Divdesmit otrajā jūnijā tikpat kā izdilušais Mēness sirpis ieiet Dvīņu zīmē. Dvīņi bieži vien tiek raksturoti kā pļāpīgi cilvēki un tenku vāceles, tomēr citiem retāk pamanīts paliek viņu asais prāts, kurš, nepieciešamības gadījumā, spēj viņus pasargāt no dažādām sarežģītām situācijām. Esi piesardzīgs, jo ir skaidrs, ka šajā dienā apkārt valdīs sarkasms, kurš atsevišķos gadījumos var šķist aizvainojošs gan tev pašam, gan līdzcilvēkiem.

 

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušajiem ieteicams izvairīties no pārāk lielas mutes virināšanas to cilvēku klātbūtnē, ar kuriem pagātnē ir bijušas kaut kāda veida nesaskaņas, neraugoties uz to vai konkrētā persona ir augstāk vai zemāk stāvoša par tevi. Bieži vien tu raugies uz citiem no augšas un, ja gadās kādu aizvainot, nepievērs tam sevišķu uzmanību, tomēr vari būt drošs, ka viņi šo pāridarījumu nav aizmirsuši.

 

 

versisVērsis

Vēršiem ieteicams iepazīties ar savu auditoriju, pirms uzsākt dalīties ar savām dzīves gudrībām. Tu mēdz daudz un pat pārāk daudz nodoties savam darbam, kā rezultātā nepievērs uzmanību tam ko un kam grasies teikt. Šodien esi apdomīgāks, lai izvairītos no neveiklām situācijām.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem vajadzētu vairāk piedomāt pie saviem vārdiem šajā dienā. Tu esi ļoti komunikabls cilvēks un bieži vien tieši tavs pļāpīgums noved tevi pie nepatikšanām. Tā kā šodien jutīsies īpaši zinošs visās dzīves jomās, pastāv ievērojami liels risks pateikt nepiemērotākos vārdus nepiemērotākajā brīdī, turklāt nepiemērotākajam cilvēkam.

 

 

vezisVēzis

Gados jauniem Vēžiem šodien ieteicams vairāk respektēt par sevi pieredzē un gadu skaita ziņā bagātākos cilvēkus. Gados vecākiem Vēžiem savukārt jāvērš uzmanība uz cilvēkiem sev apkārt – ja jaunie jokus un sarkasmu uztvers visai viegli, pieaugušie dažus no tiem var arī nesaprast vai pārprast.

 

lauvaLauva

Lauvām ieteicams atlaist grožus nedaudz vaļīgāk un atbrīvot gan sevi, gan citus no mākslīgi uzliktā standarta. Tu allaž uzņemies līdera lomu, lai spētu kontrolēt visu apkārt notiekošo, taču šodien šie centieni, visticamāk, izrādīsies veltīgi.

 

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmes pārstāvjiem šo dienu vēlams pavadīt vienatnē. Tu neesi sevišķi socializēties kārs cilvēks un šodien komunikācija ar citiem sagādās teju riebumu. Piespiežot sevi darīt to, ko izteikti nevēlies, vari sagādāt tikai liekas problēmas pats sev.

 

 

 

svariSvari

Svariem ieteicams iestāties un parūpēties par mieru visapkārt, kad tas nepieciešams, tomēr atšķirībā no citām reizēm labāk nogaidīt un tad piedāvāt savu palīdzību dažādu konfliktu risināšanā. Apkārtējie šodien manāmi spēlēs viens uz otra nerviem, taču lielākoties mērķis tam visam būs sava veida izklaide un tvaika nolaišana.

 

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem nav jābaidās būt dzēlīgiem, kad tas patiešām nepieciešams, taču citkārt ieteicams turēt mēli aiz zobiem. Apkārtējie būs visai bezkaunīgi šajā dienā, taču ne katrs viņu vārds vai rīcība traktējams kā uzbrukums. Ja tomēr skaidri jaušama ļaunprātīga rīcība, nekavējies sevi aizstāvēt.
 

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem ieteicams šajā dienā atrast laiku būšanai vienatnē. Tu allaž izbaudi divvientulību ar sevi un šodien kāre pēc tās tikai pieaugs. Vairums cilvēku šajā dienā vēlēsies pavilkt viens otru uz zoba, taču ir skaidrs, ka tev šādas spēlītes nepavisam neiet pie sirds.

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem vajadzētu sekot saviem instinktiem šajā dienā. Tu reti kad baidies aizstāvēt savas idejas un viedokli, tomēr esi gana piesardzīgs, tādēļ vispirms rūpīgi pārdomā ko un kam teikt. Ja ļausies ietekmei, ko atnesīs mēness Dvīņu zīmē, taču nezaudēsi kontroli pār saviem vārdiem un darbiem, diena aizritēs veiksmīgi.

 

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem šī būs vēl viena lieliska diena dinamiskām un sacensību pilnām diskusijām, tomēr ieteicams nepieiet šīm lietām pārlieku nopietni. Tu patiesi izbaudi argumentus un šodien spēsi atrast gana cienīgu pretinieku, ar kuru tajos iesaistīties.
 

 

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem nevajadzētu baidīties no iesaistīšanās sarunās tikai dēļ apkārtējo asās mēles šajā dienā. Tu lieliski spēj izprast citus cilvēkus un vari lepoties ar spēcīgu intuīciju, kura lieti noderēs un palīdzēs ikdienas gaitās arī šodien.

 

 

 

Veiksmīgu pēdējo dienu pirms svētkiem!

 

Sabiedrība

Svētku laikā tikt pie dāvanām veikalos būs grūti – VIDEO

  Ievērojamas izmaiņas skar tirdzniecības un pakalpojumu nozari. Stingrāki būs apmeklētāju skaita ierobežojumi. Mazākos veikalos vienlaikus...
Foto:Ekrānšāviņš

Ārkārtējā situācija valstī: Ar jaunu paziņojumu klajā nāk veikalu tīkls “Maxima”

  Lai ārkārtējās situācijas laikā nodrošinātu drošu iepirkšanos un mazinātu Covid-19 izplatību, “Maxima Latvija”, līdzās jau...
Foto:Freely.es

Pārdevēja no Cēsīm laimē prātam neaptveramu naudas summu, kas mainīs visu dzīvi

  “Man dzīvē arī līdz šim viss ir bijis labi, bet tagad ir vienkārši lieliski!” saka...

Naktī daudzviet Latvijā bijusi redzama īpaša dabas parādība – VIDEO

  "Pagājušajā naktī (uz. 2. decembri) daudzviet Latvijā bija redzams spožs mēness halo jeb mēness dārzs...

Otrdien 690 jauni Covid-19 gadījumi un 14 mirušie; slimnīcās 516 cilvēki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) trešdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti 690 jauni inficēšanās...

Trešdienas rītā saņemta skumja ziņa

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 1.decembra plkst.06.30 līdz 2.decembra plkst.06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Horoskopi un Testi

Foto:Amazingpicturesforall.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Auns Šodien daudz laika pavadīsi ārpus mājas. Lielākoties darāmais darbs būs saistīts ar problēmu risināšanu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Auns Šodien ieteicams cienīt apkārtējo vēlmi pabūt vienatnē, tādēļ kopīgos ģimenes projektus atliec uz nedaudz...
coolwallpapers.org

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Auns Šodien vajadzēs atrisināt kādu atbildīgu jautājumu, kurš saistīts ar ļoti tuvu un mīļu cilvēku. Atceries...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Auns Šodien būsi izsists no sliedēm. Grūtības sagādās koncentrēšanās uz darāmo, vienlaikus saglabāsies risks izdegt. Centies...
Foto:Flickr.com/Beat Meier/CC

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Gada pēdējais mēnesis ir klāt - nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas un, kāds...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 30. novembris – 6. decembris

    Šo nedēļu iesāksim ar novembra pēdējo dienu un sveicināsim – decembri! Ielūkosimies zvaigznēs, kādus notikumu...

Mājai un Dārzam

Naktī daudzviet Latvijā bijusi redzama īpaša dabas parādība – VIDEO

  "Pagājušajā naktī (uz. 2. decembri) daudzviet Latvijā bija redzams spožs mēness halo jeb mēness dārzs...

Sinoptiķis Bricis nāk klajā ar jaunām ziņām par turpmāk gaidāmo laiku – VIDEO

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis intervijā raidījumam "Rīta Panorāma" stāsta par decembra pirmajā nedēļā...

Zināms, kāds laiks mūs sagaida DECEMBRĪ

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas savā interneta blogā stāsta par gaidāmo...