidāmo laiku. "Ceturtdien un...

Sinoptiķi nāk klajā ar brīdinājumu par laiku trešdien un ceturtdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par trešdien un ceturtdien gaidāmo laiku. 19.-20.06.2019. dienas...

Sinoptiķis Bricis jūnija vidū pārsteidz ar savu jaunāko VIDEO

  Latvijā atpazīstamākais sinoptiķis Toms Bricis bauda lielu uzticību visu paaudžu iedzīvotāju vidū, tādēļ viņa teiktajā...