Dienas pirmajā pusē var nedaudz pietrūkt pārliecības, tomēr vismaz iegūsi objektīvu skatījumu uz lietām, otrā puse jau būs bagāta emocijām. Ja pieliksi lielākas pūles, izdosies pilnīgi viss. Izvairies no jauniem pienākumiem vai uzdevumiem.

 

auns-mil-horAuns

Šī diena veicinās sabiedriskumu, radīs labus apstākļus jaunu zināšanu apguvei un draudzīgām attiecībām ar apkārtējiem. Iespējama nejauša, bet ļoti noderīga tikšanās, daudz jaunas informācijas. Tādēļ koncentrē savu uzmanību uz to, kas tev patiešām nepieciešams.

 

versis-mil-horVērsis

Domājot par tuvākajiem tēriņiem un plāniem, domā vispirms par sevi. Vienmēr klausot citu padomiem, tēriņi beigās būs divkārt lielāki. Iespējami negaidīti un pat ekstravaganti pirkumi.

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien tevi līdz pat asarām aizkustinās viss skaistais, sirdī īpaši spēcīgi vari sajust žēlumu. Saglabā koncentrēšanos uz svarīgāko. Pārāki ātri un vienkārši neļaujies jauniem kārdinājumiem. Ja uzsāc ko jaunu, atceries, ka daudzas lietas būs atkarīgas no citu gribas, viedokļiem un gaumes.

 

vezis-mil-horVēzis

Visas dienas garumā būsi mobils, zinātkārs un jūtīgs. Var rasties kārdinājums doties romantiskos piedzīvojumos uz tālām zemēm, bet atceries par to, ka aizvien dzīvojam ierobežojumos – un ne tikai mēs, bet arī pārējā pasaule. Īpaši saistīs noslēpumi un mistērijas.

 

lauva-mil-horLauva

Lauvu sabiedriskums, loģiskā domāšana un tieksme uzzināt visu pirmajam sasniegs vēl nebijušus augstumus. Būsi īpaši ieinteresēts paplašināt redzesloku un risināt dažādus noslēpumus. Negaidīti vari iesaistīties kādā mīlas piedzīvojumā vai pat intrigās.

 

jaunava-mil-horJaunava

Var rasties dilemma starp profesionālajiem pienākumiem un jūtām. Otra pusīte prasīs lielu uzmanību no tevis, neatkarīgi no tā, vai saistības dibinātas lielās mīlestības, materiālu ieguvumu vai kāda cita iemesla dēļ.

 

svari-mil-horSvari

Ideāla diena, lai paplašinātu savu redzesloku un iegūtu jaunus kontaktus. Tai pat laikā tavas cerības var būt pārāk augstas. Neuzticies virspusēji skaidriem darījumiem, tajos var būt zemūdens akmeņi un beigās vari palikt zaudētājos. Esi piesardzīgs visā, kas attiecas uz naudu.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Pārāk daudz informācijas un emociju. Arī izredzes tikt pārprastam vai līdz galam nesaprastam ir lielas. Vēlme pēc sociāliem kontaktiem būs liela, tādēļ vēlēsies doties cilvēkos, taču atceries – pulcēšanās šobrīd līdz 25 cilvēkiem un ar 2 metru distanci. 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

No tevis tiek gaidīts cēlums, sapratne, līdzjūtība un iecietība. No otras puses, tu vari likt lietā savu sabiedriskumu, zinātkāri, viltību un neierobežotu daudzumu mīlestības. Kāpēc gan ne? 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Augstus rezultātus tev izdosies sasniegt vienīgi tad, ja iegūsi vērtīgu informāciju. Izrādīsies, ka kāds tev tuvs cilvēks ir nepārspējams sarunu biedrs, stāstnieks, skolotājs un ideju ģenerators.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien tev nebūs noslēpumu no tiem, kuri tev patīk. Labprāt dalīsies jaunumos un zināšanās ar mīļajiem. Iespējams, šajā procesā atklāsies līdz šim nemanītas jūtas.

 

zivis-mil-horZivis

Neesi pārāk laipns un vientiesīgs, pieredzējis pretinieks tevi ātri apvedīs ap stūri, kamēr tu aizvien domāsi, ka esi spilgta individualitāte. Nolaidies uz zemes, lai pēc tam ar vērtīgu pieredzi atkal dotos dzīves piedāvātajos izaicinājumos.

 

Lai lieliska diena!

 

Sabiedrība

Nepatīkami notikumi šovakar risinājušies uz Liepājas šosejas – VIDEO

  "Uz Liepājas šosejas, Rīgas virzienā, aiz Lāčiem notikusi divu kravas automašīnu un mikroautobusa sadursme. Braukšanas...

Aiz daudzdzīvokļu nama dzīvokļa durvīm Rīgā atklājas kas šausmīgs – VIDEO

  Rīgā aizdomīgas skaņas no pensionēta kaimiņa dzīvokļa apkārtējiem lika nojaust, ka kaut kas nogājis gaužām...

“Traģisks notikums un liels zaudējums” Valsts policija piemin Lietuvā nošauto kolēģi – slavenu kinologu

  "Latvijas Valsts policijas kolektīvs izsaka visdziļāko līdzjūtību Lietuvas policijai, kolēģi - Saulius Žymantas - zaudējot....

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. maijs

Apstājies un ieelpo dzīves smaržu! Neraugoties uz to, ka ir jaunas nedēļas sākums, un šī...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. maijs

Šī solās būt lielisku iespēju un labas veiksmes diena. Ja patiesi vēlies kaut ko izdarīt,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. maijs

Šī diena var celt optimismu un palielināt veiksmi tiem, kuri ir pārliecināti par savām spējām...

Mājai un Dārzam

pixshark.com

Ar kādu laiku sāksies skolēnu brīvlaiks? Jaunākā prognoze 7 dienām!

  Maija pēdējās un jūnija pirmajās dienās Latvijā valdīs galvenokārt anticiklons. Līdz ar to visā teritorijā...

Vai aukstums neatgriezīsies? Vai ziemas drēbes var nolikt pavisam? Stāsta Toms Bricis

  Aizvadītajās brīvdienās bija gan saule un siltums, gan arī nomācies un lietains laiks. Maija nogali...
Foto:Flickr.com/likeaduck/CC

Laika vērotājs jau prognozē, kāda būs gaidāmā vasara

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā nācis klajā...